به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: خودارضایی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 08 تیر 92 [ 12:21]
    سطح
    1
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 32
    Overall activity: 0%
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

خودارضایی

سلام به همه شما عزیزان
    با عرض شرمندگی ولی یه مشکل بینهایت مهم دارم :(کمکم کنید لطفا
    من یه دختر 27 ساله تصیل کرده هستم از زمانیکه به یاددارم حتی 5 سالگی مبتلا به خود ارضایی بودم:(آخه یه دختر بچه چیزی از اینا نمیدونه:(همیشه تو خودم و افسرده بودم تااینکه با هر بدبختی که بود در رانمایی کنارش گذاشتم ولی الان 2 سای میشه که باز دارم این کار کثیف رو انجام میدم با اینکه از عوارضش با خبرم:(:(الان من یه خواستگار دارم ولی میترسم اگه ازدواج کنم چی به این مشکل من ببره چون شنیدم که افرادی که خودارضایی میکنند سردمزاج میشن وحتی قیافه ی اونها تابلو هستش.الان خواهش میکنم به من بگید که اگه ترک کنم این عوارض از بین میره در کوتاه مدت یا خیر؟خواهش مسکنم کمکم کنید:(

2. کاربر روبرو از پست مفید sarina87 تشکرکرده است .

roze sepid (پنجشنبه 06 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 29 دی 97 [ 23:07]
    سطح
    44
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 180
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    315

تشکرشده 78 در 33 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarina87 نمایش پست ها
    سلام به همه شما عزیزان
    با عرض شرمندگی ولی یه مشکل بینهایت مهم دارم :(کمکم کنید لطفا
    من یه دختر 27 ساله تصیل کرده هستم از زمانیکه به یاددارم حتی 5 سالگی مبتلا به خود ارضایی بودم:(آخه یه دختر بچه چیزی از اینا نمیدونه:(همیشه تو خودم و افسرده بودم تااینکه با هر بدبختی که بود در رانمایی کنارش گذاشتم ولی الان 2 سای میشه که باز دارم این کار کثیف رو انجام میدم با اینکه از عوارضش با خبرم:(:(الان من یه خواستگار دارم ولی میترسم اگه ازدواج کنم چی به این مشکل من ببره چون شنیدم که افرادی که خودارضایی میکنند سردمزاج میشن وحتی قیافه ی اونها تابلو هستش.الان خواهش میکنم به من بگید که اگه ترک کنم این عوارض از بین میره در کوتاه مدت یا خیر؟خواهش مسکنم کمکم کنید:(
    دوست عزیز این تایپیکو مطالعه کن http://www.hamdardi.net/thread-27708.html
    اگه بتونی با کمک خدا این عملو ترک کنی کم کم عوارضش از بین میره و انرژیه قبلیت برمیگرده نگران نباش ایشالا موفق باشی

4. 3 کاربر از پست مفید paniz93 تشکرکرده اند .

faghat-KHODA (پنجشنبه 06 تیر 92), reihane_b (جمعه 07 تیر 92), roze sepid (پنجشنبه 06 تیر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    طرز فکرتون در مورد اینکه بعدش سرد میشید اصلا درست نیست! اتفاقا الگوی جنسی از یک الگو به الگوی دیگه ای تغییر میکنه! ممکنه اولش یکمی سخت باشه و یا طول بکشه اما بعدش انشالله کم کم درست میشه! بذارید خیالتون را راحت کنم: متاسفانه خیلی دختر و پسرا قبل از ازدواج (بخصوص الان که سن ازدواج بالا رفته) کم و بیش این عمل را انجام میدن! اگه ترسهای شما مورد داشت الان خیلیا باید با همین استدلال شما ازدواج نمیکردن!!! اما بهتره کنار بذاریدش چون میتونید فکر کنید این هم خیانت به همسرتونه و خودتونو از حالا متعهد به کسی که داره میاد بدونید حتا اگه نشه!
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

6. 5 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

Amir80 (یکشنبه 23 تیر 92), faghat-KHODA (پنجشنبه 06 تیر 92), reihane_b (جمعه 07 تیر 92), roze sepid (پنجشنبه 06 تیر 92), toojih (پنجشنبه 06 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 مرداد 96 [ 23:40]
    سطح
    44
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 142
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,335

تشکرشده 839 در 268 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام

این مشکل خیلی هاست(اگه نگیم همه).خیلی ها تو یه مقطع از زندگیشون این مسئله رو تجربه کردن.بسته به شرایط محیطی و شیوه زندگی میتونه مدت زمان ابتلا و ترک کردن و ... متفاوت باشه.ولی چیزی که هست اینه که قابله ترک کردنه.خودتونم نمونه عینیش.

خیلی ها می گن که تو ذهنت به این افکار بها نده.ولی من فکر می کنم بزرگترین قدم زمانی برداشته میشه که شما نگاهتون رو کنترل کنید.در واقع چشم ظاهر رو قربانی میکنید برای رسیدن به چشم دل

شاید نوشتن این بیت از بابا طاهر خالی از لطف نباشه:

زدست دیده و دل هر دو فریاد که هر چه دیده بیند دل کند یاد

جدا از عوارضی که نمیشه منکرشون شد میدونید بدترین بخش این مشکل کجاست.همین احساس گناه و ناراحتی بعد از انجامش.که به نظر خیلی ها بدتر از خود اون عمله(به لحاظ تاثیرات بدی که میذاره).خیلی از این عوارض جنبه روانی داره که ما حصل همین افکار بعد عمل هست.

در مورد تابلو شدن چهره هم فکر نکنم خیلی پایه علمی داشته باشه این حرف.مثلا شما خودتون تو خیابون برید میتونید بفهمید چه کسی مبتلا به این مشکله؟؟؟

حالا اگه چشم برزخی داشته باشید اون یه مسئله دیگست.نکنه دارید؟؟؟؟؟

فقط خدا

8. 3 کاربر از پست مفید faghat-KHODA تشکرکرده اند .

paniz93 (جمعه 04 مهر 93), roze sepid (پنجشنبه 06 تیر 92), toojih (پنجشنبه 06 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 دی 93 [ 22:34]
    سطح
    38
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 12
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,635

تشکرشده 911 در 430 پست

Array
    اگه انجامش نديد(تركش كنيد) چشمهاتون خوش حالت تر ميشه ورنگ چهرتون سرخو سفيدتر ميشه.تپل تر ميشه صورتتون.احساس عزت نفس بيشتري ميكنيد.
    اميدوارم خداكمكتون كنه.سعي كنيد هميشه باوضو باشيد حتي وقتايي كه نميخواين نماز بخونين.خيييييييييييييلللل لللللللللللي كمكتون ميكنه.قبل خواب هم حتما يك صفحه از قرآنو باز كنيد وبا معني بخونيد.
    به نمازهاي اول وقتتون اهميت بدين حتي فقط واجباتشو بخونيد.كه بهتر از من ميدونيد اما ميگم تايادآوري كنم.(دعاي دست حذف ميشه.تسبيحات اربعه در ركعت سوم وچهارم نمازفقط يك مرتبه واجبه)
    براي ازدواج خوب يه جا خوندم دعاي هفتم صحيفه سجاديه رو 40 روز بخونين.اگه خواستين براتون مينويسم.منم تازه شروع كردم.

10. 7 کاربر از پست مفید roze sepid تشکرکرده اند .

Amir80 (یکشنبه 23 تیر 92), del (شنبه 02 آذر 92), faghat-KHODA (پنجشنبه 06 تیر 92), reihane_b (جمعه 07 تیر 92), کامران (جمعه 07 تیر 92), مسافر زمان (پنجشنبه 06 تیر 92), ترانه ی عشق (جمعه 07 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    38
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,635

تشکرشده 911 در 430 پست

Array
    يه جا خوندم براي از بين بردن تيرگي زير چشم بعد از ترك روزي 2ليوان آب پرتقال بنوشيد.انرژي از دست رفته هم زودتر برميگرده.

واما دعا...

(( اي آنكه گره كارهاي فرو بسته به سر انگشت تو گشوده ميشود و اي آنكه سختي دشواريها با تو آسان مي گردد و اي آنكه راه گريز به سوي رهايي و آسودگي را از تو بايد خواست.
    سختيها به قدرت تو به نرمي گرايند و به لطف تو اسباب كارها فراهم آيند و به قدرت تو قضا به انجام رسد وچيزها به اراده ي تو موجود شوند
    و خواست تو را بي آنكه بگويي فرمان برند و از آنچه خواست تو نيست بي آنكه بگويي رو بگردانند.
    تويي آن كه در كارهاي مهم بخوانندش ودر ناگواريها بدو پناه برند.
    هيچ بلايي از ما برنگردد مگر تو آن بلا را بگرداني و هيچ اندوهي برطرف نشود مگر تو آن را از دل براني.
    اي پروردگار من اينك بلايي بر سرم فرود آمده كه سنگيني اش مرا به زانو در آورده است و به دردي گرفتار آمده ام كه با آن مدارا نتوانم كرد.
    اين همه را تو به نيروي خويش بر من وارد آورده اي وبه سوي من روان كرده اي.
    آنچه تو بر من وارد آورده اي هيچ كس باز نبرد و آنچه تو به سوي من روان كرده اي هيچ كس برنگرداند.دري را كه تو بسته باشي كس نگشايد و دري را كه تو گشوده باشي كس نتواند بست.
    آن كار را كه تو دشوار كني هيچ كس آسان نكند و آن كس را كه تو خوار گرداني كسي مدد نرساند.
    پس بر محمد و خاندانش درود فرست.
    اي پروردگار من به احسان وكرمت در آسايش به روي من بگشا و به نيروي خود سختي اندوهم را در هم شكن ودر آنچه زبان شكايت بدان گشوده ام به نيكي بنگر ومرا در آنچه از تو خواسته ام شيريني استجابت بچشان و از پيش خود رحمت و گشايشي دلخواه به من ده و راه بيرون شدن از اين گرفتاري را پيش پايم نه.
    ومرا به سبب گرفتاري از انجام دادن واجبات و پيروي آيين خود باز مدار.
    اي پروردگار من از آنچه بر سرم آمده دلتنگ و بي طاقتم و جانم از تحمل آن اندوه كه نصيبم شده آكنده است.
    اين در حالي است كه تنها تو ميتواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده ام دور كني.
    پس با من چنين كن اگر چه شايسته ي آن نباشم اي صاحب عرش بزرگ. ))

- - - Updated - - -

يه جا خوندم براي از بين بردن تيرگي زير چشم بعد از ترك روزي 2ليوان آب پرتقال بنوشيد.انرژي از دست رفته هم زودتر برميگرده.

واما دعا...

(( اي آنكه گره كارهاي فرو بسته به سر انگشت تو گشوده ميشود و اي آنكه سختي دشواريها با تو آسان مي گردد و اي آنكه راه گريز به سوي رهايي و آسودگي را از تو بايد خواست.
    سختيها به قدرت تو به نرمي گرايند و به لطف تو اسباب كارها فراهم آيند و به قدرت تو قضا به انجام رسد وچيزها به اراده ي تو موجود شوند
    و خواست تو را بي آنكه بگويي فرمان برند و از آنچه خواست تو نيست بي آنكه بگويي رو بگردانند.
    تويي آن كه در كارهاي مهم بخوانندش ودر ناگواريها بدو پناه برند.
    هيچ بلايي از ما برنگردد مگر تو آن بلا را بگرداني و هيچ اندوهي برطرف نشود مگر تو آن را از دل براني.
    اي پروردگار من اينك بلايي بر سرم فرود آمده كه سنگيني اش مرا به زانو در آورده است و به دردي گرفتار آمده ام كه با آن مدارا نتوانم كرد.
    اين همه را تو به نيروي خويش بر من وارد آورده اي وبه سوي من روان كرده اي.
    آنچه تو بر من وارد آورده اي هيچ كس باز نبرد و آنچه تو به سوي من روان كرده اي هيچ كس برنگرداند.دري را كه تو بسته باشي كس نگشايد و دري را كه تو گشوده باشي كس نتواند بست.
    آن كار را كه تو دشوار كني هيچ كس آسان نكند و آن كس را كه تو خوار گرداني كسي مدد نرساند.
    پس بر محمد و خاندانش درود فرست.
    اي پروردگار من به احسان وكرمت در آسايش به روي من بگشا و به نيروي خود سختي اندوهم را در هم شكن ودر آنچه زبان شكايت بدان گشوده ام به نيكي بنگر ومرا در آنچه از تو خواسته ام شيريني استجابت بچشان و از پيش خود رحمت و گشايشي دلخواه به من ده و راه بيرون شدن از اين گرفتاري را پيش پايم نه.
    ومرا به سبب گرفتاري از انجام دادن واجبات و پيروي آيين خود باز مدار.
    اي پروردگار من از آنچه بر سرم آمده دلتنگ و بي طاقتم و جانم از تحمل آن اندوه كه نصيبم شده آكنده است.
    اين در حالي است كه تنها تو ميتواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده ام دور كني.
    پس با من چنين كن اگر چه شايسته ي آن نباشم اي صاحب عرش بزرگ. ))

12. کاربر روبرو از پست مفید roze sepid تشکرکرده است .

reihane_b (جمعه 07 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 دی 93 [ 23:45]
    سطح
    36
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 82
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    573

تشکرشده 935 در 360 پست

Array
    ببخشیددرست تاپیک یه نفردیگست ولی یه سوالی داشتم
    من تاحالاتوعمرم خودارضایی نکردم ونمیکنم اصلابلدنیستم بااینکه سنم هم کم نیست ولی چون اطراف چشمم کمی سیاهه یکی ازخواستگارام بهم همینوگفت بهم گفت من ازظاهرادماتشخیص میدم امکان نداره شماخودارضایی نکنیدبااینکه قسم خوردم این کاررونمیکنم باحالت مسخره گفت دیگه به من نگیدبه نظرتون من چطورمیتونستم حرفم روثابت کنم یاچطورمیشه سیاهی طبیعی زیرچشم روازبین برد بازم ببخشیداینجاپیام گذاشتم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    38
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,635

تشکرشده 911 در 430 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط roseflower نمایش پست ها
    ببخشیددرست تاپیک یه نفردیگست ولی یه سوالی داشتم
    من تاحالاتوعمرم خودارضایی نکردم ونمیکنم اصلابلدنیستم بااینکه سنم هم کم نیست ولی چون اطراف چشمم کمی سیاهه یکی ازخواستگارام بهم همینوگفت بهم گفت من ازظاهرادماتشخیص میدم امکان نداره شماخودارضایی نکنیدبااینکه قسم خوردم این کاررونمیکنم باحالت مسخره گفت دیگه به من نگیدبه نظرتون من چطورمیتونستم حرفم روثابت کنم یاچطورمیشه سیاهی طبیعی زیرچشم روازبین برد بازم ببخشیداینجاپیام گذاشتم
    ببخشيد...واي خدا چقدر پررو بوده اين حرفو زده.شما نبايد براش قسم ميخوردين.:confused:
    كلا آب پرتقال براي تيرگي دور چشم خوبه.
    يكي از اقواممون كه به خاطر فشار عصبي دور چشمش سياه شده بود
    دكتر پوست واسش دارويي تجويز كرد وخوب خوب خوب شد.

15. 2 کاربر از پست مفید roze sepid تشکرکرده اند .

paniz93 (جمعه 04 مهر 93), reihane_b (جمعه 07 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 دی 95 [ 23:50]
    سطح
    33
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 54
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    12

تشکرشده 97 در 38 پست

Array
    سلااااااااااام هر چه سریعتر برای ترک این رفتار اقدام کنید. امیدوارم موفق بشید......
    فقط و فقط باید از ته دل بخواید و تلاش کنید.
    تایپیک هایی که در این مورد هست رو براتون میزارم. امیدوارم براتون راه گشا باشه.

معضل جامعه امروز(خود ارضایی)

چطور خود ارضایی ام را ترک کنم؟

راه حل های درمان بیماری خود ارضایی

یک مشکل اخلاقی خیلی جدی(مشکل و درمان خود ارضایی)

موفق باشید...
    در پناه حق..............

17. کاربر روبرو از پست مفید venus123 تشکرکرده است .

roze sepid (جمعه 07 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 08 تیر 92 [ 12:21]
    سطح
    1
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 32
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    :)

- - - Updated - - -

:)

- - - Updated - - -

بینهایت از همتون تشکرمیکنم:)

- - - Updated - - -

به کمک شما 100 درصد ترکش میکنم ولی نگرانم عوارضش رفع نشه:(
    bird عزیزم زاسه زحمتی که کشیدی و با صبرم حوصله واسم اون دعارونوشتی ممنونم ازت:):)
    در مورد از بین رفتن عوارضش خواهش میکنم بیشتر راهنماییم کنید که انرژی مثبت بگیرم
    بازو ممنون ازهمهههههه

- - - Updated - - -

bird عزیزم زاسه زحمتی که کشیدی و با صبرم حوصله واسم اون دعارونوشتی ممنونم ازت:):)
    بازو ممنون ازهمهههههه

- - - Updated - - -

بازو ممنون ازهمهههههه

- - - Updated - - -

بازو ممنون ازهمهههههه

- - - Updated - - -

بازو ممنون ازهمهههههه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)