به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 29 فروردین 94 [ 20:35]
    سطح
    1
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

مشکل راه دور و عشق بيش از حد

سلام من 22 سالمه و 4 سال پيش با دختری آشنا شدم که شهرامون خيلی از هم دوره،تقريبا 18 ساعت فاصله داريم،،،سنشم از من بزرگتره يکسال,,,خيلي عاشق هم شديم و همديگرو دوس داشتيم،قرار شد ازدواج کنيم با هم ،ولي خونواده ها خبر نداشتن،البته خونواده اون تا حدودي خبر داشتن
    6ماه پيش که قرار شد برم خاستگاري باباش قبول نکرد و به خاطر مسائل دوري و کار و سربازي منو رد کرد،دختره هم مجبور شد به خاطر پدر و مادر مريضش به من نه بگه،،،واسم خيلي سخت بود داشتم ميمردم حتي دانشگاه هم مشروط شدم يک ترم،با گذشت زمان يکم بهتر شد حالم،تا هفته ي پيش که تقريبا خوب بودم و داشتم رو پام وايميستادم بعد از 6ماه جدايي....اما دوروز پيش ديدم اس داده،،،دوباره باهم ارتباط شروع کرديم ولي هم اون و هم من ميترسيم،ميترسيم که بازم به هم نرسيم،نميدونيم چيکار کنيم،قرار گذاشتيم يکسال با هم باشيم تا من شرايط رو رديف کنم و تا اخر سال 30 40 مليون جور کنم تا برم شهر اونا و مغازه بزنم اما اين کار واسم غيرممکنه تقريبا
    نميدونم چيکار کنم،اگه بازم باهاش يکسال باشم و بعد دوباره نرسم بهش ميميرم،من داشتم خوب ميشدم اما با اومدنش همه چيرو عوض کرد،منم عاشقشم نميتونم ازش بگذرم
    به نظرتون من ميتونم برم شهر اونا کار کنم و زندگي خوب براش بسازم؟اگه شهر خودم باشم عاليه ولي شهر اونا لب مرزه يه شهر کوچيکه،باباش هم به هيچ عنوان نميذاره دخترش بياد شهر من،،،کاري با هيچي ندارم ولي اونقدر با هم خوب و خوشحاليم که مث ما رو زمين نيس،ولي جدايي انگار اخرين راهه
    نميدونيم بازم شروع کنيم رابطه رو يا نه......

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 22 فروردین 98 [ 15:00]
    سطح
    58
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    521

تشکرشده 526 در 206 پست

Array
    سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم که منطقی فکر کنید و از فاز احساسات خارج بشید خودتون هم دارید میگید غیر ممکنه برات بخوای توی شهراونا مغازه بزنی.
    از طرف دیگه هم سن شما کمه و هنوز شرایط ازدواج رو ندارید و اون دختر خانم الان شرایط ازدواج رو داره و امکان داره بازم با مخالفت خانواده ها رو به رو بشید
    الان شاید در کنارش داری لذت میبری ولی به فکر یک سال دیگه باش که امکان داره با جداییتون از همدیگه ضربه روحی شدیدی بهتون وارد بشه
    بهتره قبل از اینکه دوباره به هم وابسته بشید و جدایی براتون سخت بشه از هم جدا بشید و از فکرش بیاید بیرون.
    موفق باشید
    یاعلی...

3. کاربر روبرو از پست مفید alireza198 تشکرکرده است .

اقای نجار (جمعه 28 فروردین 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)