به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 20 فروردین 98 [ 10:10]
    سطح
    20
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    15

تشکرشده 7 در 7 پست

Array

اعتیاد به چت با پسرها

سلام
    من وقتی بچه بودم به دخترای کوچمون پیشنهاد دوستی دادم اما اونا تحقیرم کردن و بخاطر شرایط خانواده با کسی رفت و امد نداشتیم من به تنهایی عادت کردم بنا به همین دلایل از دوستی با دخترها همیشه میترسیدم حتی وقتی داشگاه رفتم هم با کسی صمیمی نشدم برعکس از همون نوجونی دوستای مجازی من فقط پسر بودن نمی دونم شاید خدا منو دوست داشت که پسرای خوب سر راهم قرار میگرفتن که حرف نامربوط نمی زدن من باهاشون مشورت و درد دل میکردم حتی از ارزو هام میگفتم این روال ادامه پیدا کرد تا امروز که من 26 ساله شدم الان صمیمی ترین دوست من پسری هست که 7 ساله باهم صمیمی هستیم اما رابطه نامشروع نداریم اون شماله و من جنوب ...
    حتی چند تا دوست خارجی (هندی و ترک) ه دارم که هرروز با هم چت میکنیم شاید باورش برای خیلی ها غیر ممکن باشه اما هیچ کدوم اینا با من دوست پسر نبودن و نیستن چیزی که هست متاسفانه من به چت با پسرها معتاد شدم و این اعتیاد به فضای مجازی هست که اگه یک روز اینترنت نداشته باشم احساس تنهایی میکنم من علاقه ای به دوستی با دخترها ندارم بخاطر همین تنوع طلب شدم منظورم اینه که نمیتونم فقط با یه پسر بمونم درسته که رابطه ما مجازیه اما همین مساله باعث شده نتونم به هیچ کدوم از خواستگارام جواب بدم درسته که با هیچ پسری بیرون نرفتم اما فکر کردن به این که با هیچ کدوم از دوستام چت نکنم برام سخته

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 10:10]
    سطح
    64
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 249
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocial3 months registered5000 Experience Points
    تشکرها
    199

تشکرشده 1,077 در 458 پست

Array
    سلام آرشیدای عزیز
    گفتی دوست دختری از همون اول نداشتی ...
    اما جنس دوستان با هم فرق میکنن.
    اگر همینا دختر بودن ... تو افکارت فرق میکرد و میتونستی به جنس مخالف خودت برای ازدواج فکر کنی.
    اما الان چون پسر هستن در نتیجه خواستگارات نمیتونن جذبت کنن.
    برای همه ی آدمها پیش میاد که گاهی حتی یک دوست خوب برای درد دل کردن نداشته باشن و این طبیعی هست ، چون حتی اونایی که دوستان صمیمی داشتن به هزار و یک دلیل از مهاجرت گرفته تا ازدواج و .. از هم جدا شدن و همدیگرو کم کم فراموش کردن.
    تو نیاز به همصحبت داشتی کسی که بتونی کنارش حرفاتو بزنی و اون گوش بده ..، شاید همین موقعیت مناسبی برای اون پسران بود که نه بخاطر وجود تو بلکه بخاطر سرگرمی و وقت گذرانی بیان باهات همصحبت بشن.
    اون پسرا قصدی درباره ی شما نداشتن، چون شما اولا از بعضی دور بودین و ثانیا دنبال مسایل جنسی و ... نبودین که اگر چنین بود قطعا اونها از شما غافل نمیشدن.
    قطعا من که دخترم با شما که دختری و هر دو هم رو نمیشناسیم حرف خاصی برای گفتن نداریم، چه برسه به یک پسر که حوصله نداره و علاوه بر اون درس و کار و تفریح بهش اجازه ی همکلامی خاصی نمیده مگر منفعتش توش باشه.

ببین عزیزم از یک سنی به بعد آدمها باید یه مسیر و یه نقشه راهی برای خودشون داشته باشن و آینده رو بنابر نیازهای خودشون ترسیم کنن.
    الان برای شما بهترین نقشه شاید فکر کردن به ازدواج باشه که یکی از مهم ترین تصمیمات زندگیته.
    تا ابد پسرها و مردهای زیادی هستن تمایل دارن با من یا شما صحبت کنن ... یا شما دوست داری چند ساعتی باهات تایپ کنن... اما هیچ وقت از خودت پرسیدی؛
    خب آرشیدا آخرش چی؟ قراره این پیامهای ما چه هدف و ارزشی داشته باشه و به چه درد دنیامون بخوره؟
    آیا من فقط به این نیاز دارم که دوستانی در مجاز داشته باشم یا یکی هر روز مثل ربات در کنارم باشه؟یا نه دوست دارم مثل خیلی از دخترانی که میبینم خواستگار داشته باشم، یه شخصیت مثبت و یه دختری باشم که خیلیا خواهانش هستن و حاضرن واسش هر کاری بکنن؟
    من که آرشیدام چقدر دوست دارم وقتی با یه پسر حرف میزنم اون آدم بفکر نیازها و دنیای من باشه و ازم خواستگاری کنه؟
    چقدر دلم میخواد مثل خیلی از خانم ها نامزدی و عقد و عروسی کنم...واسه خودم زندگی مستقلی داشته باشم؟
    من دنیا رو همین محیط مجازی و همین پسرها میبینم یا نه دنیا رو یک محیط واقعی میبینم با کلی آرزوها و نیازهای فردی و هدف های بزرگ

از اینجاست که به زندگیت جهت میدی..، بفکر خودت هستی و دوست داری تموم تمرکزت روی یک مرد باشه و یک هدف داشته باشی.. دوست داری یه خونه بسازی که زیر سقف اون خونه تو ، همسرت و بچت قرار داشته باشین.
    از اینجاست دلت میخواد مهم باشی و دیگران با تو با احترام رفتار کنن و بهت تکیه کنن. تو مثال خوشبختی باشی و یه زندگی دستت باشه که خودت مدیریتش کنی.
    از اینجاست دلت میخواد قلبت و احساست مال یک نفر باشه و هر کاری کنی که اون و تو خوشبخت ترین باشین.
    پس از همین روزا ارتباطات مجازی و بی ارزش رو قطع کن و به خودت ارزش بده ، به اندازه ی لیاقت هات ، به اندازه ی همه ی احساساتت.نگذار وقت پُر کن مردم باشی. عروسک دستشون....
    از همین روزا به خواستگارایی فکر کن که واقعا بخاطر تو دنبالت اومدن و تو رو دوست داشتن، جنس دوست داشتنشون مجازی و الکی و فقط در سطح دوستی نبوده بلکه میخوان لحظاتشونو با تو برای همیشه شریک بشن و بمعنی واقعی در کنارت باشن.
    از همین روزا خودت رو بساز و آماده ی یه دنیای جدید شو... آماده تمرکز روی یک آدم، آدمی که بتونه دوست و همراه و همسفر زندگیت باشه.
    تنوع طلب وقتی باشی برای دیگران هم متنوعی و اونها به تو کمترین ارزش رو میدن. چیزی که واقعا لیاقت تو نیست. یه روسری رو کنار خیابون در نظر بگیر که دستفروش روی دستمال انداخته و همه سرشون میکنن.. حالا یه روسری رو پشت ویترین بهترین مغازه توی یه جای شیک در نظر بگیر که فروشنده بهت میگه خانوم اگر مطمئنی اینو میخوای تا از پشت ویترین در بیارم...
    معیارتم واسه ی ازدواج(بلوغ فکری باشه، اینکه یه پسر با ایمان ، خوش خلق و پر تلاش باشه، خانواده دوست و با شخصیت باشه و خیلی خوبی های دیگه)

ویرایش توسط sahar.66 : شنبه 05 اسفند 96 در ساعت 17:36

3. 3 کاربر از پست مفید sahar.66 تشکرکرده اند .

Amirhossein96 (شنبه 05 اسفند 96), arshida (شنبه 05 اسفند 96), m.reza91 (یکشنبه 06 اسفند 96)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)