به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 اسفند 99 [ 17:58]
    سطح
    46
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 173
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    56

تشکرشده 99 در 48 پست

Array

من که اینهمه دوسش دارم اینه حقم؟

سلام.
    روز همگی بخیر.اومممممم راستش خجالت میکشیدم دوباره تاپیک بزنم ولی خوب احساس بدی دارم.این سایت وبچه هاشو وراهنماییاشو یه جور معجزه میدونم.کلا یه جورایی نصیحت پذیرم.خوبیه فضای مجازی هم اینه که میتونی اون مخوف ترین مکنونات درونیتو که حتی عزیزترین کست هم نمیدونه رو کنی.
    راستش یه وقتایی از زندگیم پیش میاد که همهءقشنگیای زندگیه خودمو رهامیکنم وزوم میکنم رو زندگیه بقیه.بعد احساس بدی بهم دست میده.فک کنم اسمش حسادت باشه.از این خصلت بدم میاد ولی فک کنم دچارشم.نمیدونم چکار کنم .
    به نظرتون اینکه یه زوجی کنارتون باشن که شوهره مدااااااااااام درحال هدیه خریدن وسورپریز کردنه خانومشه شمارو حساس نمیکنه به زندگیه خودتون؟اینکه میگم مدام فک نکنید اغراق میکنم.مثلا هرماه حتما یه چیز براش بخره چه میدونم ساعت،طلا،لباس،گل،وسیلهءخو نه،گوشی،کوفت وزهرمارای دیگه.شایدم ماهی دوبار.بعد همهءاینارو به شکل سورپریز انجام میده.بعداونوقت من شاید سالی دوبارم هدیه نگیرم اونم همیشه باید بیوفتم ور دل اقا باهمدیگه اون هدیه رو بخریم.چرا اینجوریه همسرم؟من که بارها وبارها وبارها بهش گفتم چقد دوس دارم سورپریز بشم حتی قبل از پیدایش این زوج.من که بهش گفتم مبلغ اون هدیه اصلا مهم نیست.بهش گفتم که تو اگه یه پاستیلم برای من بگیری بگی خانوم اینو براتو خریدم از خوشحالی بال درمیارم.پس چرا نمیفهمه؟من که هر دفه یه چیزی برام خریده کلی ذوق کردم کلی ازش تشکر کردم،گفتم که چقد دوستش دارم.دلم خیلی گرفته.من دوست ندارم ادم حسودی باشم دوست ندارم چشمم دنبال زندگیه بقیه باشه.اگه شوهر اون خانوم ۱۰هزاربارم میامد خاستگاریه من ،من محال بود بهش جواب مثبت بدم حتی موقعی که فهمیدم خاستگار این دختره کلی مخالف بودم واقعا بامعیارای من همخونی نداشت ولی الان همین کارش شده برای من یه ارزو یه حسرت.من خودم علاوه بر مناسبتا خیلی وقتهای دیگه برای همسرم هدیه میخرم چون عاشق این کارم.اخرین باری که برام هدیه خرید دوست داشتم بمیرم از غصه.من چند روز رفته بودم مسافرت.اون چند روز وقتی بهم پیام میدادیم بهش گفتم دلم یه پابند جدید بخری.بعد که اومدم خونه همین که رسیدم پاشده رفته بیرون ،بعد اومد خونه یه پلاستیک گذاشت رو کابینت ورفت دوش بگیره.منم رفتم ببینم این چیه که انقد بخاطرش باعجله رفت بیرون.دیدم ۲تاپابنده خیلی خوشگله البته بدون کادو کردن واین حرفا.خلاصه جونم براتون بگه اون پلاستیک تا فردا ظهر رو کابینت موند ولی شوهر خنگ من نیاورد اینو بده دستم بعد اینکه رفت سر کار خودم بستمش وقتیم اومد خونه ازش تشکر کردم یعنی نکرد اونو مثل ادم بیاره بده دستم.واقعا کسی میتونه انقدر متهجرباشه اخه؟یعنی من هیچ ارزشی براش ندارم؟به خودم قول دادم دیگه هرگز براش هدیه نخرم.هرگزززززز.دیشبم الکی یه چیزو بهونه کردم بهش پشت کردمو خوابیدم کاری که ازش متنفره.فک کنم قهر کرد صبم اصلا نفهمیدم کی رفت.با اون کار مسخره ش.تاادم لب باز میکنه میگه وقت ندارم بخدا انی.توهمهءزندگیه منی، الی بلی.حالا یه هدیهء کوچیک چه ارزشی داره که خودتو بخاطرش ناراحت میکنی خوب نادان میمیری همون هدیهءکوچیکو بخری نه واقعا میمیری؟البته همیشه برای بیرون وگردش رفتن برامون وقت داره.یعنی همیشه تلاش میکنه وقتی خونست بهمون خوش بگذره مثلا میبرتمون بیرون رستوران شهربازی وازاینجور جاها.ولی برای هیچ چیز اضافیه دیگه وقت نداره.دوس دارم خفه ش کنم انگار از عهد دقیانوس مونده با این طرز فکرش.امروز اگه بیاد ناهارشو میدم دستش بدون هرگونه ابراز عشق وکوفت وزهرماری.منم میشم یه تیکه یخ .رباته بی احساس

2. 2 کاربر از پست مفید آناهیتا۲۷ تشکرکرده اند .

Eram (چهارشنبه 11 بهمن 96), بارن (چهارشنبه 11 بهمن 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 فروردین 03 [ 05:33]
    سطح
    94
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 143
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    سلام آناهیتای عزیز

در مورد اون پابند چنتا کار میتونستی انجام بدی:

1- اصلا به روی خودت نمیاوردی تا خودش باهات صحبت می کرد .مثلا پلاستیک رو میذاشتی روی میز بمونه (چند ساعت اول یا یه روز اول)

2- پلاستیک رو میذاشتی توی کمدش یا جایی توی کابینت ها تا خودش جویا بشه ، دراین صورت باید صبرت زیاد باشه تا بتونی این کار رو عملی کنی. و مدام توی این مدت فکروخیال نکنی.

3-یا اینکه اگر در بدو مشاهده کادو خیلی ذوق کردی همون جا میگفتی وااااااای این چیه خریدی؟ واسه منه؟ و برش نمیداشتی و میذاشتی خودش بهت تقدیم کنه یا برات توضیح بده.

2تا نکته خیلی مهمه یکی اینکه بلافاصله واکنش منفی ندی و صبور باشی و ثانیا اگر مجبور شدی مدتی صبر کنی به افکار منفی نپرداز و بهش دامن نزن.با خودت فکر کن همه چی درست میشه و من به محبت همسرم ایمان دارم پس خودم رو درگیر این حواشی نمی کنم.

آناهیتا اگر هم زندگی خودت رو با زندگی دیگران مقایسه میکنی ،مقایسه عادلانه ای باشه یعنی خوبی های زندگی خودت رو هم ببین و سختی های زندگی دیگران رو هم در نظر بگیر.

اینکه ما همه چیز رو برای خودمون بخوایم خودخواهی هست ،زندگی دیگران هم مثل زندگی ما نقاط مثبت و منفی داره .بعضی ویژگی های مثبت هست که میشه از دیگران آموخت .

مثلا اگر مردی برای همسرش کادوی زیادی میخره میتونی به خانومش بگی که همسرت چه خوش سلیقه بوده فلان چیز رو برات خریده مبارکت باشه. میتونی ازش بپرسی چطور سوپرایزش

کرده و خانومش چطور واکنش داده؟ میتونی توی جمع بگی خیلی هیجان انگیزه و براشون آرزوی خوشبختی کنی. اینجوری بدون اینکه جبهه گرفته باشی و خودت یا همسرت رو سرزنش

کنی، به خودت و همسرت این فرصت رو میدی که ازشون یادبگیرین ضمن اینکه اشتیاق خودت رو هم راجع به سوپرایز شدن بیان میکنی.

آناهیتا جان به نظرم هرهفته پیش یک مشاور یا روانشناس بالینی برو خیلی خوبه ،ضمن اینکه برات تنوع میشه و حس و حال خیلی خوبی میگیری. مهارت و تکنیک هات زیاد میشه و احساس بهتری خواهی داشت.

موفق باشی عزیزم

4. 2 کاربر از پست مفید Eram تشکرکرده اند .

Ye_Doost (شنبه 14 بهمن 96), آناهیتا۲۷ (جمعه 13 بهمن 96)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    271

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    سلام
    همبازی شما باید یک خانوم باشه چون خیلی از اقایون اینطورند و این خانم ها هستند که اونارو سوق میدن به انجام کاری
    و یا وادارشون میکنند
    با خانواده همسرتون جور هستید خانواده همسرتون اهل بده بستانن؟؟
    اگر اینجوری باشند خیلی خوبه
    با خواهر شوهرتون گرم بگیرید
    روز تولدش به ما در شوهر و همسرتون بگید میخوام بهش نگم سورپرایز بشه بروید یک کادو بگیرید بروید منزلشون
    یا اگر ازدواج کردن روز عقدشون براش کادو بگیرید
    خلاصه اینجور براش جا بندازید که ایام مهم زندگیتون به همسرتون که داداشش باشه یاد اوری بکنه و حتی با هم برن برای شما کا دو بخرند چون شما گفتید بهترین کسی که سلیقه منو میدونه همسرم هست
    حتی بهش بگید میخواستی هدیه برای من بگیری حتمی همسرم ببر مثلا اگر کادو برای شما اورد بگد خیلی قشنگ ولی همسرم سلیقه منو بهتر از هر کسی میشناسه
    اینجوری همسر شما هم متوجه میشه وایشون هم برای شما کادو میخره

بعضی وقتا با یک نقشه ساده میشه خیلی راحت به مقصد رسید
    اینطوری با یه نشون چند نشون میزنید

بعدشم یه دوست خوب به نام خواهر شوهر پیدا میکند که دل اونم شاد کردید
    و معمولا خواهر خانواده عزیز دل خانواده است یعنی شما پدر شوهر و مادر شوهرتونم خوشحال کردید و راضی

6. کاربر روبرو از پست مفید خادم رضا تشکرکرده است .

Ye_Doost (شنبه 14 بهمن 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آذر 97 [ 13:03]
    سطح
    47
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    38

تشکرشده 92 در 35 پست

Array
    آناهیتای عزیز سلام

عزیزم من اولش بگم اصلا قصد ندارم حرفی بزنم که خدای نکرده ناراحت بشی اما خانومی احساس نمیکنی خداروشکر چون مشکل حادی تو زندگیت نداری چسبیدی به یه سری فرعیات بی ارزش؟ خب حالا همسرت درکتار ویژگی های خوبش سورپرایز بلد نیس آسمون به زمین میاد؟
    عزیزم منم نزدیک 2 ساله عقد و ازدواج کردم اما هنوز یه دونه هدیه از همسرم نگرفتم به اونصورت که شما مد نظرته،چه تو نامزدی چه عقد و چه الان که یه ماه دیگه سالگرد ازدواجمه!
    عزیزم قشنگ نیست از لفظی مثل نادان،خنگ،میمیری،ربات و... برای نزدیکترین فرد زندگیت وعشقت استفاده کنی حتی توی تصوراتت.
    همسرت تمام تلاشش آرامش شما و زندگیتونه درست نیست الکی زندگی رو به کام خودت و همسرت تلخ کنی.
    باورت میشه من واسه کادو تولدم باهمسرم بیرون بودم یهو یه عطرخیلی کوچیک دیدم کمتر از 30 تومن قیمتش بود،گفتم چه خوشبوئه همسرم همون موقع خرید گفت واسه تولدت!فک کن اولین کادو تولدی که ازهمسرم گرفتم حتی کادو نشد اما من با کلی ذوق ازش تشکر کردم حتی تو دلمم ناراحت نشدم!
    یا یه بار مهمون داشتیم همسرم رفت واسم خرید کنه من عاشق فلفلم اما تو لیستم فلفل نبود چون لازم نداشتم دیدم حدود یه کیلو فلفل خریده ازین سبز خوشگلا یهو پرسیدم تو لیست که فلفل نبود گفت خب تو دوس داری! من اینقد ذوق کردم و ازش تشکر کردم خودشم خندش گرفته بود.
    شما پابند واست خریده چون گفتی دلم میخواد حالا ارزشش به همون کادوئه؟؟؟!!!!! نداد دستت که نداد میتونستی ازحموم اومد با کلی شیطنت بهش بگی من نتونستم جلو خودمو بگیرم رفتم اون پلاستیکه رو دیدم بعدم شوخی و تشکر و... بجای اینکه دوروز بذاری بمونه.
    درسته میدونم همه خانوما سورپرایز رو دوس دارن درک میکنم منکرشم نیستم اما واقعا تو زندگی مسئله مهمی نیست. شمااز زندگی اون زوج بیخبرین پس هیچوقت همسرتونو مقایسه نکنید. آقایی رو میشناختم همسرشو کتک میزد بعد میرفت سرویس طلا میگرفت ازدلش دربیاره!!!!!!
    عزیزم رابطتونو خراب نکن سعی کن شاد باشی حتی با چیزای کوچیک خوشبخت باشی

8. 4 کاربر از پست مفید arah تشکرکرده اند .

mercedes62 (جمعه 27 بهمن 96), tavalode arezoo (چهارشنبه 11 بهمن 96), Ye_Doost (شنبه 14 بهمن 96), آناهیتا۲۷ (جمعه 13 بهمن 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    56

تشکرشده 99 در 48 پست

Array
    مرسی بچه ها از اینکه اومدین وبرام نوشتین.خودمم بیشتر از این حرفا به ذهنم نمیرسه.ولی خوب ایناآرومم نمیکنه.بدترازهمه اینکه هنوزقهرمون ادامه داره.اومد ناهارشوبرد رفت سرکار.فقط یه سلام ویه خداحافظیدوسش ندارم اصلا حتی یه ذره.دلم خیلی گرفته.من نمیتونم باکسی قهربمونم.خودمو نابود میکنم تا موقع اشتی.همیشه میامد یه کاری میکرد برای اشتی ولی امروز هیچیخیلی عصبانی وغمگینم.باورم نمیشه یعنی من انقد حسودم؟انقد ادم بدی شدم که وقتی اون زوج رو میبینم تپش قلب میگیرم.از دختره بدم میاد.یادم نمیاد اخرین بار کی صداش زدم.حتی نمیتونم نگاشم کنم.کاش همسرم بی پول وفقیر بود اونوقت میگفتم نداره اگه داشت برات سنگ تموم میذاشت.اما الان فقط یه جواب به ذهنم میرسه اینکه دوستم نداره.من نمیخوام ادم بد وحسودی باشم.ازخودم بدم میاد.دوست دارم دونه به دونهءکارایی که همسرم ازش بدش میاد انجام بدم.شاید فردا بادخترم موقعی که اومد خونه برم بیرون بگردم اونم بایه تیپی که اعصابشوداغون کنه.بعد از یه روز کشیک ابگوشت هم میتونه هرمردی رو نابود کنهفقط همین چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه که بخوام نابودش کنم.فقط رو قضیهءپوشش وارایش واینا خیلی حساسه ممکنه بعدش دیگه منو نبینید.مهم نیست.انتقام ارومم میکنه.آه.روزیکه نامزدشدیم به خودم توایینه گفتم من خوشبختترین زن دنیا شدم.اما حالا متنفرم ازش.اگه بخوادقهرشو ادامه بده منم که هرگز پاپیش نمیذارم.چه بلایی سر زندگیم میاد خدایا.دختر کوچولوی طفلکیم.اون خیلی رو روابط ماحساسهچقد مامان بدیم.روز زن کیه؟فک کنم اخر امسال باشه.حتما باز تو ذوقم میزنه.پارسال یه ادکلن برام خرید بایه گلدون .دوسش نداشتم ولی خوب خیلی خوشحال شدم.امامن بخاطر اون خیلی کاراکردم.از چیزایی که دوسشون داشتم گذشتم.حتی همهءپس اندازمو دادم بهش اونم نه یه بار چند بار.چقد از طلاهامو فروختم.اما اون منو تشنهءچیزایی میذاره که دوستشون دارم.کاش این دعوای مسخرمون زود تموم شه.دلم گرفته.خیلی.

10. کاربر روبرو از پست مفید آناهیتا۲۷ تشکرکرده است .

Eram (پنجشنبه 12 بهمن 96)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 فروردین 03 [ 23:50]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,784

تشکرشده 6,831 در 2,407 پست

Array

با سلام و احترام

به نظرم یکی از راهزن های زندگی زناشویی همین مقایسه کردن زندگی هاست !

اندیشه کامل گرایی بهتره حذف بشه و به جای آن اندیشه کافی گرایی جایگزین بشه ،،،

سپس در راستای اندیشه کافی گرایی،، هر فردی توسعه شخصی خودش را ادمه بده !

شوهر شما قطعا ویژگیهایی دارنند که شوهر دوست شما ندارنند ،،،و شوهر دوست شما هم ویژگیهایی داره که شوهر شما نداره !

بعضی از مردان رمانتیک تر و احساسی تر هستند ،،،

بعضی ها علمی تر و فلسفی تر ،،

بعضی ها .....

زندگی همینه ،،،

شما درد و دل های دوست خودتون را نمی دونید ،،،و فقظ دارید ظاهر زندگی اونها را مقایسه می کنید ،،

تو هر زندگی ای یه درد ودلی هست .

لذا بیل زدن باغچه دیگران فقط آرامش را از ما میگیره .

............................

شما چند بار برای شوهرتون هدیه گرفتید ؟

چند بار سوپرایز کردید ایشون را ؟

شما میتونید به ایشون کمک کنید ،،،

مثلا هدیه بخرید و بهش یاد بدید چقدر این برای شما مهمه .

برای هم نامه بنویسید و خواسته ها ی خودتون را بگید .

صبور بودن در راستای سازگاری ،،در این مهم به شما کمک می کنه .

موفق باشید .

12. 2 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

Ye_Doost (شنبه 14 بهمن 96), آناهیتا۲۷ (جمعه 13 بهمن 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    56

تشکرشده 99 در 48 پست

Array
    ممنون باغبان محترم.خوب من خیلی براش هدیه خریدم حداقل بیشتر از اون.همیشه هم سورپریزش کردم علاوه برهدیه با کلی غذا با خوردنیای خوشمزهءدیگه.خوشحالم شده ها ولی خوب در مورد من زیاد اینکارو نمیکنه.به هر حال من که تصمیم گرفتم دیگه هیچ هدیه ای براش نخرم هرچند اینم برام سخته چون من همون اندازه که هدیه گرفتنو دوست دارم هدیه دادنم دوست دارم.خیلی حالم خوب میشه با اینکار ولی خوب ...
    من واقعا دلم نمیخواد از مردم هزارتا بدبختی وگرفتاری بدونم تا بالاخره به این نتیجه برسم زندگیه منم اکیه.من دوست دارم بتونم تحمل اینو داشته باشم که بالاخره یه سریا از من بالاترن.بهترن.زیباترن.خوشب ت ترن.البته من فقط نسبت به این زوج حساسم.چون خیلی جیک توجیکشونیم.
    واقعا محتاج دعام

14. 2 کاربر از پست مفید آناهیتا۲۷ تشکرکرده اند .

tavalode arezoo (پنجشنبه 12 بهمن 96), باغبان (پنجشنبه 12 بهمن 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 مهر 97 [ 19:43]
    سطح
    28
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 37
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 15 در 10 پست

Array
    سلام چرا اينجوري صحبت میکنید مث هر کوفت و زهر ماری یا شوهرتون رو نادان خطاب میکنید یا ميگين میمیری...امیدوارم تو زندگی شخصی تون با همسرتون اينطوري صحبت نکنید.بعدشم ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید.

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 فروردین 03 [ 23:50]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,784

تشکرشده 6,831 در 2,407 پست

Array

با سلام

ممنون از پاسختون

شما شخصیت عاطفی ای دارید ،،،

افراد عاطفی و احساسی،،، معمولا انتظار همین خصلت را از دیگران دارنند،،،

در چنین مسائلی ،،، راه کار ها معطوف به خود شخص هست نه همسر فرد! ( یعنی شما باید بیشتر روی خودتون کار کنید تا همسرتون )

شما باید حساسیت و انتظارات عاطفی خودتون را مدیریت کنید و اون را کاهش بدید،،،

در واقع مسائل عاطفی خودتون را نیازمند کادوی همسرتون فقط ! ندونید .

این سرمایه عاطفی را پخش کنید به ( خصلت های دیگه شوهرتون - فرزند - پدر و مادر - اقوام - کائنات و ....)

.............................

یه کاغد بردارید و مثلا 50 مورد از خصلت ها و ویژگیهای خوب شوهرتون را بنویسید :

1 -
    2-
    3-
    .
    .
    .
    .
    50 -

این جوری ویژگیهای خوب شوهرتون براتون تداعی میشه ،،،

مقایسه را رها کنید ،،،،تا آزاد بشید .

خیلی از زن و شوهر برای هم زیاد کادو نمی خرند ( مثل خیلی از پدر و مادر هامون ) ،،،ولی عاشق هم هستند و زندگی خوبی دارنند .

در پناه حضرت دوست .

ویرایش توسط باغبان : پنجشنبه 12 بهمن 96 در ساعت 01:06

17. کاربر روبرو از پست مفید باغبان تشکرکرده است .

آناهیتا۲۷ (جمعه 13 بهمن 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 27 مرداد 98 [ 11:49]
    سطح
    18
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 86 در 38 پست

Array
    همونطور که باغبان گفتن مقایسه آفت زندگیه و همونطور که آذرمیدخت گفتن ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خود مقایسه نکنید. اگه شما بشینید به این دو جمله عمیقا فکر کنید مشکلاتتون حل میشه.
    حرفهای متناقضی زدید، گفتید اگه یه پاستیل هم بخره خوشحال میشم و همچنین گفتید برای روز زن ادکلن و گلدون خرید که دوست نداشتم.
    من پیشنهاد می کنم به جای فکر کردن به اون زوج و به قول خودتون تو جیکشون بودن از زندگی لذت ببرید و بخصوص از هدیه ای که دارید یعنی دختر کوچکتون.
    همین که شما لب تر کردید و پابند خواستید و اون خریده باید بی نهایت خوشحال باشید که همچین مردی تو زندگی تون دارید.
    رفتارهایی که به اسم انتقام پیشنهاد دادید گاهی تبعات سنگینی داره و ممکنه رشته محبت رو پاره کنه اونوقت هی چیزی نمی تونه این رشته رو دوباره مثل قبل کنه.

19. 2 کاربر از پست مفید reza.m1986 تشکرکرده اند .

آناهیتا۲۷ (جمعه 13 بهمن 96), الهه زیبایی ها (پنجشنبه 12 بهمن 96)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)