به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 بهمن 87 [ 16:23]
    سطح
    34
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 52
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

+عاشقم یا نه؟!

سلام
    عزیزان از اینکه اینجا پیش آدمای با تجربه ای هستم خوشحالم.
    من نزدیک یه دو سه ماهه با دختری تو نت آشنا شدم اونم تو یه سایت!
    ارنباط ما میل بود و اصل ارتباط ما واسه صحبت از مشکلات هم دیگه شروع شد.
    ما تا تقریبا یه ماه پیش همه چیز همو می دونستیم ولی فقط میل بود و اون از بلاهایی که دوست پسرش سرش ماورد بیشتر گله داشت! به خیانت ها و بی توجهی ها و...
    اون عاشق دوست پسر نامردش بود و هست! اما می دونه نمی تونه باش ازدواج کنه مگه اینکه معجزه بشه!
    از یه ماه پیش با اس ام اس اون رابطمون تلفنی شد! ما به مرور خیلی به هم وابسته شدیم و آروم آروم از زندگیه مشترک حرف می زدیم و می زنیم! ما تمام اخلاق هامونو تو زندگی و حتی تملایلات جنسی مونو بیان کردیم و خیلی زیاد با هم جوریم! اون نقص های منو و من نقص های اونو پر می کنم!و خیلی خیلی زیاد تفاهم داریم و از اونجا که تا 1 هفته پیش قصدی نداشتیم دلیلی برای دروغ وجود نداشت! ما خونوادگی هم جوریم چه فرهنگ چه از لحاظ مالی و... فقط تو یه شهر نیستیم اون تو تهرانه که اتفاقا ماهم قراره بیایم تهران زندگی کنیم.
    من دانشجو ی برق قدرتم و اون بیو تکنولوژی!
    من بعد اینکه دیدم این دختر تقریبا تمامیه ایده آل های منو داره و اونم همین حرفو صادقانه و با دلیل بهم زد احساس می کنم عاشقش شدم! البته من قبل ارتباط تلفنیش هم بش علاقه داشتم ولی الان...
    اون به من گفت خیلی دوسم داره اما عاشقم نیست گفت نمی تونه عشق 2 سالشو یه شبه کنار بزاره! ولی داره سعی می کنه و قراره بعد امتحانات ترم بره مشاوره ببینه اگه واقعا با دوست پسر قدیمش به جایی نمی رسه (تفاهم نداره یا زندگیه مشترک با اون مشکل پیدا می کنه) کنارش بزاره و به زندگی با من فک کنه البته ما می دونیم با تلفن و حرف زدن هرچند صادقانه و چند هزار اس ام اس هم نمیشه شناخت پیدا کرد و اگه اون، دوست پسر قدیمشو کنار بزاره چند بار همو ببینیم! و شناختمون کامل بشه!
    من عاشق قیافش نشدم هرچند قیافه ی زیبایی هم داره اما من عاشق شیوه ی زندگیش اخلاقیاتش و روحیات و صداقت بی حدش شدم! ما کنار هم نبودیم که عاشق اندام و تیپ قیافه ی هم بشیم و من خودمو جلوش عوض نکردم که جذبش کنم و اون چون مثه من به ازدواج فک نمی کرد اینکارو نکرده و الان با شخصیت واقعیه هم آشنا شدیم! این دختر اول دختر زندگیم نیست و من دخترهای زیبایی از نزدیک خیلی بیشتر از این دختر بهم ابراز علاقه کردن اما من هیچ علاقه ای بشون نداشتم و بعده نهایت چند هفته ردشون کردم ولی این یه چیز دیگست من عاشق تفکر، اخلاق و... شدم، نه قیافه و پولو رشته و ...
    وقتی بم اس ام اس میده قلبم به لرزه درمیاد و فقط دوست دارم موقعه حرف زدن صداشو بشنوم و شبا به یادش می خوابم(البته بعد خدا).
    اما جفتمون به احساس من شک داریم چون مدتش کم بوده و اونم دورادور حالا می خوام شما بگید عاشقم یا نه؟
    چطوری بفهمم واقعا عاشقشم؟
    یکی بود یکی نبود.
    زیر این گنبد کبود
    یه غریبه دلو جونمو ربود
    ایبنجوری نگام نکن گل یاس مهربون
    اون غریبه خودتی
    هستیم باهام بمون.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 29 اردیبهشت 88 [ 09:08]
    سطح
    43
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 193
    دستاوردها:
    تشکرها
    28

تشکرشده 29 در 19 پست

Array

RE: عاشقم یا نه؟!

سلام دوست عزیز
    به نظرمن بذارید اول ایشون تکلیفشون رو با خودشون و دوست قبلیشون روشن کنن. بذارید ایشون مطمئن بشه که بادوست قبلیش نمیتونه کنار بیاد و اونو تو زندگیش راه بده . ایشون باید اول دوست قبلیشو از ذهنش بیرون کنه تا بتونه شمارو توی ذهن و دلش جا بده . پس بهش فرصت بده .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط homa_59_25
    سلام دوست عزیز
    به نظرمن بذارید اول ایشون تکلیفشون رو با خودشون و دوست قبلیشون روشن کنن. بذارید ایشون مطمئن بشه که بادوست قبلیش نمیتونه کنار بیاد و اونو تو زندگیش راه بده . ایشون باید اول دوست قبلیشو از ذهنش بیرون کنه تا بتونه شمارو توی ذهن و دلش جا بده . پس بهش فرصت بده .
    خانوم هما خیلی ممنون از نظرتون اما من کاری به اون ندارم خودمو میگم!
    من عاشقم یا نه؟
    چه اون با من باشه چه نباشه!
    کسی نیست نظر بده؟ تو این تالار یه دلسوز بیشتر نیست؟ باید موضوع باب میلتون باشه جواب بدین؟ نظر بدین دیگه!

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 27 شهریور 89 [ 17:39]
    سطح
    63
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

بابا دیگه بعضیا شاهکارن!!! پسر عزیز یعنی چی که اگر خواست اون پسر رو کنار بذاره بعد بیاد سمت تو!! عزیز دل من بازیچه ای مگه تو؟ دست بردار از این بچه بازیها که تصور می کنی عشق پاکه!! در پاکیش شکی نیست اما در اینکه عشق باشه باید معشوقت لایق همچین احساس نابی باشه.
    هما خانوم انصافا یک دختر همچین نظری می خواستن شما نظرتون این بود؟ اون دختر نه تنها نرمال نیست که تا حدود زیادی مشکلت عدیده روحی و اصلا ناتوانی در کنترل احساسات داره!!
    به هر حال من فکر می کنم اینقدری داغ هستی شما کهنظرات من که هیچی نظرات صد نفر دیگه هم روت اثری نداره.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

ممنون سورنا جان
    من گوش می کنم و می فهمم از نظر شما هم ممنونم بازم منتظرم.
    تا حدی هم من به نظر شما رسیدم البته در قسمت بازیچه!
    اما اون اول با یکی بوده که من باید بش حق بدم خوب فک کنه که اگه با اون نشد بیاد با من چون دوست پسر قبلیش اول بوده و من دوم!
    من امید دارم که اگه با من رابطش گرم بشه و از دوست پسر قبلیش دور شه عاشقم بشه! حرفاتون 100% منطقین و این مسئله منو اذیت می کنه!
    پس عاشقم؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

سلام
    دوست عزیز ایشون عاشق یکنفر بوده بعد با شما صمیمی شده ؟
    اگر بعد از چند وقت عاشق شما شد و رفت با یکی دیگه صمیمی شد چی ؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

می دونین من گفتم ما قرار نبود صمیمی بشیم تازه اون وقتی با من هم صمیمی شد باز مثه قبل از عشقش می گفتو ازم کمک می خواست هرچند بیشتر درددل بود!
    درضمن اون پسر به این خیانت کرده 1 بارشو حتی خود پسره تایید کرده! و البته امیدی به ازدواج با اون نداره!
    پسره اصلا نمی خوادش من اینو مطمئنم و بهتر از اینو (من نمیشناسم) می خواد ولی این قبول نمی کنه! حرف شماهم درسته ازش می پرسم ببینم می تونه قانعم کنه یا نه!
    بازم نظر بدین خیلی نظراتتون خوبه!
    حرفاتون منو تو فکر می بره!
    البته اون به این دلیل با من صمیمی شد که امکان دیدار نبود و یه بار امتحانش کردم گفت نمیاد! ولی الان میاد!
    واقعا چیکار کنم؟ دوسش دارم و خیلی به ایده آلام نزدیکه!
    اما سوالاتی ازین قبیل و اینکه اون عاشقه یکی دیگست و ممکنه هیچوقت عشقش نخوابه اذیتم می کنه! هرچند خودش میگه اگه با تو باشم دیگه بش فکر نمی کنم!
    اما هیچ کس به ماست خودش نمیگه ترش! من منطقی هستم هرچی به ذهنتون می رسه بگید ممنون میشم و اصلا دلخر نمی شم هرچی هست رک و رو رراست بهم بگید تا خوب تصمیم بگیرم!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 13 بهمن 91 [ 23:57]
    سطح
    53
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 167
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    564

تشکرشده 574 در 212 پست

Array

من فکر میکنم این احمقانه است که فکر کنید این شخص به جز اون به شخص دیگری فکر میکنه!(البته ببخشید که رک میگم)(لااقل حالا)اگه میبینید داره باهاتون راه میاد به این خاطره که اون میخواهد از شما برای او ن یه تمثیل بسازه تا خودش راه زندگیشو پیدا کنه!
    شما نمیخواین باور کنید که عشقی که تو دل اون بعد از 2 سال (یا شایدم بیشتر) بوجود اومده به همین زودی پاک شدنی نیست.لااقل حالا فکر کردن به یه جایگزین خیلی زوده/چه برسه که این جایگزین شما باشین!
    چون شما از زندگی قبلیش باخبرین برفرض محال هم که شما بخواینش و اونم بعد مدتی یا یهو اینو بپذیره شما چجوری میتونید برای یه عمر از این فکر که اون یه زمانی با یه عشق دیگه بوده بیرون بیاین؟
    حالا داغین که اینا رو میگین 2 دیروز دیگه که فکر کنید آبا از آسیاب افتده و این حس قدرت طلبی مردونه اتون هم خوابید دارم به زندگی که با اون دختر بیچاره خواهید داشت فکر میکنم!؟!
    بیشتر فکر کنید!
    موفق باشید/

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

خانوم نیلوفر کاری ندارم به ماجرا ولی چرا دختر بیچاره؟ چراهمش بی دلیل از هم حمایت می کنید؟!
    من بقول خودش بهترین پسریم که تاحالا دیده! و 100 بار آرزو کرده من جای عشق الانش باشم! اون داره بمرور از عشقش دل می کنه چون اون به یه آدمه دیگه دلبسته و حالا می بینه که این آدم اون نیست!
    آدما در طول زندگی ممکنه به افراد مختلف دل ببندن و دل بکنن! اونم آدمه و ممکنه دلبسته بشه ولی مهم اینه که بعد اینکه با من بود دیگه به اون چشم داشت نداشته باشه و اون اینقدر صداقت داره که اگه داشته باشه صریح بهم میگه! و منم کارو به ازدواج نمی کشونم! کی می دونه همسرش تا حالا عاشق چند نفر شده؟ با کیا دوست بوده؟ این همه پسر دختر تو خیابون بالاخره با ماها ازدواج می کنن دیگه! حداقل این نیست که من از گذشته ی زنم مطلعم و می دونم که دیگه به کسی دلبسته نیست؟ چون من اگه بدوم اون هنوز به کسی دلبستست روز عروسی هم شده همه چی رو بهم می زنم!
    حرفای آقای دیجیتال من و سورنا رو بش رسوندم! گفت این تو (یعنیM67) بودی حرف ازدواجو پیش کشیدی نه من!
    البته اون به این دلیل با من صمیمی شد که ما نمی تونستیم همو ببینیم و درددلامون هم مثه این بود که به دیوار میگیم چون بهم دسترسی نداشتیم و بعد جدایی هم هیچ اثری ازمون باقی نمی موند!
    بازم نظر بدین! خیلی خوبه! واقعا ممنونم ولی نگفتین من عاشقم؟
    در مقابل آقای سورنا حرفی نداشت و فقط بش برخورد!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

اين صحبت هاي پايين ، صحبت هاي خانومي منن :

((ما از اون اول به قصد درد و دل و كمك به هم در رفع مشكلات هم دوست شديم . اول ايميل و بعد اس ام اس و بعد هم زنگ . من ميومدم و از عشقم و بلاهايي كه سرم مياره ميگفتم و تو دلداريم ميدادي ! ازت به عنوان يك فرد سوم شخص نظر ميخواستم كه رفتارهاي اون رو برام تحليل كني و كمكم كني كه رابطه ام رو باهاش بهتر كنم !
    تو شاهد گريه هاي من براي دلتنگي واسه عشقم بودي ، تو خودت بهم گفتي كه خيلي عاشقم و دوست داري اگه قرار باشه ازدواج كني با كسي ازدواج كني كه به همون اندازه كه من عشقم رو دوست دارم ، تو رو دوست داشته باشه !!
    تو بهم پيشنهاد دادي واسه ازدواج و گفتي با اون نامرد تموم كنم و من و تو از همه لحاظ با هم مچ هستيم و ميتونيم يك زندگي خوب رو با هم بسازيم ؟ ولي من بهت گفتم كه من به عشقم خيانت نميكنم !! من به عشقم قول دادم كه به پاش بمونم و ميمونم ! گفتم تا زماني كه من و اون با هم تصميم به جدايي نگرفتيم ، من هيچ كاري نميكنم ! بهت گفتم كه تو خيلي خوبي و من به خاطر اخلاقت دوستت دارم و اي كاش عشق من يك ذره از اخلاق خوب تورو داشت ولي عاشقت نيستم و تا زماني كه تكليف من و عشقم معلوم نشده ، نميتونم اون رو از دلم بيرون كنم و دلم رو به كس ديگه اي بدم و به خودم همچين اجازه اي نميدم !!! وگرنه آبروي عشق رو ميبرم !!
    يادته كه گفتي اگه با اون به نتيجه نرسيدي ، شايد قسمت بشه و من و تو با هم ازدواج كنيم ؟؟ يادته كه به همين خاطر بود كه گفتي با هم بيشتر آشنا بشيم ؟؟ به اين اميد كه اگه رابطه ي من و اون تموم شد با تو شروع كنم ؟
    يادته !! من هم به اين شرط قبول كردم و گفتم تو پسر خوبي هستي ! و تمام زندگي من رو ميدوني و اگه باز هم اصرار داري قبول ميكنم كه بيشتر هم رو بشناسيم !
    يادته بهت گفتم كه ممكنه ما قسمت هم نشيم و سعي كن خودت رو كنترل كني كه احساسات وارد كارمون نشه و تو هم قبول كردي ؟
    يادته چقدر بهت گفتم كه بهم وابسته نشو چون اگه از هم جدا شيم جدايي برات سخت ميشه و اينها رو الان بهت ميگم كه بعدا نگي كه من چقدر نامرد بودم ؟
    يادته گفتي احساست رو كنترل ميكني ؟
    پس چي شد ؟ بعد يك مدت كه گذشت ، توقعت رفت بالا !! گفتي يا من رو بايد انتخاب كني يا اون رو ! گفتي دلت نميخواد كه دوم باشي و اگه من به اون نرسيدم از سر ناچاري به تو جواب بله بدم ؟؟
    يادته گفتي بهش اس ام اس بده و بگو با يكي ديگه آشنا شدي و اون رو دوست داري و ميخواي باهاش تموم كني؟
    يادته گفتم من از اون اول باهات همه چيز رو طي كردم و تو با آگاهي كامل اومدي جلو !! انتظار داشتي كه من به اين راحتي از اون دل بكنم و به خاطر خوبي هاي تو به اون پشت پا بزنم !! در صورتي كه من از اون اول همه چيز رو طي كردم ! تو بعدا توقعت رفت بالا !! حالا هم من به خوبي تو اطمينان دارم ولي نميتونم همينجوري از عشقم دل بكنم ! نميتونم طاقت بيارم كه گريه هاش رو به خاطر خيانت كردنم به اون ببينم ! نميتونم همون بلايي كه اون سرم آورد رو سرش بيارم ! من بهش قول دادم و سر قولم هستم ، نميخوام در نظر اون هنگام جدايي يه دختر خيانت كار باشم !
    تو گفتي خطت رو عوض كن تا گريه ها شو نبيني كه دلت بسوزه ! منم گفتم كه ايني كه من گريه هاي اونو نبينم دليلي بر اين نيست كه اشكي نميريزه ، دلم ميخواد اگه رابطه تموم بشه با خاطره ي خوش تموم بشه !
    ميخوام برم مشاوره و كاملا منطقي صحبت كنيم ، اگر به اين نتيجه رسيديم كه به درد هم نميخوريم ، دوست دارم كه با احترام كامل و با رضايت از هم جداشيم ، دوست دارم هر دو قانع شيم ، نه اينكه بد ترين عذاب ها رو به اون بدم و يك دفعه ولش كنم !! و اگر هم كه به درد هم ميخوريم كه هيچ !!

من مشكلم اينه كه ميگم تو داغي و عاشق نيستي يعني فكر ميكني كه عاشقي ولي شايد نباشي و اينجوري نموني ! دوست من هم اوايل مثل تو بود ولي بعدا تغيير كرد ولي تو همچنان بر اين عقيده اي كه اين عشقت تغيير نميكنه و هميشه اينجوري ميمونه !! ))
    دوستان سوال من اينه كه من عاشقم يا نه ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)