به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 شهریور 94 [ 23:22]
    سطح
    46
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 189
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class3 months registered5000 Experience Points
    تشکرها
    588

تشکرشده 383 در 141 پست

Array

چرا رئيسم تا اين حد با من سرد و بداخلاق شده؟

سلام، دوستان گلم اميدوارم حال همگيتون خوب باشه و مشكلات همه هم خيلى زود به بهترين شكل ممكن رفع بشه... راستش مساله اى كه برام پيش اومده خيلى اعصابم رو به هم ريخته. رئيس شركت كه مرد فوق العاده خوش مشرب و شوخى هستند و هميشه هم با من خيلى خوب برخورد مى كردند، الان چند وقته بدون دليل خيلى خيلى خشك و سرد با من برخورد مى كنه، تا حدى كه اگه همين روزها عذرمو بخواد اصلا تعجب نمى كنم، اين درحاليه كه من نه اشتباهى مرتكب شدم و نه رفتارى ازم سر زده كه بخوام متحمل اين نوع برخورد بشم، ايشون حتى وقتى با روى خوش و لبخند هم باهاش صحبت مى كنم كلا ديگه جواب منو نميده، يا به زور ميده، و وقتى هم باهاش كارى دارم تقريبا كارمو راه نميندازه، خيلى حس بدى دارم و واقعا دليل اين رفتارهاى اخيرشو نميدونم، به نظرتون چه دليلى ممكنه داشته باشه؟ بهتر نيست كه برم مستقيم ازش سؤال كنم كه چرا با من اينقدر سرد برخورد مى كنه اخيرا؟

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,005 در 7,404 پست

Array
    با سلام

شما چرا دنبال ارتباط گرم و صمیمی رئیستون هستید ؟ رئیستون یک همکار هست برای شما و شما هم خیلی رسمی رفتار کنید و کارتون و وظایفتون را به خوبی انجام دهید .

خیلی خوب خواهد بود اگر این رفتار رئیستون در پاسخ راحت بودن شما باشه و بخواهد شما هم رسمی شوید و در واقع معذب باشه از راحت بودن . و خوب نیست اگر اینگونه بخواهد با سرسنگینی ذهن شما را مشغول کند و موجبات جذب و جلب توجه را فراهم کند ... در هردو صورت شما باید ثبات بر رویه درست داشته باشید و آن هم در نظر گرفتن یک رفتار اداری هست که رسمیت و جدی بودن و انجام وظیفه جزء مهم آن است .

موفق باشید

3. 7 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

sasha (سه شنبه 25 فروردین 94), پسرایرونی (سه شنبه 25 فروردین 94), واحد (چهارشنبه 26 فروردین 94), مهرااد (سه شنبه 25 فروردین 94), اقای نجار (سه شنبه 25 فروردین 94), داود.ت (سه شنبه 25 فروردین 94), شیدا. (سه شنبه 25 فروردین 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    588

تشکرشده 383 در 141 پست

Array
    مرسى فرشته مهربان عزيز
    خيلى لطف كردين كه به تاپيكم سر زدين، رئيسم يه مرد سن و سال داره كه تقريبا جاى پدرمه، براى همين نميتونه پشت اين رفتارهاى سردش چيز خاصى باشه، من ذهنم فقط از اون جهت مشغول شده كه نكنه من اشتباهى كردم و ايشون ميخواد با اين رفتارها با اصطلاح نوك منو قيچى كنه، ايشون يه دفعه از اون آدم راحت و مهربون تبديل شده به يه آدمى كه ديگه جواب سلام هم به زور ميده، البته رفتارش در حالت كلى هم يه كم تغيير كرده و نسبتا با اكثر خانومها سرد شده، ولى با من بدبخت خيلى خيلى بيشتر، در حدى كه وقتى من دارم ميرم پيششون كلا ميره حالا من همه ش دارم فكر مى كنم من تو شركت چطورى باشم؟ چى كار كنم؟ از فردا واقعا ميخوام يك كلمه ديگه حرف نزنم! چون امروز هم كه كار تموم شد و يه دقيقه نشستم يه چايى بخورم و با دوستام حرف بزنم يه دفعه اسم منو صدا كرد گفت خانوم فلانى شما ديگه وقتى كارتون تموم ميشه تشريف ببريد، چهار نفر خانم نشستيم فقط اسم منو صدا كرد گفت برو تصميم دارم فردا فقط در حد لزوم صحبت كنم و رفتارمم بكنم مثل خودش، متاسفانه من خيلى حساسم، روزهاى اول حس كردم شايد مشكل شخصى داره كه اينقدر سرد و بد عنق رفتار مى كنه ولى امروز ديگه مطمئن شدم كليد كرده رو من بيچاره

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام دوست خوبم

من فکر میکنم شما از تغییر یکباره رفتار ایشون جا خوردی....

از این چیزا در محل کار به وفور هست..من پیشنهاد میکنم بدون اینکه خودت رو ناراحت کنی همون روال قبلی رو داشته باش و مثل همیشه باش .
    بالاخره اونم یک انسانه...ادم خبر نداره از دلش...شاید با خودش درگیریها و مشکلاتی داره...شاید اوضاع زندگیش وفق مرادش نیست....شاید ویژگیهای ظاهری شما ، ایشون رو یاد موضوعی میندازه...
    هرچند این چیزا ربطی به شما نداره و نباید کاسه کوزه ها سر شما شکسته بشه اما هر انسانی میتونه خطا کنه و به قول معروف همه رو با یک چوب بزنه....

من هم تو محیط کارم یکی از معلمها (که خواهر مدیر مدرسه هم هست) همیشه من رو با لقب خواهر کوچیکم خطاب میکرد....شما دیگه خودت برو تا تهش و ببین که چقدر روابطمون خوب بود.

یکروز دیدم خیلی خشک و رسمی شده.مدتی صبر کردم و تغییری در رفتار خودم ایجاد نکردم .گفتم شاید مشکل خاصی خودش داره و بهتره مدتی پاپیچش نشم....تا اینکه روز به روز رفتارش بدتر شد و حتی به من توهینم کرد.

یکسال از اون قضیه میگذره و من جدیدا متوجه شدم که یکی از بچه ها شیطنت کرده و رفته پیش ایشون و گفته خانم فلانی (یعنی من) پشت سر این خانوم صحبت کردم و کارشو بردم زیر سوال.به راست و دروغش و مسائل حواشیش کار ندارم.....من روحمم از این ماجرا خبر نداشت و چند وقت مدام به خودم میگفتم چرا اینجوری شد.....اما الان با اینکه کاملا باهم رسمی و خشک هستیم اما ناچار هستیم به دلیل یکی بودن کلاسهامون تعامل داشته باشیم.
    ،
    ولی رفتار این خانوم برای من مهم نیست چون خیالم از خودم راحته و انچه که باید برای جوش خوردن مجدد این رابطه رو انجام میدادم،دادم.یک رابطه دوستانه باید دو طرفه باشه.من سهم خودم رو رفتم.

شما هم به اندازه سهمت تلاش کن.اگر نتیجه داد که چه بهتر و اگر نداد شما مسئول اوقات تلخی کردن ایشون نیستی.

در هر صورت یک مدیر مدبر و کار بلد، به جای همچین رفتار ی به نظرم باید بیاد مشکل رو مطرح کنه با شما (اگر مشکلی باشه) تا براش راهکار پیدا بشه.

به نظرم باید کمی هم دوز سیاستت رو ببری بالا.تلافی کردن و مقابله به مثل کردن در جایی که ایشون مدیر شماست به نظرم صلاح نیست.شما همون روال خودت رو داشته باش.به مرور زمان مشکل حل میشه.
    جبهه گیری شما اوضاع رو بغرنج و پیچیده میکنه.

موفق باشی
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

6. 2 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

sasha (جمعه 28 فروردین 94), اقای نجار (چهارشنبه 26 فروردین 94)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,005 در 7,404 پست

Array
    به احتمال قوی شما راحت برخورد می کنید و احتمالا بگو بخند دارید اگر این باشد این رفتار را اعتراض دارد .

ضمناً سن و سال اصلاً مطرح نیست ، حریم ها باید حفظ شود تا مشکلی پیش نیاید

موفق باشی

8. 3 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

meinoush (چهارشنبه 26 فروردین 94), sasha (جمعه 28 فروردین 94), واحد (چهارشنبه 26 فروردین 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    588

تشکرشده 383 در 141 پست

Array
    خيلى ممنون مريم جان و فرشته ى عزيز، فكر مى كنم در مورد مشكلم صحبت هاى مريم جان بيشتر صدق كنه، چون با توجه به شرايط پيش اومده حس مى كنم يك نفر پشت سرم حرف زده، من بگو و بخند ندارم، آدم شادى هستم ولى محيط كار و محيط دوستانه رو خيلى خوب ميشناسم، تا حدى كه به جز كار واقعا حرفى با بچه هاى محل كارم نمى زنم، يا باهاشون قرار بيرون نميذارم و تو مهمونى ها و دور همى هاشون شركت نمى كنم، سرم به كار خودمه، طورى كه وقتى چهار نفر خانم هستيم كه كار مشابه انجام ميديم، ارباب رجوع بيشتر متمايله كه بياد پيش من چون از اون سه نفر حرفه اى تر عمل مى كنم، ديگه واقعا نميدونم مشكل از كجاست! گيج شدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)