به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 شهریور 88 [ 22:25]
    سطح
    39
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 130
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 5 در 4 پست

Array

+تورا به خدا كمكم كنيد اينجا دارم كبود ميشم راهنمايييم كنيد...

سلام بچه ها
    من صدرا هستم تازه به جمع شما ها اومدم تو همين مدت كم عاشق اينجا و همه شما ها شدم چون من ايران زندگي نمي كنم و براي تحصيلاتم هم مجبور شدم بيام به يه شهر دور افتاده در جنوب با يرن المان خيلي خيلي تنهام
    ولي اين سايت باعث شد ديگه شبها با بغض خواب نرم نه يخاطر غربت نه بيشتر به خاطر اين شهر لعنتي است خوب بريم سر اصل موضوع
    من تا قبل از اقدام براي ازدواج فكر مي كردم همه چي من ok است حالانمي گم عاليه ولي ديگه خراب بد نيست مناسبه اما بعد از اون اتفاقات ديدم نه بابا خوب كه نيست از نظر دختر ايراني خيلي هم مشكل داره
    همه چي از اونجا شروع شد كه من پيش خودم فكر كردم كه من 1 سال ديگه درسم تموم ميشه مي تونم برگردم كلن دختري هم كه با من ازدواج مي كن 1سال فقط اين شهر كوفتي تحمل مي كنه بعد هم مي ريم كلن اونجا
    هم دوستان فاميل هستند تنها نمي مونه تو اين 10، 11 سال هم اامكاناتي تهيه كردم كه اينجا اذيت نشه چون خيلي خيلي ركم گوشي برداشتم به مامان بابا گفتم قضيه را، اونها هم كلي استقبال كردن، خلاصه صدرا با كلي اميد
    ارزو و سوغاتي اومد ايران كه زن بگيره ،بگذريم از گرداني كه مامان خاله يراي اين كار رديف كرده بودن ستادهاي دختر يابي كه بر پا كرده يودن
    شرح ماوقع را از اولين قرار ديدن اولين دختر ادامه مي دم كه بدونيد چي به سرم اومد و طلب كمكم از شما دوستان چي است؟
    مامان اينها اولين كانديداتوري خودشون معرفي كردن من هم توي يك كافي شاپ باش قرار گذاشتم بعد از كلي جينگوله مستونه كردن خودم رفتم ،
    (خواستگاري شماره 1)
    صدرا _سلام
    دختر شماره 1_سلام خوب هستيد ؟ببينيد من دوست دارم شوهرم هيكلي باشه ! شما قدتون چنده ؟
    صدرا_مرسي من خوبم ،مي بينيد كه 170
    دختر 1_ووووووووا ،170 واسا يه مرد خيلي كمه من خودم 168 هستم ،كفش پاشنه بلند هم كه ميپوشم ،ميشم 173،4 از شما بلندتر ميشم ،انوقت ديكه نمي تونم هميشه بپوشم.
    صدرا _خوب چه اشكالي داره ؟الان اين قضيه مرسوم شده ! حتي انور،به ،زوجهايي كه روي رد كارپت هاليوود مي ايند نگاه كنيد ((خوب تو اون شرايط به يه همچين دختري چي بايد مي گفتم هان؟؟))
    دختر1_اون ماشين ابي توي عكس مال خودتونه ؟((عكسي كه مامان اينها نشونش داده بودن))
    صدرا _اره ،مال خودمه
    دختر1_خيلي خوشكله،ببينيد بي تعارف بگم شما چهره مردونه خوبي داريد خيلي نميشه ازش ايراد گرفت ولي من مرد هيكلي دوست دارم
    صدرا _انشاالله خدا بهتون بده ،بهرحال خوشحالم چهرم مقبول افتاد چون ممكن بود اين هم مطلوب نباشه
    دختر1_وووووووووووووووا ،اون موقع واسا چي مي اومدم ؟اصلا نمي اومدم.........
    .................................................. .................................................. ............
    (خواستگاري شماره 2) اين يكي را خاله معرفي كرده بود .پزشك متخصص داخلي.
    صدرا_سلام ،خوبيد؟
    دختر2_مرسي،ببينيد دختر وقتي سنش ميره بالا مشكل پسندتر ميشه !
    صدرا_خوب بله ،ولي شما به نظر نميرسه خيلي سنتون بالا باشه
    دختر2_چرا 35 براي يك دختر خيلي زياده
    صدرا توي دلش_اي واي خاك برسرم !اين كه از من بزرگتره !پس خاله چرا نگفت ؟من هنوز 30 هم نيست!
    دختر2_شما دقيقا چند سالتونه؟
    صدرا تو دلش_خداي چي بگم؟دروغ بگم ؟نه شايد خوب بود اين ،بذار دروغي در كار نباشه
    صدرا_حدودا 30
    دختر2_اااااووووووووووووا،ش ما كه از من كوچكتريد،((چهره اش كمي در هم شد ))
    صدرا توي دلش_ولي خدا را شكر اين يكي قدش 165 هم نيست با كفش پاشنه بلند هم از من بلندتر نمي شه .چه مكافاتي شده اين قد واسا ما!!!!!!!!!!!
    صدرا _من دوست دارم خانومم ار من بزدگتر باشه
    دختر2_مشخصه پكر شده ودلش گرفته !اصلا حواسش اينجا نيست ،مگه خانوم .....كه خالتون است بهتون نگفته بود؟
    صدرا تو دلش_خدايا خيلي شرمنده ام ! مخلصتم اين يه تيكه را مجبورم دروغ را برم ! دلش ميشكنه!بنويس پاي خاله تقصير اونه!
    صدرا _چرا گفته بودن ولي من عرض كردم من دوست دارم خانومم از من بزرگتر باشه
    دختر2_اووووووووووووا ،چرا ؟
    صدرا تو دلش___محض اررررا ،بابا جون مادرت گير نده !خاله ،خاله اين چه بساطي واسا ما درست كردي؟!!!!!!!!!!!!!!
    صدرا _عظمت آكروپليس و پاسارگارد به قدمتشونه((نمي دونم كجا شنيدم ولي به كارم اومد اينجا!))
    دختر 2_خنده با كلي ناز و عشوه ،شما آلمان زندگي مي كنيد؟
    صدرا _بله
    دختر2_كجاي آلمان هستيد ؟
    صدرا _نزديك مونيخ
    دختر2_ااااااااااااااا،چه خوب من تيم بايرن مونيخ خيلي دوست دارم
    صدرا تو دلش_خوب به من چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دختر 2_درس مي خوانيد اونجا نه؟
    صدرا _بله من دانشگاه ارلنگن هستم
    دختر2_چي مي خوانيد ؟
    صدرا _من سال اخر دكترا جامعه شناسي هستم
    دختر 2_پس سال ديكه ميايي ايران؟
    صدرا _نه
    دختر2_با تعجب چرا ؟با خوشحالي نمي ايي؟
    صدرا _نه من تبعه اونجا هستم .اونجا زندگي ميكنم.
    دختر2_پس دانشجويي نرفتي؟
    صدرا _.نه من پاس دارم.
    دختر2_تو فكر رفته ،به نقطه ايي خيره شده !!!!!!! چه خوب عاليه
    صدرا _نه اونجا ......
    دختر 2_نگذاشت حرفم تموم شه ،بد هم نيست شوهر ادم از خودش كوچيكتر باشه .
    صدرا تو دلش_اااااااااااااااااا!!!!!چ ي شد ؟تا حالا كه.............
    دختر2_ببينم اونجا راحتي؟
    صدرا _بله ،مشكلي نيست راحتم
    دختر2_يعني امكاناتتون خوبه ؟
    صدرا _بله ،خوب من فلان بهمان .................................................. ...........دارم
    دختر2_اااااااااااااااااااا !چه خوب ،مرد جذابي هستي!چهره اتون مردونه است !من دوست دارم .
    صدراتو دلش_نه به اندازه پاسمو،ماشين.............
    ==========================================
    خواستگاري شماره 3
    صدرا -سلام
    دختر 3_سلام ،ببيند من يه دخترم كه اينجا خيلي راحت زندگي ميكنم پدرم هم پزشك و بيمارستان خصوصي داريم همه چي هم دارم اصلا طاقت نداري را ندارم
    ااااااااااااااووووووووووو ووووووووواااااااا شما چقدر لاغريد؟قدتون چنده ؟
    صدرا _خوب هستيد شما ؟خوشحالم كه مي بينمتون!170
    دختر3_مرسي ،اوووووووووووا !من هم 170 هستم ،ولي خيلي شما لاغريد !راستش بگو _آررررررررررررررررره؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
    صدرا_يا چشمان بهت زده !!!!!!! چي؟
    دختر 3_معتادي نه؟
    صدرا تودلش_اي خاك بر سر من !اي بميرم من!توزندگيم كسي نگفت بهم تو !واسا يه زن گرفتن به چه ذلتي افتادم!!!!!!!!!!!!!!خداااااااااا ااااااااااااااااااا اين چي ميگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دختر 3_اگر هستيد بابام دوستاي زيادي داره
    صدرا_حرفش قطع كردم ،خانوم نه در شان من است نه در حد شخصيتم اين حرفها
    دختر3_كمي خيط شده با يه صداي محجور !خوب ببخشيد اخه لاغريد
    صدرا_من كجام لاغره با قد 170 ،65 كيلو هستم
    دختر3_مرد بايد بزرگ باشه كه زن توبغلش جا بشه ! گم بشه !!!!!!!!!!
    صدرا تو دلش_اي بميري تو ! پوست و استخواني بعد به من ايراد مي گيري!معيارت اينه كه تو بغل مردت گم بشي!!!!!!!!!!!!!!
    صدرا_شما هم خيلي لاغريد
    دختر3_وووووووووووووووووا ،نه ،فشن ،من هيكلم فا شن است
    صدرا _بله دختر خانوم زيباي هستديد
    دختر3_يه سوال بپرسم باز دوباره عصباني نمي شيد؟شما انور بچه نداريد؟
    صدرا_اب گلوم خشك شد !نفسم در نمي اومد! خا نوم عزيز اين چه حرفيه؟من گير درس ،كار،خرج زندگي؟اخه چرا بايد بچه دا شته باشم ؟؟؟؟
    دختر3_نه من با اين قضيه مشكلي ندارم ! اخه اونهاي كه اونور هستند ! اون هم مثل شما ميشه دختري اونور ازشون بچه نداشته باشه؟
    صدرا _با عصبانيت و كلافگي!بابا به خدا من ادم سالمي هستم من گرفتار، بچه ام كجا بود؟
    دختر3_نه،نه گفتيد نداريد ولي اگر هم داشته باشيد من مشكلي ندارم ولي گفته باشم به قدتون بايد فكنم ؟ 170 كمه ،من داداشم 190 است خيلي خوشتيپ خشگله !!مي تونين عمل كنيد ها !اينجا عمل مي كنن!
    صدرا _با عصبانيت ،نه نه ،من از ايني كه هستم راضيم خدا ميگه كم داديم كه نگيريم افزون .
    .................................................. .................................................. ...............
    خواستگاري شماره 4
    صدرا _سلام ،خوب هستيد شما ؟
    دختر4_مرسي ،شما خوبيد ؟
    صدرا _لطف كرديد ،دعوتم را پذيرفتيت
    دختر4_خواهش مي كنم
    سكوت _سكوت_سكوت_سكوت_سكوت_گارسون اومد
    صدرا _چي ميل داريد ؟
    دختر4_هيچي
    صدرا تو دلش_سيرابي پس مريض بودي اينجا قرار گذاشتي؟خوب يه چيزي بگو!
    صدرا _اينجوري كه نمي شه ؟
    دختر4_آب
    صدرابه گارسون _قربان يه اب پرتقال يه قهوه با شير يه اب معدني
    دختر 4_سكوت _سكوت_سكوت_سكوت_سكوت
    صدرا _كم حرفيد ؟
    دختر4_من نه اصلا_سكوت _سكوت_سكوت
    صدرا_بفرماييد!!!!!!!!!!
    دختر 4_ميشه شما از خودتون اول بگيد!
    صدرا _ok،...من اينجورم .....اونجورم.......اينم ......اونم.......فلان دارم......بهمان گرفتم.........مادر پدرم اينند........................
    دخثر4_نه ما به كار هم نمي ايم.ما خيلي با هم اختلاف داريم
    صدرا_نه ولي شما از من خيلي كوتاهتر نيسيد
    دختر4_اووووووووووووووووااا ،خوب معلومه كه مرد شما بلندتري ! با اينكه مرديد قيافه تون از من بهتره !بعد در ثاني كي از تيپ و قيافه گفت ! واسا شما با سطح تحصيلاتتون زشت سطحي ظاهري نگاه كنيد
    صدرا تودلش_اي بميرم من !اي بترشم من!كدوم سرتون را بگيرم !اون قبلي ها .....با گريه به جون مامانم واسا منم .........................خداااااااااا
    دختر4_من يه دخترديپلمه هستم پدرم هم يه معلم بازنشسته با كلي مشكل مالي ،نه
    صدرا _خوب بذار كمي جلو بريم بعد اينجوري تصميم بگير
    دختر4_يعني اينها واسا تون مهم نيست ؟
    صدرا_من فكر مي كنم واسا هيچ مرد عاقلي مهم نيست اگر قرار باشه همقدم همنفس بشيم پدر مادر شما ميشن پدر مادر من و همين طور پدر مادر من (حرفم قطع كرد با پرخاش گفت
    دختر4_نخير از حالا بگم مادر شما ،مادر من نخواهد بود از اين حرفهاي الكي نزنيد!!!!!!!!!!!!!!!! شما چند تا بچه هستيد؟
    صدرا _من بردار ندارم ،3 تا خواهر دارم
    دختر4_واي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! يه پسر با اين همه مشكل ! يكي يه دونه هم كه هستي !حتما بدون اجازه ماماي اب نمي خوري ؟واي بچه سوسول !!!!!!!!!!
    صدرا_قاطي قاطي!!!!!!!بابا سوسول چيه؟من 11 سال تو غربت روي پا خودم ايستادم كار كردم درس خوندم رو پا خودم چه سوسولي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    دختر4_واه واه واه واه هنوز هيچي نشده !درسشو خارجشو به رخم ميكشه !بودي كه بودي !خوندي كه خوندي !خسته نباشي!
    صدرا _قاطي تر از قبل! من چي گفتم مگه؟ ميگي سوسول ميگم سختي كشيدم !قاطي بد قاطي !بابا پاشو برو !من غلط كردم !شكر خوردم
    دختر4_شكر زياد نخور اقاي دكتر واسا قند خونت خوب نيست
    00000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000
    خلاصه بچه ها همدرد ،همدردي يه 2ماهي از 3ماهي كه ايران بودم گذشت بگذاريم از اينكه مامان خاله ول كن نبودن از جشن ومهموني تا سر قبر آغاجون (پدربزرگم)دختر نشون ميدادن تا كه يه روز تو كانون گرم
    خانواده نشسته بودم كه مامان زد زير گريه كه اره تو هفته ديگه ميري از اين حرفها خلاصه بايد بري دختر فلاني را هم ببيني ،اومدم به خودم بجنبم ديدم پشت ميزم تو رستوران
    ُ((خواستگاري 5))
    بچه هاي همدرد پشت ميز نشسته بودم ومنتظر كه ديدم صداي تق تق كفشهاي پاشنه بلند رستوران را برداشت يه دختره كه فاصله در تا ميز را با 15 تا قر شكندن طي كرد اومد سمت ميزم فقط فرصت كردم بگم
    خداااااااااااااا اين چقدر خوشگل است.
    بلند شدم دستم را دراز كردم
    صدرا_سلام
    دختر5_دستش را به سمت گونه هام برد و صورتم را كمي ناز كرد گفت hi hony
    صدرا _مرسي خوبم من انگليسم خوب نيست
    دختر5 _ووووووووا چرا hony تو كه اونوري؟
    صدرا _اره ولي هيچوقت كشور انگليسي زباني نبودم!!!!!!!!! بفرماييد بشيند
    دختر5_ووووووووووووواي مرسي عسلم .
    صدرا تودلش_خدايا اين اينوريه ؟اونوريه ؟اخه انها هم اينجوري نيستن
    دختر5_ohhhhhhhhچقدر jentelman يه كم cool باش
    صدرا_نه با coolها حال نمي كنم اولي را ترجيح ميدم
    دختر5_خوب خوبي ؟ايران اوضاع خوبه ؟چي چيزي خواستي بگو بروبكس هستن
    صدرا_ تنها چيزي كه اومد توي ذهنم كلمه ساقي بود!خيلي لطف كرديد دعوت من را پذيرفتيد!
    دختر5_ووووووواي فدات بشم !!!!!!!!تو چقدر خوردني هستي
    صدرا تودلش_بابا بي پدر صبر كن كمي! نيومده ساقي ما شدي !حالا هم كه............
    دختر5_فرانسه دهه 70
    صدرا_ببخشيد !متوجه نشدم؟
    دختر5_تيپت گفتم
    صدرا_اها ،اره ،خيلي تحت تاثيرفرهنگ اونجا نيستم،ولي مدتي كمي كه فرانسه بودم روي يه چيزهايي تاثيراتي گذاشته
    دختر5_از اين به بعد با فرهنگ من حال مي كني !خودم هم از اين به بعد روي يه چيزهايت تاثير ميزارم
    صدرا تو دلش_ااااااااه چقدر بي تربيت اين ...........اه بي حيا.............
    دختر5_hony بگو ببينم
    صدرا_چي بگم؟
    دختر5_از شيطونيهات
    صدرا_متوجه نشدم؟
    دختر5_never maind
    صدرا_جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دختر5_استعدادات ميگم ،ببين hony هيكلت خوبه فقط بايد sexi اش كني يه دوره فشرده بادي بيلدينگ حلش ميكن
    صدرا_ولي اگر بخواهم هم نمي تونم ،وقتش را ندارم
    دختر5_با ناز ،خوب من هم گازت نمي گيرم
    صدراتو دلش_اي مرده شور دلبريت را ببرن !اي خاك بر سرت !يعني نبايد يكيتون درست حسابي باشه!!!!!!!!!!!!!! اصلا با اين هماهنگ شده كي به كي است ؟هي خانوم مثل اينكه مذكره من هستم ها خودت جمع كن! خوب از خودتون بگيد؟
    دختر5_كجاش را ؟عجله نكن !خودت مي بيبني
    صدرا_ببخشيد كجا؟
    دختر5_غش غش ريسه خنده وسط رستوران ،خيلي بلايي ،عسل ،گازت ميگيرم
    صدرا_مرسي ،لطف مي كينيد
    دختر5_خانوادت را كه مي شناسم !تيتپ و خوش لباسيت را بايد حفظ كني!اميدوارم كه عشقبازي را هم از فرانسويها ياد گرفته باشي!sexات هم واسم خيلي مهمه! من خيلي hotam !!!!!!!!!مرد بودنت !يعني اگر ميخواهي با كسي به جزمن رابطه داشته باشي بايد پولي با شه من طاقت ندارم واسطه چيز ديگري باشه
    صدرا تو دلش_بابا باغت اباد !اين كيه ديگه !صد رحمت به پري بلنده!!!!!!!!!!!!! مامان خاله اينها را ازتو جوب پيدا ميكنند يا راسا من از تو خيابون بلندشون ميكنن؟!!!!! خانوم من همين الان كه مجردم از اين كثافت كاري ها نمي كنم
    دختر5_باره اخرت باش به sex بگي كثافت كاري ! اه اه اه بي احساس ! زمخت
    صدرا_ نه ببيند من در اين زمينه دوره فوق .......كار تحقيقاتي داشتم .
    دختر5_جوووووووون،جون
    صدرا_اينجور نيست كه ميگد
    دختر5_اينها را بنداز دور !خودم يادت ميدم !اوستات ميكنم
    صدرا _راضي به زحمتتون نيستم !لطف ميكنيد !مرسي.
    00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000
    والله كه اينها را گفتن به من تازه كمتر هم كفتم كه بيشتر نگفتم
    هيچي دست از پا دارزتر برگشم المان ،مي دونم مادرم اينها يه خوب معرفي نكردن؟خوب من چه كنم من كه اونحا نيستم
    حالا دوستان من را راهنمايي كنيد چيكار كنم اين مشكل را ؟عشق ازدواج با يك دختر ايراني را ؟اخرين بار هم 3ماه وقت گذاشتم تو ايران؟
    بچه ها من كمي دپرس شدم در المان كه متوسط قد 180 است ،من واسا دختر الماني مقبولم ولي در كشور خودم كه متوسط قد 160 است واسا دختر ايراني كوتاهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يعني واقعا 170وكمتر بايد عمل كنه و چلاق بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راهنماييم كنيد لطفا
    مشتكرم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 89 [ 10:45]
    سطح
    44
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    دستاوردها:
    تشکرها
    119

تشکرشده 121 در 55 پست

Array

RE: تورا به خدا كمكم كنيد اينجا دارم كبود ميشم راهنمايييم كنيد يكي ب

وای چه اتفاقات جالبی برات افتاده ؟ واقعا جالب من که خیلی خوشم امد احساس میکردم دارم یه رمان میخونم .
    نمی دونم چی باید بگم . من خودم با افرادی که در خارج از کشور مشغول تحصیل هستن برخورد دارم اکثر اونها دخترای مورد علاقشونو خودشون انتخاب کردن و مشکلشون اینه که چطور خانوادشونو راضی کنن . قضیه شما برعکس .
    امیدوارم که زودتر مشکلتون حل بشه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 13 بهمن 91 [ 23:57]
    سطح
    53
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 167
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    564

تشکرشده 574 در 212 پست

Array

RE: دوستان به کمکتان نیازدارم!راهنماییم کنیدلطفا!کمک!

سلام جناب صدرا!
    با این متن طولانی که نوشتین میتونید یه کتاب چاپ کنید که به طور حتم هم برای خودتون مفید هم برای دیگران!!!
    لطف کنید اولین خواننده این کتاب خودتون باشید و اگر بع نتیجه ای رسیدین ما رو هم بی خبر نگذارید.خوشحال میشیم خبر پیروزیاتون رو تو این نبرد! بشنویم!
    موفق باشید دوست عزیز!

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 08 اردیبهشت 88 [ 20:26]
    سطح
    37
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 12 در 6 پست

Array

خیلی جالب بود!
    ما هم که برای برادرم دنبال زن می گشتیم، عجایب زیادی دیدیم!!! الان 3،4 ساله که می گردیم، به نتیجه نرسیدیم، اما حداقل فهمیدیم به چه معیارهایی فکر کنیم تا گرفتار این جور آدمای تازه به دوران رسیده نشیم!
    اینا غرب زده هستن، خودشون هم نمی دونن از زندگیشون چی می خوان، کلی هم خوشال شدن که شاید بتونن یه پسر مقیم خارج رو تور کنن و به آرزوهاشون برسن!!!
    باید معیارهاتون رو دقیق با خانواده مطرح کنید تا این مشکلات پیش نیاد. البته شرایط خیلی سختی دارید و خیلی باید صبر کنید. به همین سادگی ها هم نیست، که این قدر زود انتظار به نتیجه رسیدن ماجرا رو دارید. ما رو در رو آدما رو می بینیم و نمی شناسیم، خدا به داد شما برسه که مدتها تو یه فرهنگ دیگه بودید و قراره براتون انتخاب کنن!!!
    ضمنا، به نظر من قد 170 خوبه، شما مجبور نیستید با کسی که بخواد ازتون ایراد بگیره یا بهتون سرکوفت بزنه، ازدواج کنید. بهتره به عمل هم فکر نکنید! اصلا ارزش ریسک نداره!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 25 اردیبهشت 88 [ 16:37]
    سطح
    42
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 103
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 6 در 6 پست

Array

واقعا جالب بود.....ميبينى آقاى صدرا كه فرهنگ مدرن بد جا افتاده يه دختر در ايران از غرب لهجه honey goftanesho ميگه.....من همه جا ميگم جفت هيچ كس رو سگ نخورده!!!!!
    بخواد پيدا بشه خودش پيدا ميشه.....عجله نكن صبر داشته باش باز هم بيا ايران به كسانى كه برات دختر مى خوان پيدا كنن نگو فقط ايرانى باشه چند تا مشخصِ بذار ظاهرى و اخلاقى البته اخلاقى تضمينى روش نيست ولى از هيچى بهتره.......ازشون بخواه اول خودشون يه ديدى دخترها رو يا madaresho ببينن بعد شما رو بفرستن......دير و زود درِ ولى ميشه!!!!!!!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 29 اردیبهشت 88 [ 09:08]
    سطح
    43
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 193
    دستاوردها:
    تشکرها
    28

تشکرشده 29 در 19 پست

Array

سلام صدرای عزیز
    من که مردم از خنده . ولی همه دخترهای ایرونی اینطوری نیستن . خالتون و مادرتون روی بد کسایی دست گذاشته بودن . شما باید خودت بگردی و دختر مورد علاقت رو پیدا کنی . شما خودت معیارات برای ازدواج چیه ؟ همون معیارهارو به خانواده بگو تا بر مبنای اون براتون دختر پیدا کنن. به نظر من اینطوری بهتره .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 تیر 89 [ 01:14]
    سطح
    37
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 108
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

سلام آقا صدرا ، خیلی با مزه و جالب بود ، اما به نظر من اگه یه 5 ، 6 ماهی بیاین ایران و خودتون دنبالش بگردین بهتره ، خدا رو چه دیدید شاید یکی رو پیدا کردین که هم دوستش داشته باشین ، هم از این ادا اطفالا نداشته باشه ، همه دخترای ایرانی که اینطوری نیستن .

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 18 مهر 88 [ 15:30]
    سطح
    34
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 144
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

سلام صدراي عزيز.خوبي؟منو كه يادته؟
    بابا وضت كه بد نيست!چرا ناراختي ؟اصلا به اين دخترا و حرفاشون اعتنا نكن مهمتر از همه اونا خودتي.تو بايد با كسي ازدواج كني كه در درجه اول خودت براش مهم باشي
    نه مدرك و اقامتت و..
    متاسفانه الان خيلي از دخترا اينطوري شدن و به ظواهر و ماديات بيشتر اهميت ميدن.به نظرم بايد زودتر از اينا به فكر ازدواج مي بودي اما حالا هم دير نيست فقط بايد تو اين كار عجله نداشته باشي.چون يكي از مهعمترين انتخابهاي زندگيت هست.
    به نظرم براي اينكه با دختر ايراني دلخواهت ازدواج كني بايد خودت اگر بتوني مدت بيشتري ايران باشي و نه با قصد ازدواج بلكه با قصد دوستي و آشنايي با دخترا دوست بشي بعد اگه مناسب خودت ديدي بهش پيشنهاد ازدواج بدي.
    با دخترايي كه از خودت و وضعت اطلاع دارن و خودشون رو بهت نزديك ميكنند هم زياد روشون حساب باز نكن.
    اينا چيزايي بود كه بفكرم رسيد اميدوارم برات مفيد باشه.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 تیر 90 [ 23:07]
    سطح
    41
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 99
    دستاوردها:
    تشکرها
    51

تشکرشده 53 در 23 پست

Array

منم کلی خندیدم.
    مشکل شما قدت نیست.مشکل اینه که احتمالا خوانواده شما به ظاهر بیشتر از باطن توجه کردن. همونطور که بقیه دوستان هم گفتن شما باید معیارهای خودتو به خونوادت بگی و توجیهشون کنی. و البته اگه ایران اومدن براتون سخته میتونین اول با طرزفکر کسانی که انتخاب کردن از طریق تلفن یا نت اشنا بشین بعد اگه معیاراتون جور بود تشریف بیارین که دیگه دچار این جور مشکلات نشین.
    الان چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه اگه نکته ای یادم اومد حتما براتون مینویسم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 24 اردیبهشت 88 [ 01:56]
    سطح
    38
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 93
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

Exclamation RE: دوستان به کمکتان نیازدارم!راهنماییم کنیدلطفا!کمک!

سلام
    آقای صدرا اول بذارین یه چیزیو روشن کنم.من تو این تالار جوکرم نبینم باز از این تاپیکا بذاریا;)
    خیلی باحال بود.ولی حالا کلاً چند تا سوال ذهنمو مشغول کرد!اول اینکه چرا رو دختر ایرانی تأکید داری؟اونور هم دختر خوب پیدا میشه!در ثانی اگه هم میخوای حتماً ایرانی باشه تو آلمان ایرانی زیاد هست نمیتونی اونجا پیدا کنی؟ببین به خونوادت بسپر که اگه کسیو پیدا کردن خودشون برن ببیننش بعد اگه پسندیدن معیارهاشو بگن اگه تو هم پسندیدی تلفنی باهاشون رابطه داشته باش و هم با ایمیل بعد که سرت خلوت شد بیا ایران ببینش اگه هم که با حرف زدن باهاش فهمیدی به دردت نمیخوره که هیچی بیخیالش میشی.این خیلی تو ایران مرسومه.ضمناً اون دختری که دنبال قد و پاس و ماشینو...باشه یه ایرانی اصیل نیست بهتره آدم با یه دختر آلمانی ازدواج کنه تا اینا!نمیدونم ولی به نظر من تو ازدواج بهتره آدم اول عاشق یکی شه.عشق هم ایرانیو خارجی نمیشناسه مهم ذات آدماست.به نظرم ازدواج به روش سنتی برای شما مناسب نیست شما گویا خودتونو از اجتماع دور کردین.نظر من اینه که یکم قاطیه جامعه شین و خودتون دست به کار شین.ضمناً نری اونور بگی دخترای ایرانی اینجورینا!باور کن فقط 99% اینجورین بقیشون همه عالین!;)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)