به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 63
    Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    شنبه 22 فروردین 94 [ 08:22]
    سطح
    29
    Level completed: 42%, Points required for next Level: 88
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    60

تشکرشده 184 در 87 پست

Array

Brick نیاز جنسی داره منو میکشه

سلام دوستان.
    مدتی بود نبودم.نه تو این سایت بلکه کلا تو ایران نبودم.4 روزه که برگشتم.
    از روزی که برگشتم و از خونه بیرون میام تحریک میشم.تمام سعیمو میکنم توجه نکنم ولی نمیشه.
    آدمی نیستم که خود ارضایی هم بکنم.وقتی اربیل بودم اصلا متوجه نبودم.بیکار هم نیستم.
    ورزش رو هم دوباره شروع کردم.
    ولی واقعا وضع جامعه ما خیلی خرابه.دخترا و زنا جوری لباس میپوشن که... .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 اردیبهشت 93 [ 20:18]
    سطح
    25
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 15
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    686

تشکرشده 569 در 244 پست

Array
    من همیشه میگم باید ملاحظه همه افرادو بکنیم.
    اما اکثر دخترا به حرفم میخندن ومیگن اونا چشماشونو درویش کنن.
    اما همه مامسئولیم.

3. 14 کاربر از پست مفید earth تشکرکرده اند .

del (سه شنبه 09 مهر 92), deljoo_deltang (سه شنبه 09 مهر 92), Elena1994 (جمعه 12 مهر 92), jazire (شنبه 13 مهر 92), keyvan (سه شنبه 09 مهر 92), mahtisa (شنبه 13 مهر 92), mohammad6599 (سه شنبه 05 آذر 92), Mr.Anderson (پنجشنبه 02 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 11 مهر 92), مصباح الهدی (جمعه 12 مهر 92), خوشبختی (سه شنبه 09 مهر 92), رها70 (سه شنبه 16 مهر 92), راحیل خانوم (جمعه 12 مهر 92), سپيده سادات (جمعه 12 مهر 92)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    شنبه 22 فروردین 94 [ 08:22]
    سطح
    29
    Level completed: 42%, Points required for next Level: 88
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    60

تشکرشده 184 در 87 پست

Array
    واقعا که بد شرایطی شده.زمین جان من مجردم.تنها هم زندگی میکنم.حالا درک کن تو چه شرایطی هستم.اینقدر آب لیمون خوردم که دارم بیهوش میشم..
    کاش خانم های شهر ما کمی رعایت کنند.

- - - Updated - - -

قرصی چیزی نیست که آدمو آروم کنه ولی ضرر هم نداشته باشه؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 اردیبهشت 93 [ 20:18]
    سطح
    25
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    686

تشکرشده 569 در 244 پست

Array
    نمیدونم.
    احساس میکنم چه پسر وچه دختر باید یه تجدید نظری واسه نوع پوشش خودشون داشته باشن.

- - - Updated - - -

این حرفارو وشرایط شما رو باید به دخترایی گفت که فکر میکنن واسه خودشون اینطور لباس میپوشن.
    من که هر چی به خانوادم میگم متوجه نمیشن ومیگن خب نگاه نکنن.اما من که میدونم اونا اینطور راه میرن چون میخوان بهشون نگاه کنن.
    واسه من نوع پوشش خانوادم معضلی شده اما کمتر بهشون میگم چون میترسم خودمم ناخواسته گرفتار بشم.
    اگر اعتقاد دارید مدتیه شبا آیت الکرسی میخونم خیلی بهترم.

6. 4 کاربر از پست مفید earth تشکرکرده اند .

del (سه شنبه 09 مهر 92), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 11 مهر 92), خوشبختی (سه شنبه 09 مهر 92), راحیل خانوم (جمعه 12 مهر 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    ت
    ویرایش توسط نوروزیان. : سه شنبه 09 مهر 92 در ساعت 12:39

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    وقتی این تاپیک را خواندم چقدر ناراحت شدم.
    دوستان خوب من خواهران عزیزی که می گین اول وظیفه آقاست که نگاه نکند.
    بله شما درست می گویید.اول وظیفه آقاست.اما یک آقا از هر 10 دختری که باهاش مواجه میشه به نظرتون ممکن نیست که لااقل یکیشون باعث تحریکش بشه.ممکن نیست به گناه کبیره خودارضایی کشیده بشه و شما هم در گناهشون شریک بشید.
    آیا این حق الناس نیست که جوانی که شرایط ازدواج ندارد را در فشار قرار دهیم.
    من می دانم که شما از دید خودتان به قضیه نگاه می کنید(از دید خانم به خانم).اما اگر از دید آقا به خانم نگاه کنید و بتوانید آنها را درک کنید مطمئنم بیشتر مراعات خواهید کرد.
    به خدا اگر شلوار ساپورت نپوشید هیچ اتفاقی نمیفته.به خدا از پیشرفت بازنمیمونید.اگر آرایش غلیظ نکنید هیچ مریضی نمی گیرید.
    شما فکر می کنید چه جور مردانی را جذب خود می کنید.فردا این مرد آیا نگاهش پاک است؟آیا وفا دار است؟آیا در فکر و عمل خود از خیانت خودداری می کند.اگر چنین مرد پاکی را بخواهید که هیچ گاه با دخترانی که نگاه ناپاک پشتشان هست؛ازدواج نمی کند.

درست است که عده ای از شما می گویید که من رفتارم با حیاست و اجازه برخورد نامربوط به کسی را نمی دهم.بسیار عالی!این واقعا امری ضروری و واجب است اما آیا کافی است؟ شما در امان؛اما آیا جوان یا نوجوانی که در اوج احساسات هست در امان است؟به وجدان خودتان رجوع کنید.
    خواهر خوب من؛من هم مانند شما یک دخترم.و آرایش کردن و زیبایی را دوست دارم اما آن را گذاشته ام تا شریک واقعی زندگیم از آن لذت ببرد.نه هر غریبه ای! در جلوی محارم این کار را می کنم.مجبور نیستم که در خیابان....

خواهر خوبم من اصلا منظورم این نیست که از فردا حتما چادر سر کنی و...
    همینکه آرایش غلیظ نکنی و لباس های تنگ و ... نپوشی باز جای شکرش باقی است! حداقل بیایید هممون در همین حد هم که شده رعایت کنیم.رعایت در این حد واقعا راحت تر از نگاه نکردن مداوم مردان است.
    ما ها که تو این تالار مدت هاست مطالعه می کنیم.و ادعامون می شه که به فکر دیگرانیم.ادعامون می شه که مردان را بهتر از گذشته می شناسیم و دلمون برای خانومی که همسرش خیانت کرده و حالا از یک نگاه نامربوط شروع شده و... خیلی سریع می ریم تو تاپیکش راهکار می دیم.
    می گیم جلوی همسرت آرایش کن.فلان کن و...
    خب ما خانم ها مگه تا کی جوانیم.اصلا تا ابد هم جوان! آیا تنوع دختران با آرایش های متنوع کار ما را سخت نمی کند.آیا خودمون به خودمون ظلم نمی کنیم؟ آیا همجنس خودمون تو محیط کار یا ... باعث نمی شود که من دختر جذابیت ظاهریم پیش همسرم کم شود؟

خواندن وبلاگ زیر را به همه به خصوص خانم ها توصیه می کنم.خواهش می کنم نظراتی که آقایون تو این وبلاگ داده اند را بخوانید؛آن وقت متوجه می شوید که فلسفه حجاب یعنی چی!!!
    ما زنان مقصریم!
    (ما زنان مقصریم!)

- - - Updated - - -

سلام
    وقتی این تاپیک را خواندم چقدر ناراحت شدم.
    دوستان خوب من خواهران عزیزی که می گین اول وظیفه آقاست که نگاه نکند.
    بله شما درست می گویید.اول وظیفه آقاست.اما یک آقا از هر 10 دختری که باهاش مواجه میشه به نظرتون ممکن نیست که لااقل یکیشون باعث تحریکش بشه.ممکن نیست به گناه کبیره خودارضایی کشیده بشه و شما هم در گناهشون شریک بشید.
    آیا این حق الناس نیست که جوانی که شرایط ازدواج ندارد را در فشار قرار دهیم.
    من می دانم که شما از دید خودتان به قضیه نگاه می کنید(از دید خانم به خانم).اما اگر از دید آقا به خانم نگاه کنید و بتوانید آنها را درک کنید مطمئنم بیشتر مراعات خواهید کرد.
    به خدا اگر شلوار ساپورت نپوشید هیچ اتفاقی نمیفته.به خدا از پیشرفت بازنمیمونید.اگر آرایش غلیظ نکنید هیچ مریضی نمی گیرید.
    شما فکر می کنید چه جور مردانی را جذب خود می کنید.فردا این مرد آیا نگاهش پاک است؟آیا وفا دار است؟آیا در فکر و عمل خود از خیانت خودداری می کند.اگر چنین مرد پاکی را بخواهید که هیچ گاه با دخترانی که نگاه ناپاک پشتشان هست؛ازدواج نمی کند.

درست است که عده ای از شما می گویید که من رفتارم با حیاست و اجازه برخورد نامربوط به کسی را نمی دهم.بسیار عالی!این واقعا امری ضروری و واجب است اما آیا کافی است؟ شما در امان؛اما آیا جوان یا نوجوانی که در اوج احساسات هست در امان است؟به وجدان خودتان رجوع کنید.
    خواهر خوب من؛من هم مانند شما یک دخترم.و آرایش کردن و زیبایی را دوست دارم اما آن را گذاشته ام تا شریک واقعی زندگیم از آن لذت ببرد.نه هر غریبه ای! در جلوی محارم این کار را می کنم.مجبور نیستم که در خیابان....

خواهر خوبم من اصلا منظورم این نیست که از فردا حتما چادر سر کنی و...
    همینکه آرایش غلیظ نکنی و لباس های تنگ و ... نپوشی باز جای شکرش باقی است! حداقل بیایید هممون در همین حد هم که شده رعایت کنیم.رعایت در این حد واقعا راحت تر از نگاه نکردن مداوم مردان است.
    ما ها که تو این تالار مدت هاست مطالعه می کنیم.و ادعامون می شه که به فکر دیگرانیم.ادعامون می شه که مردان را بهتر از گذشته می شناسیم و دلمون برای خانومی که همسرش خیانت کرده و حالا از یک نگاه نامربوط شروع شده و... خیلی سریع می ریم تو تاپیکش راهکار می دیم.
    می گیم جلوی همسرت آرایش کن.فلان کن و...
    خب ما خانم ها مگه تا کی جوانیم.اصلا تا ابد هم جوان! آیا تنوع دختران با آرایش های متنوع کار ما را سخت نمی کند.آیا خودمون به خودمون ظلم نمی کنیم؟ آیا همجنس خودمون تو محیط کار یا ... باعث نمی شود که من دختر جذابیت ظاهریم پیش همسرم کم شود؟

خواندن وبلاگ زیر را به همه به خصوص خانم ها توصیه می کنم.خواهش می کنم نظراتی که آقایون تو این وبلاگ داده اند را بخوانید؛آن وقت متوجه می شوید که فلسفه حجاب یعنی چی!!!
    ما زنان مقصریم!
    (http://moghasser.persianblog.ir/)

- - - Updated - - -

برادر محترمم آقای اچلیس.
    به خاطر پاکیتون وکنترل نگاهتون بهتون واقعا تبریک می گم.
    مطمئن باشید که اگر همین طور تقوا پیشه کنید؛خداوند هم در تقدیر شما همسری پاک و زیبا خواهد گذاشت.(هر عملی عکس العملی دارد)
    شما هر چه از جذابیتهای ظاهری نامحرمان چشم بپوشانید؛ در آینده خانمتان را کمتر مقایسه ظاهری خواهید کرد و برایتان جذاب تر خواهند بود.(در نهایت به نفع خودتان هست)

برایتان پیشنهاداتی دارم:
    مثلا صبح بعد از نماز صبح یک صفحه قرآن بخوانید.تا وقتی که بیرون می روید یاد خدا مانع نگاه بی مورد شما بشود. یعنی نفستان از این قضیه بدش بیاید.یا مثلا صلوات خاصه امام رضا را بخوانید.

وقتی که با صحنه گناه مواجه شدید در دلتان بگویید خدایا من به خاطر تو از این لذت زودگذر صرف نظر می کنم تو هم به من لذت پایدار با یک همسر پاک عطا کن!
    این طوری ضمیر ناخوداگاهتون از نگاه حرام بدش می آید چون می داند که قرار است چیزی جذاب تر و با ارزش تر در قبال این نگاه نکردن بدست آورد.

شب ها قبل از خواب که تخیلات قوی تر هست چند راهکار دارم:
    1)می توانید مطالعه کنید تا خوابتان ببرد.
    2)باز هم یک صفحه قرآن بخوانید و در آن فکر کنید تا ذهنتان به سمت موارد منفی کشیده نشود.
    3) یک دعا از صحیفه سجادیه بخوانید(دعای هفتمش بسیار زیباست و 40 روز خواندنش هم در ازدواج موفق بسیار موثر است)

برایتان آرزوی موفقیت دارم و ان شاالله هر چه سریعتر همسری شایسته و لایق خودتان بدست آورید.

9. 11 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه 12 مهر 92), achilis (سه شنبه 16 مهر 92), ehsan_hamdardi (شنبه 13 مهر 92), mohammad6599 (سه شنبه 05 آذر 92), Mr.Anderson (پنجشنبه 02 مرداد 93), Naashena (شنبه 13 مهر 92), فرشته اردیبهشت (شنبه 13 مهر 92), ترانه ی عشق (جمعه 12 مهر 92), خانوم مجرد (یکشنبه 17 آذر 92), راحیل خانوم (جمعه 12 مهر 92), سپيده سادات (جمعه 12 مهر 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    دقیقا مشکلت با چیه؟ فقط با ظاهر خانماست وقتی میری بیرون؟
    اگه اینه و اگه خیلی مذهبی هستی احتمالا هیچی ندیدی که واکنش نشون میدی. می تونی یه مقدار فیلم های هنری و کلاسیک خارجی نگاه کنی هم فیلم درست حسابی می بینی هم روابط ادما رو و هم قاعدتا دختر خانمای فیلما خیلی هم بهترن.
    فیلم های ناجور به دردت نمی خوره ها. دخترایی که می بینی بیرون معمولین اگه بسته ای و می گی تنها هم هستی فیلم های درست حسابی کلاسیک و هنری به دردت می خورن هم معلوماتت میره بالا هم ادمای خوشگل می بینی توشون چشمت پر میشه.

11. 7 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

afsooon (دوشنبه 15 مهر 92), hsp70 (پنجشنبه 13 شهریور 93), nana0cute (جمعه 12 مهر 92), sanjab (دوشنبه 15 مهر 92), unknown girl (جمعه 12 مهر 92), فرهنگ 27 (جمعه 12 مهر 92), فرشته اردیبهشت (شنبه 13 مهر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 مرداد 00 [ 08:21]
    سطح
    58
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    94

تشکرشده 160 در 69 پست

Array
    نه برادر اتفاقا مشکل از دید شماست
    ما توی جامعه ای زندگی می کنیم که افراد از اقشارو اقوام گوناگون توی اون وجود دارن مثلا خیلی ساده بخوام بگم خانواده هایی هستند که یکسری مسائل توی اونا عادیه و خانواده هایی که همون مسائل توی اونها در حد کفر حساب میشه مثلا توی یه خانواده روبوسی دخترخاله پسرخاله یه چیز خیلی عادیه ولی توی یه خانواده در حد زنا حساب می شه
    جنابعالی نمی تونی بگی که خانواده اولی درست رفتار می کنه و خانواده دومی نادرست و همینطور بالعکس تا قیام قیامت هم راجع بهش بحث کنی خیلی ها هستند که قانع نمی شن یه سری بحث ها هست که هیچوقت سرانجامی نداشتند و ندارن...در ضمن جامعه رو هم نمی تونی عوض کنی شدی ضرب المثل همسایه ها یاری کنند تا من شوهر داری کنم =آی جامعه یاری کنید تا من دینداری بکنم
    الانم که بحث حجاب رو مطرح می کنی این نتیجه اینه که شما توی یه محیط بسته (از لحاظ فکری) زندگی می کردی مثله اون داستانی که ما وقتی بچه بودیم تعریف می کردن که دوتا برادر بودند یکی شون رفت توی غار زندگی می کرد و یکی شون تاجر بود هر دو هم متدین بودند یه روز اونی که توی غار زندگی می کرد برداشت رفت محل کسب اون برادرش که تاجر بود و شروع کرد به داد سخن دادن که ای برادر چرا توی این فسق و فجور زندگی می کنیو بیا با هم بریم غار من و ایمانت رو حفظ کن توی همون حین یه مشتری زن اومد و رفت..یادمه که ادامه ش این بود که برادر مقیم غار یه حرکتی نشون داد که برادر تاجر خندید و گفت آدم خودشو باید توی همه شرایط حفظ کنه یعنی اینکه دور نگه داشتن از شرایط گناه کردن کافی نیست چون اگه شرایطش پیش بیاد نمی تونی جلوی خودت رو بگیری و گناه می کنی... در شرایط گناه بودن و گناه نکردن و اراده داشتن مهمه
    شما که براتون انقدر سخته در ضمن آدم مقیدی هستید بهتره به سنت خدا و پیغمبر عمل کرده و ازدواج کنید

13. 7 کاربر از پست مفید nana0cute تشکرکرده اند .

afsooon (دوشنبه 15 مهر 92), Elena1994 (جمعه 12 مهر 92), sanjab (دوشنبه 15 مهر 92), فرهنگ 27 (جمعه 12 مهر 92), فرشته اردیبهشت (شنبه 13 مهر 92), کامران (یکشنبه 14 مهر 92), بابک 1369 (چهارشنبه 17 اردیبهشت 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 آبان 97 [ 22:02]
    سطح
    48
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 315 در 142 پست

Array
    آقایون عزیز محترم

من یا دختر نوجوان یا جوان برای جذب جنس مخالف خودشو آرایش و آراسته نمیکنیم... ، من و دوستام دوست داریم ایطور زندگی کنیم و یا لباس هایی که دوست دارم رو بپوشم ، بعضی موقع ها تو سلیقم اینقدری تفریط میکنم که واقا جلب توجه میکنه خب من اصلا خوشم نمیاد ولی به خاطر علاقم نسبت به این چیزاست امیدوارم درک کنید...

ما دوست داریم ، من دوست دارم لباسای قشنگ بپوم ، راستش حتی من تا خیلی وقت پیش اصلا نمیدونستم مرد ها اینقدر نسبت به این چیزا حساس هستن اصلا نمیدونستم و کامل نمیدونم و از گرایشات شما ها نمیدونم و نمیتونم درک کنم چون مرد نیستم..

بهتره شمایی که اذیت میشی وقتی چشمتون به دختر یا خانومی افتاد کافیه سرتونو پایین بندازید ...

15. 4 کاربر از پست مفید Elena1994 تشکرکرده اند .

afsooon (دوشنبه 15 مهر 92), unknown girl (جمعه 12 مهر 92), فرهنگ 27 (جمعه 12 مهر 92), بابک 1369 (چهارشنبه 17 اردیبهشت 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elena1994 نمایش پست ها
    آقایون عزیز محترم

من یا دختر نوجوان یا جوان برای جذب جنس مخالف خودشو آرایش و آراسته نمیکنیم... ، من و دوستام دوست داریم ایطور زندگی کنیم و یا لباس هایی که دوست دارم رو بپوشم ، بعضی موقع ها تو سلیقم اینقدری تفریط میکنم که واقا جلب توجه میکنه خب من اصلا خوشم نمیاد ولی به خاطر علاقم نسبت به این چیزاست امیدوارم درک کنید...

ما دوست داریم ، من دوست دارم لباسای قشنگ بپوم ، راستش حتی من تا خیلی وقت پیش اصلا نمیدونستم مرد ها اینقدر نسبت به این چیزا حساس هستن اصلا نمیدونستم و کامل نمیدونم و از گرایشات شما ها نمیدونم و نمیتونم درک کنم چون مرد نیستم..

بهتره شمایی که اذیت میشی وقتی چشمتون به دختر یا خانومی افتاد کافیه سرتونو پایین بندازید ...
    سلام لباس قشنگ و مرتب با لباس جلف فرق میکنه دوست عزیز،لباس قشنگ با لباسسی که پوشیدن و نپوشیدنش هیچ فرقی با هم نداره و جز پیدا شدن زینت شما که بزرگترین سرمایه شما به عنوان یه زنه فرق میکنه،پس نگید ما هر جور بخواهیم لباس میپوشیم،به نظرم یه زن اگر حجب و حیا نداشته باشه هیچی نداره

17. 4 کاربر از پست مفید samanft تشکرکرده اند .

ehsan_hamdardi (شنبه 13 مهر 92), Esssssi (جمعه 12 اردیبهشت 93), مصباح الهدی (جمعه 12 مهر 92), سنجاب بازیگوش (جمعه 12 مهر 92)

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)