به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 23 اسفند 94 [ 15:07]
    سطح
    27
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 22.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    9

تشکرشده 46 در 28 پست

Array

Bow کمک کنیدازدیروزباشوهرم دعواکردیم وباهاش قهرم ....

سلام دوسال ازدواج کردم وبجه ندارم،شوهرمن وقتی عصبی باشه دیگه واقعاقاطی میکنه وچشماشو میبنده ودهنشوبازمیکنه ومثل نقل ونبات هرچی فحش وبدوبیراه تودنیاست نثارمن وخانواده وهفت جدوآبادم میکنه وتوقع داره که هیچی بهش نگم ،آخه اینجوری نمیشه که! منم بایددربرابراین پرخاشگریاش یه عکس العملی نشون بدم که بفهمه حدخودشونگه داره.راستش مادرش مریضه وازنظرخانوادگی مشکلات خانوادگی دارن،دیرو،زمن برامادرش غذادرست کردم وکه اون بره بدش وبیادقبلش خیلی خوب بوداماوقتی اومدخونه موقعی که زنگ درخونه روزدمن کلیدآیفون زدم (چون آیفون ماشانسی یه وقتایی دربازمیکنه ویه وقتایی بازنمیکنه)خراب!خلاصه کلیدوزدم بازنشدوفوری خودم رفتم دربازکردم اماتا اومدتوقیافه اش ازشدت عصبانیت مثل یه دیوشده بودوفوری اومدتووزدآیفون ازجاشکست وخوردش کردوهرچی که ازدهنش دراومدبه منوخانوادم گفت وگفت :مگه من 100باربهت نگفتم که ای آیفون خرابه چرازدی روکلیدش وقتی کارنمیکنه دراون لحظه من که فهمیدم خیلی عصبانیه بهش چیزی نگفتم وسکوت کردم وباحالت قهرونه رفتم تواتاق وناهاربراش نیاوردم ،ازقضابعدازظهرهمون روزمن نوبت دکترداشتم وبامادرم قراربودبریم وازقبل برنامه چینی کرده بودیم شوهرم باعصبانیت ویه حالت خیلی مردسالارانه ای گفت که امروزتوحق نداری نه دکتربری ونه پاتوازاین خونه بیرون بذاری قلم پاتوخردمیکنم اگه جایی بری،منم بهش گفتم امروزچطورت شده وازکجااعصابت خورده که داری سرمن خالیش میکنی ؟مگه من چکارت کردم که بامن اینجوررفتارمیکنی ،که بخاطریه آیفون اینجورباهام رفتارکردی و.....داشتم توجیهش میکردم که دوباره مثل همیشه چشماشوبست وفحش بارونم کردوبه پدرومادرم خیلی توهین میکنه یعنی تاحدشدیدش فحش رکیک میده بهشون که من ازگفتنش خجالت میکشم!خوب منم بهم برمیخوره کسی به خانوادم فحش بده عکس العمل نشون میدم چون اگه ازالان هیچی نگم دیگه براش عادی میشه ومنم اینجوری اصلاخوشم نمیادچون من واقعابه خانوادش احترام میذارم ومحبت میکنم اونوقت درقبالش این بیادتودعوامون فوری فحش رکیک بده به خانواده من؟بعدکه این حرفاروزدمن گفتم که ازاین اخلاقت دیگه خسته شدم وتاخواستم لباساموبپوشم وبرم اومدتواتاق وهم منوزدوهم بدترین فحشای تودنیاروبهم زدومخصوصابه خانواده م منم رفتم تواتاق وخوابیدم دیشب معلوم بودکه پشیمون شده بود،ولی من خیلی ازش دلگیرم وازدیشب تواتاقم وصبحی هم بهش گفتم دیکه کاری باتووخانوادت ندارم ودیگه برامادرت غذادرست نمیکنم ونمیرم بهش سرنمیزنم!مگه مجبورم این محبتاروبکنم ازاون ورتودستمزدشوبهم بدی!الان باهاش قهرم ولی نمیدونم که این قهری بجاست یانه؟؟نمیدونم الان بایدچکارکنم ؟توروخدابگیدچیکارکنم خداییش دیروزخیلی بدوبیراه گفت ودلموشکست یعنی همیشه این کارشه این کارارومیکنه وبعدش زودپشیمون میشه!ولی چه فایده پشیمونی ؟خوبه که آدم دیگه تکرارنکنه !الان چیکارکنم باقهریم؟؟؟

2. کاربر روبرو از پست مفید روزنه ی امید تشکرکرده است .

khaleghezey (دوشنبه 27 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 بهمن 93 [ 12:22]
    سطح
    29
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 98
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registeredSocial
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    سلام این دعوا ها طبیعیه خیلی از مردها دیر عصبی میشن اما زمانی که عصبی میشن دیگه کنترل خودشونو ا زدست میدن .... شوهرتو خودت بهتر میشناسی بعد دو سال که چطور اخلاقی داره باید زود ببخشی یا طور دیگه برخورد کنی ... تا حالا اینطوری دعواتون شده بوده که بخواد اینطوری بد دهنی کنه و دست روت بلند کنه ؟؟> اگه جواب بله هست شما در مقابلش چیکار کردی

4. کاربر روبرو از پست مفید maedeh120 تشکرکرده است .

هم آوا (سه شنبه 28 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 46 در 28 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh120 نمایش پست ها
    سلام این دعوا ها طبیعیه خیلی از مردها دیر عصبی میشن اما زمانی که عصبی میشن دیگه کنترل خودشونو ا زدست میدن .... شوهرتو خودت بهتر میشناسی بعد دو سال که چطور اخلاقی داره باید زود ببخشی یا طور دیگه برخورد کنی ... تا حالا اینطوری دعواتون شده بوده که بخواد اینطوری بد دهنی کنه و دست روت بلند کنه ؟؟> اگه جواب بله هست شما در مقابلش چیکار کردی
    خیلی !!این اخلاق توذاتشه آره خیلی ازاین مواردپیش امده ودست روم بلندکرده!ومنم یاجوابشودادم یابی محلش کردم تاخودش بیادمعذرت خواهی کنه وهربارقول میده که دیکه تکرارنشه ولی بازم تکرارش میکنه درضمن من ازاین مسایل شخصیم به خانوادم نگفتم تاحاحالاکه دست روم بلندمیکنه وفحش بهشون میده اوناخبری ندارن ازاین جریانا،من یه اخلاقی دارم که همه جیوتوخودم میریزم ونمیخوام شوهرم پیش خانوادم بدکنم !

6. کاربر روبرو از پست مفید روزنه ی امید تشکرکرده است .

khaleghezey (دوشنبه 27 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 بهمن 93 [ 12:22]
    سطح
    29
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registeredSocial
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    کار درستی میکنی اصلا نباید خانوادت بدونن چون ذهنیتشون بهم میریزه و ضعیت بدتر میشه ... میتونم این اخلاقی رو که میگی بفهمم مطمئن هم باش هی چ وقت ترکش نمیکنه ....
    به جز دعوا کلا تو رابطتون چطوری هستین ؟ سنتون رو بیان کنید
    این اخرین پستی هست که میتونی واسه امروز بزاری پس توضیحات کامل رو بده

8. کاربر روبرو از پست مفید maedeh120 تشکرکرده است .

هم آوا (سه شنبه 28 مرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو

شوربختانه این مشکل برای شما فقط تنها نیست ما آقایون در مورد مهارت کنترل خشم بسیار ضعیف هستیم و آموزش خاصی هم در این مورد ندیدیم کاری که شما انجام دادید و جواب ایشون را دادید یا اینکه قهر کردید و دوباره آشتی کردید شاید بشه گفت ساده ترین راههای برای حل این مشکل هستش ولی اگه بخوای بصورت اصولی این مشکل را حل کنی نیاز داره که یکسری مهارت ها را آموزش ببینی و بکار بگیری و صبور باشی ان شاء الله موفق میشید بانو

نقل قول از استاد محسن عزیزی

روي چند مورد به صورت ويژه بايد کار کنيد.

1. شناسايي زمينه سازهاي عصبانيت همسرتون

2. شيوه صحبت کردنتون با همسرتون در زماني که احساس مي کنيد داره وارد چرخه خشم ميشه

3. تشخيص علائم چهره اي و هيجاني و رفتاري همسرتون پيش از پرخاشگري

4. فراگيري مهارت ترک موقعيت و توافق با همسرتون درباره اون در زماني که در شرايط عادي هست

لطفا براي موارد يک تا سه، توضيحات کافي و چند مثال بياريد تا درک بهتري از موقعيت پيدا کنيم.

يا مثلا شيوه جمله بندي تون چگونه هست؟

مثلا بهش ميگيد«تو اصلا به من توجه نداري!» يا نحوه بيانتون به گونه ديگري هست؟

و اينکه در شرايط عادي رفتارتون با هم چگونه هست؟

ميتونيد از ويژگي هاي مثبت همسرتون هم چند مورد نام ببريد؟

اين اطلاعات رو لطفا به صورت دقيق و کامل در اختيارمون بگذارين تا بهتر بتونيم کمک کنيم.
    لطفا بصورت کامل به سوالات جواب بدید.

خواندن این پست خیلی می تواند به شما کمک بکنه تا بهتر متوجه شخصیت ما آقایون بشید

http://www.hamdardi.net/thread33259-4.html#post330546

http://www.hamdardi.net/thread-33023.html

سعی کنید از اینکه زن آفریده شدید لذت ببرید و از قدرتی که خداوند در وجود شما نهفته است استفاده کنید بانو احساسات نقطه قوت شما بانوان و نقطه ضعف ما آقایون هستش مقالات بالا را حتما مطالعه کنید
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

10. 6 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

paiize (دوشنبه 27 مرداد 93), terme00 (چهارشنبه 12 شهریور 93), هم آوا (سه شنبه 28 مرداد 93), مقیمی (دوشنبه 27 مرداد 93), آرام دل (سه شنبه 18 شهریور 93), رزا (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 46 در 28 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh120 نمایش پست ها
    کار درستی میکنی اصلا نباید خانوادت بدونن چون ذهنیتشون بهم میریزه و ضعیت بدتر میشه ... میتونم این اخلاقی رو که میگی بفهمم مطمئن هم باش هی چ وقت ترکش نمیکنه ....
    به جز دعوا کلا تو رابطتون چطوری هستین ؟ سنتون رو بیان کنید
    این اخرین پستی هست که میتونی واسه امروز بزاری پس توضیحات کامل رو بده
    من 22سالمه وشوهرم 24سال داره،میدونم که شوهرم خیلی دوسم داره واین علاقه دوطرفه هس،شوهرم تویه خانواده کاملا مردسالاربزرگ شده ومن برعکس اون!!
    شوهرم همیشه دوس داره من مثل یه موم تودستش باشم وهرچی که اون میگه فقط بگم چشم!!اگه نگم وبخوام باهاش سرموضوعی کل کل کنم فوری فحش بارون میکنه خودم وخانوادمو درحدتیم ملی فحش میده !وازاونجایی که من روخانوادم حساسموازاین اخلاقاکه کسی بخواد همس فحش بده شدیدابدم میادودرمقابل ای فحشاش بهش میگم که من وتودعوامون شده به اوناچه ربطی داره که روحشونم خبرنداره اینقدفحششون میدی خوبه منم به خانواده توفحش بدم؟توناراحت نمیشی؟یامیگم هرچی به خوانواده من میگی مال خودت!خداییش داغونم کرده سراین اخلاقش!
    من تک دخترم ویه داداش 12 ساله دارم ،بخداخانواده من خیلی براش احترام قائلن وبهش محبت میکنن ودربرابربی احترامیایی که میکنه گذشت میکنن واصلابه رومون نمیارن،ولی منکه این طرف قضیه رودارم میبینم که درمقابل اینهمه محبت والدینم شوهرم چه رفتاری پشت سرشون انجام میده به شدت جرم میگیره،من نمیدونم اون بیچاره هاچه بدی به این کردن که اینقدروشون حساسیت پیداکرده وعلنن به من میگه که من ازخانواده توبدم میادمخصوصارومادرم که شدیداحساسه ومنتظریه بهونه هست که آتوبیفته دستش وبارک گویی که داره کمش بیاره وحاضرجوابی کنه!ولی طفلک مادرم بااینکه ازته قلبش میشکنه ولی اصلابه رومون نمیاره وگذشت میکنه وبیشترتحویلش میگیره وبهش محبت میکنه تاشایدیه روزشرمنده این کارابشه ومیگه من همین یه دامادویه دخترکه بیشترندارم همین که شماباهم خوب باشیدمن خوشحالم،بیچاره نمیدونه که پشت پرده چه خبره وچه نقل وشکلاتایی که یه دونه دامادشون روشون نثارنمیکنه!خلاصه بگم من که راجع به این موضوع به احدی چیزی نمیگم وتوخودم میریزم بلکه این مرددرست بشه ولی بعدازچندی بازشروع میکنه ومن تابخوام ازخودم دفاع کنم دست روم بلنمیکنه ومنم بی محلش میکنم وفوری میرم تواتاق تاخودش پشیمون میشه ومیادنازم میخره و....ولی این تاکی بایدادامه داشته باشه ؟تاکی بایدیکی به خانواده من توهین کنه ومن گذشت کنم؟تاکی بایددست روم بلنکنه ومن گذشت؟تاکی بخشش؟توروخدابه من بگیدمن کسیوندارم یه دنیاحرفه تودلم که نمیدونم به کی بگم؟من هرروزتایپیکاموچک میکنم ممنون مائده جان بقیه اش برافردا ....توروخداراهنماییم کنید.

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 06 اردیبهشت 03 [ 13:02]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    7,973

تشکرشده 6,446 در 1,461 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    شررعزیزسلام
    درکت میکنم ومیدونمان چه حسی داری.خیلی متاسفم
    اماشررجان کتک زدن شوهرت چیزساده ای نیست که اینجوری حل بشه شمابایدخانوادت رودرجریان بزاری..اابته اگه میدونی که نتیجه میگیری....اجازه بده پدرت یه بارواسه همیشه این مشکل روحل کنه...ازش تعهدبگیره..اینجوری نمیشه که شماهمیشه کتک بخوری وایشون عادتش روترک نکنه
    شررجان تاپیکهایی که درموردکتک زدن وبددهنی هستش روسرچ کن وبخون.بایدمهارتهارویادبگی ی...
    تاپیکهای منوهم بخون...منم این دوتامشکل رودارم.

- - - Updated - - -

شررجان این لینک دررابطه بامشکلته.عالیه وکام
    Www.hamdardi.net/thread-34385.html
    عمر که بی عشق رفت

هیچ حسابش مگیر...
    ویرایش توسط paiize : دوشنبه 27 مرداد 93 در ساعت 16:14

13. 4 کاربر از پست مفید paiize تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 27 مرداد 93), terme00 (چهارشنبه 12 شهریور 93), هم آوا (سه شنبه 28 مرداد 93), آرام دل (سه شنبه 18 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 14 آبان 93 [ 18:01]
    سطح
    3
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 7 پست

Array
    [سلام عزیزم راستش وقتی مطلبتو خوندم خیلی ناراحت شدم واقعا این آقابیون چطور به خودشون اجازه میدن اینقد راحت همسرشونو کتک بزنن بنظرمن تو باید یکم سفت و محکم باشی یعنی زود اشتی نکنی با 4 تا گلمه عاشقانه همسرت
    . چون اون عادت میکنه به این کارش ومیدونه که بعدش میتونه راحت دل شما رو به دست بیاره اون باید بفهمه کارش شما محبت تو نسبت به خانوادش و خودش دریغ نکن و لی سعی کن یکم باهاش سرد برخورد کنی تا بفهمه نباید این کارو تکرار کنه تا محبت بکن خیلی هم بیشتر بزار اون شرمنده بشه

15. 2 کاربر از پست مفید رهگذر@ تشکرکرده اند .

خیال تو (شنبه 08 شهریور 93), سوما (جمعه 14 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 46 در 28 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر@ نمایش پست ها
    [سلام عزیزم راستش وقتی مطلبتو خوندم خیلی ناراحت شدم واقعا این آقابیون چطور به خودشون اجازه میدن اینقد راحت همسرشونو کتک بزنن بنظرمن تو باید یکم سفت و محکم باشی یعنی زود اشتی نکنی با 4 تا گلمه عاشقانه همسرت
    . چون اون عادت میکنه به این کارش ومیدونه که بعدش میتونه راحت دل شما رو به دست بیاره اون باید بفهمه کارش شما محبت تو نسبت به خانوادش و خودش دریغ نکن و لی سعی کن یکم باهاش سرد برخورد کنی تا بفهمه نباید این کارو تکرار کنه تا محبت بکن خیلی هم بیشتر بزار اون شرمنده بشه
    سلام رهگذرجون .ممنون ازراهنماییت
    نمیدونم ،متاسفانه یاخوشبختانه،ولی من قهریم زیادطول نمیکشه ومیذارم اون خودش بیادخوب ازم عذرخواهی کنه تاراضی شم اونم زودپشیمون میشه ومیادعذرخواهی ومنم میبخشمش ،!!!!!
    باهاشم قول وقراروشرط میذارم که دیگه تکرارنشه اونم قبول میکنه ولی بعدازیه مدتی ومخصوصاوقتی که عصبانی بشه دیگه قول وقراروقسم وآیه هایی که خورده روفراموش وچشماشومیبنده ودهنشوبازمیکنه وهرچیم که سرزبونش بیادبارخودم خانواده وهفت جد وآبادم میکنه وااگه من این وسط بخوام دفاعی ازخودم کنم دست روم بلندمیکنه تواون لحظه ازش بدم میادوبه خودم میگم که حالشوبخاطراینکارش میگیرم یابه خانوادم میگم ولی وقتی آتیشش خاموش میشه میادطرفم وازرفتارش عذرخواهی میکنه !ومنم دیگه طبق معمول کوتاه میام.......!! خداییش نمیدونم چه رفتاری دراین مواقع انجام بدم که به ضررم تموم نشه !اهمه میگن اینجوررفتارا توزندگی عادیه !! میخوام تامیشه پای خانواده هارووسط نکشم! نمیدونم هربارکه معذرت خواهی میکنه دلم براش میسوزه وهمش فکرمیکنم که خوب میشه واین اخلاقش ازسرش میره! بنظرتون آیا کارخوبی میکنم؟؟چقدر زنها مظلوم وباگذشتن دربرابراین مردا! ای کاش اونام یه ذره باگذشت وفداکاربودن دربرابرما.....!

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    الان که این تاپیکت را خواندم شرر جان دیگر صد در صد مطمئن شدم که شوهر شما بیماری روانی دارد و باید زیر نظر روانپزشک دارو مصرف کند.
    شرر جان من بیمار روحی و روانی زیاد دیده ام و در تمام زندگی ام با این مسئله سر و کار داشته ام. من در این مورد مطالعه زیاد کرده ام و الان به خوبی می توانم تشخیص دهم که آیا فردی باید به روانپزشک مراجعه کند یا نه. الان به قطعیت به شما می گویم که هر چه زودتر به دکتر اعصاب و روان مراجعه کن و شرایط شوهرت را توضیح بده.

شرر جان متاسفانه این بیماری ها اگر دارو مصرف نشود روز به روز بدتر می شود. مطمئن باش که اگر درمان نشود بهتر نمی شود که به حد انفجار می رسد.
    به حدی می رسد که یک آدم یک دفعه از عصبانیت تشنج می کند و تمام اندامهایش فلج می شود. به حدی می رسد که حتی حرف های معمولی معمولی هم باعث عصبانیت و پرخاشگری بسیار شدید فرد می شود. به حدی می رسد که یک آدم فقط با الکتروشوکی که به سرش می دهند می تواند مدتی عادی زندگی کند و بعد دوباره الکتروشوک. بعد کم کم سر و کله بیماری های مرتبط با استرس و ناراحتی های اعصاب پیدا می شود و علاوه بر مغز بقیه اندام های بدن هم بیمار می شود و فرد به کلی از کار می افتد و خانه نشین می شود. به حدی می رسد که رفتارهایش نمود بیرونی پیدا می کند و حتی ممکن است از محل کارش هم اخراج شود.
    پس سهل انگاری نکن. برو پیش یک روانپزشک و بهش بگو که شرایط شوهرت چیست. کاملا دقیق توضیح بده و ببین نظر دکتر چیست.
    به من اعتماد کن. وقتی می گویم با این مسائل تمام عمرم سر و کار داشته ام و راه و چاه را بلد هستم حرفم را باور کن.

18. کاربر روبرو از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده است .

سوما (جمعه 14 شهریور 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)