به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 18 دی 94 [ 20:58]
    سطح
    1
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    Overall activity: 7.0%
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

1 تغییر چهره در بلوغ

سلام من دختری 15-16 هستم
    شاید به نظر مسخرس ولی خیلی اذیتم میکنه:
    یه مشکلی دارم اونم عکسه !!!ا نمیخوام از خودم تعریف کنما اصلا ولی تو بچگی واقعا قشنگ بودم و بابام میگف با بقیه بچه ها فرق داشتی حالا واسه چی میگم چون الان تو عکس دیگه همچین حسیو ندارم البته کسی نمیگه زشتم و حتی میگن خوشگلم و خودمم قبول دارم اما نه تو عکس!!!چون تو عکسا به نظرم همه طبیعین جز من!!منظورم عکسایی غیر سلفیه .همه میگن دوران بلوغه و بعدن درست میشه ولی من تاحالا ندیدیم دختری تو دوران بلوغش صورت و چشاش پف داشته باشه و چشاش بره تو !!در حالی ک بچگی اصلا اینطور نیود چشای زیبایی تو عکسا داشتم. از همه بدتر خودمو با داداشم مقایسه میکنم و احساس میکنم چشاش بهتر از منه البته اون سن بلوغو رد کرده و قیافش جا افتاده ولی نمیدونم ایا تو بلوغش هم اون این مشکلو داشته یا نه. و میترسم چشام اینشکلی بمونه اخه من نمیفهمم میگن تنها عضوی ک تغییر نمیکنه تو طول عمر چشه پس چرا واسه من تغییر کرد؟!؟!؟
    خواهش میکنم قانعم کنید چون حتی موقه درس خوندم فکرش میاد تو ذهنمو درگیرم میکنه:((((

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    البته اضافه کنم ک من از 5 سال پیش تا پارسال عینک میزدم و از پارسال نمیزنم و میدونم عینک تو این مشکل نقش داشته چون اون دورانم این مشکلو داشتم ولی میگفتم اشکال نداره بزارم کنار درست میشه ک نشد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط setare321 نمایش پست ها
    سلام من دختری 15-16 هستم
    شاید به نظر مسخرس ولی خیلی اذیتم میکنه:
    یه مشکلی دارم اونم عکسه !!!ا نمیخوام از خودم تعریف کنما اصلا ولی تو بچگی واقعا قشنگ بودم و بابام میگف با بقیه بچه ها فرق داشتی حالا واسه چی میگم چون الان تو عکس دیگه همچین حسیو ندارم البته کسی نمیگه زشتم و حتی میگن خوشگلم و خودمم قبول دارم اما نه تو عکس!!!چون تو عکسا به نظرم همه طبیعین جز من!!منظورم عکسایی غیر سلفیه .همه میگن دوران بلوغه و بعدن درست میشه ولی من تاحالا ندیدیم دختری تو دوران بلوغش صورت و چشاش پف داشته باشه و چشاش بره تو !!در حالی ک بچگی اصلا اینطور نیود چشای زیبایی تو عکسا داشتم. از همه بدتر خودمو با داداشم مقایسه میکنم و احساس میکنم چشاش بهتر از منه البته اون سن بلوغو رد کرده و قیافش جا افتاده ولی نمیدونم ایا تو بلوغش هم اون این مشکلو داشته یا نه. و میترسم چشام اینشکلی بمونه اخه من نمیفهمم میگن تنها عضوی ک تغییر نمیکنه تو طول عمر چشه پس چرا واسه من تغییر کرد؟!؟!؟
    خواهش میکنم قانعم کنید چون حتی موقه درس خوندم فکرش میاد تو ذهنمو درگیرم میکنه:((((
    البته اضافه کنم ک من از 5 سال پیش تا پارسال عینک میزدم و از پارسال نمیزنم و میدونم عینک تو این مشکل نقش داشته چون اون دورانم این مشکلو داشتم ولی میگفتم اشکال نداره بزارم کنار درست میشه ک نشد

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 91.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    526

تشکرشده 1,129 در 328 پست

Array
    سلام ستاره عزیز

به نظر من، هم دوره بلوغت هم مساله عینک میتونه تو تغییر چهره شما موثر باشه ولی به نظرم تاثیر عینک بیشتر باشه.

استفاده طولانی و چندین ساله از عینک یکم فرم چشم هارو عوض میکنه و حالت گود رفته بهشون میده.ولی شما که عینکت رو گذاشتی کنار کمکی به این مساله نمیکنه چون چشمت برای دیدن بهتر تصاویر دچار خستگی و فشار میشه و این روی شکل چشم ها اثر منفی میذاره.

پیشنهادی که من بهت دارم اینه که یه عینک شیک و سبک که به فرم صورتت بیاد بخری و بعد از چهار پنج سال میتونی عمل لیزیک رو انجام بدی(الآن چون سنت کمه و احتمال تغییر شماره چشم وجود داره لیزیک رو توصیه نمیکنن).

موفق باشی ستاره عزیز

4. کاربر روبرو از پست مفید آی تک تشکرکرده است .

mohamad.reza164 (جمعه 18 دی 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

من یه نکته هم اضافه کنم به صحبت های دوستان .

تو عکاسی با یه دوربین خاص شما می تونی از زشت ترین تا زیباترین عکس ها رو از خودت بگیری.

زمان های قدیم دوربین موبایل نبوده و دیافراگ دوربین ها قابل تنظیم بوده. ولی جدیدا اکثر عکس ها با دوربین های غیر حرفه ای گرفته میشه.
    منم خیلی بدعکسم ولی وقتی با دوربین حرفه ای اون دیافراگم مناسب من تنظیم بشه، با برد پیت برابری میکنم.

زیاد هم گیر نده به این موضوع زیبایی . دلت رو زیبا کن.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آی تک نمایش پست ها
    سلام ستاره عزیز

به نظر من، هم دوره بلوغت هم مساله عینک میتونه تو تغییر چهره شما موثر باشه ولی به نظرم تاثیر عینک بیشتر باشه.

استفاده طولانی و چندین ساله از عینک یکم فرم چشم هارو عوض میکنه و حالت گود رفته بهشون میده.ولی شما که عینکت رو گذاشتی کنار کمکی به این مساله نمیکنه چون چشمت برای دیدن بهتر تصاویر دچار خستگی و فشار میشه و این روی شکل چشم ها اثر منفی میذاره.

پیشنهادی که من بهت دارم اینه که یه عینک شیک و سبک که به فرم صورتت بیاد بخری و بعد از چهار پنج سال میتونی عمل لیزیک رو انجام بدی(الآن چون سنت کمه و احتمال تغییر شماره چشم وجود داره لیزیک رو توصیه نمیکنن).

موفق باشی ستاره عزیز
    خیلی ممنون ولی من خودم خیلی هارو دیدیم بعد عینک قیافشون تغییر کرد و بهتر شد البته برای خودمم این اتفاق افتاد ولی این مشکل باقی موند :(( و اینکه من الان از عینک متنفرم و واقعا نمیتوم تو صورتم تحملش کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)