با سلام خدمت دوستان گل همدردی، من قبلا اینجا تاپیکی تحت عنوان " همسرم عاشقانه عاشقمه ولی داره مجبورم میکنه که با خانوادش زندگی کنیم" زدیم

از راهنمایی های دوستان استفاده زیادی کردم و ممنونم از همه، تو این مدت هم مقاله های
تالار و تاپیک های سایر دوستان رو میخوندم

اما مشکل جدید من که در ادامه مشکلات قبلی و تصمیمات قبلیه رو ذکر کنم و از دوستان

عاجزانه میخوام کمکم کنن

در پی تاپیک قبل، من و همسرم تصمیم گرفتیم که در شهر محل قبولی من در دانشگاه زندگی کنیم چون اونجا کار بیشتره ولی من امسال دانشگاه نرم و برای سال بعد تلاش کنم

این تصمیم باعث شد خانواده همسرم بیشتر از قبل ازم دلخور باشن و بهم یه سری توهینایی رو بکنن. که چرا پیش ما زندگی نمیکنین حتی برای برگذاری مراسم عروسیمون پا پیش نذاشتن که هیچ

حمایت مالی و عاطفی هم نکردن که هیچ، به منو خانوادم هم توهین کردن. در مراسم عروسی هم شرکت نکردن

با همه سختیا همسرم با حمایت پدرم مراسم عروسیمونو برگذار کرد و ما رفتیم سر خووه و زندگیمون

دو هفته از آغاز زند گی مشترکمون میگذره ولی من انقد دلشکسته ام و غمگین که نمیتونم از زندگیم لذت ببرم

بعد مراسم عروسی خانواده همسرم روزی یه بار بهش زنگ میزنن، همسر منم اوایل باهاشوو سرد برخورد میکرد ولی الان نه. انگار یادش رفته به خانومش چه توهینایی شد

انگار اتفاقات گذشته رو فراموش کرده، منم خیلی دلگیر میشم ازش وقتی این رفتارشو میبینم که قبل عروسی حاضر نبود باهاشوو هم کلام بشه. ولی الان که.

ما یه بحرانو. با کلی مشکل پشت سر گذاشتیم و تو اوو دوران تنها حامیش خانواده من بود الان دوس داره دوباره با خانوادش ارتباط برقرار کنه

گرچه این خانوادشن که خیلی باهاش تماس میگیرن، دیشب هم حین مکالمه بهش گفتن احتمالا عید بیان شهر ما

من وقتی این رفتارش. میبینم حس بدی بهم دست میده، غم بزرگی رو دلمه. ولی تا حالا با همسرم راجعبش حرف نزدم، حتی یه کلمه از خانوادش بد نگفتم

الانم انتظار دارم شوهرم مسایل گذشته و توهینایی که به خانومش شد رو لااقل به این زودی فراموش نکنه و منو دل شکسته تر نکنه با رفتارش نسبت به خانوادش

از دوستان گل همدردی میخوام راهنماییم کنن و بم بگن که چطوری با همسرم راجعبه این م. ضوع صحبت کنم که ناراحت نشه، با خانوادش چه رفتاری داشته باشم که در عین حفظ حرمت ها حرف دلمو هم گفته باشم تا کمی آروم شم

دوستان لطفا راهنماییم کنین به شدت به راهنمایی هاتون نیاز دارم