به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 28 تیر 92 [ 00:25]
    سطح
    13
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    9

تشکرشده 10 در 7 پست

Array

Tavajoh بعد از 4 ماه از ازدواجم خیلی پشیمونم این حقم نبود

سلام من 4 ماهه ازدواج کردم با شوهرم اول به مدت یه هفته دوست بودیم ولی من گفتم اهل اینجور روابط نیستم و اگه قصدش ازدواجه با حضور خانواده ها ادامه بدیم که خلاصه اون قبول کرد و ازدواجم کردیم. اول از خودم بگم که واقعا احساس میکنم خودمو بدبخت کردم هم تحصیلکردم هم خوشگلم هم خانومم واقعا هم هستم شوهرم اولین و اخرین مردیه که تو زندگیم باش بودم ولی اصلا قدرمو نداره واقعا میخوام بمیرم. متاسفانه شوهرمم هم خیلی خوشتیپه و هم خیلی خیلی خوش قیافه و تحصیلکرده و...و برعکس من قبل از من با 4 تا دختر دیگه ام دوست بوده . حس میکنم الان دیگه اصلا برعکس اوایل دوستم نداره اصلا حس میکنم پشیمون شده که خودشو پایبند کرده و دوست داره دوباره به روابط ازادی که قبل از ازدواج داشته برگرده من همیشه سعیمو کردم که از همه چی لبریزش کنم عشق محبت زندگیه آروم روابط جنسی همه چی همه چی ولی اون اصلا منو نمیبینه وقتی میاد خونه میره سر لپ تابش میدونمم میره فیسبوک چت میکنه اصلا بجز مواقعی که نیاز جنسی داره بم توجه نمیکنه حتی عزیزم گفتنای اون موقعشم از ته دل نیست اینو کاملا حس میکنم.خیلی اهل رفیق بازیو پارتی رفتنه از منم میخواد که همراهیش کنم در صورتیکه واقعا برام عذاب اوره چون تو مهمونیاشون مشروبم سرو میشه من همیشه تو زندگیم ادم پاکی بودم نمیدونم چرا چنین شوهری باید نصیبم بشه ولی با این وجود بازم براش میمیرمو حاظرم جونمم واسش بدم میبینید چقدر بدبختم؟هیچ وقت از زندگیم لذت نبردم اگه با هم بریم بیرون دخترا در کمال وقاحت انگار که منو نمیبینن اصلا میخوان تورش کنن اونم بدش نمیاد تازه با علاقه نگاشونم میکنه خیلی حس بدیه که ندونی شوهرت صبح که میره سر کار تا شب واسه خودت میمونه یا نه البته شاید تا حالام بم خیانت کرده باشه.

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    پس تو مدت آشنایی این چیزا را متوجه نشدید؟ چرا بدون بررسی کامل نشتین پای سفره عقد؟ پس دوران نامزدی یا آشنایی (که حداقل 3ماه باید باشه واسه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)؟؟؟؟؟
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

3. 2 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

sanjab (جمعه 07 تیر 92), toojih (شنبه 08 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 10 در 7 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamrava نمایش پست ها
    پس تو مدت آشنایی این چیزا را متوجه نشدید؟ چرا بدون بررسی کامل نشتین پای سفره عقد؟ پس دوران نامزدی یا آشنایی (که حداقل 3ماه باید باشه واسه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)؟؟؟؟؟
    لطفا سرزنشم نکنید خیلی حالم بدهگفته بود جالا که خدا خواست یه زن پاک داشته باشه از گذشتش پشیمونه توبه کرده ولی حالا ....میخواد منو زنده زنده بکشه

5. کاربر روبرو از پست مفید forever alone تشکرکرده است .

faghat-KHODA (جمعه 07 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 26 خرداد 93 [ 18:10]
    سطح
    16
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    216

تشکرشده 138 در 59 پست

Array
    اقای کامروا اخه می دونین جریان چیه؟! اگه همین عزیز میومد اینجا می گفت با یه اقایی به قصد ازدواج اشنا شدم همه بالای منبر میرن که نه اصلا کات کن یعنی که چی این روابط عوض این که طرف و راهنمایی کنن که ما مثلا از یه رابطه آشنایی باید چه چیزهایی بخوایم که گند رابطه رو در نیاریم سریع می گن کات کن خط موبایلتم عوض کن!!! خانمی توام خیلی احساسات کلی داری...چند سالتونه ؟ همسرتون چند سالشه؟ یعنی شما دوره نامزدی هم حتی نداشتین؟؟ بعد یک هفته عقد کردین؟ اخه بعیده از ادمی که شما می گی 4 تا دوست دختر داشته تازه اینجوری که شما می گی اهل پارتی بیاد به یه اشاره شما زن بگیره.. میدونی می خوام بگم یا خیلی زرنگه که گفته کی بهتر از این دختر واسه زندگی یا واقعا عاشقتونه..در هر صورت از شما بدش نمیاد چرا اینجوری فکر می کنی؟؟ شاید واقعا ادمی هست که نمی تونه اظهار علاقه کنه اما قلبا دوست داره

7. 3 کاربر از پست مفید unknown girl تشکرکرده اند .

negar_nil (جمعه 07 تیر 92), roseflower (جمعه 07 تیر 92), کامران (شنبه 08 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 10 در 7 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط unknown girl نمایش پست ها
    اقای کامروا اخه می دونین جریان چیه؟! اگه همین عزیز میومد اینجا می گفت با یه اقایی به قصد ازدواج اشنا شدم همه بالای منبر میرن که نه اصلا کات کن یعنی که چی این روابط عوض این که طرف و راهنمایی کنن که ما مثلا از یه رابطه آشنایی باید چه چیزهایی بخوایم که گند رابطه رو در نیاریم سریع می گن کات کن خط موبایلتم عوض کن!!! خانمی توام خیلی احساسات کلی داری...چند سالتونه ؟ همسرتون چند سالشه؟ یعنی شما دوره نامزدی هم حتی نداشتین؟؟ بعد یک هفته عقد کردین؟ اخه بعیده از ادمی که شما می گی 4 تا دوست دختر داشته تازه اینجوری که شما می گی اهل پارتی بیاد به یه اشاره شما زن بگیره.. میدونی می خوام بگم یا خیلی زرنگه که گفته کی بهتر از این دختر واسه زندگی یا واقعا عاشقتونه..در هر صورت از شما بدش نمیاد چرا اینجوری فکر می کنی؟؟ شاید واقعا ادمی هست که نمی تونه اظهار علاقه کنه اما قلبا دوست داره
    نه عزیزم ما 2 ماه نامزد بودیم . من 23 اون 27 سالشه.
    الان مطمئنم دوسم نداره علاوه بر دلایل بالا مثلا دیروز اونقدر فکرم مشغول بود نزدیک بود یه تصادف وحشتناک کنم اون وقت وقتی براش تعریف میکنم میگه کجا؟همین فقط!فکر کنم میخواست بدونه کجا قرار بوده از شرم راحت شه:(یا مثلا من خیلی لاغرم انرزیم خیلی زیادی ندارم با اینهمه هم بیرون کار میکنم هم تو خونه چند شب پیش داشت تو اینترنت میچرخید بش میگم امید جان من خسته میشم میشه بیای کمکم حداقل ظرفارو بشوری اونم با یه حالت مسخره ای گفت آخی اینقدر که تو ظریفی:mad:
    تا حالام چند بار گفته من میخواستم برم آلمان تو منو پابند کردی مگه من مجبورش کردم که بام ازدواج کنه آخه؟
    ویرایش توسط forever alone : جمعه 07 تیر 92 در ساعت 20:05

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 10 در 7 پست

Array
    من چند روزه دارم به طلاق فکر میکنم به نظرتون کار درستیه؟به نظرم اگه جدا شم خیلی بهتر از این زندگیه پر استرسه که هر ماهش به اندازه یه سال پیر میشم:(فقط وابستگیو عشقی که هنوز بش دارم منو نگه داشته ولی غرورم دیگه اجازه نمیده خودمو بش تحمیل کنم

- - - Updated - - -

من چند روزه دارم به طلاق فکر میکنم به نظرتون کار درستیه؟به نظرم اگه جدا شم خیلی بهتر از این زندگیه پر استرسه که هر ماهش به اندازه یه سال پیر میشم:(فقط وابستگیو عشقی که هنوز بش دارم منو نگه داشته ولی غرورم دیگه اجازه نمیده خودمو بش تحمیل کنم

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    از مشکلات زندگیت بگو . آیا بهت خیانت می کنه ؟ یا تو فقط فکر می کنی که بهت خیانت می کنه ؟ از کدوم رفتاراش برداشت کردی که دوستت نداره ؟ فقط چون بیان نمی کنه و ابراز نمی کنه ! یا از رفتاراش ؟ برامون مثال بزن

- - - Updated - - -

نمی دونم احساسم درسته یا نه ! اما احساس می کنم همه حرفاشو برا خودت تعبیر می کنی و سوء برداشت .

اون میگه عزیزم ، تو میگی تصنعیه ! (از کجا می دونی)

اون میگه کجا تصادف کردی ؟ ، تو میگی می خواست بدونه کجا قرار بوده از دستم راحت بشه ! (مردا کلا خلاصه هستن )

اون میگه آخی تو چقد ظریفی ، تو میگی به حالت مسخره گفت ،( شاید شوخی بوده !)

اون میگه تو پابندم کردی ایران ! تو میگی مگه من مجبورش کردم با من ازدواج کنه ! (والا من به شخصه از اینکه کسی بهم بگه به خاطر تو ایران موندم و پابند شدم ، کلی ام ذوق می کنم . )

11. 6 کاربر از پست مفید asemani تشکرکرده اند .

faghat-KHODA (شنبه 08 تیر 92), sara 65 (جمعه 28 تیر 92), unknown girl (جمعه 28 تیر 92), نازنین آریایی (جمعه 28 تیر 92), بی دل (شنبه 08 تیر 92), بالهای صداقت (شنبه 08 تیر 92)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,202

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    شما اذز 91 در تالار عضو شده اید ، بنابراین به نظر نمیاد همچین تازه وارد و بی مهارت باشید ، احتمال می دهم در این مدت زندگی سایر اعضا و مقالات مفید در خصوص بهتر شدن زندگی رو خوانده باشید
    الان کاملا تحت فشار هستید و از نوشته هاتون کاملا مشهود هست کهخ بار احساسی زیادی رو دارید تحمل می کنید ( دقت کن بیشتر از کلمه احساس می کنم و یا حس می کنم در نوشته هاتون استفاده کرده اید)
    یه توصیه مهم >>> زیاد به احساس بها نده ، چون دامنه نوسان احساسات خیلی متغیر هست ، یه روز در اوج خوشی هست و یه ثانیه بعد در عمق بدی !!!

به نظرم می تونی بر خودت و زندگی ات مسلط بشی ، شک نکن که حتما و حتما توانایی بالایی داری

13. 4 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

asemani (شنبه 08 تیر 92), baran.68 (جمعه 28 تیر 92), faghat-KHODA (شنبه 08 تیر 92), نازنین آریایی (جمعه 28 تیر 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    کسی نمی تونه به شما بگوید طلاق بگیر یا زندگی را ادامه بده. چون صلاح هر کس را خودش بهتر می داند و مسئولیت تصمیم گیری به عهده ی خودش است. شوهر شما اعتقادش این است که خوشی و لذت و تفریح در زندگی نباید محدود به موارد خاصی شود. مثلا پارتی مختلط ، مشروب ، لذت بردن از توجه دختران غریبه و توجه متقابل به آنها ، روابط متعدد قبل از ازدواج ُ،ُ ارتباط چت ( که فرهنگ خاصی دارد) با زنان دیگر و مواردی از این دست برای او ناراحت کننده نیست و تازه آرام بخش هم هست. تنوع طلبی و صمیمیت در ارتباط با جنس مخالف بسیار هم جذاب و دوست داشتنی است . از نظر ایشان اینها مانعی برای ازدواج نیست و ازدواج هم مانع این چیزها نیست. به خوب یا بدش کاری ندارم. فقط بررسی مواردی است که اشاره کرده ای. اما شما درست برعکس ایشان فکر می کنید و نقطه ی مقابل او هستید. اگر می خواهید با ایشان بمانید باید همه اینها را قبول کنید. یعنی نه به اجبار . با میل بپذیرید و ناراحت هم نشوید. یک شیوه ی خاص زندگی را قبول کنید با تمام خوبی ها و بدی هایش و حتی عواقبش. اگر قصد زندگی دارید و نمی خواهید این رفتارها و عقاید او را قبول کنید یک کشمکش دائمی هم با ایشان و هم با خودتان خواهید داشت. چون این رفتارهای ایشان سطحی نیست و ریشه ی عقیدتی عمیق دارد. اگر هم می خواهید طلاق بگیرید باید احساس را کاملا کنار بگذارید و بر اساس واقعیت تصمیم بگیرید. وگرنه اگر نخواهید احساس دوست داشتن ایشان را کنار بگذارید و طلاق بگیرید با مشکلات عدیده ی بعد از طلاق مواجه می شوید. این را هم بدانید که اگر از ایشان بچه داشته باشید به طور حتم شباهت های زیادی به پدرشان خواهند داشت. آیا می توانید قبول کنید؟ همه این بررسی ها که گفتم با منطق و بدون احساس انجام دهید. دوست داشتن یک حس مطلوب است اما گاهی وقت ها باید آن را در یک صندوقچه بگذاری ، درش را قفل کنی و در جایی دوردست دفنش کنی.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 10 در 7 پست

Array
    نه متاسفانه من اشتباه برداشت نمیکنم شوهرم واقعا سرد شده الان یه ماهه که مثل دو تا همخونه ای شدیم فقط اینم از اونجا شروع شد که من یه مدت به این خاطر رفتاراش باش سرد برخورد میکردم و پسش میزدم بعدشم که پشیمون شدم اون دیگه سرد شده یعنی من اگه بش سلام کنم اونم جوابمو میده وگرنه اصلا . اگه من باش حرف نزنم اونم هیچی فقطم در این حد که جوامو بده کلا در روز چند کلمه شاید بشه . اصلا از قصد میخواد حرصم بده بیرون جلوی من زل میزنه با لبخند به دخترا . میخوام زندگیمو نجات بدم .نوپوی عزیز منم به طلاق فکر کردم ولی به پدر و مادرم که فکر میکنم عذاب وجدان میگیرم حاظرم هرکاری بکنم که شوهرم منو ببخشه میدونم کار اشتباهی نکردم ولی واقعا بش نیاز دارم دلم براش تنگ شده چکار کنم که منو ببخشه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)