به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 شهریور 97 [ 16:18]
    سطح
    1
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 43
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

با این پاسخ از طرف خانم باید کنار بکشم؟

سلام.

من 27 ساله هستم. با یک خانم 23 ساله توی یک دوره ی آموزشی آشنا بودیم. حدود 1 ماه و نیم همکلاسی بودیم..

من ایشون رو معیار مناسبی برای ازدواج میدیدم و میخواستم اولش چند ماهی آشنایی داشته باشیم تا بعد به ازدواج برسیم. در این 1 ماه و نیم با هم ارتباطاتی توی تلگرام داشتیم ولی فقط برای پرسش و پاسخ

من دو شب پیش میخواستم علاقه ی خودمو به ایشون ابراز کنم. راستش نمیدونم راه درستی رو انتخاب کردم یا نه! چندتا پیراهن مردانه انتخاب کردم و عکسشو برای ایشون فرستادم و بعد بهشون گفتم: "میخواستم از شما که سلیقه تون خیلی خوبه بپرسم کدوم اینا بهتره؟"

ایشون هم چندتایی رو انتخاب کردن. من بهشون گفتم: "همیشه دوست داشتم همسر آینده ام برام لباس انتخاب کنه و با هم خریدم کنم ، البته سوء تفاهم نشه ، شما برای من یک دوست محترم هستید"

و ایشون هم تشکر کردن و چندتا شکلک گل فرستادند. بعد من به ایشون گفتم که :"چه قدر بد شد کلاس تموم شد و دیگه نمیتونیم همدیگه رو ببینیم. اگه میشد همدیگه رو دوباره ببینیم خیلی خوب بود"

و ایشون هم میرن یک شهر دیگه برای تحصیل ، به خاطر همین گفتند که :"متاسفانه من از مهر باید برم دانشگاه شهر دیگه و نمیتونیم همدیگه رو ببینیم. امیدوارم شما هر جایی هستید موفق باشید"

راستش منم دیگه جایز ندونستم که بیشتر از این پیشروی کنم چون ظاهرا این خانم سیگنالهای منفی ارسال میکردن. این شد که منم گفتم :"همچنین. امیدوارم شما هم هرجا هستید موفق باشید"

و تمام!

حالا با این اوصاف میخواستم بدونم دیگه من پیش قدم نشم؟ مثلا 1 ماه یا 2 ماه دیگه دوباره پیام ندم؟ دیگه کلا ایشون رو فراموش کنم؟؟

بعضی از دوستانم به من گفتن که زود پا پس کشیدی... آیا درسته؟ اون موقعی که این خانم این پیام رو دادن عقلم بهم میگفت که دیگه بیشتر از این اصرار نکنم چون عزت نفس خودم هم پایمال میشه... هرچند بعضی از دوستان گفتند خیلی زود تسلیم شدی...

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    271

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    به نظر من ایشون فراموش کنید

3. کاربر روبرو از پست مفید خادم رضا تشکرکرده است .

sina484 (سه شنبه 06 شهریور 97)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 15 تیر 98 [ 11:12]
    سطح
    20
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 57
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    13

تشکرشده 37 در 14 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    این چه روش پیشنهاد ازدواج دادن هست این روش برای کسی هست که می خواد امتحان کنه ببینه طرفش اهل دوستی و ارتباط هست یا نه راهی که شما رفتین اصلا روش بالغانه برای یک پیشنهاد ازدواج به کسی که قراره شریک زندگی ادم باشه که نیست و ایشون هم به نظرم خیلی عاقلانه رفتار کردن

5. 5 کاربر از پست مفید یگانه زهرا تشکرکرده اند .

esm (جمعه 09 شهریور 97), sina484 (سه شنبه 06 شهریور 97), نیکیا (چهارشنبه 07 شهریور 97), نادیا-7777 (چهارشنبه 07 شهریور 97), عسل28 (سه شنبه 06 شهریور 97)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 آذر 97 [ 11:46]
    سطح
    31
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array
    با سلام
    دوسته عزیز اگه قرار بود همه خواستگاری ها به این شکل پیش بره که الان نسل بشر منقرض شده بود
    الان پسری بیاد به من بگه کاش میشد بعدها شما رو ببینم منم میگفتم بله ای کاش.... یعنی ایشون خواستگاری کرد و من هم جواب منفی به خواستگاریش دادم !!!!!!!!!!!!!!!!!
    اخه این چه چه استدلالی هست؟؟!!!!!!

اگه واقعا قصدتون جدیه کاملا محترمانه به ایشون پیشنهاد بدین و اجازه بخواین خانواده ها آشنا شن . اگه بهتون گفتن قصد ازدواج ندارن یا هر چیزی اونوقت با قاطعیت بگین . سیگنال و بوق و.... یعنی چی

7. 4 کاربر از پست مفید عسل28 تشکرکرده اند .

esm (جمعه 09 شهریور 97), sina484 (سه شنبه 06 شهریور 97), نیکیا (چهارشنبه 07 شهریور 97), نادیا-7777 (چهارشنبه 07 شهریور 97)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط یگانه زهرا نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این چه روش پیشنهاد ازدواج دادن هست این روش برای کسی هست که می خواد امتحان کنه ببینه طرفش اهل دوستی و ارتباط هست یا نه راهی که شما رفتین اصلا روش بالغانه برای یک پیشنهاد ازدواج به کسی که قراره شریک زندگی ادم باشه که نیست و ایشون هم به نظرم خیلی عاقلانه رفتار کردن
    سلام ممنون
    این روش کار خودم نبود.
    یه دختر خانمی که باهاشون راحت تر هستم به من این روش را پیشنهاد داد ، منم گفتم حتما خودش دختره و از روحیه ی دخترها خبر داره پس بهتره همین کارو بکنم
    من خودمم فکر میکردم این روش عاقلانه نیست ولی خب انجامش دادم و گند زدم دیگه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط عسل28 نمایش پست ها
    با سلام
    دوسته عزیز اگه قرار بود همه خواستگاری ها به این شکل پیش بره که الان نسل بشر منقرض شده بود
    الان پسری بیاد به من بگه کاش میشد بعدها شما رو ببینم منم میگفتم بله ای کاش.... یعنی ایشون خواستگاری کرد و من هم جواب منفی به خواستگاریش دادم !!!!!!!!!!!!!!!!!
    اخه این چه چه استدلالی هست؟؟!!!!!!

اگه واقعا قصدتون جدیه کاملا محترمانه به ایشون پیشنهاد بدین و اجازه بخواین خانواده ها آشنا شن . اگه بهتون گفتن قصد ازدواج ندارن یا هر چیزی اونوقت با قاطعیت بگین . سیگنال و بوق و.... یعنی چی

خب من میخواستم اول یکمی با هم دوست باشیم و بعد اگه دیدیم واقعا به هم میخوریم ازدواج کنیم

من از روش های سنتی متاسفانه خوشم نمیاد!

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 20 تیر 98 [ 23:45]
    سطح
    37
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 258 در 107 پست

Array
    خدایی این چه روشی بود آخه؟!!!!!!
    اگه یه پسری اینجوری به من بگه کاملا بهم بر میخوره.
    معنی حرف شما اینه: من به شما (یعنی اون دختر خانم) اصلا جدی فکر نمیکنم و علاقه ای هم ندارم و شما برای من در حد یک آشنا و همکلاسی هستین.
    خدایی اگه من بودم و اگه علاقه ای هم داشتم کلا با این روش شما علاقه ام رو پودر میکردم!
    تازه به نظرم اون خانوم خیلی هم خوب جوابتون رو دادند.

اصلا پیشنهادی حتی غیر مستقیم هم ندادید! اونوقت چه توقعی دارین که اون بنده خدا از علاقه شما با خبر بشه.
    دوباره بهشون پیشنهاد بدین. و بگین که بهشون علاقمند هستین.

10. 2 کاربر از پست مفید خندون تشکرکرده اند .

نیکیا (چهارشنبه 07 شهریور 97), نادیا-7777 (چهارشنبه 07 شهریور 97)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خندون نمایش پست ها
    خدایی این چه روشی بود آخه؟!!!!!!
    اگه یه پسری اینجوری به من بگه کاملا بهم بر میخوره.
    معنی حرف شما اینه: من به شما (یعنی اون دختر خانم) اصلا جدی فکر نمیکنم و علاقه ای هم ندارم و شما برای من در حد یک آشنا و همکلاسی هستین.
    خدایی اگه من بودم و اگه علاقه ای هم داشتم کلا با این روش شما علاقه ام رو پودر میکردم!
    تازه به نظرم اون خانوم خیلی هم خوب جوابتون رو دادند.

اصلا پیشنهادی حتی غیر مستقیم هم ندادید! اونوقت چه توقعی دارین که اون بنده خدا از علاقه شما با خبر بشه.
    دوباره بهشون پیشنهاد بدین. و بگین که بهشون علاقمند هستین.

پس مثل اینکه حسابی خراب کردم همه چیزو

آخه حالا با این گندی که زدم دیگه با چه رویی بهش پیام بدم؟

برای من خیلی سخته که مستقیم بهش بگم "دوستتون دارم" یا "بهتون علاقه دارم". چون تا حدودی اعتماد به نفسم ضعیفه و خجالتی هم هستم یکمی

تمام این "صغرا و کبری" هایی هم که میبنید برای اون خانم نوشتم به خاطر اینه که نمیخاستم (نمیتونستم) مستقیم بهش بگم. از طرفی هم علاقه ای ندارم پای خانواده را به این موضوع باز کنم. میخوام خودم انجامش بدم!

ولی یک سوال! خب اگه ایشون علاقه ای داشت اصلا چرا اینطوری واکنش نشون میداد؟ تصور من این بود اگه ایشون علاقه داشت وقتی من میگفتم کاش میشد همو ببینیم ایشونم میگفت بله بعدم من دعوتشون میکردم

من زیاد با جنس مخالف روابط دوستانه ای نداشتم! حتی توی دانشگاه هم بیشتر با دوستان خودم بودم و مشغول درس ، این روش رو هم به خاطر اینکه هیچی بلد نبودم ، از یک نفر پرسیدم. که ظاهرا روش بدی بوده :|

12. کاربر روبرو از پست مفید sina484 تشکرکرده است .

نیکیا (چهارشنبه 07 شهریور 97)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 28 اردیبهشت 98 [ 01:14]
    سطح
    37
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    8

تشکرشده 111 در 59 پست

Array
    سلام
    ببخشید ولی هم کلی تعجب کردم هم خندیدم
    اگر دوستم همچین متنی نشونم میداد و میگفت ماه تابان این اقا پسر بمن علاقه داره میگفتم حتما خل شده
    الان مستقیم به ادم میگن دوست دارم نمیشه باور کرد و روش حساب کرد
    شما حتی غیر مستقیم هم به ایشون ابراز علاقه نکردین
    اتفاق خاصی نیفتاده فقط این گفتگو هیچ سیگنالی که نداشته تازه با اون لفظ دوست محترمم هستین و... اگر تصوری هم دختر خانم داشته از بین برده
    به ایشون بگین حس میکنید که میتونید زوج خوبی باشین و اگر مایلن بیشتر با هم اشنا بشید و مطمینشون کنید که چهارچوب ها رعایت میکنید و منظورتون دوستی نیست

14. 3 کاربر از پست مفید mahtaban تشکرکرده اند .

sina484 (چهارشنبه 07 شهریور 97), نیکیا (چهارشنبه 07 شهریور 97), نادیا-7777 (چهارشنبه 07 شهریور 97)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 29 آبان 97 [ 01:19]
    سطح
    24
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 63
    Overall activity: 70.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    152

تشکرشده 147 در 76 پست

Array
    سلام.خیلی بانمک هستین.خوش بحال همسر ایندتون.مطلبتون رو که خوندم یه تبسم شیرینی به لبم نشسته.
    خیلی حرفه ایی نبودین ولی همچین اتفاق خاصی نیفتاده که دنبال سیگنال و اینا هستین.مراحلتون رو منظم طی کنید.اول که یک دوره کاری بوده..بعد یه دعوت برای بازدید نمایشگاهی مرتبط با زمینه فعالیتتون انتخاب کنید.یعدش یه کافی شاپی و بعدش یه ناهاری چیزی.بمرور رابطه شکل بگیره و ازهم مطمئن بشین موفق تر خواهید بود در زندگی.هنوز زوده برای پیشنهاد و ابراز علاقه.قبل از ابراز علاقه بهتره به یک قطعیتی برسید بعد ابراز خودش میاد وقتش که شد بزبون بیارین.زودتر از امادگی طرف مقابلتون عمل نکنید که از روی عدم اطمینان به رابطه تون پاسخ سیگنالهاتون رو نمیده.
    در ضمن در ارتباط با خانمها همیشه امیدوار عمل کنید و امیدوارشون کنید و امیدوار بمونید.پاینده باشین

16. کاربر روبرو از پست مفید هادی60 تشکرکرده است .

sina484 (چهارشنبه 07 شهریور 97)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط هادی60 نمایش پست ها
    سلام.خیلی بانمک هستین.خوش بحال همسر ایندتون.مطلبتون رو که خوندم یه تبسم شیرینی به لبم نشسته.
    خیلی حرفه ایی نبودین ولی همچین اتفاق خاصی نیفتاده که دنبال سیگنال و اینا هستین.مراحلتون رو منظم طی کنید.اول که یک دوره کاری بوده..بعد یه دعوت برای بازدید نمایشگاهی مرتبط با زمینه فعالیتتون انتخاب کنید.یعدش یه کافی شاپی و بعدش یه ناهاری چیزی.بمرور رابطه شکل بگیره و ازهم مطمئن بشین موفق تر خواهید بود در زندگی.هنوز زوده برای پیشنهاد و ابراز علاقه.قبل از ابراز علاقه بهتره به یک قطعیتی برسید بعد ابراز خودش میاد وقتش که شد بزبون بیارین.زودتر از امادگی طرف مقابلتون عمل نکنید که از روی عدم اطمینان به رابطه تون پاسخ سیگنالهاتون رو نمیده.
    در ضمن در ارتباط با خانمها همیشه امیدوار عمل کنید و امیدوارشون کنید و امیدوار بمونید.پاینده باشین
    بله ظاهرا این رفتارم خیلی خنده دار بوده ، الآن که چند روز ازش گذشته خودمم که بهش فکر میکنم بی اختیار خندم میگیره
    اما حسابی اون خانم رو انگار ناراحت کرده و منم دیگه اصلا جرئت نمیکنم برم سمت اون خانم حذاقل در مقطع فعلی

فقط فکر میکنم باید بذارم یکمی زمان بگذره تا بعد دوباره به ایشون پیام بدم گذشت زمان بخش زیادی از مشکلات رو حل میکنه...

این مورد هم برای من تجربه ای شد تا در مواقع بعدی یکمی با احتیاط تر و به قول شما حرفه ای تر عمل کنم

بازم بابت راهنماییتون تشکر

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtaban نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید ولی هم کلی تعجب کردم هم خندیدم
    اگر دوستم همچین متنی نشونم میداد و میگفت ماه تابان این اقا پسر بمن علاقه داره میگفتم حتما خل شده
    الان مستقیم به ادم میگن دوست دارم نمیشه باور کرد و روش حساب کرد
    شما حتی غیر مستقیم هم به ایشون ابراز علاقه نکردین
    اتفاق خاصی نیفتاده فقط این گفتگو هیچ سیگنالی که نداشته تازه با اون لفظ دوست محترمم هستین و... اگر تصوری هم دختر خانم داشته از بین برده
    به ایشون بگین حس میکنید که میتونید زوج خوبی باشین و اگر مایلن بیشتر با هم اشنا بشید و مطمینشون کنید که چهارچوب ها رعایت میکنید و منظورتون دوستی نیست
    سلام

آخه من گفتم بهشون "اگه میشد همدیگه رو دوباره ببینیم خیلی خوب بود.."

خب اینجا غیرمستقیم دعوتشون کردم که هم رو دوباره ببینیم ولی ایشون گفتن "متاسفانه من از مهر باید برم دانشگاه شهر دیگه و نمیتونیم همدیگه رو ببینیم. امیدوارم شما هر جایی هستید موفق باشید"

من اینو به عنوان یک جواب منفی از طرف ایشون استنباط کردم... درست فکر میکنم؟
    ویرایش توسط sina484 : چهارشنبه 07 شهریور 97 در ساعت 15:09

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)