به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 آذر 97 [ 11:46]
    سطح
    31
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array

کمک به دوستم . علت سرد شدن یهویی اقا پسر در رابطه؟

سلام خدمت دوستان عزیزم

دوستان من دو روز پیش تو دانشگاه یکی ازدوستام شدیدا حالش بد بود و وقتی علتشو پرسیدم باهام درد دل کردن اما از انجایی که من خودم زیاد حالم خوب نیست نتونستم راهنمایی کنم
    لذا خواستم موضوع ایشونو اینجا مطرح کنم تا کمکش کنیم من جوابها رو به ایشون اسکرین شات میفرستم خودشون استفاده از این تالار نمیدونستن گفتم من کمک میگیرم

دوستان دوسته من متولد 67 فوق لیسانس هستن ایشون دو هفته پیش تو سایت همسریابی با اقایی اشنا میشن متولد 63 که اقا یه خواهر داشتن که انتالیا زندگی میکردن و خانواده سطح بالایی هم داشتن البته ایشون قبلا هم ازدواج کرده بودن و سه سال زندگی مشترک داشتن و علت جداییشونو به ایشون تفاوت فرهنگی اعلام کردن
    اقا دو روز خیلی پیگیر ایشون میشن بعد قرار میذارن و همدیگه رو میبینن و همدیگرو پسند میکنن دومین بار جشن عید فطر که برا کودکان بی سرپرست تشکیل داده بودن با هم شرکت میکنن و کلی همکاری داشتن اما اقا پسر ارتباطش یهو خیلی کمتر میشه طوری که دو سه روز یکبار یک پیام میده وقتی دوسته من علتشو میپرسن میگن درگیر کارای اقامتم و کارای شرکتم هستن دوستمم که اشاره میکنه که اگه درگیرین پس پست مداوم تو اینستا گذاشتن چجوری میتونین و اقا پسر انکار میکنه دوستم دو سه روز باز منتظر میمونه اما باز ایشون بهش بی توجهی میکنن خلاصه بعد دوستم پیام میدن که من تحمل بی توجهی ندارم و ارزوی خوشبختی میکنم اقا پسر هم خیلی راحت خداحافظی میکنن و ارزوی خوشبختی میکنن

دوستان دوستم پرسید ایا علت این رفتار اقا واقعا مشغله شغلی بوده ، اگه بوده چرا دائما تو اینستاگرام و تلگرام بودن یا بخاطر عدم پسند کردن روشون نشده بگه سردی کردن که ایشون خودش بره ؟ دوم اینکه ایا ازدواج دختری با اقایی که تجربه سه سال زندگی مشترک داشته درست بوده ؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 آبان 99 [ 01:26]
    سطح
    69
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 342
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,477

تشکرشده 1,571 در 419 پست

Array
    به عنوان یه پسر برام دلیلش خیلی واضحه. پسره از دوست شما خوشش نیومده. خصوصا از نظر ظاهری. همین!

3. 4 کاربر از پست مفید mehrdad_m تشکرکرده اند .

نیکیا (دوشنبه 04 تیر 97), Ye_Doost (دوشنبه 04 تیر 97), شیدا. (دوشنبه 04 تیر 97), عسل28 (دوشنبه 04 تیر 97)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 آبان 97 [ 09:43]
    سطح
    63
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 159
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,224

تشکرشده 1,090 در 430 پست

Array
    سلام عسل جان

مطمئن باشین 100 درصد یا میشه گفت 120 درصد اون آقا از دوستتون خوشش نیومده و بهانه آورده ...
    در مورد سوال دوم ازدواج جوانب گوناگونی داره یه سوال کلی نیست که بشه به قطع گفت ازدواج با فردی که قبلش سه سال زندگی مشترک داشته قطعا بد یا خوبه باید دید اون طرف چه آدمیه...
    چقد مشکل دوستتون شبیه مشکلاتیه که شما قبلا داشتید شما الان خودتون باید به راحتی بتونین به این سوالات واضح جواب بدید .

موفق باشید

5. 4 کاربر از پست مفید anisa تشکرکرده اند .

نیکیا (دوشنبه 04 تیر 97), Ye_Doost (دوشنبه 04 تیر 97), شیدا. (دوشنبه 04 تیر 97), عسل28 (دوشنبه 04 تیر 97)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 20 تیر 98 [ 23:45]
    سطح
    37
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 258 در 107 پست

Array
    دلیلش مهم نیست به دوستت بگو روی خودش کار کنه و قرار نیست کسی بعد از ۲ جلسه آشنایی اینقدر حالش بد بشه.

ضمنا اکثر پسرهایی که میرن تو اینجور سایتها اصلا به دنبال ازدواج نیستن و درصد خیلی کمی هستن که واقعا نیتشون ازدواجه
    در ثانی اکثرا روابط موازی دارند و همزمان با چند نفرن.
    ثالثا پسرها تو اینجور سایتها خیلی ایده آل گرا هستن و دنبال بهترینن.

حالا شایدم پسره قصد ازدواج داشته ولی یکی بهتر به پستش خورده.

در مورد سوال دومت تا میتونه دنبال ازدواج با پسر مجرد باشه تو این جامعه مرد سالار ما مردها به اندازه کافی پررو و متوقع هستن و ازدواج با کیس مطلقه روحیات خاصی میخواد که از عهده هر کسی بر نمیاد.

7. 4 کاربر از پست مفید خندون تشکرکرده اند .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array
    سلام ممنون از دوستان عزیز اقا مهرداد ، anisa و خندون عزیزم که وقتتونو گذاشتین

هر چند دوست داشتم راهنمایی بیشتری از دوستان دیگه هم بشه تا من بتونم جوابها رو به دوستم بفرستم تا لااقل اینقدر ناراحت نشن

اتفاقا anisa جان من خودم این حدسو به دوستم گفتم که اقا پسر پسند نکردن اما دوستم گفتن پس چه دلیلی داشت بار دوم تو مراسم کودکان بی سرپرست بیان . ( داخل پارانتز بگم دوستم بیش از اندازه خوش قیافه هستن) ، پسند کردنشون هم با بی توجهی مثلا دو روز یکبار یه پیام جور در نمیاد !

والا نمیدونم چرا بعضی پسرا تکلیفشون با خودشونم معلوم نیست . حالا اگه بگیم یه درصد پسند نکردن قیافه شونو عوضش خودشون مشکل بزرگ که همون طلاقشونه در نظر نگرفتن که ایراد میذارن !!!!
    ویرایش توسط عسل28 : دوشنبه 04 تیر 97 در ساعت 09:48

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    ایشون دو هفته پیش تو سایت همسریابی با اقایی اشنا میشن
    دو هفته آشنایی آنلاین این همه غصه خوردن داره؟
    خب طرف خوشش نیومده. حالا یا از ظاهرش یا حسش یا رفتارش یا ...
    شاید اصلا منظور دیگه ای داشته و دیده این دختر برای اون منظور مناسب نیست و رفته پی کارش.

دو هفته دیگه اینقد فکر کردن نداره.
    اگرم بار دوم خواسته ایشون را ببینه شاید خواسته مطمئن بشه اشتباه نمی کنه برای رد کردنش.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    دو هفته آشنایی آنلاین این همه غصه خوردن داره؟
    خب طرف خوشش نیومده. حالا یا از ظاهرش یا حسش یا رفتارش یا ...
    شاید اصلا منظور دیگه ای داشته و دیده این دختر برای اون منظور مناسب نیست و رفته پی کارش.

دو هفته دیگه اینقد فکر کردن نداره.
    اگرم بار دوم خواسته ایشون را ببینه شاید خواسته مطمئن بشه اشتباه نمی کنه برای رد کردنش.
    سلام شیدای عزیزم . ممنون از پاسخت . دقیقا فکر کنم حدس شما درسته . مرسی گلم

11. کاربر روبرو از پست مفید عسل28 تشکرکرده است .

شیدا. (جمعه 08 تیر 97)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط عسل28 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم

دوستان من دو روز پیش تو دانشگاه یکی ازدوستام شدیدا حالش بد بود و وقتی علتشو پرسیدم باهام درد دل کردن اما از انجایی که من خودم زیاد حالم خوب نیست نتونستم راهنمایی کنم
    لذا خواستم موضوع ایشونو اینجا مطرح کنم تا کمکش کنیم من جوابها رو به ایشون اسکرین شات میفرستم خودشون استفاده از این تالار نمیدونستن گفتم من کمک میگیرم

دوستان دوسته من متولد 67 فوق لیسانس هستن ایشون دو هفته پیش تو سایت همسریابی با اقایی اشنا میشن متولد 63 که اقا یه خواهر داشتن که انتالیا زندگی میکردن و خانواده سطح بالایی هم داشتن البته ایشون قبلا هم ازدواج کرده بودن و سه سال زندگی مشترک داشتن و علت جداییشونو به ایشون تفاوت فرهنگی اعلام کردن
    اقا دو روز خیلی پیگیر ایشون میشن بعد قرار میذارن و همدیگه رو میبینن و همدیگرو پسند میکنن دومین بار جشن عید فطر که برا کودکان بی سرپرست تشکیل داده بودن با هم شرکت میکنن و کلی همکاری داشتن اما اقا پسر ارتباطش یهو خیلی کمتر میشه طوری که دو سه روز یکبار یک پیام میده وقتی دوسته من علتشو میپرسن میگن درگیر کارای اقامتم و کارای شرکتم هستن دوستمم که اشاره میکنه که اگه درگیرین پس پست مداوم تو اینستا گذاشتن چجوری میتونین و اقا پسر انکار میکنه دوستم دو سه روز باز منتظر میمونه اما باز ایشون بهش بی توجهی میکنن خلاصه بعد دوستم پیام میدن که من تحمل بی توجهی ندارم و ارزوی خوشبختی میکنم اقا پسر هم خیلی راحت خداحافظی میکنن و ارزوی خوشبختی میکنن

دوستان دوستم پرسید ایا علت این رفتار اقا واقعا مشغله شغلی بوده ، اگه بوده چرا دائما تو اینستاگرام و تلگرام بودن یا بخاطر عدم پسند کردن روشون نشده بگه سردی کردن که ایشون خودش بره ؟ دوم اینکه ایا ازدواج دختری با اقایی که تجربه سه سال زندگی مشترک داشته درست بوده ؟
    سلام
    دوست شما (و امثال ایشان) بهتره بیشتر روی غرور و عزت نفس خودشون کار کنند. به جای این کارها بهتر بود از ایشون می خواستتند برای خواستگاری رسمی اقدام کنند مخصوصا که آشنائی اولیه و کلی رو ازطریق اینترنت داشتند. حالا هم که جواب شون منفی است چه فرقی می کنه علتش چی بوده؟ معمولا نه پسرا و نه دخترها اگر احساس کنند به طرف مقابل شون برمیخوره یا خیلی در جواب دادن مصمم باشند علت رو ذکر نمی کنند. دسته اول برای مراعات روحیه طرف مقابل و دسته دوم برای اینکه موضوع ادامه دار نشه چیزی نمیگند.

درمورد سوال دوم، مهم اینه که آدم احساس خوشبختی کنه. حالا میخواد آقا قبلا مجرد بوده باشه یا زندگی مشترک داشته. مهم اینه که با چه کسی میخواهی زندگی کنی. بچه هم که دربین نیست.
    نکته اینه که در این موارد یه مقدار تحقیق و احتیاط بیشتری لازم است. حتما باید علت جدائی رو از طرف مقابل هم جویا شد. ازهمه بهتر درخواست و مطالعه پرونده طلاق است که هر کم مرد و هم زن می تونند اون رو از دادگاه درخواست کنند و برای مطالعه دراختیار دختر و خانواده اش قرار بدند.
    درمورد شخص این آقا که دلیل جدائی رو اختلاف فرهنگی بیان کرده دختر خانم ها باید مراقب باشند خودشان هم دچار همین مشکل نشوند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)