به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 آبان 97 [ 09:43]
    سطح
    63
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 159
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,224

تشکرشده 1,090 در 430 پست

Array

مشکل من در شناخت نامزدم

سلام
    خیلی وقت بود اینجا نیومدم دلم تنگ شده بود :)
    من یه دو ماهی میشه که نامزد کردم . چند تا مورد هست که باید بررسی کنم .
    بهتره ابتدا راجع به مورد اول صحبت کنم که از همه مهمتره :
    من با یه آقایی نامزد شدم البته عقد رسمی نیستیم فقط به به طور خصوصی فعلا خوانواده ها در جریانن . در مورد هدفامون که با هم صحبت کردیم من از ابتدا حس کردم خیلی بهم نزدیکیم و همینطور اخلاق و بر خوردش . اما من یه موضوعی رو درباره این اقا میدونم اونم اینکه ایشون تازه چند ماهه از خارج برگشته اونجا با یه دختر خارجی ازدواج کرده بوده اما نه بقه طور رسمی یعنی اینطور که خودش میگه ازدواج محلی بوده و ثبت نشده اما من راجع به قوانینش چیزی نمیدونم. شناسنامشم دیدم چیزی ثبت نشده . اینطور که خودش میگه با هم تفاوت داشتن و دیدن نمیتونن زندگی کنن و ادامه ندادن . اما میخوام این موضوع کامل برام روشن بشه اما نمیدونم چطوری ...

یه مورد دیگم اخلاقش خوبه تا الانم خیلی روراست بر خورد کرده اما از سین جین به قول خودش بدش میاد ... یعنی همون لحظه اگه سوالیو بپرسم درست جواب نمیگیرم اما وقتی اصرار نمیکنم خودش بعدش میگه که چی بوده . گاهی مواقع هم میگه بعضی چیزا نیاز نیست گفته بشه یا فک نمیکردم مهم باشه ... مثلا اگر با هم باشیم کسی تماس بگیره باهاش اگر بپرسم کی بوده چی گفته میگه چیز خاصی نبوده همین و ادامه نمیده . یکی دوبار بهش گفتم که دلیلی نداره جواب ندی اما میگه وقتی مهم نیست چرا حساسی ... نمیدونم این موضوع واقعا چقد اهمیت داره

ازینکه ایشون منو میخواد شکی ندارم اما نمیدونم در مقابل این برخورد ها چه رفتاری نشون بدم گاهی مواقع شارژ گوشیش تموم میشه توجه نمیکنه چند ساعت خاموش میشه چندین بار گفتم ازین بی توجهی خوشم نمیاد اما بازم تکرار میشه یعنی از نظر ایشون چیز مهمی نیست . چون مطمئن نبودم خواستم ادامه ندم اما باز دیدم در مقابل خصوصیات مثبتش زیاده و خیلی چیزتای دیگشو قبول دارم و من هم بی ایراد نیستم .

ممنون میشم از راهنماییتون استفاده کنم . یکم گیج شدم و نمیدونم چی کار کنم.
    همیشه لبخند بزن......
    برآمدگی گونه هایت توان آن را دارد که امید را باز گرداند....
    گاهی قوسی کوچک میتواند معماری یک سازه را عوض کند..

2. 2 کاربر از پست مفید anisa تشکرکرده اند .

mohi (سه شنبه 19 اسفند 93), من راضیه هستم (جمعه 22 اسفند 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 05 اردیبهشت 94 [ 13:32]
    سطح
    21
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 37
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered1000 Experience Points
    تشکرها
    197

تشکرشده 103 در 45 پست

Array
    سلام آنیسا جان بهت تبریک میگم عزیزم

راستی من نمیدونم شما و نامزدت چند سالتونه؟

اصولا آقایون دوست ندارن که تفتیش بشن ... دوست دارن زنشون بهشون اعتماد داشته باشه اینطوری قدرت میگیرن ... شاید اتفاقاتی براش تو گذشته پیش اومده که نمیخواد یادشون بیفته ...

تو خودت هم قبلا یه نامزدی ناموفق داشتی و مطمئنم دوست نداری یاد اون لحظاتت بیفتی ... خوش بینانه به این قضایا نگاه کن ... به این فکر کن الان دوست داره و تو رو به عنوان همراه زندگیش انتخاب کرده و میخواد که با تو باشه ...

حالا قبلا هر کاری کرده کرده ..اون موقع کسی نبوده بهش متعهد باشه که نراقب رفتاراش باشه ... پس انتظاری نداشته باش عزیزم ....

4. 4 کاربر از پست مفید M.S.H تشکرکرده اند .

anisa (دوشنبه 18 اسفند 93), mohi (سه شنبه 19 اسفند 93), واحد (دوشنبه 18 اسفند 93), هم آوا (سه شنبه 19 اسفند 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    63
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,224

تشکرشده 1,090 در 430 پست

Array
    سلام عزیزم ممنونم
    مرسی که جوابمو دادی .

نه من راجع به گذشتش حساس نیستم واسه ی من هم در گذشته چیزایی بوده فقط نمیخوام گذشته تو حالش وجود داشته باشه ..نمیخوام بیگدار به اب بزنم .

درسته مردا از تفتیش خیلی بدشون میاد . منم سعی میکنم مستقیم اینکارو انجام ندم ... فک میکنم دخترا بهتر میفهمن من چی میگم. وقتی 24 ساعت سرش شلوغه خبری ازش ندارم نا خود اگاه حس میکنم اهمیت ندارم بعد وقتی اعتراض میکنم به این کار جواب نمیده . هیچی نمیگه . حتی یه روز حرف نمیزنه . بعدش خودش میاد سراغم . این موضوع که حاضر نیست بپذیره کارش اشتباه بوده و سعی کنه تکرارش نکنه منو ناراحت میکنه .
    حالت عادی هیچ کمبودی احساس نمیکنم . ولی نمیدونم اینکارش طبیعیه یا نه که یهو چند ساعت خبری ازش نیست بعدش هم به هیچ وجه جواب پس نمیده بهم ... یعنی یه جوری که خودت میدونی چرا بگم ولی من دوست دارم توضیح بده
    همیشه لبخند بزن......

6. کاربر روبرو از پست مفید anisa تشکرکرده است .

mohi (سه شنبه 19 اسفند 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    انیسا جان دو تا موضوع به نظرم اومد که بهت بگم یکیش گذشته همسرت بوده که باید بتونی اینو بپذیری و باهاش کنار بیایی . من تایپک های قبلیت رو ندیدم ولی اگر خودت هم قبلا نامزدی نا موفق داشتی اینو بهتر میتونی درک کنی . اون رابطه برای ایشون تموم شده . الان شما براش مهمی . چون اگر اینطور نبود ایشون میتونست کنار بکشه و تن به ازدواج نده . اگر بتونی با این موضوع کنار بیایی و بهش اعتماد کنی میتونی رفتارت رو اصلاح کنی . موضوع دومی که گفتم همینه . شما قراره عشق و همسر و همدم و همدل ایشون باشی . نه مفتش و پاسبان . شما قراره به همسرت ارامش بدی نه اینکه دم به ساعت ارامش رو ازش بگیری . قرار نیست تمام جزئیات کار و هر جا رفت و چکار کرد رو به شما گزارش بده . قرار نیست شما نگران خاموش شدن گوشی ایشون باشی . همین کارهاست که گرچه از روی دوست داشتنه ولی جایگاه زن رو از معشوق بودن به .... پایین میاره . برای نفطه چین نتونستم کلمه مناسبی پیدا کنم . ولی با این کارها مرد فکر میکنه همسرش کسیه که فقط میخواد سین جیمش کنه و مچش رو بگیره ودائما مجبوره باز جویی بشه و جواب پس بده . اگه با شما همچین رفتاری بشه واقعا خوشت میاد ؟

8. 8 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

anisa (دوشنبه 18 اسفند 93), Eram (سه شنبه 19 اسفند 93), M.S.H (دوشنبه 18 اسفند 93), mohi (سه شنبه 19 اسفند 93), فرهنگ 27 (دوشنبه 18 اسفند 93), نادیا-7777 (دوشنبه 18 اسفند 93), هم آوا (سه شنبه 19 اسفند 93), بارن (دوشنبه 18 اسفند 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    63
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,224

تشکرشده 1,090 در 430 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط واحد نمایش پست ها
    انیسا جان دو تا موضوع به نظرم اومد که بهت بگم یکیش گذشته همسرت بوده که باید بتونی اینو بپذیری و باهاش کنار بیایی . من تایپک های قبلیت رو ندیدم ولی اگر خودت هم قبلا نامزدی نا موفق داشتی اینو بهتر میتونی درک کنی . اون رابطه برای ایشون تموم شده . الان شما براش مهمی . چون اگر اینطور نبود ایشون میتونست کنار بکشه و تن به ازدواج نده . اگر بتونی با این موضوع کنار بیایی و بهش اعتماد کنی میتونی رفتارت رو اصلاح کنی . موضوع دومی که گفتم همینه . شما قراره عشق و همسر و همدم و همدل ایشون باشی . نه مفتش و پاسبان . شما قراره به همسرت ارامش بدی نه اینکه دم به ساعت ارامش رو ازش بگیری . قرار نیست تمام جزئیات کار و هر جا رفت و چکار کرد رو به شما گزارش بده . قرار نیست شما نگران خاموش شدن گوشی ایشون باشی . همین کارهاست که گرچه از روی دوست داشتنه ولی جایگاه زن رو از معشوق بودن به .... پایین میاره . برای نفطه چین نتونستم کلمه مناسبی پیدا کنم . ولی با این کارها مرد فکر میکنه همسرش کسیه که فقط میخواد سین جیمش کنه و مچش رو بگیره ودائما مجبوره باز جویی بشه و جواب پس بده . اگه با شما همچین رفتاری بشه واقعا خوشت میاد ؟
    بله حق با شماست . شاید میخوام با زبون بهم اطمینان بده و بگه . تنها چیزی که از اول ازم خواست این بود که هیچوقت دروغ نگم و خودشم این قولو داد . همیشه هم میگه حتی اگه فک میکنی کاریه که من خوشم نمیاد بهم بگو دروغ نگو در مود خودشم همین قولو داد. و یه چیز دیگه اینکه همین سین جینی که خودش انتظار نداره اما اون منو سین جین میکنه . شما میگین وقتی چند ساعت گوشیش خاموش میشه خبر هم نمیده بعدشم خودش هیچی نمیگه اگرم بپرسم خیلی راحت خواب بودم شارژم تموم شد چی باید بگم اون لحظه اخه یکی دو بار نبوده چند بار پیش اومده .. اخلاقشه ... من اینطوری نیستم که دائم چک کنم یا به گوشیش دست بزنم فقط گفتم منو بیخبر نذار نگران میشم میگه نگران نشو بیمورده ...
    فقط میگم چرا نسبت به این حرفم بیتوجهه و چی کار باید بکنم که تکرار نشه
    همیشه لبخند بزن......

10. کاربر روبرو از پست مفید anisa تشکرکرده است .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 22:58]
    سطح
    78
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 63
    Overall activity: 69.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    4,357

تشکرشده 4,467 در 859 پست

Array
    خونواده شما و خونواده خودش در مورد ازدواج اولش چیزی میدونن؟
    اگر در مورد ازدواجش به شما چیزی نمی گفت، ممکن بود بعدها متوجه این موضوع بشی؟

اینکه یه زن باید باعث ارامش شوهرش باشه و بازجویی نکنه، کاملا درسته
    اما در حال حاضر شما زنش نیستی، نامزدش هستی
    دوران نامزدی هم دوران شناخت و سختگیری و دقت در همه نشانه ها هست
    وقتی تو نیستی
    نه هست های ما
    چونانکه بایدند
    نه بایدها . . .

هر روز بی تو
    روز مباداست!

12. 10 کاربر از پست مفید meysamm تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (دوشنبه 18 اسفند 93), anisa (دوشنبه 18 اسفند 93), Eram (سه شنبه 19 اسفند 93), M.S.H (دوشنبه 18 اسفند 93), mohi (سه شنبه 19 اسفند 93), mordad (دوشنبه 18 اسفند 93), هم آوا (سه شنبه 19 اسفند 93), من راضیه هستم (جمعه 22 اسفند 93), بی نهایت (دوشنبه 18 اسفند 93), بارن (دوشنبه 18 اسفند 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    63
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,224

تشکرشده 1,090 در 430 پست

Array
    ازدواج ایشون ثبت نشده ... من خودم از قبل میدونستم.. اینکه میگفت یا نه رو نمیدونم ولی راحت خیلی چیزارو میگه .. امکانش بود که بگه

مشکل من شک و بازجویی نیست . طبق تجربه قبلی هم که داشتم دقیقا به همین صورت بود یعنی من به عنوان یک زن موظف بودم گزارش بدم اما مرد موظف به این کار نیست . من هیچ مورد مشکوکی تا به امروز ندیدم . فقط گفتم نسبت به این کارش که گاهی بیخبر میذاره حساسم و میخوام بدونم برخوردم چطوری باید باشه .
    اگه بخوام دعوا و قهر کنم که موضوع اداتمه پیدا میکنه فقط و بد میشه ... یکی دو بارم صحبت کردم بیفایده بوده جوابی که شنیدم اینکه چیز مهمی نبوده بیخود نگرانی
    همیشه لبخند بزن......

14. کاربر روبرو از پست مفید anisa تشکرکرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)