به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 14 آذر 97 [ 14:07]
    سطح
    34
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 29 در 14 پست

Array

Gadid بعضی وقتا از زندگی خسته میشم!

سلام
    نمیدونم چرا من بعضی وقتا خیلی امید وار میشم و بعضی وقتا از زندگی سیر میشم! 17 سالمه

از بچگی پدرم ازارمون میداد یعنی وقتی مهمانی چیزی میشد نمی رفتیم و در کل پدرم اجتماعی نیست و دعوا میشد !

وقتی 13 سال اینا شدم سر یه موضوعی ارتباطمون با خونه پدر بزرگ هم قطع شد تقریبا من هیچوقت از کسی محبت ندیدم خیلی وقتا از طرف دوستان اذیت میشدم البته خودم مشکلی مثلا تو ظاهر م نبود اما عادت دوستم اینطوری بود!
    نه مهمانی میریم نه هیچی پدر مادرم بعد 15-16 سال هننوز دعواشون میشه کلا یه روز اروم تجربه نکردم

پدرم با اینکه وضع مالیمون خوب بود هیچوقت بهم پول نمی داد و دوستام مسخره م می کردن و وقتی بعد یه هفته چیزی می خریدم مسخره می شدم تقریبا از طرف دوستام!

خودم کار کردم تو کابینت سازی و یا روزی 130 تا کیسه سیمان رو با پشت از سه طبقه میبردم و بالا و

هر روز کارگری می کردم و پول هم ندادن بهم و سنم که به 16 سال اینا رسید برنامه نویسی آندروید

شدم با اینکه منابع آموزشی کم بود ولی بعضی وقتا با تلاش تا 3 شب مغزم داغ می کرد و برنامه می ساختم! و وبسایت هایی ساختم با تلاش ولی با اونا نتونستم درامدی کسب کنم!!!

پارسال یادمه اولین پولی که از برنامه نویسی گرفتم 400 و خورده ای بود که بخاطر نداشتن کارت بانکی

به حساب بابام ریختم و بابام پول رو بهم نداد با اینکه تقریبا پول داره و دفعه های بعد به بهونه هایی

چندین ملیون اززم گرفت گفت تو حساب تو سود نمیاد روش و بهم پس نداد حتی تو شرایط بحرانی !!!

و همش پدرم خونه می سازه دوساله (خونه خودمون)و بابام و مامانم اعصابشون خراب شده همیشه

مثله جنگه!!!

الان هم که به 17 سال رسیدم با اینکه پدرم قدش 180 هست(همه پسرایی که دیدم از پدرشون بلند تر

شدن یا هم اندازه) ولی من بازم قدم 170 هست و صورتم جوش می زنه و اینم عذابم میده یعنی حتی از دخترهای فامیل که 173 و اینا هستن و پسرایی که دوسه سال از من سنشون کم تره قدشون 180 به بالاست ووووو این عذابم میده همیشه

یه چیز هم بگم توی درس و اینا هم موفقم تقریبا ولی ...... الان تنها مشکلم ظاهرمه قد کوتاه 170 و

صورت جوشی بعضی وقتا صورتم جوش هاش تموم میشه و خیلی هم خوشگل میشم ولی این جوش

هایی لعنتی و قد کوتاهم همه چیز رو خراب می کنن

البته الان تمرینات افزایش قد انجام می دم یک ماهی می شه احساس می کنم کمی بلند شدم و امید

وارم اما بعضی وقتا واقعا از زندگی سیر میشم و کم میارم وقتی دوستامو می بینم قد بلندن بدون

جوش دنبال سیگار کشیدن و مشروب خوری هستن ولی بازم از من بهترن
    دختریم که ازبچگی دوسش داشتم متاسفانه قدش از 173 بلند تر شده از شانس بده منه تو همه چی
    ولیییییییییی بازم خدایا شکرت نوکرررتم امیدوارم بتونم نماز هامو مرتب بخونم

امید وارم که درددل هام رو خونده باشین شما هم اگه نظری چیزی دارین بفرمایین! و با سکوت رد نشین التماستون می کنم!!!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 14 آذر 97 [ 14:07]
    سطح
    34
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 29 در 14 پست

Array
    یعنی 45 بازدید کسی نمیدونه یه چیزی بگه اقلا به ادامه این زندگی کوفتی امیدوار شیم ؟
    اینجا هم شانس ندارم تاپیک های چند ماه پیش رو هی میارن بالا و جواب می دن ولی مال مارو هیچی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام جناب امید به همدردی خوش اومدی

من درکت میکنم تو چه وضعیت هستی بهت حق میدم ولی بعضی وقتها ادما تو شرایطی کهاز سختیش مینالن هستن ولی ادمایی مثل شما که سختیها باعث شدهیه پسر پولدار بره کیسه سیمان سه ططبقه جابجا کنه یا برنامه‌نویسی به این سختی رو انجام بده این سختیها ازش جواهر میسازه دیدی میخان اهن رو تبدیل به مثلا یه لوستر زیبا کنند میذارن تو کوره و هی بهش ضربه میزنن تا شکل بگیره سختیها هم برا ما اینطورن ولی همه ادما ازین فرصتها مثل شما استفاده نمیکنند پس بهت تبریک میگم
    گفتند ادب از که اموختی گفتند از بی ادبان هر چه از نظرم ناپسند امد ازآن پرهیز کردم
    شما هم پدرت میتونه معلم معکوست باشه که در اینده خلاف رفتارهای بدش رو بکنی
    پس زیاد غمگین نباش و به خودت افتخار کن اونموقع دیگه مسخره کردن دیگران برات مهم نیست چون برا خودت اهدافی و فتاری داری که درسته مهم نیست دیگران چی میگن اگه ادم راه رو درست بره اونوقت بهش ایمان داشته باشه اصلا مهم نیست بقیه چی میگن یه داستانی میگم یه روز چندتا قورباغه مسابق میدن که ببینن کی میتونه یه دیوار صد متری رو بلا بره دیگران هم تشویقشون میکردند همه قورباغه ها هی تلاش میکردن هی می افتادن تماشاگرا میگفتن بابا امکان ندارهاین مسابقه برنده داشته باشه قورباغه ها میگفتن اره ما نمیتونیم و هر کدوم تو مرحله ای می افتادن تنها یه قورباغه تونست این صد مترو بالا بره همه تعجب کرده بودن در پایان دیدن قورباغه هم کر هم کوره یعنی اینهمه حرفای ناامید رو نشنیده بوده وندیده بوده که قورباغه ها هی میفتن...........
    شخصی که شخصیتش براش مهم باشه اصلا مهم نیست قدش چقدره صورتش چه شکله اولا قد 170نرماله و ازوپجا که شما 17سالته احتمال قوی قدت بلندتر میشه چون پسرا تا 25 رشد دارن و زنتیکتونم قد بلند پس نگران نباش خاب شبانه و خوردن لبنیات و ...... باعث افزایشش میشه درمورد جوش صورت کاملا طبیعیه و کم کم ازبین میره فقط دست نزن جاشبمونه پس دیدی مشکلت خاص نیست یه روزی بخودت میخندی اینا چی بود که براش غصه میخوردم تو همین سایت یه چرخ بزن ببین مردم چه مشکلاتی دارن یا تو بیمارستانا یه سرک بکش اونوقت خودت رو خوشبخت ترین میبینی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)