به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 اسفند 96 [ 18:34]
    سطح
    44
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    149

تشکرشده 109 در 37 پست

Array

شك من به همسرم و روابط كاريش عاديه يا مشكل از سمت منه؟

سلام
    من نمیدونم شک کردن هام به همسرم منطقیه یا نه ولی این موضوع خودمو به شدت ازار میده و تو محل کار و حتی تو خونه و حتی زمانی که با همیم نگرانم
    من 28 و همسرم 34 سالشونه و حدوده دوساله ازدواج کردیم و چند ماهه عروسی کردیم
    همسر من تو محل کار قبلیش یه منشی باهاشون کار میکرد که از نظر من رفتاراش سرتا پا نخ دادن بوده ولی همون اوایل خواستگاری و آشنایی چیزی به همسرم نگفتم
    مثلا یادمه تو دوران خواستگاری همسرم بهم گفت فلان خانم منشی مون تو شرکته و از وقتی من ماشین خریدم هر روز به من میگه تا یه مسیری برسونمشون و منم این کارو میکنم و الان دارم میگم بهتون که اگر کارمون پیش رفت و روزی کسی اومد گفت تو ماشین شوهرت یه زن دیگه بود ناراحت نشید
    همون موقع من به شوهرم چیزی نگفتم چون صرفا یه خواستگار بود ولی بعد از محرمیت بهش گفتم با این موضوع کنار نمیام و ازش خواستم قبول نکنه اون دخترو برسونه اونم قبول کرد دیگه اینکه اینکارو انجام داده یا نه خبر ندارم
    ب هر حال ما نامزد بودیم بازم اون دختره زنگ میزد به شوهرم که مثلا فلان قدر پول نیاز دارم بهم میدین ؟ که شوهرم سه چهار باری جواب منفی داد و دیگه بعد از یه مدت هم شوهرم ازون شرکت اومد بیرون
    اون دختره هم رفت ازونجا
    یه ماه پیش یکی از همکارای شوهرم تو همون شرکت قبلی فوت شده بود و این دختره زنگ زده بود به شوهرم که مثلا خبر مرگ همکاره رو بده
    یه هفته گذشت باز دیدم تو گوشی شوهرم لاگ تماساش هست دیگه اعتراض کردم و به شوهرم گفتم تو که اونجا نیستی این دختره هم نیست چرا بهت زنگ میزنه ؟؟؟ گفتم اگر واقعا میخوای باورم کنم چیزی نیست بلاکش کن وهمسرم هم بلاکش کرد
    بعددیروز تو گوشی شوهرم خودش نشونم داد که دختره بعد از بلاک شدن باز هم چهار پنج بار زنگ زده بود
    نمیفهمم چرا اینکارو میکنه !
    شوهر من بینهایت مهربونه و کلا توان نه گفتن نداره و همین منو نگران میکنه
    مثلا هیچ وقت به این دختره محکم نگفت زنگ نزن ! اخر بلاکش کرد
    بعد الان تو محل کار جدیدش تو یه واحد دیگه یه خانمی همکارشه که به نظرم بازم روابطش زیادی دیگه یه مدلیه
    مثلا دیروز یه بحثی بین واحد شوهرم و واحدی که اون خانم کار میکنن بود بعد اون خانم بدون اطلاع مافوقش مدارکی که نشون میداد شوهرم حرفش درسته رو برای شوهرم فرستاده بود و بهش گفته بود به رییسمون نگو
    من نمیفهمم اخه کدوم کارمندی راضی میشه خودشو تو واحدش خراب کنه به خاطر یه همکار یه واحد دیگه؟!
    بعد شوهرم اینو که برام تعریف کرد من چیزی نگفتم از خونه رفت بیرون رفتم سراغ گوشیش چک کردم دیدم خانمه بعد از ساعت کاری زنگ زده بهش و چهار دقیقه هم حرف زدن
    چهارشنبه ی هفته ی پیش هم ساعت نه شب همون خانم به شوهرم زنگ زده بود که شوهرم جوابشو نداد
    بعد دیشب باز یه کم ناراحت شدم و به شوهرم گفتم این زنه چرا بعد از تایم کاری بهت زنگ میزنه ؟گفت یادم نمیاد امروز چی کار داشت ولی چهارشنبه من بهش زنگ زده بودم برای فلان کار بعد اون بهم زنگ زد و...
    خیلی هم عصبانی شد و گفت تو بهم شک داری من که کاری نمیکنم و من تو مجردیم همکارم التماسم میکرد باهاش باشم قبول نمیکردم الان که متاهلم و...
    ولی هیچ توجیحی برای رفتارای همکارش پیدا نمیکنم
    الان شک من بی دلیله؟ با توجه به اینکه شوهرم هم اصلاااااااا زیر بار نمیره و حتی بهش میگم بعد از تایم کاری جواب نده میگه نمیشه کاریه ولی جلوی من زنگ بزنه حرف نمیزنه

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 04 مهر 00 [ 15:26]
    سطح
    45
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 6
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    13

تشکرشده 76 در 24 پست

Array
    سلام و روز به خیر
    به نظر من همسر شما مشکلی ندارند اما ...چو گِل بسیار شد ...پیلان بلغزند
    صحبت و تذکر شما در مورد خانم قبلی که سوار ماشین ایشون می شدند و همکار فعلی که خارج از ساعات اداری با همسرتون مکالمه دارند کاملا درسته ...و اصولا هیچ دلیل منطقی و عقلانی برای این قبیل مراودات وجود نداره و به طور معمول هم چنین ارتباطاتی سر از نا کجا آباد در میاره...بهشون اعتماد کنید و با پرسش های متوالی درباره همکارانشون یا ساعاتی که بیرون و در محل کار هستند ، روابط خودتون رو خراب نکنید . اما هیچ اشکالی نداره که شما هوشیار باشید و خیلی ساده انگارانه با مسائل اینچنینی برخورد نکنید

3. 2 کاربر از پست مفید ماری22 تشکرکرده اند .

Erica (دوشنبه 27 آذر 96), mercedes62 (یکشنبه 26 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 آبان 97 [ 09:43]
    سطح
    63
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 159
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,224

تشکرشده 1,090 در 430 پست

Array
    قبول دارم که دخترای ناجور الان زیاد شدن ولی شکت به همسرت بی مورده ... و اینکه به روش میاری هم اشتباه میکنی ... .. چون باعث میشه ازت پنهون کنه و ازت دور بشه . سعی کن خودتو کنترل کنی و اصلا پیگیری نکن . رو زندگی خودت تمرکز کن .
    یه مدتی یه منشی داشت شوهرم دختره کاملا مورد دار بود و دروغگو ... کلا رو مخ من بود باور کن من اصلا دفتر شوهرم نمیرفتم چون حس میکردم بهم میریزم ... یه کارایی ام میکرد شوهرم خونه تعریف میکرد ولی انقد تحمل میکردم مثلا سعی میکردم به جای اینکه گیر بدم آروم بهش راهکار بدم بهتره اینکارو بکنی یا نکنی .. ولی کلی خدا خدا میکردم ازونجا بره اخرم گورشو گم کرد
    همیشه لبخند بزن......
    برآمدگی گونه هایت توان آن را دارد که امید را باز گرداند....
    گاهی قوسی کوچک میتواند معماری یک سازه را عوض کند..

5. کاربر روبرو از پست مفید anisa تشکرکرده است .

Erica (دوشنبه 27 آذر 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 اسفند 99 [ 17:58]
    سطح
    46
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 173
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    56

تشکرشده 99 در 48 پست

Array
    سلام .روزتون بخیر.
    گاهی وقتها زنهای هنرمند وعاشق وعاقل همسران هوسران وبلهوسشون رو به راه میارند وگاهی زنهای شکاک وبدظن شوهرهای سربه راهشون رو از راه به در میکنند.فکر میکنم هرچی تا الان پیش رفتید کافیه.تجسس در گوشی وکاراگاه بازی در مورد ساعات تماس همسرتون وروابطش کار بسیار بیهوده والبته ویرانگریه.از حرفهای همسرتون کاملا مشخصه اهل خیانت ودغل نیست وگرنه میتونستن خیلی راحت لاپوشونی کنن،ولی اینکارو نکردن.بهتره با شک هاتون صداقت همسرتون رو ازش نگیرید.بلکه همیشه این حس رو بهش القا کنید که بهش اعتماد دارید .
    به خدا توکل کنید

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام
    این کنکاش ها و این رفتارها فقط باع میشه همسر شما بیشتر تحریک بشه و بیشتر سمت این کارا بره....مگه با یه بلاک کردن مشکل کاملا حل میشه؟
    به نظرم شما اگر اعتماد به خودت داشته باشی و همه جوره به همسرت برسی باید با خیال راحت زندگی عادیتو انجام بدی....
    ی
    ه دوستی داشتم.انقدر به شوهرش گیر میداد و میگفت تو خیانت میکنی و ....که شوهرش با اینکه اصلا اهل این چیزا نبود گفت حالا که این همه دارم بازخواست میشم بذار برم سراغ اینکارا.وقتی مدام میگم نه و همسرم قبول نمیکنه، منکه داره تهمت بهم زده میشه پس میرم دنبال این کارا....چون زندگیشون همش جنگ و دعوا شده بود.اونم شوهرشو مجبور کرد بلاک کنه اون زنایی که باهاش در ارتباط بودن رو...اما اون اقا بیرون که بود انبلاک میکرد و میرسید خونه بلاک میکرد....خب به نظرت این راه کاره؟؟؟

شما به همسرت برس اگر لغزید مشکل از خودشه...هیچ مرد و زنی رو نمیشه به زور نگه داشت...نه با بلاک کردن نه با عوض کردن خط ونه با هیچی...
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

8. 2 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

Erica (دوشنبه 27 آذر 96), زن ایرانی (دوشنبه 27 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 اسفند 96 [ 18:34]
    سطح
    44
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    149

تشکرشده 109 در 37 پست

Array
    ممنونم
    راستش از ديروز كه گفتين من سعي كردم ديگه كنكاش نكنم و ازش هم عذرخواهي كردم بابت رفتار اشتباهم
    اما صبح كه رفتم گوشيشو بزنم به شارژ متوجه شدم لاگ تماس اون همكار خانمش شب قبل پاك شده
    يعني بازم زنگ زده بود ولي پاكش كرده بود
    رفتاراي همسرم آخه مثله سابق نيست
    يه جورايي همش از نگاه مستقيم بهم در ميره ، تنها ميشيم هي ميخواد زودتر تنهاييه تموم شه من يا خودش بريم
    قبلا خيلي با احساس بود و ميومد خونه بغلم ميكرد الان حرف ميزنيم ميگيم ميخنديم ولي ابراز احساسات تعطيله از سمت اون

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 04 مهر 00 [ 15:26]
    سطح
    45
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 6
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    13

تشکرشده 76 در 24 پست

Array
    سلام عزیزم
    با جملاتی که الان نوشته اید چه قدر قضاوت کردن سخت شد ...کار درستی کردید که سعیتون رو برای ترمیم روابطتون کردید و عذر خواهی کردید ...اما این سردی و فرار کردن از رو در رو شدن جای سوال داره ...و این که چرا ایشون پنهان کاری می کنند؟ ...چرا دوست نداره با شما تنها باشه ؟؟...خودم تجربه بسیار تلخی در مورد این رفتارها و تبعاتش دارم برای همین نمی تونم خوب شما رو راهنمایی و کمک کنم چون طبیعی است که جملات و کلماتی که شما می نویسید من رو میبره به تجربه ای که در این موضوع داشتم و بنا براین نمی تونم بی طرفانه قضاوت کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)