به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 خرداد 97 [ 10:51]
    سطح
    44
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 48.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    122

تشکرشده 156 در 48 پست

Array

شوهرم از خونه بیرونم کرده

سلام .به کمکتون خیییلی احتیاج دارم لطفا دریغ نکنید.

دیشب خونه مادرشوهرم رفته بودیم.قرار بود باهم بریم اما شوعرم خیلی کارش طول کشیذ و با این که خیلی منتظرش شدم آخرسر خودم رفتم و او هم بعدا اومد.بعد ازینکع اومد ازش پرسیدم کارش چی بوده که انقد طول کشیده. جوابمو داد اما تا آخر شب تو قیافه بود.برگشتنی تو ماشین بهش کفتم چرا اینطوری شده و گفت چرا باز سین جیمم کردی.خلاصه یگو مگو کردیم و من گفتم اگه ریگی به کفشت نیست چرا انقد حساس میشی .اینو که گگفتمبه خد مرگ عصبانی شد.خودشو میزد و داد میکشید.مسیر و عوض کرد و علی رغم التماس من بردتم خونه پدرم.کاری که تو این همه سال تا بحال انجام نداده بود.منم تابحال قهر نکردت بودم از خونه.امروز برگشتم خونه و دیدم قفل و عوض کرده و به کلیدساز محل سپرده که حق نداره دوباره قفل و عوض کنه.هرچی هم من و پدرمادرش زنگ میزنن جواب نمیده.
    من حالم خیییلی بده.عین مرده ها شدم.یه بچه ۱ ساله هم دارم.
    با این که این همه سال باهم خوب و عاشقانه هستیم ولی هربار دعوامون میشه تهدید به طلاق میکنه.مخصوصا الان که از خونه بیرونم کرده خیییلی میترسم زندگیم خراب شه

2. کاربر روبرو از پست مفید S.H.I.D.E.H تشکرکرده است .

Hadi99g (شنبه 22 آبان 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 01 تیر 97 [ 20:54]
    سطح
    43
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,125

تشکرشده 159 در 51 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    در درجه اول آرامشتون رو حفظ کنید وهم به خودتون وهم همسرتون یک فرصت بدید تا کمی آرومتر بشید بااینکه همسرتون نباید این رفتار را باشما میکردن ولی حرف شما هم خیلی اشتباه بوده ای کاش بجای اون حرف به همسرتون میگفتید خیلی نگرانت شدم الان هم حس میکنم ناراحتی واین منو نگران میکنه تا اگر اتفاقی هم افتاده بود وباعث ناراحتیش شده بود براتون توضیح میداد
    1 سن خودتون وهمسرتون؟
    2 اولین بار بود که به شما میگفتن دارید سین جیمشون میکنید یا قبلا هم همچین ناراحتی رو ابراز کرده بودن؟
    3دلیلی وجود داشت که شما اون حرف رو به ایشون زده بودید منظورم اینه که قبلا خطایی از ایشون دیده بودید که باعث شک شما به ایشون شده باشه؟
    مطمئن باشید تاچند روز دیگه ایشون هم آرومتر میشن میدونم الان خیلی ناراحتید ولی بخاطر مادربودنتون هم که شده قوی باشید براتون دعا میکنم هرچه زودتر مشکلتون حل بشه

4. 3 کاربر از پست مفید نیلوفر:-) تشکرکرده اند .

Hadi99g (شنبه 22 آبان 95), بارن (چهارشنبه 12 آبان 95), شیدا. (چهارشنبه 12 آبان 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    122

تشکرشده 156 در 48 پست

Array
    من ۳۲,همسرم ۳۵.ما بیشتر مواقع خیلییی خوبیم باهم.ولی با این کاری که کرده هیچکس باور نمیکنه.پدر و مادرامون بهم میگن اگه انقد کشکل داشتید چرا زودتر نگفتید ولی بخدا ما اکثر مواقع عاشقانه ایم.
    چندسال پیش همسرم ۱ ارتباط تلفنی یک ماهه با همکلاسی متاهل قدیمیش داشت که من فهمیدم و خیییلی به هم ریختم.تا مدتای طولانی طول کشید تا ببخشمش.گاه و بیگاه هم بهش گیر میدادم از روی حساسیتی که ایجاد شده بود برام.اما حدود یکسالی میشه که تقریبا هیچ بحث و مشکلی راجع به این قضایل نداشتیم.من به همسرم اعتماد ککرده بودم و دیگه با سوالام اذیتش نمیکردم.

اعضای همدردی تو روخدا برام دعا کتید زندگیمو همسرمو خیییلی دوست دارم.ما باهم خیل آرامش داشتیم. میترسم بره دادخئاست طلاق بده.الان من چکار باید بکنم

- - - Updated - - -

من ۳۲,همسرم ۳۵.ما بیشتر مواقع خیلییی خوبیم باهم.ولی با این کاری که کرده هیچکس باور نمیکنه.پدر و مادرامون بهم میگن اگه انقد کشکل داشتید چرا زودتر نگفتید ولی بخدا ما اکثر مواقع عاشقانه ایم.
    چندسال پیش همسرم ۱ ارتباط تلفنی یک ماهه با همکلاسی متاهل قدیمیش داشت که من فهمیدم و خیییلی به هم ریختم.تا مدتای طولانی طول کشید تا ببخشمش.گاه و بیگاه هم بهش گیر میدادم از روی حساسیتی که ایجاد شده بود برام.اما حدود یکسالی میشه که تقریبا هیچ بحث و مشکلی راجع به این قضایل نداشتیم.من به همسرم اعتماد ککرده بودم و دیگه با سوالام اذیتش نمیکردم.

اعضای همدردی تو روخدا برام دعا کتید زندگیمو همسرمو خیییلی دوست دارم.ما باهم خیل آرامش داشتیم. میترسم بره دادخئاست طلاق بده.الان من چکار باید بکنم

6. کاربر روبرو از پست مفید S.H.I.D.E.H تشکرکرده است .

Hadi99g (شنبه 22 آبان 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    122

تشکرشده 156 در 48 پست

Array

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 02 [ 06:41]
    سطح
    82
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    10000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    1,911

تشکرشده 947 در 322 پست

Array
    اگر واقعا نگران زندگیتون هستین هیچ کار نکنید.چون همسرتون الان به شدت ازشماعصبانی هستند وهر تماس و التماس شما ایشون را عصبی تر میکنه.بهتره تاپیکهای دوستانی رو بخونین که مشکلشون شبیه شما بود وتوصیه های مدیران واعضا رو ببینید که تقریبا همه توصیه به صبر کردند

9. 6 کاربر از پست مفید tavalode arezoo تشکرکرده اند .

dooo (چهارشنبه 12 آبان 95), Hadi99g (شنبه 22 آبان 95), نیلوفر:-) (سه شنبه 11 آبان 95), ارغنون (جمعه 14 آبان 95), بارن (چهارشنبه 12 آبان 95), شیدا. (چهارشنبه 12 آبان 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 آذر 00 [ 21:47]
    سطح
    72
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 262
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    662

تشکرشده 635 در 275 پست

Array
    چرا اینقدر بی قراری ؟!!!

اتفاقی نیفتاده
    نه نامه دادگاهی و نه درخواست طلاقی و نه حتی کتک کاری
    چرا چند روز خونه پدرت استراحت نمکنی؟
    خدایا کمکم کن تا ایمان، نام و نان برایم نیاورد

11. 2 کاربر از پست مفید نازنین2010 تشکرکرده اند .

Hadi99g (شنبه 22 آبان 95), tavalode arezoo (چهارشنبه 12 آبان 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 بهمن 98 [ 15:04]
    سطح
    60
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 172
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsOverdriveVeteran
    تشکرها
    318

تشکرشده 381 در 176 پست

Array
    سلام دوست عزیز

نمی خوام نگرانتون کنم یا نامید بشید خدایی نکرده اما من حس می کنم همسرتون دنبال بهانه می گشته . حرف بدی زدید اما انقدر بد نبوده که بخوان با شما همچین رفتاری رو انجام بدن . متاسفانه تخصص آنچنانی ندارم که راهنماییتون کنم اما قوی باشید و خودتون رو آماده کنید ضعف نشون ندید من بدبین نیستم فقط عقیده دارم آدم بهتره برای اتفاقای بد خودش رو اماده کنه که شوک نشه . چون این طور که خودتون گفتین مشکل حادی وجود نداره به نظر من یا همسرتون زیر سرش بلند شده یا خسته شده از حساسیت های شما که به این مرز عصبانیت رسیده باز هم تعجب می کنم با این حال نباید این کار رو می کرد حداقل اگر شمارو خونه خانوادتون می برد خوب بود ولی دیگه چرا قفل رو عوض کرده ؟ اگه بفهمی همسرت به کس دیگه علاقه مند شده باز هم مبارزه می کنی ؟ با قفل عوض کردن من یکی به عنوان یه زن نمی تونم هیچ جوره کنار بیام . بهشون مسیج بدین بیاد بچشو ببینه یا ببره . یکم مسئولیت هاش رو بهش یادآوری کنید به خاطر بچتون همسرتون به جدایی فکر نمی کنه نگران نباش اگرم حرف جدایی رو زد بچه تون رو به یادش بیارید . شما هم همسرشی هم مادر بچشی و هم باید معشوقش باشی اینارو بهش یادآوری کن بذارید یاد خوبیهاتون بیفته یه نامه بنویس از زیر در بنداز تو خونه .

من جای شما و تو شرایط شما نیستم اما با شناختی که از خودم و همسرم دارم اگه همچین اتفاقی برام بیفته یه مقدار ترس از دست دادن خودم رو بهش می چشوندم . شاید از نظر روانشناسا اشتباه باشه اما خوشی زده زیر دل همسرتون و حق همچین رفتار و توهینی به شما رو نداره مگر اینکه یه چیز خیلی بزرگ آزارش بده و به شما نتونه بگه

13. 4 کاربر از پست مفید maryam.mim تشکرکرده اند .

Hadi99g (شنبه 22 آبان 95), nardil (چهارشنبه 12 آبان 95), ZENDEGIBEHTAR (چهارشنبه 12 آبان 95), خانم مهندس (چهارشنبه 12 آبان 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 شهریور 00 [ 16:19]
    سطح
    65
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 400
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    431

تشکرشده 376 در 164 پست

Array
    منهم این حد عصبانیت و عوض کردن قفل در و رسوندن شما خونه پدرتون و جواب ندادن تلفنهارو برای فقط همون یه جمله شما زیاده روی میدونم.
    یا ایشون اعصابشون از جای دیگه خورد بوده یا شما خیلی با لحن تند یا شک برانگیز و حالت تحقیر و بازخواست ازشون پرسیدین یا...
    ولی بازم این عکس العمل هازیاده روی بودن.
    به خودتون و همسرتون فرصت بدین برای ارام شدن و اینکه هر دو روی رفتارتون فکر کنید و شما ببینید چقدر در این اتفاق دخیل بودین و اون مشکل رو در خودتون حل کنید.
    با خودشون فکر نکردن که زنشونو پسرشون باید تو خونه پدرو مادرشون سرگردون بشن فقط بخاطر همین موضوع ساده؟یا فکرنکردن بعدا چه جوابی میخوان به پدر و مادر شما و خودشون بدن؟ایشون حق همچین کاریرو نداشتن اگر با شما مشکلی دارن میتونن خودشون برن جای دیگه ولی اون خونه امنترین مکان برای یه مادر و بچه هست.
    بعد از چند روز اگر ازشون خبری نشد بهشون تلفن کنین و بگین علت این رفتارشون چی بوده و قصدشون چیه.ولی دررفتارتون هم نشون بدین که این نوع برخورد در شان شما نیست.بگین ادم با همسر خودش همچین کاری نمیکنه اون هم ماییکه عاشقانه باهم زندگی میکردیم

15. 2 کاربر از پست مفید ZENDEGIBEHTAR تشکرکرده اند .

Hadi99g (شنبه 22 آبان 95), nardil (چهارشنبه 12 آبان 95)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    سلام
    فعلا اصلا نگران دادخواست طلاق و ... نباش
    با اون مهریه ای که شما داری بعید می دونم همسرت چنین اشتباهی بکنه

سهم خودت از دعوای پیش آمده رو بپذیر و اگر صلاح میدونی براش در قالب یه پیامک بفرست ولی به هیچ عنوان براش ننویس که داغون هستی و ...
    جزع و فزع و التماس نکن برای اومدنش یعنی اصلا نذار بفهمه

فعلا صبور باش تا عصبانتیش فروکش کنه و بتونه عاقلانه رفتار کنه فعلا همه رفتارهاش هیجانی و غیر منطقی هست
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

17. 4 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

Hadi99g (شنبه 22 آبان 95), نیلوفر. (چهارشنبه 12 آبان 95), نیلوفر:-) (چهارشنبه 12 آبان 95), شیدا. (چهارشنبه 12 آبان 95)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

رفتارهای قبلی همسرتون نشون میده که این برخورد مربوط به یه جمله ی خونه ی مادرشوهر نبوده ... یه چیزی همسرتون را آزار می ده.

شما به ایشون و روابطش شک دارید. بحثها و مشکلاتی در این زمینه داشتید.
    حتی سوال دیشب شما دقیقا در همین مورد بوده ... اگه ریگی به کفشت نیست ....

همسرتون از شما خواسته مهریه ات را ببخشی و مدتی بحثتون سر این بود ...

فرزند شما یکساله است ( بعد از تولد بچه و مسائلی که در دوران بارداری و بعدش پیش می آد، گاهی فاصله عاطفی و حتی جنسی بین همسران ایجاد می کنه)

یه چیزی یه جای زندگی شما به هم خورده ...
    همسرت از یه چیزی در عذابه (شکهای بی مورد شما) یا شاید عذاب وجدان ( کم شدن علاقه اش به زندگی مشترکش یا جذب شدن به کس دیگه)

یه مشاور کار بلد برو. اصرار و گریه و التماس و ... نکن.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : چهارشنبه 12 آبان 95 در ساعت 14:53

19. 4 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

Hadi99g (شنبه 22 آبان 95), نیلوفر. (چهارشنبه 12 آبان 95), نیلوفر:-) (چهارشنبه 12 آبان 95), ارغنون (جمعه 14 آبان 95)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)