به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 آبان 91 [ 20:53]
    سطح
    34
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 95
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    17

تشکرشده 17 در 14 پست

Array

+نظر شما چيه؟

[/color][/size]سلام دوستان عزيز
    از اشنايي با اين تالار خوشحالم
    مشكلي كه برام پيش اومده اينه كه من يك هم كلاسي دارم كه پسر اروم ودرس خوني هست و فقط در مواردي كه مجبور باشه با دخفر ها صحبت مي كنه.منم با پسرها زياد صحبت نمي كنم مگه اينكه ازم سوال كنن.
    چند سال پيش متوجه نگاه هاي ارمان شدم ولي چون ادم درسخوني بود وچشم چران نبود فكر كردم شايد اشتباه ميكنم.من هرجا ميرفتم اين اقارو ميديدم.يكروز كه كلاسمون تموم شد و داشتم از كلاس بيرون مي رفتم ارمان به دوستش گفت من دارم به خاطر اين دختره مي ميرم.دوستشم گفت به خدا توكل كن .
    حدود يك سال پيش يكي از پسر هاي كلاسمون در مورد درس با من صحبت كرد.ارمان هم رفت باهاش دعوا كرد كه زياد دورو بره اين دختره نباش. اونم گفت مگه خبري هست؟ ارمان هم گفت تو اين جوري فكر كن.
    ارمان تو اين چند سال حتي يك كلمه هم بامن حرف نزده. يك سال ديگه درسمون تموم ميشه.الان هم همديگه رو نمي بينيم چون واحدهامون فرق ميكنه.
    من تو اين چند سال به خاطر ارمان خواستگار هامو رد كردم.چون از نظر شغلي پايين تر از اين اقا بودند و من دوستداشتم با هم كارم ازدواج كنم.ولي الان خسته شدم و مي ترسم اين اقا نظر ديگه اي داشته باشه ومن اشتباه فهميده باشم. يا اينكه نظرش عوض بشه.
    ميترسم با يكي از خواستگارام ازدواج كنم بعد پشيمون بشم كه چرا صبر نكردم. يا اينكه صبر كنم و موقعيت هامو از دست بدم. نميدونم چي كار كنم؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 شهریور 88 [ 20:23]
    سطح
    37
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 4
    دستاوردها:
    تشکرها
    22

تشکرشده 22 در 17 پست

Array

RE: نظر شما چيه؟

سلام دوست عزيزم
    ورودت رو به اين تالار تبريك ميگم........خوش آمديد........
    عزيزم به نظر بنده شما اگه موقعيت خوبي براي ازدواج براتون پيش اومد اصلا اصلا منتظر اين آقا نمونين.....شما رو چي حساب باز كردين؟؟!! رو چند تا حركت اين آقا اونم در طي چند سال!!! ايشون چند ساله شما رو ميشناسن و حتي يك كلمه هم با شما صحبت نكردن چه برسه به ابراز علاقه و اين جور مسايل.....دختر خوب آقاييون اگه كسي رو با تمام وجود بخوان يا احساسي فراتر از يك همكلاسي يا هم وطن بهش داشته باشن حتما اون رو ابراز ميكنن !!! نميگم 100% اين آقا به تو دختر خوب علاقه و احساسي نداره( حركاتش گوياي اين مطلبه كه شايد گاهي به شما فكر ميكنه) ولي فكر نميكني شايدفقط هم يه جور غيرت همكلاسي بودن تو وجودش هست!!!؟؟ من خودم كم از اين درگيري ها تو كلاس و دانشگاه خودمون نديدم (حتي گاهي كار به كتك كاري هم رسيد و طرف رو به خاطر جراحات بردن بيمارستان) كه فقط يه جور تعصب به همكلاسي بوده و هيچ احساس خاص ديگه اي هم پشتش نخوابيده بوده!!
    هر كس به طريقي دل ما ميشكند
    بيگانه جدا دوست جدا ميشكند
    بيگانه اگر ميشكند حرفي نيست
    من در عجبم دوست چرا ميشكند!!!!!!!!

3. کاربر روبرو از پست مفید mimi تشکرکرده است .

mimi (جمعه 26 تیر 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 بهمن 89 [ 15:28]
    سطح
    38
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 148
    دستاوردها:
    تشکرها
    158

تشکرشده 159 در 70 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط setare1234
    [/color][/size]
    چند سال پيش متوجه نگاه هاي ارمان شدم ولي چون ادم درسخوني بود وچشم چران نبود فكر كردم شايد اشتباه ميكنم.من هرجا ميرفتم اين اقارو ميديدم.يكروز كه كلاسمون تموم شد و داشتم از كلاس بيرون مي رفتم ارمان به دوستش گفت من دارم به خاطر اين دختره مي ميرم.دوستشم گفت به خدا توكل كن .
    حدود يك سال پيش يكي از پسر هاي كلاسمون در مورد درس با من صحبت كرد.ارمان هم رفت باهاش دعوا كرد كه زياد دورو بره اين دختره نباش. اونم گفت مگه خبري هست؟ ارمان هم گفت تو اين جوري فكر كن.
    ارمان تو اين چند سال حتي يك كلمه هم بامن حرف نزده. يك سال ديگه درسمون تموم ميشه.الان هم همديگه رو نمي بينيم چون واحدهامون فرق ميكنه.
    من تو اين چند سال به خاطر ارمان خواستگار هامو رد كردم.چون از نظر شغلي پايين تر از اين اقا بودند و من دوستداشتم با هم كارم ازدواج كنم.ولي الان خسته شدم و مي ترسم اين اقا نظر ديگه اي داشته باشه ومن اشتباه فهميده باشم. يا اينكه نظرش عوض بشه.
    ميترسم با يكي از خواستگارام ازدواج كنم بعد پشيمون بشم كه چرا صبر نكردم. يا اينكه صبر كنم و موقعيت هامو از دست بدم. نميدونم چي كار كنم؟
    قبل از تعهد قانونی خود رو به امواج نگاه ها سپردن موجب تضعیف قدرت استدلال و منطق میشه در شرایط فعلی که هدف و قصد ایشون از نگاه ها و رفتارشون برای شما کاملا مجهول هست دلیلی برای رد کردن خواستگار و صبر بی ثمر و جود نداره .
    همه ی ما در میدان عمل هست که خودمون رو نشون می دیم و گرنه حرف زدن و نگاه کردن عشقولانه که کنتر نمی ندازه
    پروردگارا
    به من آرامش ده تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم.
    دلیری ده
    تا تغییر دهم آنچه را که می توانم تغییر دهم.
    بینش ده
    تا تفاوت این دو را بدانم.
    مرا فهم ده
    تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند.

5. کاربر روبرو از پست مفید sogand66 تشکرکرده است .

sogand66 (جمعه 26 تیر 88)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 17 در 14 پست

Array

mimi جون و sogand66 عزيزم از اينكه راهنماييم كردين خيلي ممنونم.
    اگه من يك خواستگار بهتر يا در حد اين اقا داشتم حتما" باهاش ازدواج ميكردم. چند وقت پيش يك خواستگار داشتم كه پسر خوبي بود .فقط ترسيدم چون همكار نيستيم نتونه در اينده مشكلات شغل منو تحمل كنه حتي اگه الان چيزي نگه. از طرف ديگه به خاطر كارهاي ارمان بهش گفتم نه.الان ديگه ميخوام تكليفمو با ارمان روشن كنم ولي نميدونم چه طوري؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sogand66
    نقل قول نوشته اصلی توسط setare1234
    [/color][/size]
    قبل از تعهد قانونی خود رو به امواج نگاه ها سپردن موجب تضعیف قدرت استدلال و منطق میشه در شرایط فعلی که هدف و قصد ایشون از نگاه ها و رفتارشون برای شما کاملا مجهول هست دلیلی برای رد کردن خواستگار و صبر بی ثمر و جود نداره .
    همه ی ما در میدان عمل هست که خودمون رو نشون می دیم و گرنه حرف زدن و نگاه کردن عشقولانه که کنتر نمی ندازه

کاملا موافقم .

8. کاربر روبرو از پست مفید digitalman تشکرکرده است .

digitalman (جمعه 26 تیر 88)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 17 در 14 پست

Array

دوستان خوبم ممنونم از نظراتتون.
    منم با شما موافقم .ولي اگه شما هم جاي من بودين ميتونستيد به اين راحتي رفتار هاي 6 ساله يك ادمي رو كه كاري به كار كسي نداره به اين راحتي فراموش كنيد؟ به نظرتون هدف اين اقا چي بوده؟ايا راهي رو بلدين تا من از نيت اين اقا مطع بشم؟ميترسم اين اقا به خاطر غرورشون واين كه شايد نظر من - باشه سكوت كردن؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 17 در 14 پست

Array

به نظرتون اگه من براي اين اقا صبر نكنم و بايك فردي كه از نظر معيار هام خيلي پايين تر از اين اقا هست ازدواج كنم بعدا" پشيمون نمي شم؟ اقايون تالار لطفا شما هم"در مورد رفتار هاي اين اقا نظر بديد.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 شهریور 91 [ 01:43]
    سطح
    34
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 143
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 14 در 8 پست

Array

ببین خانم قبل لز اینکه راجع به اون اقا بهت بگم باید به خودت اینو بگم که اگر خواسگارهات رو در حدی نمیبینی که باهاشون ازدواج کنی و با معیارهات هماهنگ نیستن دلیلی نداره باهاشون ازدواج کنی نه به خاطر همکلاسیت عزیزم به خاطر خودت.در رابطه با همکلاسیت خوب شاید از شما خوشش بیاد ولی موقعیت ازدواج نداشته باشه یا اینکه روابط اجتماعی ضعیف در خصوص ارتباط با خانمها داشته باشه شما زندگی ایت رو بکن و اگر برای ازدواج موردی پیدا کردید که با معیار ها وعلائق و دیگر چیزهای مد نظرتون هماهنگ بود ازدواج کنید در غیر اینصورت اصلا فکر نکنید که اگه ازدواج نکنید دنیا به پایان میرسه به ازدواج به چشم دیگه ای نگاه کنید

12. 2 کاربر از پست مفید marjanp تشکرکرده اند .

marjanp (سه شنبه 14 مهر 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 19 اردیبهشت 94 [ 18:19]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    114

تشکرشده 116 در 62 پست

Array

سلام
    منم با حرفای mimi موافقم. ببین دوست عزیز رفتارهای یکی از همکلاسیای منم همینجوریه ولی من دیگه اصلا بهش فکر نمیکنم. من نمیگم طرف دوستت نداره نه، دوستت داره ولی چقدر....... یعنی تو اینقدر براش با ارزش نیستی که به خاطر تو غرورش و زیر پا بذاره و بهت بگه دوستت دارم......... مطمئن باش اگه پسری از دختری خوشش بیاد حتما بهش میگه اصلا هم به این فکر نمیکنه که جواب دختر منفی باشه یا مثبت ........ به نظر من اگه بهش بی اعتنا باشی و تحویلش نگیری خودش میفهمه باید طوری وانمود کنی که اصلا مهم نیست برات..........

14. کاربر روبرو از پست مفید نها 65 تشکرکرده است .

نها 65 (جمعه 26 تیر 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 شهریور 88 [ 21:40]
    سطح
    33
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 4
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

سلام
    منم با mimi و نها 65 موافقم.اگه پسری به دختری علاقمند بشه حتما موضوع رومستقیم به دختر میگه یا اگه اونایی که خجالتی هستند یه نفر و واسطه میکنن.به نظر من شما نباید بهش فکر کنید و منتظرش بمونید.
    عشق را
    اي كاش زبان سخن بود
    آن كه ميگويد دوستت مي دارم
    دل اندوهگين شبي ست
    كه مهتابش را مي جويد
    اي كاش عشق را زبان سخن بود
    هزار آفتاب خندان در خرام توست .
    هزار ستارهء گريان در تمناي من.

16. کاربر روبرو از پست مفید saeedjj تشکرکرده است .

saeedjj (جمعه 26 تیر 88)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)