به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 67
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 بهمن 95 [ 11:36]
    سطح
    42
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    141

تشکرشده 70 در 40 پست

Array

1 همسرم به دیدن فیلمهای پورن علاقه داره .(چرا بعضی از مردهای متاهل فیلم پورن میبینن؟)

سلام بچه ها من بازم مزاحمتون شدم!مشکلات اخلاق شوهرم هنوز کامل حل نشده ولی فعلا که که خوبیم! ولی یه موضوعی بشدت منو آزار میده و اینه که شوهرم به فیلمهای س ک س ی علاقه داره و بیشتر وقتا وقتی من نیستم این فیلمها رو مییبینه و اکثر مواقع به خودارضایی میرسه! حتی گاهی شبا که فکر میکنه من خوابیدم ماهواره رو روشن میکنه و خود ارضایی میکنه من تا بحال به روش نیاوردم هم نمیخوام پیش من خجالت بکشه هم نمیخوام حرمت بینمون شکسته بشه ! البته این قضیه اگه برعکس بود صد در صد عکس العمل شدیدی میدیدم ولی من نمیتونم اینطوری ناراحتش کنم فقط سئوالم اینه که چرا با وجود اینکه من پیشش هستم گاهی خودارضایی رو ترجیح میده؟و اینکه من چیکار کنم که این اخلاقشو ترک کنه؟

- - - Updated - - -

خصوصا آقایون تالار خواهش میکنم کمکم کنید!

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 23 مرداد 92 [ 02:26]
    سطح
    3
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    4

تشکرشده 30 در 10 پست

Array
    اگر یک مرد تنها از برخی از اعمال در یک رابطه جنسی لذت ببرد، تنها قسمت هایی از این لذت به واکنشهای جسمی او مرتبط است و بسیاری از این لذت با کمک روان او مورد کنترل قرار می گیرد.ماه ناز ببخشید رک میگویم.با عرض معذرت از همه دوستان
    به عنوان مثال در فانتزی جنسی اکثر مردان ریختن مایع منی بر روی نقاطی از بدن همسرشان لذت بخش است، حال آنکه از نظر جسمی خروج منی لذت دارد اما محل ریخته شدن آن از نظر جسمی تاثیری بر لذت بخش بودن آن ندارد اما از نظر روانی برای مرد این حرکت لذت بخش است در غریزه جنسی دو فرایند جسم و روان گام به گام پیش میروند و جالب است بدانید گاهی وقتها قدرت روانی و ذهنی آن چندین برار قدرت جسمی و فیزیکی آن است . تا جائی که ممکن است مردان بدون آنکه عمل فیزیکی انجام دهند واسطه دیدن یک تصویر محرک و با کمک قدرت روان خود تحریک و انزال کنند .
    پس ممکن است یکی از مهمترین دلایل خود ارضائی مردان متاهل همین عامل باشد که همسر آنها حاضر نمی شوند برخی از اعمالی که آن مرد در لیست فانتزی جنسی خود قرار داده است را انجام دهد در اینصورت شاید آن مرد از نظر جسمی ارضاء شود اما از نظر روانی و ذهنی نیاز وی تامین نشده لذا با تصویر سازی و قدرت تجسم به آن نقطه دست میاید .
    این مسئله برای مردان پر اهمیت میباشد و میتواند حتی جزء یکی از دلایل خیانتهای آنها به حساب بیاید ، توجه داشته باشید فانتزی جنسی به مرور شکل میگیرد و تغییر یافتن آن به ندرت امکان پذیر است . معمولا اکثر مردان متاهلی که به خود ارضائی اعتیاد دارند قبل از ازدواج نیز آن عمل را انجام میداده اند لذا چون در خود ارضائی کنترل فشار و تصور به دست خود فرد میباشد در اینصورت فرد قادر نیست تا از رابطه جنسی با همسر خود ارضا شود .
    معمولا مردان خود ارضائی را از همسر خود پنهان میکنند این عمل چه قبل و چه بعد از ازدواج ، عمل شایسته ای نیست .

ممکن است برخی از افراد آنقدر نسبت به این فانتزی واکنش بالایی نشان دهند که هرگز خارج از آن ارضاء نشوند به این نوع گرایش فتیش گفته میشود شاید از نظر شما فانتزی جنسی یا فتیش همسر شما قابل تجسم نباشد و شاید بگوئید خب این عمل چه لذتی برای اون میتواند داشته باشد ؟ اما من در پاسخ عرض میکنم قدرت فانتزی جنسی یا در حد بالاتر فتیش یک قدرت روانی و ذهنیست و نباید هرگز آنرا مسخره کنید و برعکس باید به آن احترا م بگذارید . متاسفم از اینکه خیلی از مردان و زنان نیازهای خود را برای همسر خود مطرح نمیکنند ، توجه داشته باشید رابطه نزدیکی در راس هرم رابطه زناشوئی قرار گرفته و به صورت مستقیم و غیر مستقیم ناخود آگاه روی سایر رفتارها ، کنشها و واکنشهای افراد تاثیر دارد . پس به فانتزی جنسی همسر خود احترام بگذراید و از روی میل آنرا انجام دهید مطمئنا خودتان شاهد تاثیر آن خواهید بود .

3. 8 کاربر از پست مفید دیو مهربان تشکرکرده اند .

baranbanoo (جمعه 04 مرداد 92), del (دوشنبه 07 مرداد 92), mah naz (پنجشنبه 03 مرداد 92), mehdihn (پنجشنبه 03 مرداد 92), shabe niloofari (پنجشنبه 03 مرداد 92), sheida412 (دوشنبه 07 مرداد 92), آســـــمان71 (جمعه 04 مرداد 92), الهه آذر (جمعه 04 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 26 خرداد 93 [ 19:00]
    سطح
    17
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,066

تشکرشده 121 در 62 پست

Array
    سلام
    دیو مهربان درست میگه :
    ممکن است یکی از مهمترین دلایل خود ارضائی مردان متاهل همین عامل باشد که همسر آنها حاضر نمی شوند برخی از اعمالی که آن مرد در لیست فانتزی جنسی خود قرار داده است را انجام دهد در اینصورت شاید آن مرد از نظر جسمی ارضاء شود اما از نظر روانی و ذهنی نیاز وی تامین نشده لذا با تصویر سازی و قدرت تجسم به آن نقطه دست میاید .

مرد این فیلما رو دیده و تو ذهنش میمونه و دوست داره اونا رو انجام بده اما به هر دلیلی!! این کار رو با زنش انجام نمیده
    پس برمیگره به اون فیلما یعنی دین دوباره و چند باره ی اون فیلما که زیادیش خود ارضائی ام داره - یه جور اعتیادم هست
    دوران مجردی بش عادت کرده و الان سخته ازش دست بکشه- مطمئنا رفتار شماستکه باعث میشه ترک کنه

یه چیزدیگه!این کارو میکنهحداقلنباید بزارهشمابفهمید!چطور؟؟میدو ه هستین و حواستون هست و این کاررو میکنه؟

- - - Updated - - -

سلام
    دیو مهربان درست میگه :
    ممکن است یکی از مهمترین دلایل خود ارضائی مردان متاهل همین عامل باشد که همسر آنها حاضر نمی شوند برخی از اعمالی که آن مرد در لیست فانتزی جنسی خود قرار داده است را انجام دهد در اینصورت شاید آن مرد از نظر جسمی ارضاء شود اما از نظر روانی و ذهنی نیاز وی تامین نشده لذا با تصویر سازی و قدرت تجسم به آن نقطه دست میاید .

مرد این فیلما رو دیده و تو ذهنش میمونه و دوست داره اونا رو انجام بده اما به هر دلیلی!! این کار رو با زنش انجام نمیده
    پس برمیگره به اون فیلما یعنی دین دوباره و چند باره ی اون فیلما که زیادیش خود ارضائی ام داره - یه جور اعتیادم هست
    دوران مجردی بش عادت کرده و الان سخته ازش دست بکشه- مطمئنا رفتار شماستکه باعث میشه ترک کنه

یه چیزدیگه!این کارو میکنهحداقلنباید بزارهشمابفهمید!چطور؟؟میدو ه هستین و حواستون هست و این کاررو میکنه؟

5. کاربر روبرو از پست مفید **سهیل ** تشکرکرده است .

mah naz (پنجشنبه 03 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    42
    دستاوردها:
    تشکرها
    141

تشکرشده 70 در 40 پست

Array
    دیو مهربان کاملا میدونم چی میگید! من کاملا میدونم چی میگید و تا بحال هر کاری که اون خواسته رو انجام میدم بغیر از س ک س مقعدی بقیه کارها رو با تمایل انجام میدم شوهرم آدم گرمیه و البته جدیدا بعضی کارهای مشکوک و غیر معمولی داره مثلا اس ام اس مینویسه و وقتی من میرم پیشش زود پاک میکنه و چند بار به طور اتفاقی دیدم به خواهرم (مجرده) اس ام اس میزنه و به من نمیگه! هم چنین نگاههای تیزی به زنهای بد لباس میکنه! و من از این موضوع به شدت رنج میبرم! چندین بار شده من برای اینکه حداقل ازم پنهون نکنه با صمیمیت نشستم باهاش فیلم دیدم و توی این فیلم دیدنها متوجه شدم فانتزی جنسی شوهرم س ک س گروهی و یا هم جنس بازی دو زن با همه که من از عهده انجام این فانتزی ها بر نمیام!

- - - Updated - - -

دیو مهربان کاملا میدونم چی میگید! من کاملا میدونم چی میگید و تا بحال هر کاری که اون خواسته رو انجام میدم بغیر از س ک س مقعدی بقیه کارها رو با تمایل انجام میدم شوهرم آدم گرمیه و البته جدیدا بعضی کارهای مشکوک و غیر معمولی داره مثلا اس ام اس مینویسه و وقتی من میرم پیشش زود پاک میکنه و چند بار به طور اتفاقی دیدم به خواهرم (مجرده) اس ام اس میزنه و به من نمیگه! هم چنین نگاههای تیزی به زنهای بد لباس میکنه! و من از این موضوع به شدت رنج میبرم! چندین بار شده من برای اینکه حداقل ازم پنهون نکنه با صمیمیت نشستم باهاش فیلم دیدم و توی این فیلم دیدنها متوجه شدم فانتزی جنسی شوهرم س ک س گروهی و یا هم جنس بازی دو زن با همه که من از عهده انجام این فانتزی ها بر نمیام!

- - - Updated - - -

آقا سهیل فکر میکنه من خوابیدم و یا وقتی این کارو انجام میده که من خونه نباشم مثلا وقتی من میرم دوش بگیرم ولی وقتی برمیگردم اثارش رو میبینم و بنا به تجربه مبفهمم در واقع اصلا دوست نداره من بفهمم و هم چنین زیاد معتاد نیست ولی در بعضی مواقع مثلا مواقعی که من عادت ماهانه هستم یا وقتی از یه موضوعی ناراحته این اتفاق بیشتر میفته!

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    17
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,066

تشکرشده 121 در 62 پست

Array
    شده یا امکانش هست که رابطون رو بیشتر کنید؟؟

بیشتر رابطه داشته باشین درستش اینه که دیگه مرد طرف فیلم و نگاه به دخترای دیگه نره

8. کاربر روبرو از پست مفید **سهیل ** تشکرکرده است .

mah naz (پنجشنبه 03 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    42
    دستاوردها:
    تشکرها
    141

تشکرشده 70 در 40 پست

Array
    کلا شوهرم آدم گرمیه و از حالت نرمال رابطمون بشتره ولی خوب تو این شرایطی گفتم از دست من کاری برنمیاد

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    17
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,066

تشکرشده 121 در 62 پست

Array
    شده باش در مورد این کارش حرف بزنید؟؟؟
    چی میگه؟؟

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 00:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,367 در 1,792 پست

Array
    ریشه مشکل شوهرت هرچی هست،درحال حاضرداره یک "نیازکادویی"ازماهواره دریافت میکنه که انتظارات بیشترذهنی_جنسی براش بوجود میاره.به نظرم بهتره اینو هدایت کنید به سمت"سلامت جنسی"اول درسطح ذهن باکمک فیلم های مجازآموزشی واگرجواب ندادبامشاوره حضوری.اینکه به آمیزش مقعدی راضی نشدی کار درستی بوده.به نظر میرسه شوهرت ازیه"ناامنی روانی"رنج میبره البته تشخیص دشواره.

12. 2 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

mah naz (پنجشنبه 03 مرداد 92), saraamini (پنجشنبه 03 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    17
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,066

تشکرشده 121 در 62 پست

Array
    نباید بگین کاری از دستم بر نمی آید
    زنش هستی شما کاری نکنی کی؟؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 25 بهمن 96 [ 17:14]
    سطح
    38
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    114

تشکرشده 56 در 32 پست

Array
    سلام. در رابطه به س ک س گروهی که گفتید فانتزی همسرم هست و من بدم میاد عرض میکنم خیلی از فانتزیها فقط در مرحله لذت به ذهن میرسه و بعد از اون خود مرد هم از فکر کردن در باره اون متنفره و شرمساره ؛ پس فکر نکنید که همیشه همسر شما به این موضوع فکر میکنه و لذت میبره. فقط ایرادی که داره اگه یه مدت ادامه پیدا کنه و مرد فقط با اون فانتزی به لذت برسه شاید بخواد که تجربش کنه و این مشکل درست میکنه. در رابطه با اس ام اس های همسرتون به خواهر شما باید دقت کنید منظورشون چیه؟ شاید اصلا به احساس خواهرانه اون نیاز داره. شاید محبتی که از شما میخواد و پیداش نمیکنه در کسی دنبالش میگرده که به شما خیلی شبیه باشه.منظورم محبته و نه احساس لذت و شهوت خدای نکرده. یه مدت باهاش تو فانتزیهاش همراهی کنید . اگه دید که داره به بیراهه میره میتونید ادامه ندید. فقط یه فکره که تو یه مدت خیلی کوتاه باهاش احساس خوبی داره.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)