به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 شهریور 88 [ 20:54]
    سطح
    36
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

+با هم کلاسی عجیبم چی کار کنم

سلام دوستان عزیز من واقعا دیگه به کمکتون نیاز دارم یه بار مشکلم رو مطرح کردم اما انگار اشتباه شد دیگه صبرم تموم شدهبنابرین تصمیم گرفتم یه بار دیگه ازتون تقاضای راهنمایی کنم فقط ببخشید لازمه یکم توضیح بدم امیدوارم خسته نشید
    روزای اول دانشگاه بود که دیدمش یک لحظه چشممون به هم افتاد پسر واقعا جذاب و خوش تیپ بود اما چیزی که توجهم رو یک لحظه جلب کرد رفتارش بود برعکس دیگر پسرای دانشگامون در مرحله اول نه به من زل زد ونه حواسش شیش دنگ پرت شد واین خیلی برام جالب بود گرچه از این حرکتش خیلی خوشم اومد اما پای این گذاشتم که به خاطر صورت قشنگ و جذابیتش حتما پسر مغروریه اون روز زود رفتم خونه دم در راهرو یک لحظه چشامون به هم افتاد اما من به روی خودم نیاوردم چند هفته ای گذشت اون هیچ دختری رو به هیچ عنوان تحویل نمی گرفت و من که خودمم دختر خوشگل ومغروری بودم حسابی توجهم بهش جلب شد البته نه توجه خوب چون همه ی اینا رو گذاشتم پای غرور یه بار زنگ اخر بود ومن حسابی کلافه بودم هومن هم پشتم نشسته بود که همه جزوه هام سر کلاس پخش زمین شد با اینکه جلوی پای خودم بود اما اون با احترام و تواضع دلا شد وکمکم کرد این کارو در کمال ادب واحترام انجام داد بعد جواب تشکر من را دادبدون اینکه به چشمام نگاه کنه از اون به بعد دیگه نتونستم بهش بی تفاوت باشم خصوصا اینکه خیلی شبیه خودم بود و ادم عجیبی هم بود نه با دخترها حرف می زد ونه با پسرها قاطی می شد صورتش در عین قشنگی غمگین بود مثل منوقتی زیر نظرش گرفتم کم کم متوجه شدم این پسری که در ظاهر هواسش به هیچی نیست زیر زیرکی همه چیزو زیر نظر داره همیشه نزدیک هم می شستیم واین یک قانون نانوشته بود اما هیچ وقت کار غیر معقوای انجام نمی داد یهو به خودم اومدم دیدم نمی تونم نگاهش نکنم اون هم همین طور روزی صد بار چشمامون به هم می خورد و من به سختی می تونستم نگاهمو از چشای جذابش بکنم ولی یهو همه چی بهم ریخت من دیگه از این وضع خسته شدم و تصمیم گرفتم اصلا محلش نذرم چند بار بدون دوستم که همه جا با هام بود با هم برخورد داشتیم اما من راهم رو کج کردم وبرعکس شد بیشتر جلوم ظاهر می شد یه شب که دوستم نبود سایه به سایه باهام اومد هر چقدر اروم راه رفتم ازم جلو نزد دوش به دوش من داشت می اومد البته در کمال ادب بدون هیچ تماس وحرفی اما من ایستادم تا ازم جلو بزنه دو هفته اخیر رفتارش به کلی عوض شد دیگه اصلا تو چشمام زل نمی زد انگار حرکات خودم را تقلید می کرد درست همون جوری هر وقت از کنارم رد می شه سرش رو پایین می ندازهاین اواخر مثل بچه ها شده منتظر می شه من برم پشتم می اد بعد جلوی چشم صبر می کنه تا من دور بشم بعد راه بیفته انگار من دنبال اقا می ام و مزاحم ایشون شدماین هفته که خیلی مظلوم شده بود اصلا به من نگاه نمی کنه وبه زمین چشم می دوزه ولی هنوزم نمی تونه رفتار عادی داشته باشه همون طور که من نمی تونم اما این همه توضیح برای چی بود اول اینکه اصلا نمی فهمم اون چه احساسی به من داره و چی تو سرشه یعنی دلیل این رفتارهاشو نمی فهمم دوم اینکه واقعا نمی دونم باید چی کار کنم و چه رفتاری باهاش داشته باشم به خدا این مساله به ظاهر سادس اما من واقعا طاقت دیدن اون حرکات و نگاهشو ندارم لطفا کمکم کنید

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

RE: با هم کلاسی عجیبم چی کار کنم

سلام دوست عزیز
    مشکل جالبی دارید . یکبار دیگر نوشته خود را بخوانید . بیشتر نوشته درباره قیافه قشنگ اون پسر و چهره خوشگل شما و نگاه کردن و...است .
    پرسیدید چه کار باید کنید . بنظر من لازم نیست کاری کنید . به دانشگاه بروید و درس خود را خوب بخوانید و از خود و زندگی خود هم غافل نشوید تا در آینده انسان موفقی باشید .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

دوباره سلام
    وای نه به خدا من اصلا منظورم از گفتن این مسئله این نبود که خدای نکرده بخوام از خودم تعریف کنم یا بگم به خاطر قیافشه که توجهم بهش جلب شده اگر به این موضوع اشاره کردم برای اینکه که خیلی توی رابطه ی ما دوتا تاثیر گذاشته البته اشتباه کردم اگر مطرح کردم باید درست توضیح می دادم اما احساس کردم زیاد می شه وحوصله ی شما از خوندن سر میره ببینید برای این به ظاهر اون و خودم اشاره کردم که کمی متوجه موقیت بشید متاسفانه ما مردم ظاهر بینی داریم این مسله برای هر دوی ما شده یه خط فاصله همه یه رابطه ی عادی با هم دارن اما هم اون مجبوره همش خودشو بگیره(چون همه جا پره از دخترای جلف که ادم گاهی واقعا به جای اونا خجالت می کشه)وهم من مجبورم بیش از اندازه خشک و اخمو باشم خواهش می کنم اشاره ی من رو بد برداشت نکنید شاید هم بد نوشتم چون خیلی وقته مهارت نوشتن مشکل را از دست دادم ولی پیشنهاد شما جدا یک راه حل نیست باور کنید عدم ارتباط خودش یه مشل بزرگه این ها با عث شده ما فقط از طریق نگا ه با هم ارتباط داشته باشیم بازم از دوستان خواهش می کنم نوشته ی منو بد برداشت نکنن.

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

سلام
    منظور من این نبود که شما دارید از خودتون تعریف میکنید . منظور من این بود که اصلا اصل مشکل شما پایه و اساسی جدی نداره . میشه شما به این سوالات پاسخ بدید :
    شما و ایشون چند سال دارید ؟
    چند وقت هست که ایشون رو میشناسید ؟
    چه چیز هایی ازش میدونید ؟
    از رابطه با ایشون چه انتظاری دارید ؟
    عدم رابطه چه مشکلی برای شما بوجود آورده ؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

ببخشید من اصلا منظورتونو نمی فهمم راستش یکم توی ذوقم خورد به نظر خودتون سوالاتون شبیه یک بازپرسی نیست؟؟؟؟؟؟منظورتون از این که ما چند سالمونه چیه؟من اصلا معنی این سوال رو نمی فهمم چه فرقی می کنه چند سالمونه حدود و محیط کاملا مشخصه ما هر دو دانشجوییم نه بچه دبیرستانی(البته بچه دبیرستانی ها هم فکر می کنم حق داشته باشن از تالار کمک بگیرن)چند وقته هم دیگه رو می شناسیم این سوالم به نظرم بی ربطه ولی باشه اگر انقدر مهمه دو سه ماه سوال سومم که فکر می کنم مشخصه من به طرز رابطمون اشاره کردم سوال چهارمم که احتیاج به توضیح نداره از همه جالب تر پنجمیه دوست عزیز مشکل که حتما نباید دعوای زن و شوهری با شکست عشقی در رابطه ها و امثال اینا باشه مشکل هر چیزیه که ادم توش بمونه من ممکنه هزارتا از این مشکلات که به قول شما اساسی داشته باشم اما راه حل همشو می دونم وطرز برخوردو این که مشکل من پایه و اساس جدی نداره نظر کاملا شخصی شماست من مثلا از اعضای این تالار کمک خواستم اونوقت شما مثل این متهما دارین از من باز جویی می کنید؟من بارها دیدم توی این تالار برای ارتباط برقرار کردن با کسی از اعضا کمک خواستن اما با هیچ کدوم این طوری برخورد نشده نمی دونم شاید من واقعا بد نوشتم نمی خواستم از این لفظ استفاده کنم که به این اقا علا قه مندم از اول هم برخوردامونو نوشتم که البته اشتباه کردم ما هر دومشکل ارتباط برقرار کردن داریم با دلایلی که کاملا واضحه .امیدوارم قانع شده باشید .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 11 مرداد 89 [ 05:37]
    سطح
    37
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 14 در 9 پست

Array

سلام دوسته عزیز . اول اینکه امیدوارم که از بدترین چیزه ممکن یعنی عجول بودن و بی طاقت بودن بپرهیزی .
    دوسته عزیز میتونم بپرسم شما واقعن به ایشون علاقه دارید ؟ (یهو به خودم اومدم دیدم نمی تونم نگاهش نکنم اون هم همین طور روزی صد بار چشمامون به هم می خورد و من به سختی می تونستم نگاهمو از چشای جذابش بکنم)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

از وقتی این موضوع پیش اومده من واقعا بهم ریختم چون کلی سوال بی جواب تو ذهنمه شاید این چیزی که براتون تعریف کردم به ظاهر سطحی وبه قول شما بی اساس با شه اما واقعا این طور نیست چند تا از مهم ترین چیزا که ا ز خودم می پرسم رو براتون می گم اول این که چرا بعد از این همه مدت که از یکی خوشم اومده و طرفم برام جالبه نباید بتونم با هاش ارتباط برقرار کنم اینم مشکل ما دختراس خیلی حس بدیه باید بشینی تا انتخابت کنن خودت حق انتخاب نداری. تا قبل از این فکر می کردم پسرا روراحت می شه شناخت اما با برخورد با این یکی تازه فهمیدم مردا می تونن از خانم ها هم پیچیده تر باشن و من هم هیچ شناختی ازشون ندارم که نمی تونم رفتار ها ی عجیب هم کلاسیم را تعبیر کنم ببین این خیلی بده که دو تا ادم نتونن بدون جلف بازی و سبک سری با هم یه رابطه معمولی داشته باشن واز همه مهم تر واقعا حس بدی به ظاهر پیدا کردم اون به خاطر ظاهرش کلی دختر دور وبرشند و مدام ازش حرف می زنن خب این اصلا بد نیست که هیچی براش کلی هم حسنه اونوقت من به عنوان یه دختر مجبورم از اول تا اخر همش خودمو بگیرم و سرمو به هیچ طرف خاصی نگردونم تا مبادا یکی از اقا زاده ها بد برداشت کنه و راه ارتباط باز کنه اونوقت بلد نیستم با کسی که ازش خوشم می یاد ارتباط برقرار کنم اون که هیچی حتی نفهمم اون چه احساسی داره می بینی شاید در مرحله ی اول که نوشته ی منو بخونی مسئلم به ظاهر سطحی و بی اساس باشه اما این عمق افکاره که اذیتم می کنه.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 مرداد 90 [ 22:24]
    سطح
    51
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    82

تشکرشده 85 در 57 پست

Array

سلام دوست عزیز
    مشکل شما توجه منو به خودش جلب کرد . به نظر من شما اگه واقعاً جذب شخصیت ایشون شدی و نه ظاهرش دلیلی نداشت که اون رفتارو انجام بدی . قبول کن کارت یه کم بچه گونه بوده (قصدم توهین نیست گلم) . خوب طبیعتاً می گن از ماست که بر ماست ولی الان به نظرم شما بهتره که فعلاً هیچ کاری نکنی . بذار یه مدت بگذره و روند همیشگیت رو تو دانشگاه داشته باش . حسن این کار اینه که هم شما به خودت یه کم فرصت میدی تا با توجه به رفتاری که ظاهراً از ایشون متوجه شماست قضاوت نکنی ، هم ایشون اگه به شما علاقه ی آنچنان قابل توجهی نداشته باشه بی خیالت می شه وشما بی خود خودت رو درگیر یه بازی احساسی نمی کنی . اگه هم واقعاً بهت علاقه داشته باشه عزیزم با یکی دو برخورد سرد شما پا پس نمی کشه و برای به دست آوردنت تلاش بیشتری می کنه . به نظر من فعلاً مث بقیه همکلاسیات باهاش برخورد کن . نه کمتر، نه بیشتر .

یه چیزم بگم عزیزم اینجا همه واسه اینن که به همدیگه کمک کنن و مشکلاشونو حل کنن . قطعاً دوست خوبم آقای digital man قصدش فقط کمک به شماست و اگه کمک کردن به دوستاش واسش مهم نبود تو تاپیک شما پست نمی داد .

و یه سوالم داشتم با این آقا هم رشته این ؟ اگه هستین ورودی یه سالین ؟ یا فقط تو یه دانشگاهین و بعضی کلاساتون با همه ؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 آبان 89 [ 17:57]
    سطح
    42
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 118
    دستاوردها:
    تشکرها
    90

تشکرشده 94 در 50 پست

Array

دوست عزیزم چرا ناراحت میشوید
    شک نکنید که اگر کسی از شما سوالی بپرسد برای روشنتر شدن ماجرا برای خودتان و دیگر اعضا هست
    تا با دقت کافی به مشکل شما بپردازند و در نهایت کمک بهتری به شما دوستمان بشود
    هیچکس که با شما دشمنی ندارد همه اینجا با هم دوستند و از سر دلسوزی که سوالی پرسیده میشود
    باید بگویم که مسئله ای که اشاره کردید تقریبا برای خیلی ها در دانشگاه بوجود می اید
    نگاه های معنی دار/توجه کردن به کسی و...
    اگر موضوع جدی باشد که بعد از مدتی توسط ایشان گفتگویی با شما انجام خواهد شد و اگر هم کنجکاوی باشد بعد از مدتی تمام میشود
    در نهایت شما نباید ذهنت را زیادی روی این مورد درگیر کنی
    همه چیز به زودی روشن خواهد شد

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 11 مرداد 89 [ 05:37]
    سطح
    37
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 14 در 9 پست

Array

دوسته عزیز سلامه دوباره .
    میخواستم بگم من شباهته زیادی به اون اقا دارم .
    اگه کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم کمکتون کنم
    فقط ازتون میخوام نه عجله کنید نه سخت بگیرید
    ضمنن من جای شما بودم به خودم افتخار میکردم که بینه این همه دختر که اکثرن بویی از نجابت نبردن سرو سنگینیه خودمو حفظ کردم
    اگه سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم کمکی کنم
    التماس دعا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)