به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 15 شهریور 92 [ 17:12]
    سطح
    1
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

مخالفت غیر منطقی پدر

با سلام دختر 27 ساله هستم که چند ساله لیسانس گرفتمو درسم تموم شده و خونه نشینم بعلت اینکه بابام فقط استخدام دولتی رو قبول داره و در خانواده ای بزرگ شدم که پدر حرف اول آخرو میزنه و کلا خیلی خیلی دیکتاتور هستن.و از لحاظ جایگاه اجتماعی پایین هستم و از لحاظ اقتصادی هم خیلی متوسط رو به پایین و (مستاجر در جایی تقریبا بالای شهر)
    بگذریم
    یه بنده خدایی رو تووی سایت ازدواج پیدا کردم و شناختم باعث شد که بهش علاقه مند بشم .از لحاظ اخلاقی 20.قیافه متوسط.و کلا کسی که همه جوره منو میخواد خیلی خیلی
    من زیاد رو احساس تصمیم نمیگیرم ولی این آقا پسر خیلی منو درک میکنه .پارسال اومد خواستگاریم که پدرم کلی تحقیق کرد نتونست حتی یه چیز کوچکه بد از این پسر و خانوادش پیدا کنه .همش تعریف میکرد ولی بعد مدتی گفت اینا به ما نمیخورن از لحاظ فرهنگی پایینن .تحصیلات ندارن تعدادشون زیاده
    این خواستگارم از بچگی پدرش فوت میشه و با اینکه شاگرد زرنگ بوده تا دیپلم بیشتر نتونسته بخونه و حتی برادرای دیگش حتی دیپلم ندارن .بیشتر کارین یعنی الان که 27 سالشه خونشو خریده و ماشینشم داره و کاره خوبی هم داره .کلا من پسندیدم و تمام فامیلم پدرم رو مقصر میدونن.و یه نکته مهم ایشون سربازی نرفتن و پدرم اینو بهانه کردن .گفته بری بهت دختر میدم و حالا که دفتر چه پست کرده و از کارش گذشته تا به من برسه بابام میگه مگه بخاطر من داره میره بره به من چه .یه جورایی دندش نرم

خیلی خواستم این رابطه رو تموم کنم نشده و الان با این سنم 2 سال صبر کردن خیلی سخته
    بیچاره پسره آخه بخاطر من میره سربازی وگرنه داشت زندگیشو میکرد و مشکلی نداشت چون کارش آزاده و گواهینامه 10ساله داره تا 10سال دیگه ام معافه

و این پسر حتی الانم منو آزاد گذاشته میگه اگه نمیتونی تحمل کنی این 2 سالو الان بهم بگو من هم دلم میسوزه هم دوسش دارم .البته از سربازی برگرده یه 60 میلینوی داره که میشه یه کاری باهاش کرد

ولی بابا خودشو خانوادشو بیچیزو بدبخت میدونه

من دوسش دارم .عاقلانش چیه ؟/؟ سرتونم درد آوردم شرمنده

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    یکشنبه 20 دی 94 [ 22:37]
    سطح
    64
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 140
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,872

تشکرشده 3,054 در 793 پست

Array
    بزرگي ، فاميلي ، معتمد محلي ، پيش نماز مسجدي ، اينا نيستن بلكه باهاش حرف بزنن ؟ فرد خاصي نيست كه ازش حرف شنوي داشته باشه ؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    چرا اتفاقا حسابدار شرکتشون آشنا با شوهر عمه ام در اومدو کلی با هم حرف زدن حتی شوهر عمه ام ظاهری که دیدش گفت خیلی پسر خوبو خانواده داریه حتی به بابا م گفت پسر سالم کم پیدا میشه بابامم جواب داد دختر خوبم کم پیدا میشه .بابام لجبازه کلا
    بنظرتون من اشتباه میکنم؟ پسر خود ساخته .حالا خنواش سطح سوادشون یا محلشون از ما پایینتره ملاکه ؟؟
    توی این 1 سال اصلا هیچ مشکلی با هم نداشتیم و حتی از رفتار بد بابام شکایت نکرد .کلا اخلاق 20 خانوادشم منو خیلی دوس دارن
    حتی بابام ازم نپرسید ایا این پسر رو میخوای یا نه یهنی کلا من نقش هویج رو دارم این وسط :(

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دیروز [ 00:17]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 94.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,393

تشکرشده 6,399 در 1,794 پست

Array
    سلام.آیاشما به پدرت نحوه آشنایتون روشرح دادید؟شاید نگرانیش به دلیل نحوه آشنایتون بوده؟این پسرکه شرایط ازدواج رو داشته چرا ازفضای مجازی برای پیداکردن همسراقدام کرده؟__این تایپیک دختروپسری بودند که مشکل شمارو داشتند البته شدیدترش:http://www.hamdardi.net/thread-29072.html این تایپیک هم مربوط به نگرانی کلی جامعه هستhttp://www.hamdardi.net/thread-29868.html امیدوارم اول مقداری ذهن خودت به مساله وجزئیات اون با مطالعه این دوتایپیک روشن تربشود.

5. کاربر روبرو از پست مفید ammin تشکرکرده است .

sara 65 (شنبه 09 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    من اصلا نگفتم که در دنیای مجازی آشنا شدیم.چون مطمئنا مخالفت میکرد .من قبلا جایی کار میکردم گفتم چند بار اونجا اومد و قرار خواستگاری گذاشتو این حرفا.(ارباب رجوع بود مثلا)
    بعد این آقا چون از صبح تا شب سر کار بودن و نمیتونستن کسی رو پیدا کنن .و اینکه اگه اینجوری بخوام فکر کنم که چرا از طریق اینترنتی خواسته زن بگیره و کاسه ای زیر نیم کاسه هست که خودمم میرم زیر سوال
    .اینو بگم من خیل محدودم و پدر بد اخلاقی دارم و اول از تنهایی رفتم دنبال ازدواج و اینا ولی هیچوت توو زندگیم دوس ندارم از چاله توو چاه بیفتم یعنی در هر شرایطی جوانب کارم رو در نظر میگیرم .الان بنظرتوون پسری که طی این 1 سال توو شرایط های مختلف رفتارش با من عوض نشده میتونه فردا بد بشه؟ هم توو شادی و مشکلات یه رنگه هم توو سختیها .من چون اینجور پسرها دارن کم کم منقرض میشه میترسم پشیمون بشم .البته چند بار تحصیلاتو اینکه خانواده تحصیلکرده دارم اوون نداره به رخ کشیدم ولی خودم بعدش پشیمون شدم چون بودن پسرای تحصیلکرده ای که رو حرفشون نبودن و قول و قرار الکی گذاشتن یا دنبال هوس بودن ولی این اینجور نیس .البته الان دنبال کارای معافیت پزشکیشه .اگه معاف بشه عالی میشه و میتونه خودشو به بابابم ثابت کنه .من خانواده ثروتمندی ندارم که بگم بخاطر پولم منو میخواد و مادی باشه چون خودش تلاش کرده وتا حدودی خوبه نسبت به سنش
    و تا بحال پسری توو زندگیم نبوده که اینقدر روو راست باهام باشه
    روز اول سند خونه .ماشین . حساب بانکی و کلی چیزهای دیگه بهم گفت
    این در صورتیه که از خواستگارهای قبلیم میپرسیدم چقدر حقوق میگیری میگفت حالا یه چیزی میگیریم شکر خدا خوبه !!!!! یا میگفتن حتما باید بری سر کار و کمک خرجم باشی زن که نباید بخوره بخوابه !!!!! من با کار مشکل ندارم ولی لحن این جور حرفا توهین آمیزه .
    و این خواستگارم خیلی رومانتیکه یعنی کارایی که میکنه واقعا دوس دارم از سوپرایز کردن گرفته تا صبرو حوصله ای که داره واسه ج دادن به من . توو بدترین شرایطم گوشیشو ج میده کاری که من نمیکنم .یعنی نمیتونم که بکنم .من روحیه لطیفی دارم فکر نمیکنم با هر پسری بتونم ازدواج کنم چون پسرار و تا حدی میشناسم
    ووو پاکی و سالم بودن پسر برام خیییلییی مهمه .چششم پاکی و...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)