به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 مرداد 02 [ 14:28]
    سطح
    49
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 66
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 9 در 7 پست

Array

جداشدن از دوست پسرم بعد 12 سال

سلام . من یک بار تجربه ازدواج ناموفق داشتم و خیلی خیلی سختی کشیدم موقع جداشدن .
    بعدش با یه پسری دوست شدم که خیلی بهم خیانت میکرد و اذیتم میکرد بعد سه سال ازش جدا شدم چون خیلی وابسته ش شده بودم و نمی تونستم ازش جداشم تصمیم گرفتم با یکی دیگه دوست شم تا بتونم اونو بزارم کنار. با پسری دوست شدم که خیلی خوب و مهربون بود ولی سنش و خیلی چیزها رو به من دروغ گفته بود بعد سه سال متوجه شدم که داره خیانت میکنه و متوجه شدم سنشو به من دروغ گفته و نه سال ازمن کوچیک تره. چون خیلی حمایت م میکرد و همه چیش برام اوکی بود بخشیدمش و دوباره برگشتیم و اونو قول داد رابطشو قطع کنه . بعد چندسال متوجه شدم با زن داییش درارتباطه . و باز هم شکستم ولی خیلی وابسته ش بودم باز هم تحمل کردم و بخشیدمش و بازهم گفت که رابطشو قطع میکنه . بعد از اون دیگه کم کم سردتر و سردتر شد . همش دروغ میگفت همش میپیچوند. تا اینکه ده روز قبل باز هم دروغ گفت و دیگه فهمیدم التماسو کوچیک کردن خودم فایده نداره کاملا معلومه بزور داره تحملم میکنه . این بود که ازش جدا شدم و بهش پیام دادم که به انتخابت احترام میزارم دوست داشتن چیزی نیست که التماس کنی به طرف و برات ارزوی خوشبختی میکنم .
    پیاممو خوند واصلا جوابی هم بهم نداد و رفت که رفت . ده روزه گذشته.
    میدونم که باید از این رابطه بیرون میومدم. اون هیچوقت با من ازدواج نمیکردو هر روز از قبل وابسته تر و بدبخت تر میشدم.
    ولی تحمل دوریش برام خیلی سخته و دلم براش خیلی تنگ شده .
    بیشتر از همه از این عذاب میکشم که با اینکه بارها تو طی این همه سال ازش خواسته بودم که اگه خواست رابطمونو تموم کنه بهم بگه و اذیتم نکنه و حداقل باهم دوستای خوبی باشیم بعدا . اون باز هم بی توجهی کرد و حتی جواب پیاممو نداد

- - - Updated - - -

نسبت به موقعی که از شوهرم جدا شدم و اون روزها تا مدت سه سال گریه و زاری مرکدم احساس میکنم کمتر گریه میکنم ولی سخته واقعا سخته . کاش فقط یه جمله مینوشت که ببخشید به هر دلیلی که نمی خوام تو بدونی مجبورم کات کنم خدافظ ولی حتی انقد هم برام ارزش قایل نشد . با اینکه همیشه تو این دوازده سال میگفت تو هیچ اذیتی برای من نداشتی تا حالا و همیشه با وجود خیانت هاو دروغاش نشون داده بودم که چقدر دوستش دارم و وابسته شم . هر وقت میام اروم شم یاد این میوفتم که اندازه یهپیام دادن برام ارزش قایل نشد گریه م میگیره نمی دونم چیکارک نم . دارم مشاوره ام میرم ولی هفته ای یبار. و واقعا هر لحظه ی این روزا برام سخته میگذره

2. کاربر روبرو از پست مفید سبکتکین 61 تشکرکرده است .

Mvaz (شنبه 14 مرداد 02)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    49
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 9 در 7 پست

Array
    مدتی که کنارم بود تو این همه سال خیلی منو حمایت میکرد و همیشه هم بهم میگفت که من همیشه پشتت هستم و خیالت راحت باشه . من خیلی زیاد از لحاظ عاطفی و روحی ضعیف هستم . سنم 41 ساله و همش حس میکنم دیگه هیچ وقت شانس ازدواج یا دوست داشته شدن رو ندارم . این مدت دوازده سالم هیچ کس دیگه ای نه بهم پیشنهاد دوستی داده نه ازد.اج با اینکه اصلا زشت نیستم و کار مناسبی دارم . ولی این ترس از تنهایی همیشه خیلی افسرده و ضعیفم کرده و همیشه آویزون طرف مقابلم میشم بعد یه مدت .
    از لحاظ مذهبی اصلا آدم معتقدی نیستم و خواهش میکنم راهنماییم کنید که تو این دوره ی سوگ چیکار کنم که حالم بهتر بشه

4. کاربر روبرو از پست مفید سبکتکین 61 تشکرکرده است .

Mvaz (شنبه 14 مرداد 02)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 14:43]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,585

تشکرشده 37,089 در 7,005 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام و احترام
    در چند سال قبل اگر خاطرتون باشه شما یه تاپیک زدید و تقریبا در مورد اینگونه وارد شدن به ارتباطات سوالاتی داشتید که دوستان جواب دادند و من هم پاسخ هایی دادم از جلمه:
    http://www.hamdardi.net/showthread.p...l=1#post401135

لطفا اگر نیاز به جواب تخصصی داری و گام به گام می خواهی زندگیتون را بازسازی کنید عضو انجمن آزاد شده و تاپیک خود را در انجمن خصوصی و تخصصی مطرح کنید، چون نیاز به تمرین و مشاوره ای دارید که بیشتر با توجه به مشکلتون شخصی سازی بشه.

6. 2 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

Mvaz (شنبه 14 مرداد 02), باغبان (شنبه 14 مرداد 02)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    49
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 9 در 7 پست

Array
    چقد برام عجیب بود
    چقد همه چی زود گذشته که اصلا هیچ چی از اون روزام یادم نمیاد
    مرسی که اون تاپیک قدیممو برام فرستادین که همه چی برام یاداوری بشه
    یه مدت انقدر تنها بودم که رو اورده بودم به اون سایتای همسریابی و بعدش با راهنمایی هاتون حتما پشیمون شدم .
    و بعد یه مدتی روال زندگیم عادی شده بوده .
    ولی نمی دونم دوباره چرا بعد چندسال فراموش کردم و از طریق نت با این پسر آشنا شدم . خیلی برام عجیبه . چقد همه چی از یاد ادم میره . دقیقا یه دوره ای بخاطر تنهایی در به در تو سایتا دنبال راه حل بودم و وقتی راهی پیدا نکردم و کم کم عادت کردم به تنهایی بعد چندسال باز اشتباه کردم

- - - Updated - - -

میشه راهنماییم کنید چجوری عضو انجمن آزاد بشم ؟

8. کاربر روبرو از پست مفید سبکتکین 61 تشکرکرده است .

Mvaz (شنبه 14 مرداد 02)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    49
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 9 در 7 پست

Array
    متوجه شدم دچار تله و طرحواره رهاشدگی هستم . متاسفانه جلسه های مشاورم خیلی کند برگزار میشه و امیدوارم این مشکلم رو بتونم حل کنم . توی کتاب عیبی ندارد حالم خوش نیست که مشاورم بهم معرفی کرده بخونم خوندم که بهتره با آدم هایی مثل خودم و زخم خورده ارتباط برقرار کنم و این سایت رو یادم اومد

10. کاربر روبرو از پست مفید سبکتکین 61 تشکرکرده است .

Mvaz (شنبه 14 مرداد 02)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 فروردین 03 [ 23:50]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,784

تشکرشده 6,831 در 2,407 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سبکتکین 61 نمایش پست ها

میشه راهنماییم کنید چجوری عضو انجمن آزاد بشم ؟

با سلام
    بله چشم حتما .
    می تونید برید اینجا حق اشتراک در قسمت انجمن آزاد مدل پرداختی خودتون را انتخاب کنید ( چند روزه باشه ) - وقتی پرداخت آنلاین را بزنید میره در صفحه پرداختی - پرداخت می کنید .
    بعد حتما برید اینجا تماس با ما ایمیل ثبت نامی تالار ، مشخصات نام کاربری خودتون در تالار همدردی و مدل پرداختی خود را بگید .
    بعد مدیر ان شالله آنلاین شد اوکی هست .
    بعد ( چه بَعد تو بَعدی شد به قول غلام ) شما باید برین در قسمت انجن آزاد و تاپیک خصوصی خودتون را بزنید یا می تونید به مدیر همدردی پیام خصوصی بزنین تا بیشتر راهنمایی کنن.

یه راه دیگه هم هست - اون هم استفاده از ایتا .
    برین اینجا :
    https://eitaa.com/joinchat/3218014258C1dd064dfed
    کانال همدردی
    درخواست مشاوره تون را بدین .( پرداخت وجه غیر حضوری )
    در ایتا به ادمین پیام بدید .( مراحل مشاوره )
    آقای مدیر بهتون مشاوره میدن .
    ایتا راحت تره فکر کنم .
    دیگه هر جور راحتید .

....................

نقل قول نوشته اصلی توسط سبکتکین 61 نمایش پست ها
    توی کتاب عیبی ندارد حالم خوش نیست که مشاورم بهم معرفی کرده بخونم خوندم که بهتره با آدم هایی مثل خودم و زخم خورده ارتباط برقرار کنم و این سایت رو یادم اومد
    تجربه میگم
    این کار را نکنید
    وضعیت شما الان اینجوری نیست .
    مثالی که میزنن در این جور مواقع همان مثال آپاندیس هست ،،، یه فردی که آپاندیسش گرفته باید سریع بره پیش متخصص .
    10 ها تاپیک و یا شاید 100 ها تاپیک من دیدم در این مدت حضورم در تالار این مدلی - تاپیک شخص به صفحه 10 رسیده ولی نتیجه برای شخص نداشته .
    یعنی شخص بعد 100 پست دوباره فیلش یاد هندستون کرده .
    در این جور تاپیک ها و ادامه دار شدن اون ، آبیاری احساسی صورت میگیره و اگه راهنمایی خوب هم صورت بگیره برای شخص ، حکم مُسکن را داره .
    یه متخصص باید یه صورت حرفه ای بالای کار باشه و شما هم تعهد داشته باشید برای تغییر و در این راه تلاش کنید و صبر داشته باشید ...
    تغییر درد نداره - تغییر انگیزه می خواد و چه انگیزه ای بهتر از اینکه برای بهتر شدن زندگیمون تلاش کنیم اون هم از راه درستش .
    با مدیر همدردی ادامه بدین و امیدوارم روزی برسه بیاین اینجا و تاپیک بزنین و بگین از تلاشتون برای حل این مشکل .
    یعنی روزی بشه بگید بچه ها من با مشاور دارم میرم جلو - این تمرین ها را انجام دادم و به این پیشرفت ها رسیدم .

این چیزی که می خوام بگم هیج ارتباطی نداره به تاپیک شما ولی توش یه درسی داره که خودم رسیدم .
    ما سمت خونمون یه پارکه که وسط پارک یه خیمه ای زدن برای ترک اعتیاد .
    یعنی افرادی که همچین مسئله ای دارن می یان و به هم روحیه میدن .
    نمیخوام بگم بده و هیچ تغییری نداشته براشون - حتما داشته و دستشون هم درد نکنه - ولی اگه تخصصی میرفتن جلو خیلی بهتر بود .
    یعنی هر فردی یه مشاور متخصص میداشت و یا چند نفر میشدن یه گروه و زیر نظر یه متخصص - این کمپ های سیار شخصی ، زیر نظر متخصص بود ، جای تخصصی بود ،،، بهتر بود .
    شده فرد درمان اصلی را رها کرده و رفته بیشتر زمانش را تو این مسائل و روحیه دادن ها و گرفتن ها کرده و ببینه طرف مقابل چی کار کرده .
    بعد می بینه هر چی تلاش می کنه بازدهی بالایی نداره و دوباره وسوسه اون کار می یاد ذهنش ، چون هر فردی قاعده خودش را داره - روش خودش را داره و باید شخصی سازی بشه .
    روحیه دادن و هم نوع پیدا کردن درسته کمک می کنه ، ولی مشکل را بهبود نمیده لزوما ،،، و شده جایی اگه تخصصی جلو نره ،،، کار سختر بشه .
    اول باید اصل ریشه ، درمان و حل بشه ، بقیه چیزها می تونه تقویتی باشه .

موفق باشید .

ویرایش توسط باغبان : یکشنبه 15 مرداد 02 در ساعت 15:19 دلیل: اصلاح لینک تماس با ما

12. کاربر روبرو از پست مفید باغبان تشکرکرده است .

Mvaz (یکشنبه 15 مرداد 02)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    49
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 9 در 7 پست

Array
    مشاوره رو دارم میرم و ادامه میدم . میگم متاسفانه هفته ای یبارم بزور میتونم برم و چون خیلی احساس ناراحتی و ضعف میکنم همش دوست دارم با کسی درددل کنم . انگار یکی باهام حرف میزنه یه کم برای چندساعتی حالم بهتره . وقتی با مشاورم صحبت میکنم حالم خوبه ولی دوباره فرداش چنان دلشوره ای میگیرم که حد نداره . خوابای وحشتناک میبینم شب ها. خواب دوست پسرمو میبینم که وسط یه جای وحشتناک منو میزاره میره غیبش میزنه . چون تنها زندگی میکنم نصف شبا با وحشت از خواب بیدار میشم .

متاسفم که قبلا شرایطشو نداشتم که برم پیش مشاوره یعنی درواقع پولشو نداشتم و الان که میتونم برم پر از غصه و درد و دلشکستگی هستم .
    برام دعا کنید. ممنون ازتون

14. 2 کاربر از پست مفید سبکتکین 61 تشکرکرده اند .

Mvaz (یکشنبه 15 مرداد 02), باغبان (یکشنبه 15 مرداد 02)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)