به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: لبخند!!!

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 27 اردیبهشت 88 [ 10:09]
    سطح
    52
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 39
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    80

تشکرشده 79 در 52 پست

Array

Unhappy لبخند!!!

خداوند ديد مرد گرسنه است نان را آفريد ديد تشنه است آب را آفريد ديد در تاريكي است نور را آفريد ديد هيچ مشكل ديگه اي نداره زن را آفريد!

عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی، دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی، غذا نیست که بهش ناخونک بزنی، رفیق نیست که بهش کلک بزنی عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی

سازمان فضایی ایران اعلام کرد از این به بعد اگر ماهواره ای پرتاب کنیم غلط ميکنيم به ملت بی جنبه چیزی بگوییم!

در کشور ما وضع چنين است ، بدانيد : آنکس که بداند و بداند که بداند ، بايد برود غاز به کنجي بچراند . آنکس که بداند و نداند که بداند ، بهتر برود خويش به گوري بتپاند . آنکس که نداند و بداند که نداند ، با پارتي و با پول خر خويش براند . و آنکس که نداند و نداند که نداند ، بر پست رياست ابدالدهر بماند

به یکی می گن : اس ام اس فلسفی بگو . . . می گه : احمق ترین افراد کسانی هستند که به همه چیز اطمینان کامل داشته باشن . . . میگن : مطمئنی ؟ . . . میگه : 100 درصد

: انسان سه راه دارد: راه اول از انديشه مي‌گذرد، اين والاترين راه است.راه دوم از تقليد مي‌گذرد، اين آسان‌ترين راه است.و راه سوم از تجربه مي‌گذرد، اين تلخ‌ترين راه است. کنفوسيوس

سلام چهارشنبه سوری جایی قرار نذاری کار واجب باهات دارم آحه آتیش کم داریم آتیش پاره!
    مدیران در این مورد اشکال نداره خواستید وئیرایش هم بکنید اما خداییش قفل یا حذف نکنید، کلی کار دارم من!
    موفق و شاد باشید.
    یاعلی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 تیر 90 [ 23:16]
    سطح
    45
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    تشکرها
    696

تشکرشده 713 در 214 پست

Array

RE: لبخند!!!

دوستان
    1. جوک های قومیتی نفرستید چون به قشر عظیمی از مردم توهین می کنید .
    2. جوک های سیاسی هم نفرستید چون باز هم به قشر زیادی از مردم که طرفدار یک گرایش سیاسی هستند توهین می کنید .
    منم بچه مسلمان !!! کتابم هست قرآن رسولم داده فرمان .. که وقت صحبگاهی .... کنم شکر الهی ..

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

به یکنفر میگن پیانو بلدی بزنی ؟
    میگه : من نه ولی یه داداش دارم اونم نه !

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    80

تشکرشده 79 در 52 پست

Array

شبها خوابت نمي بره ستاره ها را بشمر، اگه كم اومد قطره هاي بارون رو بشمر، اگه بند اومد به رفاقتمون فكر كن چون نه كم مياد نه بند مياد

دلم گرفته از ادمايي که ميگن دوستت دارم اما معنيشو نميدونن،از ادمايي که ميخوان ماله اونا باشي اما خودشون ماله تو نيستن،از اونايي که زير بارون برات ميميرن و وقتي افتاب ميشه همه چيز يادشون ميره

در ژاپن ماموران پليس، جواني را که باعث يک تصادف رانندگي شده بود دستگير کردند، اما وقتي که فهميدند اين جوان بايد چند دقيقه ديگر در يک امتحان سر نوشت ساز شرکت کند، او را با اسکورت و آژير به محل امتحان بردند تا آقا از امتحان عقب نماند

در اسراييل، يک آقاي ثروتمندي، پس از يک بگو مگوي حسابي با عيال مربوطه بر سر اينکه او آدم بسيار خسيسي هست و جان به عزراييل هم نمي دهد، گاو صندوق خانه اش را باز کرد و مبلغ 680 هزار دلار پولي را که در گاو صندوق داشت در جلوي چشمان از حدقه در آمده همسرش آتش زد وخاکستر کرد

shekspir:tori nist adam vase kasi ke doosesh dare ghororesho az dast bede ...vali fajeast ke be khatere ghororesh kasio ke doost dare az dast bede...

يک تو راست مي‌گي ، يکي پينوکيو يکي تو مهربوني ، يکي خرس مهربون يکي تو قشنگ راه مي‌ره ، يکي تنسي تاکسيدو يکي موهاي تو قشنگه ، يک موهاي آن‌شرلي يکي خونه شما قشنگه ، يکي خونه مادربزرگه يکي تو سفيدي ، يکي سفيد برفي يکي تو زبلي ، يکي ملوان زبل يکي ما دوتا با هم خوبيم ، يکي تام و جري يکي تو سركاري ، يکي اون نفري بعدي که مي‌خواي براش Send کني

doost dashtan mesle allekolang mimoone,uni ke ashagtare hamishe kodesho paein mikeshe ta eshghesh too owj lezat bebare

می دونم خیلیاش قدیمیه اما جالبن. منم فقط عمل کپی رو انجام می دم.
    موفق و شاد باشید.
    یاعلی

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    80

تشکرشده 79 در 52 پست

Array

تو شيراز مادر رو از دختر نميشه تشخيص داد تو اصفهان گدا رو از پولدر تو تهران دخترو از پسر

پيره مرده به پيره زنه ميگه جيگرت رو بخورم... پيره زنه ميگه: برو بابا تو كه دندون نداري

سهراب سپهري ورژن ۲۰۰۸:هر کجا هستم، باشم به درک! من که بايد بروم! پنجره، فکر، هوا، عشق، زمين، مال خودت! من نمي دانم نان خشکي چه کم از مجري سيما دارد! تيپ را بايد زد! جور ديگر اما... کار را بايد جست. کار بايد خود پول. کار بايد کم و راحت باشد! فک و فاميل که هيچ... با همه مردم شهر پي کار بايد رفت! بهترين چيز اتاقي است که از دسته چک و پول پر است! پول را زير پل و مرکز شهر بايد جست! سيد خندان يه نفر! سوئيچم کو؟ چه کسي بود صدا کرد زورو؟

بني آدم اعضا يکديگرند که مثل سگ بهم مي پرند چو عضوي بدرد آورد روزگار که پنچر شود چرخ آموزگار تو کز محنت ديگران بي غمي گمونم پسر عمه شلغمي

عشق====>سرکاريه ... محبت====>تظاهره ... مهربوني====>مسخرست ... وفا====>مرده ... عهدوپيمون====>دلخوشيه ... عاطفه====>تموم شده... مهر====>بابا سراغ اين يکيو نگير

تو اگه پاییز زردی واسه من بهار سبزی، تو اگه هوای سردی واسه من همیشه گرمی، تو اگه ابر سیاهی واسه من ابر بهاری، تو اگه دشت گناهی واسه من یه بی گناهی، تو اگه غرق نیازی واسه من یه بی نیازی، تو اگه رفیق راهی واسه من یه تکیه گاهی

عشق یعنی: چون خورشید، تابیدن بر شب های دوست...؛ و چون برف، ذوب شدن بر غم های دوست

خدا زمين را مدور آفريد تا به انسان بگويد همان لحظه اي که تصور مي کني به آخر دنيا رسيده اي، درست در نقطه آغاز هستي

نگاهي آشنا به ياس کردم ..تو را در برگ گل احساس کردم ...خلاصه در کلاس ناز چشمت دو واحد عاشقي را پاس کردم

هر که خوبي کرد زجرش ميدهند هر که زشتي کرد اجرش ميدهند باستان کاران تباني کرده اند عشق را هم باستاني کرده اند هرچه انسانها طلايي تر شدند عشق ها هم موميايي تر شدند اندک اندک عشق بازان کم شدند نسلي از بيگانگان آدم شدند

هيتلر به ناپلئون ميگه: ما براي شرف مي جنگيم، ولي شما براي پول مي جنگيد. ناپلئون جواب مي ده: هر کسي براي آنچه ندارد مبارزه مي کند

غضنفره ميره در خونه دوستش و هر چي در ميزنه کسي درو باز نميکنه با خودش ميگه فکر کنم در خرابه بهتره زنگ بزنم

خدا اراده کرده بود که عشقُ نقاشی کنه می‌خواست به زخم عاشقا بازم نمک پاشی کنه

مي‌دوني چرا زن‌ها بيشتر از مردها عمر مي‌كنند؟ .. .. .. .. .. چون زن ندارن

موفق و شاد باشید.
    یاعلی

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    80

تشکرشده 79 در 52 پست

Array

بعضی ها گله دارند که چرا؟ گل سرخ خار دارد... در این فکرم که چرا نمی گویند:عجب... این بوته خار٫ گل سرخ دارد

خيلي موقع ها سيگار بودن بهتر از شمع بودن سيگاري که يه لوتي دودش کنه خيلي بهتر از شمعي که يه نامرد فوتش کنه

هميشه از خوبي هاي دوستت براي خودت يک ديوار بساز . اگه روزي بدي ديدي فقط يک آجر کم کن . بي انصافيه که ديوار و خراب کني

عشق کنار هم ایستادن زیر باران نیست...!!! عشق این است که یکی برای دیگری چتر شود و دیگری هرگز نفهمد چرا خیس نشد

به جای تاج گل بزرگی که پس از مرگم برای تابوتم می آوری، شاخه ای از آن را همين امروز به من هديه کن. (شکسپیر

توي زندگي بعضي چيز ها بزرگ ، بعضي چيز ها کوچک ، بعضي چيز ها ساده و بعضي چيز ها مهم هستند بزرگ مثل عشق: کوچک مثل غم :ساده مثل من: مهم مثل تو

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است

به آنان که در زمينند رحم کن تا آنکه در آسمان است به تو رحم کند. پيامبر اکرم (ص)

قشنگترين لحظه هامو با سخت ترين دقايقت عوض مي كنم تا بدوني چقدر دوستت دارم

زندگي بايد پروازي شادي بخش ميان عقابها باشد نه دويدني جنون آميز ميان موشها

زنی می رفت … زني مي رفت ، مردي او را ديد و دنبال او روان شد . زن پرسيد که چرا پس من مي آيي ؟ مرد گفت : برتو عاشق شده ام . زن گفت : برمن چه عاشق شده اي ، خواهر من از من خوبتر است و از پس من مي آيد ، برو و بر او عاشق شو . مرد از آنجا برگشت و زني بدصورت ديد ، بسيار ناخوش گرديد و باز نزد زن رفت و گفت : چرا دروغ گفتي ؟ زن گفت : تو راست نگفتي . اگر عاشق من بودي ، پيش ديگري چرا مي رفتي ؟ مرد شرمنده شد و رفت

در راستای سیاست نرمخویی اوباما در برابر ایران دولت احمدی نژاد ترانه "سیا نرمه نرمه" را دسته جمعی سر دادند

به شيطان گفتم: «لعنت بر شيطان»! لبخند زد. پرسيدم: «چرا مي خندي؟» پاسخ داد:«از حماقت تو خنده ام مي گيرد» پرسيدم: «مگر چه كرده ام؟» گفت: «مرا لعنت مي كني در حالي كه هيچ بدي در حق تو نكرده ام» با تعجب پرسيدم: «پس چرا زمين مي خورم؟!» جواب داد: «نفس تو مانند اسبي است كه آن را رام نكرده اي. نفس تو هنوز وحشي است؛ تو را زمين مي زند.» پرسيدم: «پس تو چه كاره اي؟» پاسخ داد: «هر وقت سواري آموختي، براي رم دادن اسب تو خواهم آمد؛ فعلاً برو سواري بيا

رب تو چنان كن كه پریشان نشوم محتاج برادران و خویشان نشوم بی منت خلق خود مرا روزی ده تا از در تو بر در ایشان نشوم.

موفق و شاد باشید.
    یاعلی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)