به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 12 تیر 95 [ 23:45]
    سطح
    2
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 6
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array

اشنایی اینترنتی و حرفا و ابراز علاقه های شدید و عجیب از طرف پسر

با سلام...من مدتیه که با پسری تو ی یکی از شبکه های مجازی اشنا شدم..چندماهه همه دیگرو درحد معمولی میشناختیم و صحبت میکردیم تا یک شب که من دیدم ایشون کسالت دارن و خواستم به عنوان دوست دلداریشون بدم که از ان شب به بعد ایشون به بهانه اینکه عکست چقدر قشنگه و از صبح ده بار نگاه کردم و این حرفا سر صحبتو باز کرد. ما دو تا شهر مختلفیم که فاصله زیادی هم داریم از نظر مکانی..مدتی قبل از اینکه ایشون بخواد از علاقش بگه و این حرفا..با دو تا دختر دوست شده بود اینترنتی که به دلایلی که خودشون گفتن کات شد بعد از مدت کمی.خلاصه چتد روز گذشت و ایشون اصرار که امسال برای تحصیل بیاید اینجا و من شما رو میخوام و فقط نیتم خیره اگر بیای همه چیز خیلی راحت تر میشه ...اینم بگم ظاهر عالی واقعا عالی و خوشتیپ و تحصیلات عالی و شغل خوب و کلا از نظر شرایط درحد عالی هستش..خلاصه که میگفتن من ادمی نبودم راحت عاشق شم و تو منو عوض کردی من اصلا نمیشناسم خودمو و از هر 20 کلمه 19 تاش ابراز علاقش بود..از اینکه ازدواج کنیم و با هم باشیم تااخر عمر و حتی برنامه ریزی میکرد واسه تاریخ ازدواجمون تو ی مناسبت خاص باشه یا تدارکات عروسی ..ایشون 28 سال سن دارن...اینا درحالی بود که از اشنایی عمیق ما شاید 3 یا 4 روز میگذشت و اصلا طوری حرف میزد انگار که واقعا ی عشق واقعی رو پیداکرده..و البته یکمی تغییرات مثبتی هم دیدم ازش مثل اینکه از گروه های مختلطی که بود لفت بده و کلا سرش تو کار خودش باشه..بعد چند روز گفتن من نمیتونم بدون تو زندگی رو تصور کنم ک توباید مال من بشی و حتی اگر تو نیای شهرما من میام..حتما میام...و گفتن منو به خانوادشون معرفی کردن یعنی به اجیاش و اناهم عکس منو دیدن خوششون امده حالا میگن عکس از اندامت بده ببینیم عروسمون چطوره..و خودشم میگفت اره عکس با لباس راحتی بیشتر بفرست من تورو پیش خودم تصور کنم...و من وقتی گفتم میخوام خانوادمو درجریان بزارم اول مادرمو خیلی استقبال کرد و گفت حتما میام که مامانت بامنم حرف بزنه و منو ببینه..و نظرشو جلب کنم...و راهکارمیداد که چطور معرفیش کنم مشکلی پیش نیاد و همه چیز خوب پیش بره.ولی واسه من خیلی شک و تردید به وجود امده...اولا که ایشون این همه شرایط عالی واقعا عالی که اگر میخواست میتونست بهترین دخترا رو انتخاب کنه چرا از شهر خودشون محل کار یا هرجایی دختر انتخاب نکرد؟بهشونم گفتم گفت اینجوری انگشت نما میشدم بخوام باکسی باشم و این حرفا و من باید اول عاشق بشم بعد ازدواج کنم.به سنتی اعتقادی ندارم واسم معنی نداره کسی دختری رو بهم معرفی کنه بخاطر شرایطش بخوام اشناشم بیشتر و خانوادمم میدونن من نظرم چیه...و بازم واسم سوالع واقعا چرا اگر به اجیاش گفته چرا خب اجیاش نمیخوان با من حرف بزنن و میخوان عکس انداممو ببینن؟چرا میگه اگر امدم شهرتون از صبح تا شب پیشم باش و کلا وقتی حرف رفتن منم میشه میگه چندتا چند میتونی پیشم باشی و ی عالمه علامت سوال...چطور کسی که میگه راحت عاشق نمیشم اینقدر سریع شیفته من شده...خیلی ابراز علاقه میکنه..همش عکس میفرسته یا فیلم از خودش که داره واسم اهنگ میخونه و صدا میفرسته و همش میگه دوست دارم واز اول صبح ساعت 7 که میخواد بره سرکار تا اخرشب باهم میحرفیم و همش گزاش لحظه به لحظه میده ازخودش ومیگه تو همونی هستی که من میخواستم و اینجور صحبتا..
    نظر شما چیه؟من خیلی خیلی شک دارم ولی میخوام باز شکم به یقین تبدیل بشه. که داره دروغ میگه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام
    دقیقا از اینجور آدما باید "فرار" کنی ...
    من خودم پسرم و اینطرف قضیه رو خوب درک میکنم ...
    .
    بلاکش کن، از شبکه های اجتماعی هم بیا بیرون که شوهر خوب از اونجا گیرت نمیاد ..

- - - Updated - - -

با این مدل آدما شاید چند هفته زندگی رویایی در پیش داشته باشین و یک عمر پشیمانی البته اگه به مرحله زندگی مشترک برسه.

3. 8 کاربر از پست مفید saeeded تشکرکرده اند .

maryam240 (پنجشنبه 06 خرداد 95), فرشته مهربان (دوشنبه 03 خرداد 95), یه دوست (چهارشنبه 05 خرداد 95), نیکیا (دوشنبه 03 خرداد 95), نشـاط (دوشنبه 03 خرداد 95), بانوی آفتاب (یکشنبه 30 خرداد 95), ستاره زیبا (شنبه 22 خرداد 95), عشق آفرین (دوشنبه 03 خرداد 95)

Banned
    آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    10
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    Overall activity: 99.8%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    22

تشکرشده 71 در 27 پست

Array
    سلام
    عزیزم تسلیم احساساتت نشو
    مردی که قصد ازدواج داره با خانواده ش به طور رسمی میاد خواستگاری
    هیچ وقت فریب افراد در مجازی را نخور اصلا شاید آقا نباشد و یا اگرم باشد خدایی ناکرده ازت سوءاستفاده کند!!!!
    خانومم مراقب خودت باش انقدر راحت عکست را به این آقا نده
    گول حرف هایش را نخور
    ارتباطت را باهاش قطع کن چند وقت دیگه به کارهای الآنت می خندی

5. 4 کاربر از پست مفید نشـاط تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (دوشنبه 03 خرداد 95), یه دوست (چهارشنبه 05 خرداد 95), نیکیا (دوشنبه 03 خرداد 95), بانوی آفتاب (یکشنبه 30 خرداد 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 20 شهریور 95 [ 15:03]
    سطح
    20
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    129

تشکرشده 85 در 30 پست

Array
    عزیزم کاملا مشخصه نیت شون خیر نیست
    هر جه زودتر تمومش کن
    عکس از اندامت یعنی جی؟
    کسی که یه شبه عاشق میشه به همون سرعت هم فراموش میکنه
    ایشون فقط خیلی زبون باز هستن
    گول حرفاشو نخور

7. 6 کاربر از پست مفید گندم.م تشکرکرده اند .

maryam240 (پنجشنبه 06 خرداد 95), فرشته مهربان (دوشنبه 03 خرداد 95), یه دوست (چهارشنبه 05 خرداد 95), نیکیا (دوشنبه 03 خرداد 95), نشـاط (دوشنبه 03 خرداد 95), بانوی آفتاب (یکشنبه 30 خرداد 95)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,005 در 7,404 پست

Array
    با سلام

بسیار کار خوبی کردید که به تردیدتان توجه نشان داده و راه مشاوره را در پیش گرفتید

خطر جدی در کمین شماست ... هرچه سریعتر هرگونه دسترسی ایشون به خودتون را قطع و از این ارتباط پر خطر بیرون آیید .... تردید شما کاملاً بجا و هشدار دهنده هست .... برای ما که مواجه با نمونه های زیادی از فریب خورده ها بوده ایم و ماجراها شنیده ایم این حرفها و رفتارها کاملاً آشناست و به شما میگوییم شما در خطر هستید ..... امیدوارم جدی بگیرید و احساسی نشوید و به این روند ادامه ندهید

9. 6 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

maryam240 (پنجشنبه 06 خرداد 95), یه دوست (چهارشنبه 05 خرداد 95), نیکیا (دوشنبه 03 خرداد 95), نشـاط (دوشنبه 03 خرداد 95), آی تک (دوشنبه 03 خرداد 95), بانوی آفتاب (یکشنبه 30 خرداد 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 12 تیر 95 [ 23:45]
    سطح
    2
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 6
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array
    مرسی از جواب هاتون...بهشون گفتم اجی اینه نمیخوان صدای منو بشنون ببینن چطوری صحبت میکنیم؟فقط میخوان اندام ببینن؟گفت نه اصلا دوست ندارم صحبتی بشه دوست ندارم فضولی کنن تو کارمون بعد گفتم عکس اندام میخواد ببینه فضولی نیست؟گفت خب مشتاق عروس داداششو ببینه.منم ادامه ندادم چون واسم دستش رو شده مهم نبود بقیش..بعد گفت من به چهرت و دل مهربونت دل سپردم و بچه نیستم که هیجان زده باشم..من با این تیپ و قیافه و فلان میتونم باهزارتا دختر رابطه جنسی داشته باشم بغل و بوس که هیچی ولی خودم نخواستم و نمیخوام چون میخوام باتو وقتی ازدواج کردیم تجربه کنم..ما بچه نیستیم کهگ.من اگر حرف از بغل کردن تو در اینده میزنم میخوام راحت باشیم و نزدیک شیم به هم..مگه اینکه بخوای بگی همش فیلم بوده باشه..من بهش گفتم ولی باید زیر سوال برد تمام جوانب رابطه رو اینجوری که نمیشه گفت من بخوام ببرمت زیر علامت سوال ازم زده میشی ولی نباید سخت گرفت و من معیارایی که میخوامو داری..بعد گفتم چراانقدر اروم صحبت میکنی حالا گفت اخه نمیخوام حرفای خصوصیمونو خانوادم بشنون...
    همش هم میگه با این تیپ و قیافه ..انگار چه خبره..
    خوبه شرایط ظاهری و مالی ما خیلی عالیه و شایدم بهتر از انا. نمیدونم به چیش مینازه
    میشه بگید چطوری تمامش کنم ؟چی باید بگم...نمیدونم باید از کجا شروع کنم...چون قراربود چند روز دیگه هم بیاد و من به مامانم بگم..
    واسم ولی سواله پس چرا میگه به مامانت بگو و فلان..
    مرسی ار راهنماییتون..

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 اردیبهشت 98 [ 15:58]
    سطح
    58
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 12
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    132

تشکرشده 652 در 153 پست

Array
    همین الان داشتم توی ضمیمه روزنامه جام جم 29 اردیبهشت 95(تپش) تیتر ضمیمه رو می خوندم (شکار دختران دانشجو در تلگرام)
    این چیزایی که نوشته بودید خیلی شبیهه اتفاقاتی بود که برای شخصیت این موضوع اتفاق افتاده بود، اوایلش دقیقلاً همونایی که شما نوشته بودید اینجا هم هست،
    پسری خودشو به عنوان یه دل نه صد دل عاشق معرفی کرده بود و بعدش با نقشه و فریب دختر نگون بخت رو سر قرار کشونده بود (از دو تا شهر دور هم بودند) و بعدش ضمن گرفتن عفت و پاکی دختر، با عکس و فیلمی که تهیه کرده بود، ازش چندین بار اخاذی کرده بود و دختر تصمیم به خودکشی گرفته بوده که دوستانش نزاشتن و سر آخر رفته بود شکایت کرده بود.

ماشین هم که آدم میره بخره، اگه قیمتش ارزون بود، شک نکن مشکل داره، یا چپیه، یا موتورش به خرج افتاده، حالا چه برسه به این موردی که شما تشریح کردی، چرا این پسر با این شرایط که شما تشریحش کردید، باید خودشو ارزون عرضه کنه؟
    کدوم دختره دلش نخواد که یه مرد ، خوش تیپ، خوش هیکل، با ماشین، خونه، شغل درست حسابی و خانواده خوب و ، خوش اخلاق و از همه مهمتر عاشق سینه چاک، بیاد سراغش،
    این چیزایی که گفتم یعنی یه مورد خوب، یعنی یه موردی که دست روی هر دختری بزاره رد خور نداره، چرا باید ندیده، نشناخته، در عرض چند روز صرفاً چت، عاشق شما بشه؟ شما خوب، شما همه چیز تمام، اما صحبت اینه که ایشون شما رو چطور شناخته؟
    به هیچ وجه هیچ عکسی رو در اختیارش نزارید تا خدایی نکرده سرنوشت شومی که هر روزه دامن تعدادی از هموطنامون رو میگیره، دامن شما رو نگیره، (توی متن بالا دختره گفته بود من فکر نمی کردم خوردنو ، بی هوش شدن و از دست رفتن پاکی و اخاذی و ... هیچ وقت واسه من اتفاق بیفته و همیشه فکر می کردم این اتفاقات مال صفحه حوادث روزنامه هاست).
    پس شک نکنید که شکاتون بی مورد نیست.

نیاز نیست حتماً محترمانه تمومش کنید، همین که دیگه جوابشون رو ندید و بلاک کنید کافیه! هر چه زودتر بهتر!
    دل آرام گیرد به یاد خدا
    ویرایش توسط به دنبال خوشبختی : دوشنبه 03 خرداد 95 در ساعت 19:17

12. 7 کاربر از پست مفید به دنبال خوشبختی تشکرکرده اند .

maryam240 (پنجشنبه 06 خرداد 95), saeeded (دوشنبه 03 خرداد 95), فرشته مهربان (سه شنبه 04 خرداد 95), یه دوست (چهارشنبه 05 خرداد 95), نیکیا (دوشنبه 03 خرداد 95), آی تک (دوشنبه 03 خرداد 95), بانوی آفتاب (یکشنبه 30 خرداد 95)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    271

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    سلام اىنترنت هم مثل ساىر موارد دىگه بسترى براى ازدواج شما باىدخوب مراقب باشىد. و عکستون به اىشون ندىد. بهتره با پدرتون صحبت کنىد و شماره همراهشون به اىشون بدىد تا با پدر اون اقا صحبت کنن بعدشم ىه تحقىقات خوب

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 91.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    526

تشکرشده 1,129 در 328 پست

Array
    سلام مریم جان

این آقا نه عاشقه.نه آدم تاپی هستش.یه آدم بیکار و شیاده که تمام وقتشو تو تلگرام داره میگذرونه.اون چیزایی هم که در مورد خودش گفته(شغل و تحصیلات عالی و ...) صرفا رویاها و آرزوهای دست نیافتنیش هستن.

اینکه میگه میام می بینمت و با مادرت صحبت میکنم و... فقط یه ترفند واسه جلب اعتماد شماست
    .

تنها راه حل مشکل شما: بلاک کردن ایشون بدون دادن هیچ توضیحی بهش هست.به زنگ و اس ام اس و امثالهم جواب نده.

ساده نباش دختر.تو فضای مجازی بیشتر از محیط واقعی مواظب خودت باش
    ویرایش توسط آی تک : دوشنبه 03 خرداد 95 در ساعت 22:15

15. 6 کاربر از پست مفید آی تک تشکرکرده اند .

maryam240 (پنجشنبه 06 خرداد 95), فرشته مهربان (سه شنبه 04 خرداد 95), یه دوست (چهارشنبه 05 خرداد 95), نیکیا (سه شنبه 04 خرداد 95), بانوی آفتاب (یکشنبه 30 خرداد 95), بابک 1369 (دوشنبه 03 خرداد 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 تیر 99 [ 11:20]
    سطح
    67
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience Points
    تشکرها
    852

تشکرشده 554 در 206 پست

Array
    سلام خیلی خوش شانس هستید که مشکل تون رو اینجا مطرح کردید. امثال این پسر رو مثل کف دستم می شناسم و هر سوالی دربارش دارید بپرسید که راهنمایی تون کنیم.
    پست شماره 9 آقای آی تک دقیقا عین واقعیت رو گفتند. ایشون 2 حالت داره. یا یک فرد شیاد با نیت کلاهبرداری و اخاذی هست. که از شما آتویی بدست بیاره (مثل عکس یا مکالمه تلفنی) و بعد از طریق اون ازتون پول بگیره. یا احتمال بیشتر یک فرد بیکار و علاف و بی اعتماد به نفس هست که در جهان واقعیت نمی تونه و اعتماد به نفسشو نداره که دختری برای خودش پیدا کنه و رو به دنیای مجازی میارن.
    خیالت هم راحت اینکه شغل و موقعیت ایده آل و اینها داره همش دروغه. آخه آدم پولدار میاد از توی شبکه های مجازی دختر پیدا کنه؟ این آقا اصلا پول بلیط اتوبوس هم نداره که بده و بیاد شهر شما چه برسه به خواستگاری.
    دو تا نکته رو خیلی خیلی دقت کن که برات دردسر نشه:
    آتو دستش ندی. عکس خانوادگی یا حرف خاصی بهش نزنی که بعدا از طریقش باهات سو استفاده کنه. احتمال این هم بده که مکالمات تلفنی تون رو ضبط می کنه.
    مورد مهمتر مبادا بهش وابسته بشی. چون روش شون اینه که توی چند روز دختر ساده رو وابسته خودشون می کنن با همین حرفای به ظاهر عاشقانه، و بعد از اون اهدافشون را رو می کنن.
    ذهن و وقتتو درگیر این ماجرا نکن. زودتر بلاکش کن بره

17. 5 کاربر از پست مفید بابک 1369 تشکرکرده اند .

maryam240 (پنجشنبه 06 خرداد 95), فرشته مهربان (سه شنبه 04 خرداد 95), یه دوست (چهارشنبه 05 خرداد 95), نیکیا (سه شنبه 04 خرداد 95), بانوی آفتاب (یکشنبه 30 خرداد 95)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)