به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 26 آذر 97 [ 10:47]
    سطح
    44
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 174
    Overall activity: 64.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    8

تشکرشده 13 در 9 پست

Array

عذاب وجدان دارم. کمکم کنید!

سلام؛ پسری هستم ۲۷ ساله. چند وقت پیش به قصد ازدواج در یک کانال تلگرامی همسریابی عضو شدم. دخترخانمی همسن خودم بهم پیام داد برای ازدواج. من ساکن کرجم و ایشون ساکن کرمان. یه مقدار با هم حرف زدیم به نظرم دختر بدی نیومد. قرار شد قضیه رو به مادرش بگه بعدش من به خانوادم بگم. ایشون با مادرش صحبت کرد مادرش گفته بود باید آشنا شیم اگه خوب بودن مشکلی نداره. منم به خانوادم گفتم اما به دلیل دوری راه و مشکل بودن انجام تحقیقات لازم و اینکه ما امکان ارتباط حضوری نداشتیم و فقط برای جلسه خواستگاری باید این همه راه رو بریم به این دلایل خانوادم مخالفت کردن. من هم دو دل بودم که با مخالفت خانوادم منم تصمیم گرفتم همه چیز رو تموم کنم. تمام این ماجرا ها فقط در دو روز اتفاق افتاد اما این دختر خانم به طرز عجیبی طی این دو روز وابسته من شد. الان بهش گفتم همه چیز تمومه. خیلی ناراحت شد گریه کرد. من هیچ مشکلی با این قضیه ندارم اما تنها مشکلم اینه که از اینکه دختر مردم رو اذیت کردم عذاب وجدان دارم. بغض گلومو گرفته. خب آخه مگه تقصیر منه که این خانم دو روزه وابسته من شده. اونم بدون هیچگونه ارتباط حضوری. فقط تلفنی حرف زدیم و نوی تلگرام چت کردیم. خودش البته می گفت دختر زودرنج و حساسیه. بگید من الان باید چیکار کنم؟ چه غلطی کردم کاش از همون اول وقتی فهمیدم کرمان زندگی می کنه دیگه جوابشو نمی دادم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 10:10]
    سطح
    64
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 249
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocial3 months registered5000 Experience Points
    تشکرها
    199

تشکرشده 1,077 در 458 پست

Array
    سلام آقای ...
    اول مطلبی رو خدمتتون عرض کنم
    اینکه سایت ها و علی الخصوص کانال همسریابی، فضای مناسبی برای انتخاب همسر نیست.
    دوم اینکه چطور ممکن هست دختری در سن ۲۷ سالگی، فقط در دو روز به کسی وابسته بشه؟
    فرمودین بهتون پیام دادن و در پایان فیلم هندی!
    ببینین برادر من شک نکنین به اینکه نیت بدی پشت این قضیه هست و ممکنه با یک کلاهبردار در حال گفتگو هستین.
    اینکه متأسفانه شماره تلفن ایرانی ها در فضای مجازی دست بدست میشه .. اصلا پسندیده نیست.
    شما چطور با کسی که هیچ شناختی ازش ندارین و بواسطه ی یک بیوگرافی مبهم باهاش آشنا شدین سریع صحبت کردین و چت کردین...مطلبی که شما میگین طی چند وقت شناخت بدست میاد و حالت های عاطفی کم کم ایجاد میشه.
    اصلا در دو روز کی وقت کردین این همه صحبت کنین و اون خانم عاشق بشن و البته بفهمین زود رنجن.. اونم از راه دور و بواسطه ی مجاز..، کاری که شما بلدین خبره ترین روانشناسان هم از انجامش عاجزن.

این خانم نتها رفتارشون برنامه ریزی شدست بلکه برای دیگران هم همینن. ممکن هست به چندین نفر دیگر هم در طی روز پی ام ارسال میکنن و برای همه هم یک نقش بازی میکنن.
    امکان نداره دختری در این سن برای آدمی که هر گز ندیده و دو روز باهاش صحبت کرده گریه کنه.
    اکثرا پشت تمام این چهره ها افرادی اغفال گر و کلاهبردار حضور دارن که انگیزه اونها مالی و جنسی هست ..، بر خلاف سایت یا کانالی که عضو شدن هیچ تمایلی به ازدواج و تشکیل زندگی مشترک ندارن.
    شما بهتر هست از فضاهایی نظیر سایت یا کانال همسریابی فاصله بگیرین و در فضای ارزشمند بدنبال فردی باشین که معیارهای قابل قبولی برای ازدواج داشته باشه.
    یک دختر خوب ، یک خانواده خوب و یک آینده ی خوب
    معیارهای شما چی هستن و چقدر ارزشمندن..، این سؤال رو از خودتون بپرسین.
    اگر صرفا بدنبال ازدواج هستین.. خب هیچ!
    اما اگر دنبال همسر خوب و آینده ی خوب هستین باید دختری رو مد نظر بگیرین که اولا شخصیت و وقار داشته باشه .. اون سراغ شما نیاد.. خودتون سراغش برین و در ثانی یکسری معیارهای مهم که برای هر ازدواجی مطرحه ایشون داشته باشه که بشه با اطمینان قدم های بعدی رو بردارین.
    این خانوم رو بلاک کنین و ارتباط خودتونو قطع کنین و از اون کانال خارج بشین. عذاب وجدان شما بیهوده هست به زندگی عادی خودتون ادامه بدین.

ویرایش توسط sahar.66 : چهارشنبه 25 بهمن 96 در ساعت 23:03

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 13 در 9 پست

Array
    ممنون بخاطر اینکه وقت گذاشتین و جواب دادین. من تلفنی هم باهاش حرف زدم و ایشون واقعا خانم هست. اما در مورد مسائل دیگه که گفتین به نظر خیلی خیلی واقعی میاد. من احساسم اینه که ایشون چون خیلی تنهایی کشیده و با هیچ پسری نبوده اینقد زود وابسته شده.
    چی بگم؟ شایدم من زیادی ساده هستم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 07 اسفند 96 [ 20:58]
    سطح
    3
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    23

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    سلام چطور ممکن هست در دو روز آشنایی به این نتیجه برسید که فرد آیده آل شما هست؟
    به نظر من بهترین راه همین الان ترک همچین کانال هایی هست و همچنین قطع کامل ارتباط با این خانوم چون دچار احساسات تو خالی شدن
    یک ارتباط مجازی اصلا برای انتخاب فرد مورد نظر شما خوب نیست
    به نظرم این درس بسیار بزرگ برای شما بود اگر استفاده کنید
    شما چطور تحقیق نکرده میخواستید برید خواستگاری؟؟
    شاید فرهنگ شما و خیلی چیزا متفاوت بود
    مگر به حرف هست که من اینو میخوام اون منو میخواد بعد ازدواج اینطور اصلا درست نیست
    درکتون از ازدواج اشتباه
    موفق باشید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 13 در 9 پست

Array
    ممنون از شما. من هم زمانی همین عقاید شما رو داشتم. کما اینکه هنوز هم دارم. اما وقتی شرایط انتخاب همسر برای من وجود نداره ناچارا دست به دامن راه های نه چندان موجه میشم. من خودم هیچ ارتباط چندانی با دختر ها ندارم که بخوام کسی رو انتخاب کنم. پدر و مادرم هم اصلا دنبالش نیستن. میگن ما با کسی ارتباط نداریم که بتونیم کیس مناسبی برای تو پیدا کنیم. خواهر هم که ندارم. برادر بزرگترم هم که اینجا نیست و کلا سرش به زندگی خودشه و اصلا کاری با من نداره. دایی و عمو و خاله و .. هم که واقعا واقعا کسی رو ندارم که برام دنبال مورد باشن. دوستامم سپردم اما هیچکسی پیدا نشده. حالا شما بگید: من باید چطور کیس مناسب خودمو پیدا کنم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)