به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 دی 92 [ 10:06]
    سطح
    1
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 36
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

آیا ترمیم رابطه عاطفی با این وضعیت ممکن است؟

سلام

من و همسرم ۸ سال هست که ازدواج کردیم. فرزندی هم نداریم. در مدت این هشت سال رابطه زناشویی خوبی نداشتیم. خیلی خیلی کم بوده. چند وقت پیش متوجه شدم که شوهرم عکس و فیلم ناجور از اینترنت نگاه می کنه. خیلی ناراحت شدم. البته چند سال قبل هم چنین چیزی ازش دیده بودم و متاسفانه اونقدر ناراحت شده بودم که به روش آوردم و بهش گفتم بعد از مدتی مسال فراموش شد تا همین چند وقت پیش که دوباره چنین چیزی دیدم. اول سعی کردم بروش نیارم و رابطه ج ن س ی رو باهاش بیشتر کنم و رابطه رو خودم شروع کنم حتی اگه اون چیزی نمیگه. فکر می کردم که اینطوری خوب باشه. اما بعد دیدم که فردای روزی که رابطه داشتیم باز ایشون رفته سراغ اینترنت و ... . خلاصه اینکه خیلی داغون شدم و بهش گفتم و تنش ایجاد شد. در مدت ۱ ماه این موضوع چند بار پیش اومد و هر بار هم دعوایی شد. بعد یک روز به من گفت که می دونی می خوام باهات رو راست باشم. من از رابطه با تو لذت نمی برم. واقعا داغون شدم وقتی این حرف رو زد. گفت نمی خواستم بهت بگم اما با این کارهات مجبورم کردی که بگم. بعد ۱ روز تمام صحبت کردیم. معلوم شد که ایشون از نحوه رفتارهای من در این مدت زندگی خیلی رنجیده. رفتارهایی مثل شکاک بودن، کم انرژی بودن، بی هدف بودن و خلاصه اینکه گفت که ما اصلا از اول به درد هم نمی خوردیم و از یک جنس نبودیم. گفت به نظرم باید طلاق بگیریم.
    البته اخلاقیات بدی که داشتم رو قبول داشتم. ازش فرصت خواستم که رفتارم رو درست کنم. اما نمیدونم با اصلاح رفتارم احساس ج ن س ی ایشون به من برمی گرده ؟ دوباره از باهم بودن لذت خواهد برد؟ برای یک زن داشتن رابطه بدون احساس خیلی سخته. خودشون هم میگن من دیگه صبرم لبریز شده. هر کاری می کنی خودت باید بکنی . اگه میتونی معجزه کنی.
    آیا به خاطر رنجش هایی که از من در این مدت داشتن بی میلی ج ن سی هم ایجاد شده ؟ با رفع رنجش رابطه خوب میشه یا ایشون به دیدن اینترنتی عادت می کنه و من براش دیگه جاذبه ای نخواهم داشت ؟
    خواهش می کنم در این مورد کمکم کنید. در مدت این ۱ ماه واقعا زندگی برام سخت شده.
    متشکرم.

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    اگر همسرتون رو به اینترنت و فیلم میبرده نشوندهنده اینه که از لحاظ اخلاقی انسان سالمی هستش
    در شرایط مشابه یک مرد به سمت دختر های دیگه جذب میشه یا درخواست طلاق میده
    پس نشون میده همسرتون شما رو خیلی دوست داره که توی این 8 سال نیاز هاش سرکوب شده اما شما رو از دست نداده
    ببینید در فیلم ها و تصاویر اینترنت برای جذب مخاطب اولا از بازیگرانی استفاده میشود که بسیار زیاد ورزش میکنند و به خودشان خیلی زیاد میرسند (مثلا رنگ کردن موها پوشیدن لباس های تحریک کننده استفاده از لاک یا کفش پاشنه بلند لباس زیر زیباو ....)
    همچنین روحیه بازیگران باید بسیار خوب باشد
    استفاده از کلمات و رفتار تحریک کننده
    اعمال جراحی زیبایی روی نقاط مختلف بدن
    و خیلی دیگه از مسائل در این فیلم ها رعایت میشه که فکر نکنم هیچ زنی بتونه همه این موارد رو در نظر بگیرد
    اکثرا خانم ها در محیط خانه با لباس های گشاد و گلگلی و بدون آرایش و در زشت ترین حالت ممکن هستند اما به محض اینکه کاری برای بیرون از خانه دارند
    لباس ها و ظاهرشان 100 درجه فرق میکند . نمیدونم چرا برای همسرشون آرایش نمیکنند و به خودشون نمیرسند اما برای مردم قریبه ..........

به نظر من اگه حسابی به خودتون برسید و با روحیه و شاد رفتار کنید همه چیز درست میشه فقط یه کم صبر باید کنید
    و به همسرتون گیر ندید که چرا این فیلم ها رو میبینه به مرور زمان این مشکل مرتفع میشه

من خودم و تا اونجا که میدونم تمام دوستام که مجردن این فیلم ها و تصاویر رو میبینیم(حتی اونهایی که ادعای دینداری و خانواده سنتی دارند) ( البته اکثرا در زمان دانشجویی و دانش آموزی )
    و بعبارتی تنها راه کم خطر کم خرج و با گناه کم برای رفع نیاز هامونه
    اما چند آسیب بزرگ اینکار داره : اول تنوع طلب شدن دوم : اعتیاد پیدا کردن سوم :بالا رفتن سطح توقع از همسر
    ولی یک مرد متاهل که امکان برقراری رابطه با همسرش رو داره بهتره وقت و انرژیشو برای همسرش بذاره
    به همسرتون کمتر فشار بیارید و به روش بیارید
    چون معلومه شما رو دوست داره

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 دی 92 [ 10:06]
    سطح
    1
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    ممنو از پاسخ دلگرم کننده تون. اما شوهرم میگه نمی دونم بقیه مردها چطور میتونن مخ یک زن رو بزنن. خودش میگه نمی تونه اینکار رو بکنه . به نظرم میاد شاید اینکه نرفته سراغ زنهای دیگه در دنیای واقعی این باشه که عرضه اینکار رو در خودش نمی بینه. نمی دونه از کجا شروع کنه. میگه همیشه از دوستام تعجب می کردم که چطور اینکار رو می کنن.
    پس شاید از روی علاقه به من نبوده که نرفته .

- - - Updated - - -

شما که یک مرد هستید به نظرتون یک مرد میتونه دوباره عاشق همسرش بشه؟

- - - Updated - - -

البته الان کار به جایی رسیده که می گه به نظرش یا طلاق بگیریم یا بره یک زن دیگه بگیره. البته من خیلی تو این موضوع نقش داشتم. فکر می کنم عامل اصلی هم شک و بدبینی زیادم به همسرم بوده.

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    100درصد همه چیز میتونه اوکی بشه.
    شما با انجام کارهایی مثل تغییر آرایش خودتون و همچنین تغییر در چیدمان منزل و تغییر در رفتارتون میتونین ی شخص دیگه بشین واسش و این بر میگرده به هنر شما از الان به بعد.....تو اینترنتم کلی متلب و راهکار میتونین پیدا کنین
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام هانی خانم.

البته من مجردم و شاید نظراتم خیلی معتبر نباشه.

به نظر من ایشون از همون دوران مجردی به این فیلم ها معتاد شدند و دچار عوارض این فیلم ها(اعتیاد به خود ارضایی؛تنوع طلبی؛انتظار غیرواقعی جنسی از یک خانم معمولی ایرانی و....)شدند.

اگر همسرتون به خودارضایی معتاد هستند باید ترک بکنند.حتما پیش یک روانپزشک که در زمینه جنسی مهارت داره برید!

نمی دونم.ولی فکر می کنم دلایل همسرتون بیشتر بهانه است.وگرنه چرا این دلایل را زودتر نگفتند؟

تاپیک زیر را هم بخونید:

در ضمن هانی جان خانم ها برای اینکه در نظر همسرشون زیبا جلوه کنند نقش موثری دارند.

این تاپیک را هم بخون: ترس از مورد پسند واقع نشدن (پست 9 و 13)

به نظرم قبل از اینکه مشاوره برید به همسرتون بگید صادقانه نیازهاشو بگه!مثلا بگه دوست داشت شما چه طوری بودید؟ مثلا از نحوه لباس پوشیدنتون ناراضیه یا از عشوه و ناز شما؟یا آرایش شما؟ یا ....

در ضمن می خوام با اجازتون به پسرهای مجردی که این تاپیک شما را می خونند حرف دلم را بگم!:

(آقایونی که این تاپیک را می خونید به عنوان یک دختر مجرد که پاک زندگی کردم و حجابم را در تمام شرایط رعایت کردم اصلا برام قابل پذیرش نیست که همسر آینده ام این قدر ضعیف باشه و نتونه حجاب نگاهش را حفظ کنه و از من انتظار حجاب و حیا هم داشته باشه!!!!

چقدر گاهی وقت ها که تاپیک هایی از این دست تو این تالار می خونم قلبم را آزرده می کنه!

خواندن تاپیک زیر را هم به تمام دختران و پسران جوان توصیه می کنم:

هانی خانم تو یکی از تاپیک ها برای ترک خودارضایی این سایت را معرفی کرده بودند.می تونید به همسرتون هم معرفی کنید:

ویرایش توسط مصباح الهدی : دوشنبه 23 دی 92 در ساعت 12:28

6. کاربر روبرو از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده است .

دختر بیخیال (دوشنبه 23 دی 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 آبان 00 [ 00:10]
    سطح
    80
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience PointsSocial
    تشکرها
    2,510

تشکرشده 2,960 در 521 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام خانم هانی،

خیلی‌ کوتاه، اینکه همسر شما وارد رابطه با زن‌های دیگر نشده است را به پای نقطه ضعف او نگذارید، چون با وضع امروز جامعه واقعا کار سختی نیست. این را به پای تعهد او به زندگی‌ مشترک و خانواده بگذارید. البته این به معنی‌ تعهد به شخص شما نیست! چرا که اگر هر فرد دیگری هم به جای شما همسر او بود، او چنین رفتاری داشت و به دنبال زن دیگر نمی‌رفت.

با توجه به چیزهایی‌ که نوشتید، زندگی‌ شما واقعا در وضعیت خوبی‌ نیست.

بله، در بعضی‌ مردها که عاطفی تر هستند، رابطه عاطفی با همسر تاثیر مستقیم روی رابطه زناشویی می‌گذرد. و حتی ممکن هست وخامت رابطه عاطفی، مردی با میل جنسی‌ بسیار بالا را به نفرت و انزجار از داشتن رابطه جنسی‌ با همسر برساند.
    که متأسفانه شرایط حاضر، صرفاً بخاطر رفتار‌های بسیار اشتباه شما نتیجه شده است.

کلید حل مشکل زندگی‌ شما، تنها با تصحیح و تغییر واقعی‌ و جدی در رفتار و افکار خود شما، و متعاقباً ترمیم رابطه عاطفی با همسر هست.

آرایش و ... در اولویت دوم قرار می‌گیرد. مطمئن باشید، اگر رابطه عاطفی شما اوکی بشود، رابطه جنسی‌ شما هم اوکی میشود.

ضمنا انتظار نداشته باشید، رابطه‌ای که ۸ سال صدمه دیده، در طول ۱-۲ روز ترمیم شود(همسر شما الان از نظر عاطفی از شما نا امید شده است).

باید بطور جدی تلاش کنید.

موفق باشید،

کامران
    عاشق همه سال مست و رسوا بادا

ديوانه و شوريده و شيدا بادا

با هوشياري غصه هر چيز خوريم

چون مست شديم هرچه بادا باد

8. کاربر روبرو از پست مفید kamran2007 تشکرکرده است .

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    من سوال جدی که برام پیش اومده اینه که چرا این آقا زودتر مشکلاتش را نگفته؟؟
    حتما باید به اینجا می رسید و می گفت؟؟؟؟؟؟؟
    آقایون یعنی شما فکر می کنید دلیل این آقا همین ها بوده؟(بالاخره شما هم جنس های خودتون را بهتر می شناسید)
    چرا یک مرد حرف دلش را به همسرش نمی گه؟
    واقعا برام سواله!

10. کاربر روبرو از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده است .

Banned
    آخرین بازدید
    دستاوردها:
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    بعضی وقت ها اگه حس کنی حرف دلتو به کسی که دوستش داری بگی اون فرد ناراحت میشه اینکارو نمیکنی
    من هنوزم معتقدم این آقا انسان پاکیه که دنبال زن دیگه ای نرفته
    مردهایی هستند که با اینکه زنی بسیار زیبا و با محبت دارند بدنبال دختران مجرد و زنان مطلقه میروند و برای اینکه به هدفشون برسند زنشون رو یک دیو جلوه میدند و از سادگی طرف مقابل استفاده میکنند
    خود من برای اینکه دل همسرمو نشکونم اگر ازدواج کردم و نتونستم رابطه جنسی مورد نظرمو برآورد کنم شاید همین کار رو میکردم یعنی رو به این فیلم ها میآوردم

ولی لطفا به طور مستقیم بهش نگید که من عوض میشم یا چی بپوشم یا چیکار کنم تو رابطه چون اینطوری حس میکنه دارید یه رابطه ساختگی میسازید و کار بدتر میشه
    من چند تا راهنمایی میکنم که به نظرم هر خانمی انجام بده حتی اگه همسرش فیلم هم نمیبینه کار خوبیه
    اولا به همسرتون ابراز محبت شدید کنید مثلا بگید که چقدر دوسش دارید و بدون اون نمیتونید یک لحظه زندگی کنید
    دوما از بدن و زیبایی هایی که داره بگید و اینکه هیچ مردی این خصوصیات رو نداره حتی شده به دروغ اما خیلی هم غیر طبیعی نگید و ....
    سوما از لحظات خوبه رابطه جنسی تون بگید مثلا اینکه نگاه کردنشو دوست دارید یا فلان رفتارش باعث تحریکتون میشه و ....
    چهارم اینکه از آرایش و لباس و رفتار و عشوه های تحریک کننده استفاده کنید
    پنجم اینکه با صبر کارتون رو پیش ببرید و منتظر باشید (نخواهید تمام این هشت سال رو یه شبه جبران کنید)
    ششم (مهمترین چیز در مورد شما) اعتماد به نفستون رو ببرید بالا و نشون بدید که آدم شاد و با روحیه ی هستید (اگه میتونید اینطوری نمایش بدید ولی نه طوری که متوجه طبیعی نبودن رفتار شما نشه)
    هفتم : اگه زیباترین زن دنیا باشید با یک رفتار زننده و سرد کننده همسرتون از رابطه با شما خود داری میکنه
    براحتی میتونید در مورد این مطالب از اینترنت مطلب گردآوری کنید ولی نکته مهم اینه که هر مردی استایل و سبک خودشو دوست داره
    مثلا من ممکنه یک نوع رفتار یا لباس تحریکم کنه اما برای دیگری متفاوت باشه
    پس به خصوصیات همسرتون پی ببرید وسطح روابط رو بالا ببرید

اما یه چیزی میگم برای 90 درصد مردها همینطوریه (میخواستم بگم همه ولی میدونم یه عده میان میگن ما اینطور نیستیم در حالی که هستن و بحث بالا میگیره)
    مردها بعد از 6 ماه تا نهایتا 2 سال دیگه لذتی از رابطه با همسرشون نمیبرند و تقصیر شما نیست
    2سال کجا و 8سال کجا
    ببخشید اگه این حقیقت تلخ رو گفتم

به نظر من خیلی به این مسئله اینترنت گیر ندید و دیگه در موردش حرف نزنید تا مردتون هوایی بشه و کار به مسائل دیگه برسه (البته با بیخیالی هم از کنارش رد نشید)
    فقط کافیه با این تغییراتی که دوستان گفتند و توی اینترنت هست رابطتون رو محکم کنید ودیگه این مسائل رو بزرگ نکنید

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1234567 نمایش پست ها
    بعضی وقت ها اگه حس کنی حرف دلتو به کسی که دوستش داری بگی اون فرد ناراحت میشه اینکارو نمیکنی
    من هنوزم معتقدم این آقا انسان پاکیه که دنبال زن دیگه ای نرفته
    مردهایی هستند که با اینکه زنی بسیار زیبا و با محبت دارند بدنبال دختران مجرد و زنان مطلقه میروند و برای اینکه به هدفشون برسند زنشون رو یک دیو جلوه میدند و از سادگی طرف مقابل استفاده میکنند
    خود من برای اینکه دل همسرمو نشکونم اگر ازدواج کردم و نتونستم رابطه جنسی مورد نظرمو برآورد کنم شاید همین کار رو میکردم یعنی رو به این فیلم ها میآوردم

ولی لطفا به طور مستقیم بهش نگید که من عوض میشم یا چی بپوشم یا چیکار کنم تو رابطه چون اینطوری حس میکنه دارید یه رابطه ساختگی میسازید و کار بدتر میشه
    من چند تا راهنمایی میکنم که به نظرم هر خانمی انجام بده حتی اگه همسرش فیلم هم نمیبینه کار خوبیه
    اولا به همسرتون ابراز محبت شدید کنید مثلا بگید که چقدر دوسش دارید و بدون اون نمیتونید یک لحظه زندگی کنید
    دوما از بدن و زیبایی هایی که داره بگید و اینکه هیچ مردی این خصوصیات رو نداره حتی شده به دروغ اما خیلی هم غیر طبیعی نگید و ....
    سوما از لحظات خوبه رابطه جنسی تون بگید مثلا اینکه نگاه کردنشو دوست دارید یا فلان رفتارش باعث تحریکتون میشه و ....
    چهارم اینکه از آرایش و لباس و رفتار و عشوه های تحریک کننده استفاده کنید
    پنجم اینکه با صبر کارتون رو پیش ببرید و منتظر باشید (نخواهید تمام این هشت سال رو یه شبه جبران کنید)
    ششم (مهمترین چیز در مورد شما) اعتماد به نفستون رو ببرید بالا و نشون بدید که آدم شاد و با روحیه ی هستید (اگه میتونید اینطوری نمایش بدید ولی نه طوری که متوجه طبیعی نبودن رفتار شما نشه)
    هفتم : اگه زیباترین زن دنیا باشید با یک رفتار زننده و سرد کننده همسرتون از رابطه با شما خود داری میکنه
    براحتی میتونید در مورد این مطالب از اینترنت مطلب گردآوری کنید ولی نکته مهم اینه که هر مردی استایل و سبک خودشو دوست داره
    مثلا من ممکنه یک نوع رفتار یا لباس تحریکم کنه اما برای دیگری متفاوت باشه
    پس به خصوصیات همسرتون پی ببرید وسطح روابط رو بالا ببرید

اما یه چیزی میگم برای 90 درصد مردها همینطوریه (میخواستم بگم همه ولی میدونم یه عده میان میگن ما اینطور نیستیم در حالی که هستن و بحث بالا میگیره)
    مردها بعد از 6 ماه تا نهایتا 2 سال دیگه لذتی از رابطه با همسرشون نمیبرند و تقصیر شما نیست
    2سال کجا و 8سال کجا
    ببخشید اگه این حقیقت تلخ رو گفتم

به نظر من خیلی به این مسئله اینترنت گیر ندید و دیگه در موردش حرف نزنید تا مردتون هوایی بشه و کار به مسائل دیگه برسه (البته با بیخیالی هم از کنارش رد نشید)
    فقط کافیه با این تغییراتی که دوستان گفتند و توی اینترنت هست رابطتون رو محکم کنید ودیگه این مسائل رو بزرگ نکنید
    از صاحب تاپیک عذر میخوام ک هیچ نظر خاصی ندارم.خودم یدختر مجردم.تجربه ای در این زمینه ندارم.
    فقط واست دعا میکنم زودتر مشکلت حل شه.

اما درمورد این پست.خیلی بد رومنی که دختر مجردم تاثیر منفی گذاشت.همش باید تو تمام زندگیم حواسم به طزفم باشه یوقت فیلش یاد هندوستان نکنه :( از اخرم فق دوسال میتونه تحملم کنه:( نه بیشتر:(
    پس چرا ازدواج میکنین همش برن صیغه دوساله بکنن.بصرفه تره تازه با احساسات یدختر هم بازی نمیشه:(((
    با این حرفتون کلا خیلی خوشحال شدم ک تاحالا ازدواج نکردم و از این به بعدم نکنم.:((
    ببخشید اینو میگم اما مدتیه تو دلم سنگینی کرده خصوصا از وقتی تو اینوتالار یا این پستا اومدم . خیلییییی شما پسرا بی احساسین:(
    به این راحتی عشقی که مثلا یروزی داشتین و فراموش میکنین. تازه یه پسریم که نرفته سراغ زنهای دیگه حالا بقول زنش شاید نمیتونه رو نشونه پاک بودن و لطف زیادش بزنش میدونین.

اما همین خانوما یبار اگه بحرف شوهرش نکنه مطایق میلش رفتار کنه باید خیلی راحت فراموش بشه و بره اط زندگی بیرون
    این اقا ااگه عاشق زندگیش بود که زودتر میگفت که خانومش زودتر بفک بیوفته نهواینطوری حزف ظلاق بعد هشت سال بزنه.:(

13. کاربر روبرو از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده است .

مصباح الهدی (دوشنبه 23 دی 92)

Banned
    آخرین بازدید
    دستاوردها:
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    ببینید اشتباه نکنید رابطه جنسی بخشی از عشقه نه همش
    پس اگه 50 سالتون شد و دیگه تمایلی به رابطه جنسی با همسرتون نداشتید عاشقش نیستید ؟
    یا اگهیک مشکل باعث شد دیگه با هم رابطه جنسی نداشته باشید عاشق هم نیستید؟
    چطور این دوتا رو با هم قاطی میکنید
    منم یه پسرم
    از بس در مورد زن های شوهر دار که دوست پسر دارند
    یا دختر هایی که قبل از ازدواج با صد نفر بودن
    شنیدم که دارم دیوونه میشم

اما اینا دلیل بر بدی همه دخترا نیست
    چون اینجا محل بیان مشکلات هستش پس کلی مشکلات بزرگ و کوچک بیان میشه و نباید شما فکر کنید همه مرد ها یا زن ها اینطورین

البته بگم آمار طلاق داره روز به روز میره بالاتر
    پس باید با چشم باز همسرتو انتخاب کنی

شمایی که به یه پسر ساده و معمولی که بیپوله جواب رد میدید بعد با یه آدم پولدار و خیلی زیبا ازدواج میکنی باید هم منتظر مشکلاتی مثل صیغه و دخالت خانواده و .... باشی
    هر کی خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه
    نمیگم هرکی پولداره و خوشتیپه بده اما پسری که معمولیه و عاشق شماست مطمئنا خیلی راحت از شما جدا نمیشه و فاصله نمیگیره

شما بین یک پسر با چشم های آبی پوست صاف و اندام زیبا که پولداره و همه خصوصیات ظاهری شما رو داره اما مغروره و خودشو بالاتر از شما میبینه و غرورش مانع میشه بیشتر به شما ابراز محبت کنه با یه پسر معمولی که عاشقتونه و خیلی دوستون داره و همیشه به زبان میاره کدوم رو انتخاب میکنید

خوب معلومه که پولدار و زیبا رو انتخاب میکنید و بعد از مدتی دخترای دیگه هم میخوان همسر شما رو بدست بیارن (حتی دوستای نزدیکت)
    انقدر دختر هست که بخاطر پول هر کاری میکنه یا زن بدون شوهر

پس معیار ازدواجتو درست انتخاب کن و در کنار پول و زیبایی محبت و عشق رو هم در درجه بالاتر در نظر بگیر در این حالت از هیچی نترس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)