به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 بهمن 87 [ 14:09]
    سطح
    33
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 23
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

من متنفرم از ایران

HI . من خیلی به کمک احتیاج دارم از اون آدمائیم که آرزوم از ایران برم و ازدواج که کردم همسرم گفته بود می رویم استرالیا ولی بعد از 6 ماه فهمیدم دروغ گفته بود و از آن زمان 4 سال می گذره و هیچ قدمی برای رفتن جلو نگذاشته من الان خیلی افسرده شدم و می خوام خودم رو بکشم چون اسلام رو هم قبول ندارم ولی به خدا اعتقاد دارم و می دونم خدا بیکار نیست برای بنده داش کاری بکند می خوام منو راهنمائی کنید ممنون من26 سالمه

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 اردیبهشت 88 [ 15:20]
    سطح
    40
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    تشکرها
    140

تشکرشده 143 در 53 پست

Array

RE: من متنفرم از ایران

سلام ATEF جان !

به تالار گفتگوی همدردی خوش اومدید .

اینجاست که عاملی تحت عنوان «هوش» باید خودش رو نشون بده ! یعنی توانایی سازگاری با محیط ! (البته منظور انفعالی نیست ، فعال بودن هست)

شما دوست دارید از ایران برید ، اسلام رو قبول ندارید و میخواهید خودتون رو بکشید . فکر میکنم در سازگاری مشکلی وجود داره : با جامعه ، قوانین و ... و حتما هم دلایلی وجود داره ، درست گفتم ؟! :-)

یه نکته : گفتید خدا بیکار نیست برای بنده هاش کاری بکند . لطفا برای من توضیح بدید که چطور به این نتیجه رسیدید .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 19 اردیبهشت 88 [ 21:15]
    سطح
    39
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    دستاوردها:
    تشکرها
    32

تشکرشده 34 در 22 پست

Array

سلام
    اول فنرت رو باز کن، بعدا فرصت برای همه این کارها که می خوای انجام بدی هست! تو همه انرژیت داره هدر میره دوست گرامی. نشت انرژی از هر طرف روحت! اینطوری پیش بره چیز ازت نمی مونه که بخواد برسه به استرالیا، یا اینکه بخوای بلائی سرش بیاری یا...
    اخمت رو باز کن جان گرامی ، لختی بخند. بگذار روحت سر جای خودش قرار بگیره.
    من به تو اعلام خطر می کنم بابت از دست دادن و هدر رفتن انرژی و توانت.
    خود دانید
    شاد زی...

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

سلام بر دوست عزیزم.....
    ورود شما را به تالار همدردی تبریک می گویم...
    شما گفتید که از ایران متنفر هستید و اسلام را قبول ندارید و قصد خود کشی دارید اما به خدا ایمان دارید....از حرف آخر شما بسیار خوشحال شدم.
    شاید از من هم بیشتر بخدا ایمان دارید و شاید هم کمتر.... خلاصه چیزی ته قلبت می گوید خدا هست و امیدت به اوست..
    اما به نظر من شما به اسلام هم اعتقاد دارید چون به خدا ایمان دارید(البته اشتباه فکر نکنید من آن اسلامی را می گوییم که در تار و پود ما نهفته هست نه آن اسلامی را که به زور برایمان تحمیل کرده اند)..
    دوست گرامی می دانم مشکلات زیادی در ایران وجود دارد من هم گلایه مند هستم اما به نظر شما کسانی مانند من و شما که قوانین کشورشان را نمی پسندند بهتر نیست باقی بمانند وبا افکار خود با قلم خود با تلاش خود کشورشان را به سمتی درست هدایت کنند....من بروم و شما برید همه مخالفان بروند دیگر چه کسانی باقی می ماندند تا کشور پیشرفت کند و مسیر اصلی خود را بی یابد.
    فکر کنم دلیل اصلی هم که با شوهرتان ازدواج کردید قول او برای رفتن از ایران بود البته اگر اشتباه نکنم.

آره درسته خدا بیکار نیست برای بنده هاش کاری بکنه اما خیلی هم کار نداره.......خوب وقتی خودمان اینگونه تصور می کنیم نباید انتظاری از خدا داشته باشیم...
    دوست عزیز من فکر می کنم قوانین و مشکلاتی این کشور که شما از آن متنفر هستید حتی شما را به خدا بدبین کرده...
    سوالی از شما دارم کدام یک از افراد زیر می توانند در آینده موفق باشند و تاثیری در جوانان داشته باشند و کشور خود را به سمتی درست هدایت کنند.
    1:کسی که از نوجوانی از کشور خود نالیده و همه فکر و ذهن خود را به تغییر کشور خود معطوف داشته و هزاران انتقاد از کشورش کرده و بدلیل تنفر از کشورش نخواسته تحصیل خود را پایان دهد و با خود گفته مثلا: دکتر بشم که چی به این مملکت خدمت کنم....
    2: کسی که از زمان نوجوانی علارغم مخالفت و انتقاد از کشور خود تلاش کرده و ادامه تحصیل داده و اطلاعات کسب کرده و به درجات عالی رسیده است و به امید این تلاش کرده است که روزی بتواند استاد دانشگاه یا نماینده یا... شود تا بتواند از طریق استادی یا نمایندگی جوانان را آگاه کرده و مسیر کشورش را عوض کند و به سبب درجه عالی او همه سخنانش را قبول دارند.
    آیا فرد شماره "1" می تواند موفق شود یا فرد شماره"2"... کدام یک می توانند بهترین تاثیر را روی جامعه گذاشته و انتقادهای خود را بیان می کنند..
    امیدوارم کمی بیشتر صبر داشته باشیم و تلاش کنیم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 19 اردیبهشت 88 [ 21:15]
    سطح
    39
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    دستاوردها:
    تشکرها
    32

تشکرشده 34 در 22 پست

Array

ذهن مثل چتر نجات است ، وقتي عمل مي‌كند كه باز شده باشد!
    این کلید خوبیه!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 تیر 90 [ 23:07]
    سطح
    41
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 99
    دستاوردها:
    تشکرها
    51

تشکرشده 53 در 23 پست

Array

میشه دقیقا بگی از چه چیز ایران متنفری؟ مثلا یه شخص خاص؟ یه تفکر خاص؟ یه جای خاص؟ یا.....
    اصلا یه لیست برامون بنویس تا ببینیم برا چی نظرت این جوریه؟ بعد شاید بتونیم کمکت کنیم.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 بهمن 87 [ 14:09]
    سطح
    33
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

man az iran motanaferam az vaghti fahmidam dige irani nistam bayad arab badieh nashin basham va hejab dashte basham vanamaz bekhunam va fekre baste atrafianam be khosus madaram bebinam man lisanse hoghugh daram va bikaram va hal ke ghanun iran ke na arab ra midunam badtar shodam va dust nadaram be zan be cheshm jense erza konande bebinam ke tamkin nade nafaghe nemighire man an iran kurosh va zardtosht va azad khodam ra dust daram .hejab zuraki bishtar man ro azar mide ke aslan ghabuleshnadaram man aslan dokhtare bi mantehgi nistam vali vaghean baridam ....help me please

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 تیر 90 [ 23:07]
    سطح
    41
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 99
    دستاوردها:
    تشکرها
    51

تشکرشده 53 در 23 پست

Array

سلام شما که ایران باستان خودتونو دوست دارید
    1:سعی کنین به زبان مادریتون احترام بزارید و مثل بقیه کاربرای این سایت فارسی تایپ کنین.
    2: ایا از ایران با شکوه باستان تنها چیزایی که به نفعتونه رو قبول دارین یا می خواید اونو بهونه کنیدو از زیر برخی مسئولیت ها شونه خالی کنید؟
    3: خیلی جالبه که همه فکر میکنن که چادر متعلق به اسلامه که من از خیلی منابع مستند شنیدم این حجابه زمان زرتشت ( ونه زرد تشت) بوده.
    4:میبخشین تو خیلی از جاهای دنیا همچین قانونی ندارن که زنایی که تمکین هم میکنن نفقه بگیرن. یعنی هیچ جایی اجباری برای دادن نفقه به همسر نیست چه تمکین بکنه چه نکنه. حالا که برای این امر ارزش قائل شدن یه جور دیگه برداشت میکنین.
    کسی شما رو مجبور نکرده تمکین کنین و نفقه بگیرین. میتونید برید کار کنیدو هزینه زندگی خودتونو بدست بیارین.
    5:معذرت می خوام شما که حقوق خوندین یه بار در مورده قانون های عربستان تحقیق کردین تا این فکرو از سرتون بیرون کنین یا فقط چند تا سوال برا خودتون دست و پا کردین که برای قبول نکردن یه سری عقاید اونا رو بهونه کنید؟
    (تا اونجایی که من خبر دارم خیلی از جاهای قانون ما از قانون فرانسه استفاده شده به خاطر همین اکثر بچه های حقوق, زبان تخصصیشون فرانسه هست.)
    6:تو خیلی از کشورای دنیا نمیتونید بدون لباس باشین پس این منطقیه که بگیم لباس پوشیدن تو اونجا زورکیه؟ همه به این اعتقاد دارن که داشتن لباس یه امر ضروریه و به اختیار خودشون این کارو میکنن ولی اگه کسی ضرورته این امرو نفهمید و بدون لباس در جامعه ظاهر شد قانونا باهاش برخورد میشه.
    در اخر امیدوارم همونطور که خودتون گفتین دختر بی منطقی نباشید و عقایدتونو با منطق منطبق کنین.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 بهمن 91 [ 11:56]
    سطح
    51
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 167
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    202

تشکرشده 210 در 101 پست

Array

ترو خدا تایپک ها ت رو فارسی بزن چشممون درد گرفت.
    من که ایران رو با هیچ کشور دیگه ای عوض نمی کنم .
    ایران به هر بدی که باشه با به اون تعلق داریم کسی نمی تونه به شخصیتمون به خاطر ایرانی بودنمون توهین کنه . بهترین شغل ها و بهترین مقام ها رو اگر عرضه اش رو داشته باشیم می تونیم توی کشور خودمون به دست بیاریم بهتراز بی گاری توی یک کشور غریبه است . برای چی اصلا ؟ شاید برای کلاس نداشته اش!!!
    یا برای بد حجابی !!
    نمی دونم چی بگم بهت.

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

سلام دوست جوان

شما باید نوع نگاه و فکر کردن خود را تغییر دهید و در درجه اول اگر می توانید به یک مشاور مراجعه کنید و اگر هم تصمیم دارید که در این مکان مشکلتان حل شود باید بگویی علت این تنفر چیست ؟ نگاه و باورهای خانواده تان چگونه است و در چه محیطی پرورش یافته اید و چه مسائلی باعث شده است امروز یک چنین نگاه و باور و اعتقاد نازیبایی داشته باشید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)