به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 اسفند 87 [ 01:30]
    سطح
    35
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 120
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

Question +چیکار کنم فراموشم کنه؟؟؟؟ کمممممممممک

سلام دوستان خوبم
    من به شدت نیاز به کمکتون دارم...
    من یه دوست پسر دارم که دیوونه وار دوسم داره ما 2 سال دوست بودیم 1000 بار دعوا کردیم ولی اون همیشه کوتاه اومد قضیه حل و فصل میشد!!! بعد 2 سال با یه دعوای بزرگ جدا شدیم 1 سال تموم sms میزد mail میزد و ... اما من جواب هیچ کدومو ندادم بلکه فراموشم کنه اما....
    از لحاظ اخلاق و موقعیت خوبه اما اصلا قیافه و ظاهر خوبی نداره من اول فکر میکردم واسم مهم نیست اما بعد یه مدت دیدم واقعا نمیتونم دوسش داشته باشم خیلی سعی کردم حتی الان 3 روزه دوباره باهاش دوست شدم گفتم شاید بتونم دوسش داشته باشم اما نشد که هیچ حالا اون کلی خوشحاله که دوباره دوست شدیم..ناگفته نمونه که از اول هم قصدش ازدواج بود نه دوستی!
    من میخوام بدون اینکه تحقیر شه یا بهش توهین شه از هم جدا شیم طوری که به زندگی عادیش برگرده و منو فراموش کنه واسه همیشه... هیچ بهونه ای هم ندارم چون هر چی بگم میگه باشه قول میدم اون چیزی شم که تو میخوای..حالا من تو بد مخمصه ای گیر کردم..خواهش میکنم راهنماییم کنید چی کار کنم
    از اینکه وقتتون رو در اختیارم گذاشتین بینهایت سپاسگزارم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 اردیبهشت 88 [ 18:29]
    سطح
    44
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 99
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 13 در 8 پست

Array

RE: چیکار کنم فراموشم کنه؟؟؟؟ کمممممممممک

سلام رویا جان.
    خیلی خوشحالم از این که به جمع همدردی اومدی. حالا حقیرترین عضو سایت میخواد تا جایی که میتونه کمکت کنه.
    ببین خانومه گل, اگه واقعا میبینی یکی دوست داره چرا بهش فکر نمیکنی ؟ دلیلش چیه که دوسش نداری ؟ اگه خوشگل تر این حرفا بود دوسش داشتی ؟ اگه یکی بود که خیلی معروف و مشهور بود دوسش داشتی ؟ دلیلش چیه که تحویلش نمیگیری ؟ البته نا گفته نمونه که اون آقا هم داره اشتباه میکنه. اشتباه میکنه واسه اینکه اینقدر علاقش رو نشون میده و روز به روز در نزد شما قابل ترحم تر میشه. حالا کاری به اون آقا ندارم فقط با توجه به تعاریفی که کردی نظرمو گفتم.
    رویا جان, شما به زور نمیتونی کاری کنی که فراموشت کنه. اگه واقعا عاشقت باشه هیچ وقت فراموشت نمیکنه فقط به مرور زمان ( یه دوره 6 ماهه ) یاد و خاطرت در ذهن ایشون کمرنگ تر میشه. سعی کن منطقی باهاش صحبت کنی که اصلا دوسش نداری و هیچ علاقه ای هم بهش نداری ( البته اگه واقعا دوسش نداری !!! ).
    میتونم بپرسم شما و ایشون چند سالتونه ؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

مرسی cg art جان
    خودمم نمیدونم!!!اون هم قد منه با ظاهر میتونم بگم بد!!! من ناراحت میشم وقتی بیرون میرم باهاش همه چپ چپ نگاه میکنن یا دوستام بهم میگن احمق تو حیف بودی!!!(نمیخوام بگم من خوبم) بعضی رفتاراش آزارم میده..وقتی میبینم اینجوری عاشقمه دلم نمیاد چیزی بگم فقط میمونمو حرص میخورم!!!
    من 21 سالمه و اون 24 سال
    باور کنین من بهش خیلی فکر کردم از لحاظ موقعیت آدم موفقیه خانواده خوبی داره خودشم پسر فوق العاده خوبیه اما من واقعا نمیتونم دوسش داشته باشم!!!
    از این وضعیت خسته شدم
    حالا که دوباره دوست شدیم نشسته یه عالمه برنامه چیده واسه آینده فردا میده سربازی میگه سربازیم تموم شه درس توام تموم میشه میام خواستگاری!!! واقعا دلم براش میسوزه!!! :((

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 13 در 8 پست

Array

ببین رویا جان باور کن اگه بخوای با حرفه مردم زندگی کنی به هیچ جا نمیرسی. رویا جان تنها چیزی که مهمه اخلاق و عقایدتون و خانوادتونه که به هم بخوره بعدا اون مسائل مهم میشه.
    بازم میله خودته.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 مرداد 90 [ 22:24]
    سطح
    51
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    82

تشکرشده 85 در 57 پست

Array

فقط مي تونم بگم شما لياقت عشق بزرگ اونو نداريد ...

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 13 در 8 پست

Array

دوست عزیزم, رویا جان, یه مقدار بیشتر فکر کن و تو تصمیم گیریت عجله نکن. خیلی ها مثه شما در همین انجمن مشکل شما رو داشتن ولی بعدا همونطوری که خودشون میگن پشیمون بودن !
    مگه عشق فقط به چهرست ؟ رویا جاناون پسر با تمامه وجودش عاشقه شماست و عاشقانه هر کار بخوای واست میکنه. این درست نیست که شما مثه یه مزاحم ببینیدش و خیلی ترحم آمیز نگاش کنین. اون واقعا شما رو دوست داره.
    در مورد دوستاتون هم تو پست قبلیم گفتم. مواظب باش که هیچ وقت واسه مردم زندگی نکنی.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 آبان 88 [ 16:20]
    سطح
    39
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 44
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

سلام رویا جان خیلی جالبه من دقیقا تا سه روز پیش مشکل شما رو داشتم البته ما باهم دوست نبودیم از طریق اینترنت با هم اشنا شدیم واقعا پسر خوبی بود البته اشتباه از اون بود که از اول راستشو به من نگفت که چه نیتی داره میگفت فوق العاده دوسمداره ولی من بهش هیچ علاقه ای نداشتم نزدیک 5ماه می شد که میشناختمش و هر روز و هر شب بهش فکر می کردم از هر لحاظ که نگاه می کردم می دیدم ما بهم نمی خوریم البته بیچاره هیچ وقت حرفی از رفاقت نیاورد صد بار ازش خدا حافظی کردم با هاش دعوا کردم ولی هیچ وقت بهش توهین نکردم باز برگشت اینم فهمیده بودم که هر چی بیشتر جوابشو می دم بیشتر امیدوار میشه 1000 بار بهش گفتم من بهش علاقه ای ندارم هر کاری که بلد بودم کردم که فراموشم کنه ولی فایده ای نداشت تا سه روز پیش با هاش خیلی منطقی شروع کردم صحبت کردن بهش فه موندم که منو اون به درده هم نمی خوریم واقفعا دوسش ندارم اخه باور نمی کرد که دوسش ندارم می گفت تو دوسم داری ،داری برام ناز می کنی از این حرفا خلاصه بهش حالی کردم که دوسش ندارم و واقعا به درده هم نمی خوریم نه این که اون ادم بدی بودا نه تو این 5 ماه فهمیدم که پسره خوبیه ولی ما مثل دو تا خط موازی بودیم که هیچ وقت بهم نمی رسیم اگر برسیم یکی مون شکسته می شه اونم این حرفو می زد که هر طور که من بخوام میشه ولی اینا برای من قابل قبول نبود شاید باورت نشه من برای اینکه فراموشم کنه حتی خودمو جلوش تحقییر کردم بهش گفتم می خوام نامزد کنم ولی برای اون فرقی نداشت منو می خواست یه کلام ولی بالاخره قبول کرد که راهی نداره نمی تونه به من برسه تو هم به اون بگو که راهی نداره اگر تو واقعا دوسش نداری از اون بخواه که منطقی نگاه کنه بهش ثابت کن که دوسش نداری نه اینکه بهش توهین کنی با زبون منطق گرچه عشق منطق حالیش نمیشه ولی بالاخره ناچار می شه که قبول کنه البته دلیل من بر رد کردن اون قیافه اش نبود اونی که من می خواستم نبود
    موفق باشی

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 24 آبان 87 [ 00:11]
    سطح
    35
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

شما لازم نیست کاری بکنی !!!

سلام دوستان .

راستش فکر کنم تجربه من در این امر زیاده هم خودم تجربه کردم و هم در بین دوستان دیده ام .
    خانم رویا به حرفام گوش بده و خوب بهشون فکر کن .

ببین خانم عزیز خدا انسان ها رو به یک شکل نیافریده یکی شده آیشواریا رای و یکی هم شده دمی مور و یکی هم پنلوپه کروز . حالا اگه شما دوست پسرها یا همسرانشون رو ببینی تعجب می کنی که چرا مثلا پسری به این خوش تیپی اومده و مثلا این هنرپیشه معمولی یا زشت ( از نظر ما ) رو گرفته ؟؟؟

اگر خدا یکی را زشت می آفرید و یکی رو خوشگل و در انسان ها فقط علاقه به افراد خوشگل رو قرار می داد در عدالت خدا شک می کردیم ولی این چنین نیست . مثال هایی که زدم به همین خاطر بود .
    فردی که شما آن چنان بهش علاقه نداری مطمئن باش میتونه معشوق شخص دیگه ای باشه پس اصلا نگران ضربه روحی و این چیزها نباش . فقط و فقط باید ببینی احساست چیه ؟ اگه وقتی 2-3 روز نمی بینیش هیچ احساسی بهت دست نمیده یقین داشته باش که شما به درد هم نمیخورین و بهتره محترمانه بهش بگی و قضیه رو تموم کنی . گاهی اوقات انسان ها نمی دونن یکی رو دوست دارن یا نه که این فقط با دوری مشخص میشه .
    فقط این رو به خاطر داشته باش کسی قرار نیست به خاطر این که دیگری ناراحت نشه بهش ابراز علاقه کنه چون این بزرگترین ظلم بهش . تعارف فرهنگ زیبایی است ولی در این امر به هیچ وجه جایز نیست .
    ( راستی من مثال رو از هنرپیشه ها زدم که همه بشناسن وگرنه در مردم عادی هم همینطوره )
    موفق باشین .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

مرسی دوستای گلم به خاطر کمکتون
    دیشب قبل رفتنش به کرمانشاه واسه سربازی باهاش حرف زدم گفتم من خیلی سعی کردم دوست داشته باشم اما نمیتونم این خودمم عذاب میده خیلی ناراحت بود خیلییییی منم همینطور یه عالمه پشت تلفن گریه کردم اونم همینطور ازش قول گرفتم یه روز بهم بگه هیچ احساسی بهم نداره یه روز بهم بگه که ازدواج کرده و خوشبخت شده...قول داد!!! اما میدونم به خاطر آروم کردن من بود...دیشب یکی از بدترین شبای عمرم بود... امروز صبح قبل اعزام بهم زنگ زد گفت دیشب تا صبح خوابش نبرده گفت بهش بگم دیشب همه اون اتفاقا خواب بوده!!! الانم حالم اصلا خوب نیست احساس میکنم این منم که با خودم مشکل دارم نه با اون بیچاره!!! زنگ میزنم به گوشیش خاموشه..دلم گرفته!!! کاش تکلیفمو با خودم میدونستم..کاش میدونستم از این دنیا چی میخوام!!!
    برام دعا کنین از این وضع نجات پیدا کنم دارم له میشم!!! :(

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 آبان 88 [ 16:20]
    سطح
    39
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 44
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

رویا جون کی قراره تکلیف تورو مشخص کنه تو باید او با خودت رو راست باشی ببین دوسش داری یا نه اگر نه که هیچی ولی اگه دوسش داری فقط به خاطر قیافه اش نمی خوای باهاش باشی جریان فرق می کنه ولی یادت باشه هیچ وقت با احساسات کسی بازی نکن مخصوصا با احساسات پاک یه پسر در ضمن تو اشتباه منو تکرار نکن منم این حرف رو به اون زدم ولی این باعث شد که بیشتر طرفم کشیده شه بهترین راه برای اینکه هم دیگر رو فراموش کنید اینه که دیگه به هیچ وجه با هم رابطهای نداشته باشید تا ابد می دونم اگر بدونی که فراموشت کرده احساس ارامش می کنی ولی بدون که هیچ وقت فراموشت نمی کنه واینم بدون که تو هم هیچ وقت فراموشش نمی کنی مگه شوخی بحث سر چن سال از زندگیته ولی اگر واقعا دوسش نداری هر جه زودتر از هم دور بشید بهتره برای هر جفتتون ولی قبل از هر کار باید تکلیف خودتو مشخص کنی این رو هم بدون که دوست داشتن با عادت فرق داره
    موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)