به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 23 دی 94 [ 14:09]
    سطح
    10
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 43
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 4 پست

Array

حسادت های مادر شوهرم وبی مهری شوهرم

سلام ۳ساله ازدواج کردیم یه دختر ۹ ماهه هم داریم باشوهرم یک سالی دوست بودم بعد که فهمیدم بهم خیانت کرده باهاش بهم زدم اما اون دست بردار نبود اونقدر واسته فرستادو اومدنو رفتن تا راضی شدم مادر شوهرم خیلی به پسرش وابسته است بدش میاد پسرش به من محبت کنه حتی نسبت به دخترم هم حساسه اوایل شوهرم گوش نمیداد اما با رفتارای نسنجیده من و دوبه هم زنی های مامانش رفتارش کلا عوض شده حالا مرتب به من پیش خونواده اش توهین میکنه و میگه تو هیچی نگو مامانم ناراحت میشه حتی میگه پیش مامانم نگو بچه رو بغل کن ناراحت میشه دیگه محبتی بینمون نمونده لطفا بگید چکار کنم

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوست گرامی
    شما وهمسرتون چند سالتونه؟
    نحوه آشنایی و ازدواجتون به چه شکل بوده؟

چرا همسرتون به شما خیانت کرده؟ با اون قضیه چطور کنار اومدین؟
    سطح مذهبی خانواده ها در چه حده؟

برای اصلاح روابط چه اقداماتی انجام دادین؟
    خصوصیات مثبت ومنفی خودتون و همسرتون رو لیست کنید.

3. 3 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

Eram (شنبه 02 اسفند 93), واحد (دوشنبه 04 اسفند 93), سوده 82 (یکشنبه 03 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 4 پست

Array
    سلام من ۳۰ همسرم۳۲ ساله هستیم همسزم تاکسی داره من چند بار مسافرش بودم که ازم خاستگاری کرد با خونواده ام مطرح کردم بهذخاطر شغلش قبول نکردن که قول داد شغلشو تغییر بده قرار شد چند وقت غیر رسمی همدیگرو ببینیم که با یه خانم دیدمش و باهاش قطع رابطه کردم اما اقوامشو فرستاد خونمون از شانس اشنای پدرم دراومدند و کلی تعهد داد تا با اصرار خونواده و توصیه یه مشاور راضی به ازدواج شدم از نظر مذهبی پدرم و.خونواده همسرم معتقد نیستند اما من ومامانم و داداشم خیلی به مذهب اهمیت میدیم من اهل هنر هستمذو خیلی ادم احساساتی اما همسرم خیلی خشک و قانونمند راستش فقط چند باری سعی کردم با محبت تو رفتارش تغییر ایجاد کنم که اون برداشت دیگه ای داشتو میگفت التماسم میکنی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 4 پست

Array
    توروخدا کمکم کنید زندگیم داره از هم میپاشه

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 12 اسفند 93 [ 11:23]
    سطح
    9
    Overall activity: 99.7%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    26

تشکرشده 49 در 19 پست

Array
    سلام خانم قاسمی عزیز
    لطفا خونسردی خودتون حفظ کنید.
    در مورد خیانت همسرتون در واقع اتفاقی بوده که قبل ازدواج بوده و ایشون تعهد دادن که تکرار نکنن اگر واقعا به قول خوشون پایبندن پس شما دیگه نباید حرفی در موردش بزنی.
    ایا این موضوع تاثیر بدی برای شما داشته؟ یا همسرتونو چک می کنین و یا بهش بدبین هستید؟
    در مورد مشکلتون خیلی کلی توضیح دادین و باید با مثال های متفاوت اختلافات خودتون و همسرتون تشریح کنید تا دوستان ریشه یابی کنند.
    شما با خانواده همسرتون یه جا زندگی می کنید؟ این وابستگی مادر شوهر شما طبیعیه، هر مادری پسرش رو خیلی دوست داره و جنس دوست داشتنی که بین شما و همسرتون هست متفاوته، اینو بدونید که هر چقدر شما با مادر همسرتون با احترام و محبت بیشتری رفتار کنید به همون اندازه جایگاه شما پیش همسرتونم بالاتر میره.
    خودتون گفتید با رفتارهای نسنجیده این شرایط به وجود اوردید پس کمی سیاست به خرج بدید و با تغییر خودتون ارتباط با خانواده همسر را مدیریت کنید و حساسیت نسبت به مادر شوهر نداشته باشید. مهم زندگی شما و همسرتون و دختر عزیزتون هست.
    میشه بگید این محبتی که به همسر دارید چطور هست که ایشون بد برداشت می کنن و میگن التماس می کنی! می دونید که تفاوت نگرش زیادی بین خانم ها و اقایون هست. لطفا بیشتر توضیح بدید .
    موفق باشید

7. 3 کاربر از پست مفید anastazia تشکرکرده اند .

واحد (دوشنبه 04 اسفند 93), بی نهایت (یکشنبه 03 اسفند 93), سوده 82 (یکشنبه 03 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 4 پست

Array
    سلام مرسی از اینکه راهنماییم میکنید بله این خیانتش خیلی روی اعتمادم تاثیر گذاسته اما بعد از تولد دخترم سعی میکنم بهش نشون ندم نه جدا زندگی میکنیم با خونواده من و این موضوع مادرشو حساس و ناراحت کرده اما قبل از لینکار مخالفتی نمیکرد کلا شخصیت ملدرش اینطوری که از رفتارای بد پسرهاش با خانم هاشون لذت میبره مثلا چند بار به من گفته اون یکی پسرش از عهده زنش میادو کتکش میزنه مه من گفتم کار بدی میکنه اون گفت اخه رام نمیشه من خیلی بهم برخورد همسرم قبل از ازدواج با روحیات من اشنا بود اینکه دوست دارم فعالیت اجتماعی کنم و...گفت موافقه اما حالا زیر همه حرفاش زده مثلا میگه اجازه نداری حتی واسه خرید بری بیرون اجازه نداری کارای هنری تو خونه انجام بدی باید فقط بچه داری کنی از وقتی هم دخترمون به دنیا اومد رابطه زناشوییمون تقریبا به صفر رسید چند بار باهاش صحبت کردم میگه از دست کارات ناراحتم خوب البته منم بی تقصیر نبودم وقتی میدیدم بعم محبت نمیکنه باهاش لحبازی میکردم گاهی هم به خودم میگفتم چه دلیلی داره مرتب از خواسته های معقول خودم.کوتاه بیام و اینم بگم تو خونواده همسر من زن ارزشمند نیست ومادرش مرتب تو گوشش زمزمه میکنه مردسالاری درسته ودیگه اینکه همسرم فوق العاده ادم بد دهنیه ومرتب پیش خونوادش وتو خونه بهم فحش میده وقتی من ناراخت میشم میگه مگه ادم مهمی هستی کهنباید بهت فحش داد در مقابل گریه هام میخنده و انگ روانی بودن بهم میزنه اخه کدوم زنی اگه اینطوری باهاش رفتار بشه گریه نمیکنه تو خونه ما اگه مامانم گریه کنه بابام نازشو میکشه اما باتمام این مشکلات زندگیمو دوست دارم دلم نمیخواد دختر خانواده شو از دست بده

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    سلام عزیزم
    تول آرامشتو به دست بیار
    دختر خوب هیچ وقت با مادر شوهرت کل کل نکن و بدون که اون هرگز به این صورت عوض نمیشه که شما بگی این رفتار اشتباهه و این رفتار درسته
    اما ااگه با رفتار و منش خوب باهاش رفتار کنی اون شرمنده میشه و خودبه خود سعی می کنه رفتارش رو درست کنه
    با همسرت لجبازی نکن اصولا مردا می تونن لجباز تر باشن و کم نمی یارن اما خانمها حساس تر و عاطفی ترن و یه جا بلاخره خسته میشن پس هیچ وقت از راه لج و لجبازی وارد نشو
    به همسرت محبت کن به دخترت محبت کن فضای خونت رو شاد کن و مواقعی که پیش مادر همسرت هستی احترامش رو نگه دار و رو نقاط ضعفش دست نذار حالا یکی دو ساعتت همسرت بچه رو بغل نکنه چیزی نمیشه بذار حساسیت ها از بین بره .
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا, و در آن باغ کسی می خواند, که خدا هست، دگر غصه چرا ؟

10. 2 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

واحد (دوشنبه 04 اسفند 93), سوده 82 (یکشنبه 03 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 4 پست

Array
    مرسی از راهنماییتون ولی همسر من محبتهای منو نمیخواد و تحقیرم میکنه

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 27 اسفند 93 [ 11:51]
    سطح
    28
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 111
    Overall activity: 45.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    213

تشکرشده 213 در 91 پست

Array
    عزیزم فکر کنم یک راه خیلی خوب اینه که جلوی مادر شوهرت بهش هزار برابر بیش تر احترام بذار مثلا باهم توی یک ظرف غذا بخورید همش برو کنارش بشین اون وقت مادر شوهرت اینطور برداشت نمیکنه که توهمش بهش توجه میکنی از اونجایی که مادر شوهر ها چپه برداشت میکنن می گند تودلشون که پسر من همش چسبیده به زنش عادت بده خودتو که با القاب قشنگ صداش کنی مثل عزیزم اگر میگه التماسم میکنی بگو من جز توکسی ندارم اگر گریه میکنی اخه گریه مرد عصبانی میکنه وبهش اینطور میفهمونه که تو بی عرضه ای حتی بابت هم که ناز مامانتو میکشه این حس داره مطمئن باش گریه زن فقط فقط باید روی شونه مردش باشه وقتی عصبانی میخوای گریه کنی برو توبغلش گریه کن نگو نمیشه امتحان کن ببین این چیزها به طور ذاتی در درون انسان خداوند گذاشته وقتی بچه شما از شما ناراحت بره رو بهرو شما گریه کنه عصبانی میشی اما به صورت غریزی میاد توی بغل شما گریه میکنه ومارو اگر کوه عصبانیت باشید اروم میکنه دختر خوب خیانت مال گذشته است گذشته رو چالش کن تو بچه داری شوهر داری زندگی توبساز از قدیم میگند به مرد پر بال بده خودت پرواز کن به شوهرت عزت بده مخصوصا توی خانواده شوهرت نگو بچه رو بغل کن اگر خودش هم بغل کرد اینقدر ازش تشکر کن که مادر شوهرت نتونه چیزی بگه شما هرچی جلوی اون مطیع باشی وخودتون خوشبخت نون بدید اون ها هم امکان نداره دخالت کنند اگر کوچکترین اشتباهی جلوی بقیه مخصوصا خانواده شوهر مرتکب شدید منتظر بی حرمتی ها ودوبهم زنی ها از روی ترحمو دوستی باش عزیزم

این سخنرانی ها رو هم خودت گوش کن هم بده جاریت گوش کنه تا بفهمید که مردها چقدر موجودات اسونی هستند وزن ها اگر بخواهند چه اعجوبه هایی میشندقسمت اول (۹ مگابایت) - قسمت دوم (۱۴ مگابایت) - قسمت سوم (۴ مگابایت)

نمی‌دانم، اگر لازم است التماس کنم که گوش کنید!! نکات واقعاً مهمی بیان می‌شود که این روزها عامل بسیار از کدورت‌ها و طلاق‌های بین زن و شوهرهاست. ضمن اینکه به خصوص در قسمت سوم، یک دل سیر می‌خندید!! :)و سخنرانی کلید مرد که معجزه است به خدا
    kelidemard

13. کاربر روبرو از پست مفید کیانا 93 تشکرکرده است .

واحد (دوشنبه 04 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 4 پست

Array
    واقعا از راهنماییتون متشکرم خیلی خوب بود حتما سعی میکنم بهشون عمل کنم امیدوارم بتونم زندگیمو بهتر کنم

15. کاربر روبرو از پست مفید ghasemi تشکرکرده است .

کیانا 93 (سه شنبه 05 اسفند 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)