به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 اردیبهشت 94 [ 03:02]
    سطح
    2
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    13

تشکرشده 5 در 5 پست

Array

به دنبال یک پایان خوب

سلام رفقا

من چند وقتیه حالم یک جوریه, نمی دونم مشکلم چیه یا این چه حالیه ولی به فکر خودکشی افتادم دیگه از زندگی کردن خسته شدم به دنبال یک سناریو خوب برای مرگمم.

یکم از خودم بگم, یک پسر 20 ساله ام دانشگاه میرم ولی چند سالیه منزوی شدم خیلی احساس تنهایی میکنم تمام رفیقامو از دست دادم, حال حوصله خانواده هم ندارم. زبونم تبدیل شده به کم کار ترین عضو بدنم شاید در طول روز 4-5 جمله هم ازش بیرون نیاد, حتی رفیق های اینترنتی ام رو هم از دست دادم مطلقا تنهام.

در کل زندگیم 2 بار سعی کردم با 2 تا دختری که ازشون خوشم میاد ارتباط برقرار کنم ولی موفق نشدمو شکست خوردم. یکی ماله پارسال بود اون یکیم ماله 3 ساله پیش.( کلا تا به این سن با هیچ دختری هیچ ارتباطی نداشتم)

به هر حال اعتماد به نفسی برام باقی نمونده از تمام افرادی که دورو برمن متنفرم بیشتر از خودم از صدام بیزارم دارم کچل میشم موهام داره میریزه بی ریخت شدم.

چند روز پیش حالم خوب بود ولی 2-3 روزه اساسی حالم گرفته شده انگار تمامی بدبختیام این چند روزه اومده جلو چشمام بعد 3 ماه هرروز رو یک پروژه کار کردم هم که تموم شد, بدبختیام اومد جلو چشمام!

تو این 2-3 روز پیش چند تا سریال نگاه میکردم میدیم زندگی اونا کجا زندگی من بدبخت کجا؟ رفیقام کجان من کجام؟ همونا که قبلا پایین تر از من بودن, بدون هیچ زحمتی الان همه چی دارن من 8 ام گرو 9 امه. تو کل این زندگی نکبت بار همش سر بالایی بوده بدون هیچ دست آوردی که لازمش داشته باشم.

این بود کلا ولی الان چند تا سناریو خوب برای خودکشی پیدا کردم که بعد مرگم نگن طرف خود کشی کرده. نظرتون چیه؟

1- برم جنگ تو سوریه یا عراق اونجا کشته بشم ( یک آشنا خیلی خوبی تو سپاه دارم میتونه راحتی کاره مارو ردیف کنه به نظرتون اگه کشته بشم به خانوادم از بنیاد شهید ماهانه پولی میرسه؟)
    2- اعضای بدنمو بفروشم پولشو بدم به نیازمندا یک بخشیشم خانوادم بعدش برم گور به گور شم.
    3-برم تو خیابون یک ماشینی از روم رد شه اگه شانسم بگیره مرگه مغزی بشم و وصیت کنم که اعضامو اهدا کنن.
    یا دیگه نمیدونم پیشنهادی بهتری هم سراغ دارین؟

(خواهشن با دینو مذهب و اینکه بمیری میری جهنمو این حرفا راهنماییم نکنین که پشیزی برام اهمیت نداره )

بابت غلط های املایی هم پیشاپیش عذر میخوام چشمام اشک باره و درست نمیبینم.

شرمنده که سرتونو در آوردم.

2. کاربر روبرو از پست مفید Darde_Bi_Alaj تشکرکرده است .

hamed-kr (پنجشنبه 17 اردیبهشت 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 دی 98 [ 13:15]
    سطح
    73
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 303
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    894

تشکرشده 1,236 در 375 پست

Array
    سلام

اگه واقعاً جدی هستی فکر کنم گزینه اول خیلی هم خوبه ، این جوری هم از غار تنهایی ات در میای میری پیش آدم هایی که جونشون کف دستشونه واسه همین یه ارتباط خوب صمیمی برقرار می کنن و هم وقتی دربرابر مرگی که خوب انتخابش کردی قدر زندگی رو بهتر می فهمی.

تازه خدا هم قول میدم کلی بیشتر ازت خوشش میاد میگه نگاه بنده ام چه عقلی داره واسه خودکشی چه راه خوبی انتخاب کرده(به خدا جدی میگم) حالا که انقدر راه بهتری رو انتخاب کرده من هم می بخشمش.

من جدی جدی بهت راه اول رو توصیه می کنم چون اگر این کار رو کنی یا مثل آدمی زاد کشته می شی و ان شاء الله خدا بهت اجر شهادت میده یا اونقدر مرد می شی که من با افتخار میام چکمه هات رو جفت می کنم .

ولی واقعاً از گزینه هات مخصوصاً گزینه اولت خوشم اومد خدا به من هم کمک کنه اگر یه روز خواستم خودکشی کنم این قدر وجود داشته باشم همچین گزینه هایی رو انتخاب کنم.

خیلی ارادتمندم لوتی.

4. 4 کاربر از پست مفید hamed-kr تشکرکرده اند .

Darde_Bi_Alaj (جمعه 18 اردیبهشت 94), parsa1400 (شنبه 19 اردیبهشت 94), یه دختر سرگردان (جمعه 18 اردیبهشت 94), واحد (یکشنبه 20 اردیبهشت 94)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

در مورد گزینه اولتون چیزی نمی دونم.

گزینه دومت هم خیلی عملی نیست. اعضای بدنم را بفروشم؟! کدوم عضو؟ چند تاش را می شه دز زمان حیات فروخت؟ نمی تونی بری جفت کلیه و چشم و کبد و قلب و ... را در زمان حیاتت بفروشی که. فوقش بشه یه کلیه ات را بفروشی. اونم باید آزمایشهای لازم را بدی و سلامتت تایید بشه و شرایطت مناسب باشه و... گزینه جالبی نیست. حذفش کن.

گزینه سوم هم دست شما نیست که مرگ مغزی بشی یا نشی. اومدیمو یه اتفاق دیگه برات افتاد، به یه شکل دیگه مردی، اصلا نمردی و مشکل جسمی پیدا کردی.
    این گزینه یه اشکال دیگه هم داره. یه آدم دیگه را اذیت می کنی. چه با مسائل تصادف و بیمه و دیه و ... و چه مساله کشتن شما که همیشه تصویرش باهاش هست و از نظر روحی خاطره خیلی آزار دهنده ای است. نظر من اینه که این گزینه هم حذف بشه.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

6. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

Darde_Bi_Alaj (جمعه 18 اردیبهشت 94), یه دختر سرگردان (جمعه 18 اردیبهشت 94), واحد (یکشنبه 20 اردیبهشت 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 آبان 01 [ 10:33]
    سطح
    62
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 111
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    346

تشکرشده 262 در 104 پست

Array
    سلام گزینه اول که ربطی به شهید شدن نداره (شهید یهنی کسیکه در راه هدفش کشته میشه ولی در مورد شما خود کشته شدن هدفه) پس ارزش نداره کاریو که اینجا میشه انجام داد بخاطرش تا سوریه یا عراق بری.

گزینه های دیگه هم عملی نیستن. اگه کسی ماشین از روش رد بشه احتمال اینکه اعضای بدرد بخور داخل شکم اسیب ببینن بیشتر از مرگ مغزیه

بجای این فکرا چرا نمیرین پیش یه روانپزشک تا افسردگیتون درمان بشه؟

8. 6 کاربر از پست مفید محیا ناز تشکرکرده اند .

Darde_Bi_Alaj (جمعه 18 اردیبهشت 94), kamran2007 (شنبه 19 اردیبهشت 94), یه دختر سرگردان (جمعه 18 اردیبهشت 94), واحد (یکشنبه 20 اردیبهشت 94), امیر مسعود (جمعه 18 اردیبهشت 94), شیدا. (جمعه 18 اردیبهشت 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 14 شهریور 94 [ 13:46]
    سطح
    11
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 22
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 17 در 10 پست

Array
    سلام برادر من
    منم واسه ناراحتی هایی که داشتم یه مدت کم صحبت شدم این خیلی حس بدیه
    بیا از بالا خودتو ببین ،فکر کن فیلمه
    به اون شخص (خودت) توصیه ایی که داری بازم اینه؟؟؟
    خودت برای خودت ارزش قایل شو ، خودتو دوست داشته باش ، مهم باش برای خودت ، برای که خودت خوشحال کنی لباسو عطر بخر
    اینها رو برای کسی انجام بده که خیلی برات مهم هست(خودت)
    برای خوشحال کردن خودت تلاش کن
    شاید اولش سخت باشه ، ولی انجام بده ، اوایل اداشو در بیار
    برادر من ، جونت مال تو هست ، میخوای پولش کنی بدیش بقیه؟؟؟
    سعی کن اول ارتباطات های بهتر و بیشتری برقرار کنی ، با کسی ارتباط داشته باش که روحیه خوبی داری ،خیلی روت تاثیر میزاره
    نگو ول کن
    نگو حوصله ندارم
    خودت به خودت کمک کن لطفا
    خودت بهتر از هر کسی میتونی این کار رو کنی
    منتطرم تا چند روزه اینده کاراییی رو که واسه خودت کری فهرست وار بزاری
    منتظرت هستم برادر مجازی

10. 3 کاربر از پست مفید khodam128 تشکرکرده اند .

Darde_Bi_Alaj (جمعه 18 اردیبهشت 94), یه دختر سرگردان (جمعه 18 اردیبهشت 94), شیدا. (جمعه 18 اردیبهشت 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 23 مهر 95 [ 01:57]
    سطح
    40
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 70
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    96

تشکرشده 225 در 103 پست

Array
    دوست عزیز
    از اینکه اینقدر ناراحتی غمگین شدم فقط میتونم برای همه جونهای این مرز و بوم دعا کنم.
    وقتی گفتی چشام اشکباره خوب نمیتونم ببینم واقعا ناراحت شدم احساس کردم برادر خودمی و واقعا گفتم الهی بمیرم چون این حسو خوب میشناسم. نمیدونم چی بگم ولی
    لطفا سعی کن اعتماد به نفستو بالا ببری. مطمین باش یه روزی به این حسی که داشتی میخندی. اون روز دیر نیست. به آینده امیدوار باش برادرم.

12. 4 کاربر از پست مفید عاشق خانواده تشکرکرده اند .

Darde_Bi_Alaj (جمعه 18 اردیبهشت 94), یه دختر سرگردان (جمعه 18 اردیبهشت 94), واحد (یکشنبه 20 اردیبهشت 94), شیدا. (جمعه 18 اردیبهشت 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 95 [ 20:48]
    سطح
    26
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 14
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    24

تشکرشده 29 در 9 پست

Array
    سلام
    من نه روانشناسم نه در اون حدی هستم که خیلی بتونم بهت کمک کنم چون خودم پر از مشکلاتم
    ولی چندتا سوال دارم . فکر میکنی چرا تنهایی ؟ دوستی که بتونی باهاش تفریح داشته باشی نداری؟ غیر از دانشگاه رفتن چیکار میکنی ؟ رشتت چیه آیا بهش علاقه داری ؟ اهل ورزش ، مطالعه یا تفریحات سالم دیگه نیستی ؟
    تو فقط 20 سالته . خیلی زوده واسه خودکشی و این حرفا :)))

14. 5 کاربر از پست مفید saeed.ms تشکرکرده اند .

Darde_Bi_Alaj (جمعه 18 اردیبهشت 94), meysamm (جمعه 18 اردیبهشت 94), یه دختر سرگردان (جمعه 18 اردیبهشت 94), واحد (یکشنبه 20 اردیبهشت 94), شیدا. (جمعه 18 اردیبهشت 94)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 فروردین 03 [ 23:50]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,784

تشکرشده 6,831 در 2,407 پست

Array
    سلام بر پرندگان مهاجر

گرچه ، برگشتن ز عمر رفته نتوان داشت چشم چشم های عمرم ، همش منتظر یار بماند.

مراقب خودت باش دوست من.
    ویرایش توسط باغبان : پنجشنبه 18 آبان 96 در ساعت 15:43 دلیل: حذف اطلاعات شخصی

16. 6 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

Darde_Bi_Alaj (جمعه 18 اردیبهشت 94), یه دختر سرگردان (جمعه 18 اردیبهشت 94), واحد (یکشنبه 20 اردیبهشت 94), اعجاز عشق (دوشنبه 18 خرداد 94), شیدا. (جمعه 18 اردیبهشت 94), غزاله 91 (جمعه 18 اردیبهشت 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 اردیبهشت 94 [ 03:02]
    سطح
    2
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    13

تشکرشده 5 در 5 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khodam128 نمایش پست ها
    سلام برادر من
    منم واسه ناراحتی هایی که داشتم یه مدت کم صحبت شدم این خیلی حس بدیه
    بیا از بالا خودتو ببین ،فکر کن فیلمه
    به اون شخص (خودت) توصیه ایی که داری بازم اینه؟؟؟
    خودت برای خودت ارزش قایل شو ، خودتو دوست داشته باش ، مهم باش برای خودت ، برای که خودت خوشحال کنی لباسو عطر بخر
    اینها رو برای کسی انجام بده که خیلی برات مهم هست(خودت)
    برای خوشحال کردن خودت تلاش کن
    شاید اولش سخت باشه ، ولی انجام بده ، اوایل اداشو در بیار
    برادر من ، جونت مال تو هست ، میخوای پولش کنی بدیش بقیه؟؟؟
    سعی کن اول ارتباطات های بهتر و بیشتری برقرار کنی ، با کسی ارتباط داشته باش که روحیه خوبی داری ،خیلی روت تاثیر میزاره
    نگو ول کن
    نگو حوصله ندارم
    خودت به خودت کمک کن لطفا
    خودت بهتر از هر کسی میتونی این کار رو کنی
    منتطرم تا چند روزه اینده کاراییی رو که واسه خودت کری فهرست وار بزاری
    منتظرت هستم برادر مجازی
    ممنونم از توجهتون

حقیقتا اخرین باری که پیراهن خریدم فک کنم بر میگرده به 2 سال پیش ادم کهنه پوشو ساده زیستی هستم و تو عمرم هم عطر نخریدم!

از بالا که به خودم نگاه میکنم احساس میکنم اون شخصیت بده فیلمم یک موجود بی خود دره پیت که نبودش بهتر از بودشه.

از ارتباط هم که چی بگم, هیچکی نیست منم اینقدر ضعیف شدم که با یک دیگه نمیتونم ارتباطی بر قرار کنم قدیما چی بودیم الان چی شدیم....

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.ms نمایش پست ها
    سلام
    من نه روانشناسم نه در اون حدی هستم که خیلی بتونم بهت کمک کنم چون خودم پر از مشکلاتم
    ولی چندتا سوال دارم . فکر میکنی چرا تنهایی ؟ دوستی که بتونی باهاش تفریح داشته باشی نداری؟ غیر از دانشگاه رفتن چیکار میکنی ؟ رشتت چیه آیا بهش علاقه داری ؟ اهل ورزش ، مطالعه یا تفریحات سالم دیگه نیستی ؟
    تو فقط 20 سالته . خیلی زوده واسه خودکشی و این حرفا :)))
    فکر میکنی چرا تنهایی ؟
    چون کسیو ندارم که باهاش درد دل کنم حرف بزنم بخندم, دوس داشته باشم, عشق بورزم

به قول داریوش که میگه

فقط اسمی به جا مانده از آنچه بودمو هستم / دلم چون دفترم خالیست قلم کشیده در دستم

یا اونجا که میگه رفیقان یک به یک رفتند مرا با خود رها کردند.

غیر از دانشگاه رفتن چیکار میکنی ؟
    میام پایه همین اینترنت

رشتت چیه آیا بهش علاقه داری ؟
    من یک دیوانم از دور همه چیو دوست دارم وقتی میرسم بهش ازش بیزار میشم رشته دانشگاه ام یکی از این موارد بود ولی الان ازش بیزار شدم.

اهل ورزش ، مطالعه یا تفریحات سالم دیگه نیستی ؟

اصلا چیزی به اسم تفریح ندارم.
    فقط همون صبح که از خواب پا میشم 10 دقیقه اولش حال خوبه

تو فقط 20 سالته . خیلی زوده واسه خودکشی و این حرفا
    نمیدونم چی شد توی جوونیمون پیر شدیم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا ناز نمایش پست ها
    سلام گزینه اول که ربطی به شهید شدن نداره (شهید یهنی کسیکه در راه هدفش کشته میشه ولی در مورد شما خود کشته شدن هدفه) پس ارزش نداره کاریو که اینجا میشه انجام داد بخاطرش تا سوریه یا عراق بری.

گزینه های دیگه هم عملی نیستن. اگه کسی ماشین از روش رد بشه احتمال اینکه اعضای بدرد بخور داخل شکم اسیب ببینن بیشتر از مرگ مغزیه

بجای این فکرا چرا نمیرین پیش یه روانپزشک تا افسردگیتون درمان بشه؟
    منم واسم اهمیتی نداره شهید بشم, من فقط یک سوال پرسیدم

به نظرتون اگه کشته بشم به خانوادم از بنیاد شهید ماهانه پولی میرسه؟

برای همینم تو متنم از کشته شدن حرف زدم نه شهید شدن
    من چند جا امار گرفتم میگفتن یک کلیه 40-30 میلیون ارزش داره باز خیلی پولیه گره از مشکلات خیلیارو باز میکنه.

برای راه حل آخری هم گفتم دوست ندارم بعد مرگم بگن طرف رفته خود کشی کرده من راستش یکی از ارزو ها این بود که وقتی کشته بشم یک چیزی از تو تاریخ بمونه به نیکی ازم یاد بشه.

به هر حال خانوادم یک دیه میگیرن زندگیشونو میگذرونن منم هدف اینه این همه خرجی که خانوادم برام کردن یک طوری جبران بشه...
    ویرایش توسط باغبان : پنجشنبه 18 آبان 96 در ساعت 15:45 دلیل: حذف نقل قول باغبان

18. کاربر روبرو از پست مفید Darde_Bi_Alaj تشکرکرده است .

یه دختر سرگردان (شنبه 19 اردیبهشت 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 تیر 97 [ 17:25]
    سطح
    49
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    369

تشکرشده 377 در 121 پست

Array
    سلام وقت همه دوستان بخیر.

دوست عزیزمطمئن باش یه چند وقت دیگه بیای به تاپیکت یه سر بزنی، به حرفای امروزت کلی میخندی.منظورم روزایی که از این شرایط خارج شدی و حال و هوات عوض شده.
    شما تازه 20 سالته حالا با توجه به شرایط و مشکلاتی که الان داری احساس ضعف و افسردگی میکنی. اکثر آدما این شرایطی که شما الان داری رو تجربه کردن،و احساس نارضایتی از زندگی خودشون داشتن، منتهی بعد گذشت یه مدت دوباره به روزهای خوبشون برگشتند.
    اصلا زندگی طی یه موج سینوسی در حال گذره.
    و مهم اینه که این واقعیت رو بپذیریم که زندگی این شکلی در جریانه و به روزهای اوجمون هم میرسیم به شرطی که توی این شرایط دچار فرسودگی نشیم.

پس گام اول اینه که بپذیری که توی زندگی هر کسی روزای خوشی و ناخوشی هست و این شرایط مختص شما نیست.

گام دوم اینه که دنبال مقایسه خودت با دیگران نباش، دنبال این باش که از زندگی لذت ببری هر چند که از دید دیگران شما آدم موفقی به حساب نیاید.

گام سوم اینه که به این درک برسی که خارج شدن از این شرایط خودش یه موفقیت بزرگ محسوب میشه ،و نبایستی توی این مشکلات دست و پا زد و یک رفتار منفعلانه داشت.
    یه سری اهداف کوتاه مدت برای خودت تعریف کن و براش برنامه ریزی کن،
    اشتباهی که شما دارید اینه که فکر میکنید بایستی به هدف 100 درصدی خودت برسی و در غیر این صورت شکست خورده به حساب میای.
    مثلا میگی یکی در میون میری دانشگاه، بعد پیش خودت میگی حتما این ترم مشروط هم میشم. با این روش برم کل این ترمم رو حذف کنم خیلی بهتره.
    یا میتونی بگی من فرض این ترم 20 واحد دارم شاید فرصت این رو که بتونم 20 واحد رو پاس کنم نباشه ولی میتونم با یه برنامه ریزی دیگه مثلا 10 تا واحد رو پاس کنم. یعنی پاس کردن 10 واحد شد هدف.
    از نظر خود من اگه شما از الان برنامه ریزی کنی بعد آخر ترم حتی 5 واحدم پاس کنی ارزشش از حذف کردن ترم بیشتره،
    منظورم بیشتر روی این موضوع بود که حتما یه برنامه ریزی کوتاه مدت داشته باشی، ممکنه طی این بازه زمانی مشکلاتی هم پیش بیاد که شما رو از اون هدف دور میکنه ولی مهم اینه که اون برنامه رو به تناسب اون مشکلات به روزش کنی، ولی اصل برنامه رو کنار نزاری، نگی با توجه به این مشکلات دیگه طبق برنامه عمل کردن مسخره به نظر میاد، بلکه همون طور که عرض کردم برنامه رو به روزش کن که ممکنه حتی به جایی برسی که مثلا اگه هدفت پاس کردن 10 واحد بود به این نتیجه برسی که پاس کردن 10 واحد با توجه به مشکلات پیش اومده میسر نیست و برنامه رو باید بر اساس پاس کردن 7 واحد بریزی،
    ممکنه در انتها هم به هدف 100 درصدی نرسی و مثلا 5 واحد پاس کنی ولی مطمئن باش اگه برنامه نبود الان 3 واحد پاس میکردی پس نتیجه این که
    یه سری اهداف کوتاه مدت برای خودت تعریف کن و براش برنامه ریزی کن.

گام چهارم این که ببینید تو چه زمینه پتانسیل بیشتری دارید روی اون تمرکز بیشتری داشته باش سعی کن علاوه بر ورزش و تفریح و... حتما حتما یه کار با یه درآمد حتی کم برا خودت ردیف کنی، کار کردن و کسب درآمد در شکل گیری شخصیت مرد خیلی زیاد تاثیر گذاره ، کار کردن از شما شخصیتی میسازه که در برابر مشکلات به این راحتی فرسوده نشی، کسب درآمد به شما شادابی و نشاط و امید میده.

هفته کتابم هست یه کتاب معرفی کنم بری بخونی،
    کتاب کیمیای محبت که زندگی نامه یکی از افراد نیک روزگار به نام شیخ رجبعلی خیاط رو شرح میده.
    وقتی این کتاب رو بخونی متوجه میشی که یه خیاطی که سواد آکادمیک هم نداره چقدر زیبا زندگی میکنه،امیدوارم به کارت بیاد.

انشالله با توکل به خدا در آینده ای خیلی نزدیک شاهد بهبود کامل شرایط روحی شما باشیم. موفق باشید.
    این همه لاف زن و مدعی اهل ظهور

پس چرا یار نیامد که نثارش باشیم!

سالها منتظر سیصد و اندی مردانیم ...

آنقدر مرد نبودیم که یارش باشیم

اگر آمد خبر رفتن ما را بدهید

به گمانم که بنا نیست کنارش باشیم!!!

20. 3 کاربر از پست مفید امیر مسعود تشکرکرده اند .

Darde_Bi_Alaj (شنبه 19 اردیبهشت 94), parsa1400 (شنبه 19 اردیبهشت 94), یه دختر سرگردان (جمعه 18 اردیبهشت 94)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)