سلام دوستان.من دختری هستم که خیلی به عکاسی علاقه دارم و برای من هم مهمه که کاری و دنبال کنم که در اینده درامد بالایی داشته باشم.برای وارد شدن به حرفه عکاسی حداقل نیازهست که دو سال دریه اتلیه به عنوان کاراموز اموزش ببینم تا بتونم اتلیه خودم و بزنم بعدها.خب توی این دو سال که هیچ حقوقی دریافت نمیکنم اما خب از اشنامون که قبلا اتلیه داشته راهنمایی گرفتم میگه که اتلیه در ماه حداقل 5میلیون ودرمیاره و جبران سرمایه زیاد اولیشو میکنه.مشکلم اینجاست که وقتی داییم منو به اتلیه دوستش معرفی میکرد ومن شماره اون اقارو یادداشت میکردم رقم اخرش 13داشت.و منو دلچرکین کردش.چون این عدد برای من بدشانسی میاره واقعا.خرافاتی نیستم اما همیشه حتی وقتی هیچوقت بهش فکرنمی کردم اتفاقایی بوده که روز خیلی بدی داشتم و بعدش متوجه شدم اون روز 13هم برج بوده وبارها تکرار شده.گاهی ازخودم متفرمیشم که درگیر اعداد میشم اما خب راستش من حس ششم قوی دارم.خواهش میکنم نظرتونو بهم بگید چون خیلی مستاصل شدم و بریدم از خودم.و فکرمیکنم ادم ضعیفی هستم که قدرت تصمیم گیری نداره.چون من تو زندگیم یه شکست بزرگ داشتم اعتماد به نفسم پایین اومده و دیگه خیلی میترسم که راهی و برم که بعدا به خودم بگم دیدی اولش اون نشونه رو دیدی اما بازم منکرش شدی؟.دارم به مرز جنون میرسم این روزها از دست خودم.نمیخوام شکست بخورم نمیخوام بعدها کسی سرزنشم کنه مجددا.