به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: استعفا بدم؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 18 فروردین 03 [ 18:08]
    سطح
    73
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 18
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,836

تشکرشده 281 در 127 پست

Array

استعفا بدم؟

سلام
    من قبلاً تاپیکی در باره شغلم ایجاد کرده بودم با عنوان افسردگی شغلی
    الان دیگه مشکل خاصی با این کار ندارم و خوبه.

فقط اینکه من چندماه پیش که برای یه دانشگاهی در اروپا که اپلای کردم و مدارکم رو که فرستادم، حدود سه هفته پیش جواب پذیرش من رو دادن و قبول شده بودم. ولی مشکل اینجا هست که تا حداکثر اردیبهشت گفتن باید مدرک آیلتست رو بفرستی تا نامه پذیرش دانشگاه رو برای سفارت بفرستن.

من قصد داشتم که هم سرکار بیام و هم زبان بخونم تا سریعتر مدرک آیلتس رو بگیرم، ولی از صبح تا عصر سرکار هستم، و بعد که می رسم خونه یه کم خسته هستم و پتانسیل یادگیری ای که در طول روز داشتم رو دیگه اونقدر ندارم. خیلی نگران هستم که توی این مدتی که فرصت دارم نتونم مدرک زبان رو بگیرم و پذیرشی که خیلی در انتظارش بودم لغو بشه!

شغلی که الان دارم به نسبت راحته و کار سختی نیست و محیطش هم عادت کردم و خوبه. ولی حقوق، خیلی خیلی دیر می دن. هر 3 الی 4 ماه یه حقوق رو می پردازن که خیلی آدمو اذیت می کنه. دانشگاهی که من قبول شدم بورسیه می کنن ولی من به پول احتیاج دارم برای هزینه های جانبی مثل آیلتس و هزینه رفتن و...

دوست دارم استعفا بدم و بشینم توی خونه و همه وقتم رو صرف خوندن زبان کنم. شبا همش کابوس می بینم و می ترسم از اینکه نتونم به موقع مدرک زبان رو بگیرم و نتونم برم.

نمی دونم چیکار کنم. هم این حقوقی که سه چهار ماه یه بار می دن به یه دردی می زنم و کمک کننده هست هم از طرفی سرکار رفتن وقت و انرژیم رو می گیره. پس انداز زیادی هم ندارم که روی اون حساب کنم. از یه طرف دیگه، مادرم وقتی من بیکار توی خونه باشم خیلی غصه می خوره و همیشه چهره ش ناراحته.

دوست دارم استعفا می دادم.

اگه من رو راهنمایی کنید خیلی ممنون می شم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 06 فروردین 00 [ 21:41]
    سطح
    57
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 170
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    683

تشکرشده 290 در 93 پست

Array
    سلام عزیزم
    تبریک میگم پذیرش اتون رو... آفرررررررین
    به نظر من نه استعفا نده.. میدونی تا اردیبهشت چه قدر وقت داری؟ ، میتونی از این کلاس فشرده ها هست واسه آیلتس ، ثبت نام کنی بعد از ساعت کاری کلاس بری، دو روز اخر هفته رو هم تمرین کنی و بخونی و روزهای هفته هم سرکار وقت خالی داشتی باز بخونی و شب ها هم شده یک ساعت هم بخونی کافیه دیگه.
    چون به نظرم اون قد امتحانش سخت و نفس گیر نیست که کلا خونه نشین بشی، روحیه من که این جوریه وقتی سرم شلوغه بیشتر به برنامه هام میرسم ، بیکار باشم بیشتر وقت تلف میکنم و همه کارام میمونه ، حالا شما خودت چه طوری هست روحیه و شخصیتت؟
    اگه مطمنی که برای مدرک آیلتس باید همه تمرکزت رو بگذاری و وقت نمی کنی اآنوقت به نظرم ارزش داره که بیخیال کارت بشی ولی اگه بتونی مدیریت کنی زمانت رو اصلا استعفا نده
    موفق باشی

3. 2 کاربر از پست مفید المای تشکرکرده اند .

nazaninIT (چهارشنبه 29 آذر 96), بانوی آفتاب (چهارشنبه 29 آذر 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    آیا می تونی مرخصی بگیری؟ مثلا برای دو هفته ؟

به نظرم به بدترین شرتیط هم فکر کن اینکه مثلا نتونی ویزا بگیری یه هر علتی ؟ به نظر من حتی اگر بتونی تا چندین ماه بعد از رفتن از ایران هم شغلت رو نگه داری و پل های پشت سرت رو خراب نکنی خیلی به نفعت خواهد بود چون کسانی هم بودن که بعد از رفتن پشیمون شدن .
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

5. 3 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (سه شنبه 28 آذر 96), nazaninIT (چهارشنبه 29 آذر 96), بانوی آفتاب (سه شنبه 28 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

به نظرم بهترين راه برنامه ريزي هست.

(كتاب هدف برايان تريسي رو بخونيد)

قدم بعدي تحمل سختي كوتاه مدت

و اجراي برنامه/

چيزي كه معلومه، شما يا به خاطر پول نميتونيد بريد و يا به خاطر نداشتن زبان.

بايد اينها رو الويت بندي كنيد.

به نظرم پول ميرسه، حالا چه از طريق قرض، وام ، حانواده و غيره. ولي نداشتن آيلتس رو خودتون بايد بگيد.

پيشنهادم اينه با يه مرخصي چند روزه كار رو آغاز كنيد، اگر واقعا تو خوندنش پيشرفت داشتين و دستتون ميياد كي به آمادگي كامل ميرسيد و سپس ميتونيد برنامه ريزي كنيد.

شايد به اين نتيجه رسيدي كه كارتون رو نصف كنيد، يا شايدم اگر از كارتون رو هم ترك كنيد باز زمان كم مياريد.

همه اينا به شناخت خودتون برميگرده:
    1- چقدر پول لازم داريد
    2- اگر پاره وقت كار كنيد به اون پول ميرسيد
    3- آيا منابع مالي جايگزين براي من وجود داره؟
    4- توانمندي من از زبان چقدره؟ اگر با يه مرور ساده برم امتحان بدم چقدر با حداقل نمره قبولي آيلتس فاصله دارم؟
    5- چقدر زمان براي آمادگي كامل آيلتس نياز دارم؟
    6- آيا ميتونيم زمان دانشگاه رو به عقب ببرم؟

---------------

7. 3 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

Erica (چهارشنبه 29 آذر 96), nazaninIT (چهارشنبه 29 آذر 96), بانوی آفتاب (سه شنبه 28 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    73
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,836

تشکرشده 281 در 127 پست

Array
    سلام ممنونم بابت راهنمایی های خوبتون

المای عزیز، من هم روحیه ای تقریباً مشابه به تو دارم که اگه سرم شلوغ باشه، تند تند سعی می کنم کارامو انجام بدم و سرعت عملم هم بیشتر می شه. ولی اینجا اینطوری نیست. اکثر اوقات خیلی بیکار هستم و فقط وقت رو به بطالت باید بگذرونم بلاجبار.. چون مکانی که من نشستم، محل رفت و آمده و بعضی وقتها هم خیلی خیلی شلوغ می شه بخاطر مهمونهایی که پیش رئیس شرکت میان. و درسته بعضی وقتها کار خاصی ندارم که انجام بدم و بیکار هستم، ولی تمرکز هم نمی شه زیاد داشته باشم.
    از طرفی دوربین هم بالای سرمه و بعضی وقتها دیدم که خیلی دقیق چک می کنن، بخاطر همین استرس می گیرم اگه کار شخصی خودم رو انجام بدم و یدفعه متوجه بشن.

به همین دلیل اینجا وقت مُرده زیاده، ولی من نمی تونم زیاد روش حساب کنم و استفاده کنم از فرصتهای بیکاری.

deljoo_deltang گرامی نه من مرخصی دو هفته ای نمی تونم بگیرم اصلاً! مرخصی یک روزه هم به زور می دن با کلی ترس و لرز می رم.
    برای ویزا هم اصلاً نگران این نیستم که ندن. از دوستانم که رفتن و خبر دارم، تاحالا موردی نبوده که نتونسته باشن بگیرن. از این بابت خیالم راحت و مطمئن بود. ولی الان که گفتید نگران شدم یه دفعه! یعنی ممکنه ویزا ندن؟؟؟

حقیقتش من ان شاالله که رفتم، اصلاً به فکر برگشت نیستم اصلا!. حتی 1 درصد. شاید برای سر زدن و دید و بازدید برگردم، ولی برای زندگی هرگز.

آقای mohamad.reza64 گرامی.. ممنون بابت راهنمایی و توصیه خوبتون..
    راستش درمورد سوالهایی که گفتید،

مقدار پولی که لازم دارم خیلی زیاد نیست، ولی خب هرچه بیشتر پول جمع کنم بهتره شاید.
    راستش خواهرم متاسفانه همزمان با من می خواد بره یه کشور دیگه ، ولی به صورت دیگه ای نه تحصیلی. و به پول هم احتیاج داره. به خاطر همین گفتم شاید به خانواده فشار مالی بیاد که به فکر هزینه برای من هم باشن. خودمم دوست دارم مستقل باشم و هر هزینه ای که لازمه، خودم بپردازم.
    من سطح زبانم خوبه، ولی خب تاحالا امتحان آیلتس ندادم. همش استرس دارم که نکنه تا اردیبهشت نتونم نمره ی لازم رو بگیرم.
    امکان اینکه زمان دانشگاه هم عقب بندازم نیست متاسفانه...

9. کاربر روبرو از پست مفید بانوی آفتاب تشکرکرده است .

mohamad.reza164 (سه شنبه 28 آذر 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 02 مرداد 00 [ 22:21]
    سطح
    55
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 126
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    36

تشکرشده 169 در 79 پست

Array
    برام عجیبه که شما تو شرکت وقت آزاد زیاد داشته باشی و تو اون وقتها اجازه نداشته باشی کار شخصی انجام بدی.
    والا این فقط در صورتی برای کارفرما بده که کاری پیش بیاد و شما همچنان به کاراهای خودت مشغول بمونی!
    روی موبایلت برنامه بریز و از اون مطالعه کن. اونم قدغنه؟ اگه اینطوره که کلا هیچی!
    راستی فاصله خونه تا محل کار چقدره؟با چی رفت و امد میکنید؟ حداقل لغت رو میشه تو مترو و اتوبوس خووند

11. 2 کاربر از پست مفید esm تشکرکرده اند .

nazaninIT (چهارشنبه 29 آذر 96), بانوی آفتاب (چهارشنبه 29 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    73
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,836

تشکرشده 281 در 127 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط esm نمایش پست ها
    برام عجیبه که شما تو شرکت وقت آزاد زیاد داشته باشی و تو اون وقتها اجازه نداشته باشی کار شخصی انجام بدی.
    والا این فقط در صورتی برای کارفرما بده که کاری پیش بیاد و شما همچنان به کاراهای خودت مشغول بمونی!
    روی موبایلت برنامه بریز و از اون مطالعه کن. اونم قدغنه؟ اگه اینطوره که کلا هیچی!
    راستی فاصله خونه تا محل کار چقدره؟با چی رفت و امد میکنید؟ حداقل لغت رو میشه تو مترو و اتوبوس خووند
    سلام.. تشکر بابت راهنماییتون.
    اوایل که اومده بودم، کتاب زبان با خودم میاوردم و روی میزم بود، یا اینکه فایل pdf روی کامپیوتر می رختم و زمانایِ بیکاری می خوندم، قسمت حسابداری وقتی می دیدن من دارم کارای خودمو می کنم، بعضی از کارایی که وظیفه خودشون بود رو میاوردن من انجام بدم (کارایی که منم می تونستم). منم حرص می خوردم ولی خب باید انجام بدم و نمی شه دعوا راه انداخت. بخاطر همین الان که بعضی وقتها هم وقت آزاد دارم، کاغذهای شرکت و فاکتورهایی که قبلاً انجام داده بودم رو می ذارم جلوم که اونها متوجه نشن من بیکار هستم.

مدام با دوربین دارن چک می کنن. (همه شُرکای این شرکت دوربین های همه بخش کارخونه روی موبایلشون نصبه و خیلی چک می کنن. منشیِ قبل از من هم بخاطر اینکه با دوست پسرش زیاد صحبت می کرده اخراجش کردن. !!! رئیس شرکت روز اول بهم گفت که یعنی منم حواسم باشه که توی دوربین همه چیز رو می بینن. و شاید منظورش بوده که نباید با موبایل زیاد کار کنم !! بعضی وقتها هم که خلوته من یه سر می رم اتاق دیگه پیش همکارای دیگه، زود از طبقه پایین زنگ می زنن که چرا پشت میزت نیستی.

فاصله خونه تا محل کارم خیلی نزدیک نیست. ایستگاه اوتوبوس هم نزدیک به اینجا نیست، با تاکسی میرم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بانوی آفتاب نمایش پست ها
    سلام
    من قبلاً تاپیکی در باره شغلم ایجاد کرده بودم با عنوان افسردگی شغلی
    الان دیگه مشکل خاصی با این کار ندارم و خوبه.

فقط اینکه من چندماه پیش که برای یه دانشگاهی در اروپا که اپلای کردم و مدارکم رو که فرستادم، حدود سه هفته پیش جواب پذیرش من رو دادن و قبول شده بودم. ولی مشکل اینجا هست که تا حداکثر اردیبهشت گفتن باید مدرک آیلتست رو بفرستی تا نامه پذیرش دانشگاه رو برای سفارت بفرستن.

من قصد داشتم که هم سرکار بیام و هم زبان بخونم تا سریعتر مدرک آیلتس رو بگیرم، ولی از صبح تا عصر سرکار هستم، و بعد که می رسم خونه یه کم خسته هستم و پتانسیل یادگیری ای که در طول روز داشتم رو دیگه اونقدر ندارم. خیلی نگران هستم که توی این مدتی که فرصت دارم نتونم مدرک زبان رو بگیرم و پذیرشی که خیلی در انتظارش بودم لغو بشه!

شغلی که الان دارم به نسبت راحته و کار سختی نیست و محیطش هم عادت کردم و خوبه. ولی حقوق، خیلی خیلی دیر می دن. هر 3 الی 4 ماه یه حقوق رو می پردازن که خیلی آدمو اذیت می کنه. دانشگاهی که من قبول شدم بورسیه می کنن ولی من به پول احتیاج دارم برای هزینه های جانبی مثل آیلتس و هزینه رفتن و...

دوست دارم استعفا بدم و بشینم توی خونه و همه وقتم رو صرف خوندن زبان کنم. شبا همش کابوس می بینم و می ترسم از اینکه نتونم به موقع مدرک زبان رو بگیرم و نتونم برم.

نمی دونم چیکار کنم. هم این حقوقی که سه چهار ماه یه بار می دن به یه دردی می زنم و کمک کننده هست هم از طرفی سرکار رفتن وقت و انرژیم رو می گیره. پس انداز زیادی هم ندارم که روی اون حساب کنم. از یه طرف دیگه، مادرم وقتی من بیکار توی خونه باشم خیلی غصه می خوره و همیشه چهره ش ناراحته.

دوست دارم استعفا می دادم.

اگه من رو راهنمایی کنید خیلی ممنون می شم.
    بی شک استعفا کن و برو
    باقی بهانه است
    تجربش هست که میگم
    پس برو

یه وقتایی باید رها کرد و رفت
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

14. 3 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

m.reza91 (چهارشنبه 29 آذر 96), بانوی آفتاب (چهارشنبه 29 آذر 96), صبا_2009 (چهارشنبه 29 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 مرداد 98 [ 00:30]
    سطح
    40
    Level completed: 77%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger Second Class
    تشکرها
    244

تشکرشده 259 در 139 پست

Array
    من جات بودم ، بعد از کار میرفتم کلاس.
    درسته یه هزینه ای داره ولی خوبیش اینه طبق نظم و برنامه جلو میری ، اصلا به خاطر اینکه دلت واسه پولت هم نسوزه که هدر نره ، سعی میکنی بیشتر بخونی.
    اینجوری کار و زبانت رو بیرون از خونه تموم کردی و بعد میای خونه استراحت.
    استعفا ندی بهتره چون تو شرایط شما همین پول هم براتون لازمه.
    یه چند ماه سختی بکشی ، تموم میشه و میری دنبال آرزوهات ، به جنبه های مثبت این سختی ها فکر کن و انرژی بگیر.
    اگه میتونی تو تغذیت هم یه تغییری بده که بتونی انرژی بیشتری داشته باشی.
    متخصص تغذیه نیستم که نظر بدم ولی خودم از همین تغذیه تونستم یکم انرژیمو نسبت به قبل بیشتر کنم.

16. 3 کاربر از پست مفید Happy.girl.69 تشکرکرده اند .

Erica (چهارشنبه 29 آذر 96), nazaninIT (چهارشنبه 29 آذر 96), بانوی آفتاب (چهارشنبه 29 آذر 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام
    به نظر منم استعفا بدین.
    مگه تو این سه چهار ماه چقدر بهتون حقوق میدن؟
    نمیدونم ایلتس چند وقت یه بار برگزار میشه ولی فکر نکنم در صورت عدم کسب امتیاز مورد نیاز فر صت داشته باشید دوباره امتحان بدین.

اگر خیلی لازم بود بعد امتحان دوباره برید سر کار. تو این مملکت چیزی که ریخته ازین کاراست. پس نگران نباشید. یه هفته ای پیدا میکنید.
    بعد میشه بپرسم چه کشوری و دانشگاهی؟ شرایط ویزا رو هم خیلی بررسی کنید. چون دانشگاه بهتون پذیرش داده ولی سفارت باید بهتون ویزا بده.
    اصلا الان بیشتر باید دنبال اینکاراش باشید تا رفتن سر کاری که بشینن تماشاتون کنن.
    الان وقت شما خیلی ارزش داره.
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

18. 4 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

Erica (چهارشنبه 29 آذر 96), mohamad.reza164 (چهارشنبه 29 آذر 96), nazaninIT (چهارشنبه 29 آذر 96), بانوی آفتاب (چهارشنبه 29 آذر 96)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)