به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 فروردین 96 [ 19:55]
    سطح
    9
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 46
    Overall activity: 42.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

چطوری میشه نوع نگاه پسر به خودمون رو تشخیص بدیم؟

سلام.پسرهای محترم سایت میشهدبیادید نظر بدید؟حانم های با اطلاعات میشه راهنمایی گنید؟
    من دحت ر26 ساله با ظاهر خوب هستم که به ظاهرم هم تاحدی میرسم و گاهی هم یکمی پررنگ ارایش میکنم و حواسم نیست.اینو گفتم تتا شاید یبرای تشخیص نوع نگاه کمکی کنه.

من موقعیت داشتن دوست پسر برام هست اما دنبالش نیستم

من نمیدونم چطوری بگم که خوب توضیح داد باشم.شاید توضیحاتی که بدم کافی نباشع بگید اینها چیزی رو نمیرسونه ولی من بیشتر میخوام برای بعدها اطلاعات بدست بیارم.
    اخیرا یکنفر رو دیدم که مشکل تقریبا جسمی مشابهمون مارو بهم جذب کرد .من تواین بار این اقا پسر رو برای کاری که داشتم دیدم بدون هدف و منظور دیگه ای. درضمن من چون مرد و زن برام فرقی ندارن راحت برخورد کردن برام چیزخاصی نیست.

اما نحوه برخورد ایشون. مثل هربرخورد کاری دیگه مودب و با احترام. اما بعد از چند دقیقه سوالاش به طرفی رفت کهتقریبا جنبه خصوصی داشت چون به کارش مربوط نبوذ و من به راحتی اما بر خلاف میلم ازمشکلم که پرسیده بوذ جواب دادم. تقریبا کنجکاویش به سمتی بود که ببینه من دوست پسر دارم یا نه. حنی به جای عکس کیف پولم هم نگاه کرد.حالا اینها که گفتم چیز خاصی نیست

الان چند تا چیز رو موردی میگم شماهم نظرتون رو بگید.
    پسری که چندین ساله کارش سوکه زدن با دختراست هم هول میشه؟البته بعد از اینکه اولش اروم بوده . و مشکلی نداشته
    من خودم بی نهایت عاشق کسی بودم قبلا ولی وفتی دیذمش اینقدر بی حس برخورد کردم که طرف فکرمیگرد من ازش بدم میاد ایا پسرا هم همینطورین؟ احه دفعه بعدی که دیدمش حس کردم محل نمیذاره یا سزده
    دفعه اولی که دیدش راحت توی جشمام نگاه میکرد ولی دفعه دوم فقط یکی دوبار اونم خیلی کوتاه. این نشونه بی محلی و حسی ب کسی نداشتنه؟
    اینکه من از کارش تعریف نکردم ولی ازش تشکر کردم میتونه دلیل ناراحت شدنش باشه؟
    پسرها روی تمام حرفای تمام دخترها فکر میکنن؟چون دفعه بعد که دیدمش از دوتا سوالی که رسید فهمیدم کاملا به تک تک جمله هام توجه کرده
    اینکه من تحصیلکرده ترم میتونه دلیل پایین بودن اعتماد به نفسش یلشه؟
    زمانیکه کارم و باید میرفتم تحویل میگرفتم دوه باری با من تماس گرفته شد اما موفق به جوابگویی نشدم خودم هم تماسی نگرفتم و ففط حضوری رفتم.البه نمیدونم خودش تماس گرفته یا زیردست هاش
    اینکه من ظاهرم خیلی خوبه میتونه دلیل اعتماد به نفس پایین اون باشه؟
    من خیلیا رو دیدم توی هرسنی وقتی چندتاسیگنال بهم میدن سریعا با هم میرن بیرون .من ینطورو فقط با برورد خوب و لبخند نشون بدم. احساس کردم این هم مشتاقه وی چیزی به زون نمیاره میخواد من بگم شاید قیافم به خجالتیا و ادمای خیلی باحیا نمیخوره
    یکبار دیگم بعد از اون رفتم نمیدونم اونجا نبود یا خودش رو نشون نداد.ولی باتوجه به اخلاقی که ازش دیدم منو اگه میدید حتما میومد.

چون خودم از خوشم اومده خیلی بهش این مدت فکر کردم. بدترین نوع فکرم این بوده که این اقا از من دید بدی داشته و چیز بدی ازم انتظار داشته که بهش نرسیده بی خیال شده .حال بدی پیدا میکنم

من از این اقا پسر چیز بدی نفهمیدم شایدم من نفهمیدم.منم دنبال دوستی نیسنم.چون رفتار و نگاه هرزه زیاد دیده بودم. ولی لااقل درحدی بودم که بخواد با من ذوست بشه .جرا تلفنم رو هم داشت ولی جلو نیومد؟مشکل از این هم هست که من چراغ سبز نشون دادن بلد نیستم؟

میدونم خیلی چیز زیلدی نگفتم ولی میخوام همتون بیاید و نظر بدید.

خیلی خیلی ممنون

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    9
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    یعنی چندتا اقاپسر یا دتر خانم محترم اینجا نبودن که به اغتشاشات ذهن اشفته و فراموشکار من جواب بدن؟
    چشمم خشک شد به صفحه خشک شد
    جند روز هست که میخوام بنویسم ولی نمیدونستم ب چه عنوانی و به چه شکلی موضعو بیان کنم لطفا نظراتتون رو بگید دربارهعنوانم یا سوالاتم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 15 شهریور 98 [ 10:44]
    سطح
    44
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 198
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 319 در 122 پست

Array
    من یه پسرم
    با اطمینان میگم اون آقا اصلا به شما فکر نمیکنه
    اون چنتا سوال خصوصی و نگاه کردن یواشکی به کیف پول و امثالهم هم از شیطنتهای پپسرونه است و اگه هرکس دیگه ای هم جای شما بود، همون رفتار و سوالها رو تکرار میکرد.

شک نکن یک ثانیه هم بهت فکر نکرده. اما چون شما ازش نوشت اومده زوم کردی روی وقایع تا یه چیزی پیدا کنی.

ببخشید رک گفتم. ضمنا منم جای تون آقا بودم در اون لحظه از سر کنجکاوی بت کیف پول نکاه میکردم حتی به دست طرف که ببینم حلقه داره یا نه. و سوالهای نسبتا خصوصی هم میپرسیدم!
    تقریبا همه پسرها اینطور شیطنتها رو دارن. پسر اگه از یه دختر خوشش بیاد با پیام دادن و زنگ زدن به بهونه های مختلف، به طرف نخ میده.
    ویرایش توسط سوشیانت2 : دوشنبه 12 مهر 95 در ساعت 04:45

4. 2 کاربر از پست مفید سوشیانت2 تشکرکرده اند .

felor (دوشنبه 12 مهر 95), شیدا. (سه شنبه 13 مهر 95)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

با سلام و احترام
    اساسا نوع نگاهتون به ازدواج و همسرگزینی باید اصلاح شود.
    این مسیرها و نگاههای پسران مسیر ارتباط لذت آمیز دختر و پسر و دوستی و ... را تسهیل می کند. اما اصلا به مسیر یک ازدواج صحیح و با ثبات منتهی نمی شود.
    برای اینکه بیشتر در مورد مسیر ازدواج و کارهایی که باید انجام بدهید، بدانید ، لطف لینکهایی را که در بالا معرفی کردم به دقت مطالعه و مورد تفکر قرار دهید و به کار گیرید.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

6. 3 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

felor (دوشنبه 12 مهر 95), بانوی آفتاب (دوشنبه 12 مهر 95), شیدا. (دوشنبه 12 مهر 95)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط felor نمایش پست ها
    سلام.پسرهای محترم سایت میشهدبیادید نظر بدید؟حانم های با اطلاعات میشه راهنمایی گنید؟
    من دحت ر26 ساله با ظاهر خوب هستم که به ظاهرم هم تاحدی میرسم و گاهی هم یکمی پررنگ ارایش میکنم و حواسم نیست.اینو گفتم تتا شاید یبرای تشخیص نوع نگاه کمکی کنه.

من موقعیت داشتن دوست پسر برام هست اما دنبالش نیستم

من نمیدونم چطوری بگم که خوب توضیح داد باشم.شاید توضیحاتی که بدم کافی نباشع بگید اینها چیزی رو نمیرسونه ولی من بیشتر میخوام برای بعدها اطلاعات بدست بیارم.
    اخیرا یکنفر رو دیدم که مشکل تقریبا جسمی مشابهمون مارو بهم جذب کرد .من تواین بار این اقا پسر رو برای کاری که داشتم دیدم بدون هدف و منظور دیگه ای. درضمن من چون مرد و زن برام فرقی ندارن راحت برخورد کردن برام چیزخاصی نیست.

اما نحوه برخورد ایشون. مثل هربرخورد کاری دیگه مودب و با احترام. اما بعد از چند دقیقه سوالاش به طرفی رفت کهتقریبا جنبه خصوصی داشت چون به کارش مربوط نبوذ و من به راحتی اما بر خلاف میلم ازمشکلم که پرسیده بوذ جواب دادم. هیچوفت برخلاف میلت به هیچ سوالی جواب نده. روی این قسمت باید کار کنی که وقتی سوالی ازت شد که مایل نیستی جواب بدی، چی بگی. تقریبا کنجکاویش به سمتی بود که ببینه من دوست پسر دارم یا نه.

حنی به جای عکس کیف پولم هم نگاه کرد. کیف پول شما کلا 10-15 سانته. از فاصله نیم متری مردمک چشم چقدر می تونه تغییر کنه که شما بدونی به جای عکس نگاه کرده یا کلا به کیف نگاه کرده یا اصلا حواسش یه جای دیگه بوده و چشمش به کیف شما خورده. اینا می تونه زاییده ذهن شما باشه، نه واقعیت. ضمن این که من تا حالا نمی دونستم جای عکس کیف پول برای عکس دوست پسره. بدون شوخی می گم

حالا اینها که گفتم چیز خاصی نیست

الان چند تا چیز رو موردی میگم شماهم نظرتون رو بگید.
    پسری که چندین ساله کارش سوکه (؟)زدن با دختراست هم هول میشه؟البته بعد از اینکه اولش اروم بوده . و مشکلی نداشته
    من خودم بی نهایت عاشق کسی بودم قبلا ولی وفتی دیذمش اینقدر بی حس برخورد کردم که طرف فکرمیگرد من ازش بدم میاد ایا پسرا هم همینطورین؟ احه دفعه بعدی که دیدمش حس کردم محل نمیذاره یا سزده. این رفتارها در ارتباط مدرن هیچ تعریف و جایی نداره. چه شما دنبال دوست پسر باشی و رابطه ی زودگذر، چه دنبال ازدواج و ... اینا بیشتر به داستانهای عاشقانه دهه ی چهل و پنجاه می خوره. راجع به روابط مدرن مطلب بخون. این بچه بازیها چیه؟ نه جذابیت جنسی و ... داره ( برای رابطه ی زودگذر) نه جذابیت منطقی برای رابطه ی پایدار. رفتار بیخود و نپخته ای هست.

دفعه اولی که دیدش راحت توی جشمام نگاه میکرد ولی دفعه دوم فقط یکی دوبار اونم خیلی کوتاه. این نشونه بی محلی و حسی ب کسی نداشتنه؟ پسرها از این روش برای جذب کسی استفاده نمی کنند. این رفتار تا حدودی دخترانه است. پسرها اصلا این کار را بلد نیستن ذاتا ... ساخته ی ذهن خودته.

اینکه من از کارش تعریف نکردم ولی ازش تشکر کردم میتونه دلیل ناراحت شدنش باشه؟ شما برای کار رفتید و بعد از انجام کار هم تشکر کردید. ناراحتی نداره. اگه مثلا ایشون کارشون فروش در فروشگاه باشه، هر دقیقه می خوان از دست خریدارها ناراحت بشن که کم یا زیاد تشکر کردن؟ ایشون سرگرم کارشه، شما برای خودت می بری و می دوزی که ناراحت شد و دوبار نگام کرد، چرا سه بار نگاه نکرد؟ ...

پسرها روی تمام حرفای تمام دخترها فکر میکنن؟ پسرها اصلا به حرفهای دخترها فکر نمی کنند چی را اینقدر جدی گرفتی؟ باز هم به طور کلی آقایون خیلی شنیداری نیستن و حرفها هم یادشون نمی مونه و بهش فکر نمی کنن. چون دفعه بعد که دیدمش از دوتا سوالی که رسید فهمیدم کاملا به تک تک جمله هام توجه کرده

اینکه من تحصیلکرده ترم میتونه دلیل پایین بودن اعتماد به نفسش یلشه؟ مگه اعتماد به نفسش پایینه؟ از کجا میدونی؟
    زمانیکه کارم و باید میرفتم تحویل میگرفتم دوه باری با من تماس گرفته شد اما موفق به جوابگویی نشدم خودم هم تماسی نگرفتم و ففط حضوری رفتم.البه نمیدونم خودش تماس گرفته یا زیردست هاش

اینکه من ظاهرم خیلی خوبه میتونه دلیل اعتماد به نفس پایین اون باشه؟ چه اصراری دارید که اعتماد به نفسش پایینه. حالا اگه اینطور باشه و حرفهاتون درست باشه، آدم بی اعتماد به نفس که با دو جمله هم هول شده و دیگه هم روش نمی شه به شما نگاه کنه را می خواهید چیکار؟

من خیلیا رو دیدم توی هرسنی وقتی چندتاسیگنال بهم میدن سریعا با هم میرن بیرون . خب؟ من ینطورو فقط با برورد خوب و لبخند نشون بدم. احساس کردم این هم مشتاقه وی چیزی به زون نمیاره میخواد من بگم شاید قیافم به خجالتیا و ادمای خیلی باحیا نمیخوره
    یکبار دیگم بعد از اون رفتم نمیدونم اونجا نبود یا خودش رو نشون نداد.ولی باتوجه به اخلاقی که ازش دیدم منو اگه میدید حتما میومد.

چون خودم از خوشم اومده خیلی بهش این مدت فکر کردم. بدترین نوع فکرم این بوده که این اقا از من دید بدی داشته و چیز بدی ازم انتظار داشته که بهش نرسیده بی خیال شده .حال بدی پیدا میکنم یه بار رفتی مثلا وسیله ای را دادی برای تعمیر. یه بارم رفتی پس گرفتی. یه بارم که بیخودی رفتی سروگوش آب دادی. این آقا بیچاره این وسط چیکاره است؟ چرا تهمت می زنی که خیال بد داشته و بهش نرسیده و .... به چی باید می رسید؟ اگه بخواد با همه مشتریهاش سیگنال بفرستن و به قول شما برن بیرون که دیگه از کار و زندگی می افته خط به خط نوشته هات مثل خیالات رمانتیک دخترای سیزده ساله است. اونم نه سیزده ساله های حالا. سیزده ساله های رمانهای چهل سال پیش .

من از این اقا پسر چیز بدی نفهمیدم شایدم من نفهمیدم.منم دنبال دوستی نیسنم.چون رفتار و نگاه هرزه زیاد دیده بودم. ولی لااقل درحدی بودم که بخواد با من ذوست بشه .جرا تلفنم رو هم داشت ولی جلو نیومد؟مشکل از این هم هست که من چراغ سبز نشون دادن بلد نیستم؟

میدونم خیلی چیز زیلدی نگفتم ولی میخوام همتون بیاید و نظر بدید.

خیلی خیلی ممنون
    لینکهایی که مدیر همدردی براتون گذاشتن را بخونید.

یه مقدار هم روی خودتون کار کنید که از این حالتهای احساساتی و حدس و گمانها و خیالات عاشقانه بیایید بیرون.
    روابط مدرن امروزی اینطوری که شما فکر می کنید نیست. هوشیاری و درایت و سیاست می خواد. چه خواستگاری رسمی و ازدواج و چه رابطه الکی.

رمان عاشقانه نخون. فیلم رمانتیک قدیمی نبین.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : دوشنبه 12 مهر 95 در ساعت 14:04

8. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

felor (دوشنبه 12 مهر 95), mahasty (دوشنبه 12 مهر 95), Mr DaNi (سه شنبه 13 مهر 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 مرداد 96 [ 15:07]
    سطح
    41
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    414

تشکرشده 240 در 117 پست

Array
    این برام سواله که واقعا تو این زمونه کسی هم پیدا میشه که نتونه رفتارهای فرد مقابلشو انالیز کنه و به نتیجه ی واقعی برسه؟ پسری که شما رو برای ازدواج بخواد (حالا ممکنه برای 2 سال بعد برنامه ی ازدواج چیده نه همین فردا):
    - بهتون احترام میذاره حتی اگر شما صداتونو بلند کردین و عصبانی شدین و یه کار ناخوشایندی کردین یا حرف نامرتبطی زدین!
    - بهتون زنگ میزنه چون دوستتون داره و دلتنگتون میشه و نمیتونه به مدت طولانی ازتون بیخبر باشه و حتی اگر نتونه ببیندتون لااقل روزی 1 بار صداتونو میشنوه.
    - لااقل هفته ای یه بار میبیندتون و اینور اونور میرین با هم چون بودنتون ارامش میده بهش و لذت میبره ازتون.
    - بهتون محبت میکنه و از بودن کنار شما و صحبت با شما پیرامون مسایل مهم و جدی زندگی و کاری خسته نمیشه و علاقه مند نظرات و دیدگاهاتونه.
    -بیرون میرید نمیزاره دست تو جیبتون کنید چون خودشو موظف میدونه ساپورتتون کنه.
    - دوست داره از برنامه ی تحصیلی و کاری و زندگی شما خبر داشته باشه و بدونه مثلا تو طول روز چه کارایی به طور کلی انجام دادین.
    - به پوششتون و ارایشتون دقت میکنه و نظر میده چون شما رو همیشه کنار خودش میبینه و دلش میخواد بهترین و در عین حال نجیب و با حیا و غیرقابل نفوذ باشین.
    - یه جاهایی روتون غیرت داره اینکه نگاه الوده ای دنبالتون نباشه یا تنهایی فلان جا و فلان ساعت نرین.
    -مسئولیت قسمت مردانه ی رابطه رو تا جایی که در توانشه بر عهده میگیره مثلا از شما انتظار نداره بهش زنگ بزنین یا کادویی براش بخرین یا بیرون میرین دست تو جیب کنین حتی اگر شاغل باشین و بیشتر میخواد خانم این رابطه باشین که براش عشوه بیاین و ناز کنین و کنارتون حس ارامش کنه.
    -دوست داره از اعضای خانواده تون هم یه کلیاتی بدونه نه جزعیات ها.
    -به زبون میاره دوستتون داره و نمیخواد از دستتون بده و تو عملم اثباتش میکنه.
    -خوش بودن و خوشحال بودنتونو دوست داره و از ویژگی های خوبتون تعریف میکنه و ارزوشه خوشحال و خوشبختتون کنه.
    -به این موضوع اشراف داره که مرد اهل نیازه و زن اهل ناز و پی شما میاد و قهر نمیکنه (زشته مرد قهر کنه واقعا، چدش اوره) و بهانه تراشی نمیکنه و...

سعی کن همیشه واقع بین باشی و واقعیت ها رو ببینی و انالیز کنی نه اینکه برای خودت داستان عاشقانه تو ذهنت بسازی.
    ویرایش توسط nardil : دوشنبه 12 مهر 95 در ساعت 14:51

10. 2 کاربر از پست مفید nardil تشکرکرده اند .

Behnaz77 (چهارشنبه 14 مهر 95), felor (دوشنبه 12 مهر 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    9
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    لینکهایی که مدیر همدردی براتون گذاشتن را بخونید.

یه مقدار هم روی خودتون کار کنید که از این حالتهای احساساتی و حدس و گمانها و خیالات عاشقانه بیایید بیرون.
    روابط مدرن امروزی اینطوری که شما فکر می کنید نیست. هوشیاری و درایت و سیاست می خواد. چه خواستگاری رسمی و ازدواج و چه رابطه الکی.

رمان عاشقانه نخون. فیلم رمانتیک قدیمی نبین.
    هرچند من چیزای جالبی ننوشتم و شاید خودم هم این مطالب رو میدیدم به طرف میگفتم منطقی باش. و علاوه بر انشام املای افتضاحی هم داشتم. ولی شما با اعتماد به نفس کاذبت خوش باش. شما خوب بقیه دیوانه
    درضمن من حرفی از عاشقی هم نزدم گفتم من خوشم اومده باایشون اشنا بشم ولی نظر ایشون رو درباره خودم نمیدونم میترسم نظر بدی داشته باشه.چندتا موضوع مهم رو هم نگفتم که دیگه هم ادامه نمیدم.
    همه هم تخیلاتی نیستن.
    خیالت راحت من نه فیلم قدیمی میبینم و نه اصلا میدونم رمان چیه.راستی این اقا بقال سرکوچمون هم نیس اگه به این نتیجه رسیدی هم اینو بدون
    خدایا این افراد اعتماد به سقف رو از ما نگیر.
    بعلاوه همه در هر سطحی تخیل میکنن و اشتباه هم مال همه ست. جالبه بدونید من اصلا در مورد این اقا تخیل نکردم.

باز حرفای خانم یا اقای ناردیل چندتا حقیقت توش داشت که هرچند مال ادمهای در رابطه بود نه کسایی که باهم تازه اشنا شدن. ولی مضمون و هدف حرفاشون برام مفید بود

ممنون اقای سوشیانت
    ویرایش توسط felor : دوشنبه 12 مهر 95 در ساعت 17:50

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 04 آبان 99 [ 19:52]
    سطح
    46
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 143
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    ببينيد من فقط نظر شخصيم رو ميگم.
    من شخصا با يه برخورد كوتاه نميتونم كسي رو براي ازدواج انتخاب كنم. ولي براي دوستي جريان فرق داره؛چون ميشه ادم بعدا ارتباطش رو قطع كنه. و اينم بگم؛ اينجوريم نيست كه همه پسرا اهل نخ دادن باشن؛حتي اگه از كسي خوششون اومده باشه. من شخصا ريسك اينكه پيشنهاد بدم و جواب منفي بشنوم رو قبول نميكنم؛حس ميكنم غرورم جريحه دار ميشه (شايد ١كم هم اعتماد به نفسم كمه). برا همين تا كسي خيلي تابلو بهم ثابت نكنه كه از من خوشش مياد؛اصلا به روي خودم نميارم كه منم از طرف خوشم مياد.
    ميدونم نظرم كمك خاصي نكرد ولي گفتم شايد با نوع نگاه اين تيپ شخصيتي شبيه من هم آشنا بشين بد نباشه. ☺️

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)