به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 دی 93 [ 14:36]
    سطح
    1
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

دوسش دارم اما نمیدونم بهش بگم یا نه

سلام
    چند مدت پیش با ی دختر دوست شدم از طریق شبکه های اجتماعی توی یه گروه
    باهم فقط دوست بودیم و ایشون ازدواج کرده و خیلی منطقی از هم جدا شدیم بدون هیچ دلبستگی.
    توی اون گروه چند نفر بودیم خیلی باهم صمیمی
    هیچ کس از رابطه ما خبر نداشت البته رابطمون فقط چت بود تلفنی و هرزگاهی همو میدیدیم
    الان دیگه باهم ارتباط نداریم من از همون اول از دوستش ک هم گروهی بودیم خوشم اومده بود اما چیزی نگفتم بهش
    چون توی ی شهر کوچیک هم زندگی میکنیم همگی تقریبا همو میشناسیم
    حالا نمیدونم اگه به اون دختره پیشنهاد ازدواج بدم
    و بخام از خانمی ک دوستم بوده کمک بگیرم بنظرتون کار درستیه؟
    البته خیلی دختر فهمیده و باشعوریه اما نمیدونم کارم درسته یا ن
    ی مشکل دیگه هم ک هست اینه ک این خانم ک میخامش بهم میگه داداش و منم ابجی صداش میزنم اما الان دیگه واقعا دوسش دارم
    کمکم کنید خاهشا

2. کاربر روبرو از پست مفید jellybean تشکرکرده است .

ali -guilan (چهارشنبه 17 دی 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    ینی کسی پیدا نشد جواب بده مرسی از همدردیتون

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 فروردین 03 [ 23:18]
    سطح
    88
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 486
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    1,198

تشکرشده 1,407 در 461 پست

Array
    سلام jellybean گرامی. بنظر من اشکالی نداره.چون اگر اون خانوم هم به شما علاقه مند باشه خب برا خواستگاری اقدام میکنین و بیشتر آشنا میشید.
    اون خانوم قبلی که باهاشون ارتباطی ندارید فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه اگر شما صادقانه و رسمی ازش بخواید کمکتون کنن. البته اگر واقعا لازمه ازش کمک بگیرید وگرنه اگر خودتون دختر مدنظرتون رو میتونید مستقیما باهاش موضوع رو درمیون بذارید و برای خواستگاری اقدام کنید بهتره دیگه به اون مورد قبلیتون نگید. بنظر من ارتباطی که قبلا با دوست ایشون داشتید رو بهتره بهشون بگید و پنهون نکنید.

موفق باشید

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.

5. کاربر روبرو از پست مفید zolal تشکرکرده است .

ali -guilan (چهارشنبه 17 دی 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 دی 00 [ 01:50]
    سطح
    55
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 110
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 288 در 108 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    با سلام

به همدردی خوش امدید

شما چند سالتونه؟
    ایا شرایط ازدواجو دارید؟

اگر به فکر ازدواج هستید یادتون باشه این جور روابط که از فضای مجازی شروع شده و به ازدواج ختم شده به احتمال زیاد به شکست ختم میشه
    چون معمولا جنس اینجور روابط یک احساسه
    (و چه بسا زود گذر) که فرد رو میکشونه به مراحل بعدی و خیلی کم احتمال داره اون فرد مورد نظر، واقعا همونی باشه با همون اخلاق و رفتار و کردار در عالم واقعی پس بیشتر تصورات خودتونو که ازش فردی با مشخصات دلخواهتون ساخته!
    احساس برای تشکیل یک زندگی کافی نیست! شما قراره بزرگترین تصمیم زندگی خودتونو بگیرید و دست به انتخابی بزنید که قراره فردی تا اخر عمر همدم شما بشه و به تمام وجودتون جهت بده....تصور نمیکنید خیلی این موضوع رو سر سری دارید میگیرید؟
    شما در خرید یه چیز ساده مثل جوراب .... هی اونور اینورش میکنید تا نکنه قشنگ نباشه یا جنسش بد باشه زود پاره بشه و ...

الان دیگه واقعا دوسش دارم
    با گفتن این جمله تکلیف خودتونو تا حدود زیادی روشن تر کردید! یعنی در انتخابتون شما حداقل 50 درصد راهو رفتید و احساس لازم برای انجام یک حرکت و ریسک بزرگ رو در خودتون ایجاد کردید

پس اگر به فکر شناخت هستید از راه مستقیم و خانوادتون اقدام کنید نه ایجاد رابطه دوستانه که رابطه دوستانه احساس شمارو بیشتر میکنه و نمیتونید تصمیم خوب و درستی بگیرید و واقعیت ها رو ببینید

اگرم به فکر رابطه دوستی هستید و در این مسائل مشاوره و راهنمایی میخواید باید بگم که خلاف قوانین همدردی هست و ما نمیتونیم بهتون بگیم که چطور با هم دوست بشید

ی مشکل دیگه هم ک هست اینه ک این خانم ک میخامش بهم میگه داداش و منم ابجی صداش میزنم
    گول زدن مناسبیه برای اینکه یک رابطه صمیمی تر در بین پسر و دختر شکل بگیره و این رابطه صمیمی ختم بشه به ارتباط نزدیک تر و نزدیک تر .... و اعتماد
    البته رابطمون فقط چت بود تلفنی و هرزگاهی همو میدیدیم
    موفق باشد

7. 4 کاربر از پست مفید احساس بهاری تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 17 دی 93), فرهنگ 27 (چهارشنبه 17 دی 93), zolal (چهارشنبه 17 دی 93), اقای نجار (چهارشنبه 17 دی 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط احساس بهاری نمایش پست ها
    با سلام

به همدردی خوش امدید

شما چند سالتونه؟
    ایا شرایط ازدواجو دارید؟

اگر به فکر ازدواج هستید یادتون باشه این جور روابط که از فضای مجازی شروع شده و به ازدواج ختم شده به احتمال زیاد به شکست ختم میشه
    چون معمولا جنس اینجور روابط یک احساسه
    (و چه بسا زود گذر) که فرد رو میکشونه به مراحل بعدی و خیلی کم احتمال داره اون فرد مورد نظر، واقعا همونی باشه با همون اخلاق و رفتار و کردار در عالم واقعی پس بیشتر تصورات خودتونو که ازش فردی با مشخصات دلخواهتون ساخته!
    احساس برای تشکیل یک زندگی کافی نیست! شما قراره بزرگترین تصمیم زندگی خودتونو بگیرید و دست به انتخابی بزنید که قراره فردی تا اخر عمر همدم شما بشه و به تمام وجودتون جهت بده....تصور نمیکنید خیلی این موضوع رو سر سری دارید میگیرید؟
    شما در خرید یه چیز ساده مثل جوراب .... هی اونور اینورش میکنید تا نکنه قشنگ نباشه یا جنسش بد باشه زود پاره بشه و ...

با گفتن این جمله تکلیف خودتونو تا حدود زیادی روشن تر کردید! یعنی در انتخابتون شما حداقل 50 درصد راهو رفتید و احساس لازم برای انجام یک حرکت و ریسک بزرگ رو در خودتون ایجاد کردید

پس اگر به فکر شناخت هستید از راه مستقیم و خانوادتون اقدام کنید نه ایجاد رابطه دوستانه که رابطه دوستانه احساس شمارو بیشتر میکنه و نمیتونید تصمیم خوب و درستی بگیرید و واقعیت ها رو ببینید

اگرم به فکر رابطه دوستی هستید و در این مسائل مشاوره و راهنمایی میخواید باید بگم که خلاف قوانین همدردی هست و ما نمیتونیم بهتون بگیم که چطور با هم دوست بشید

گول زدن مناسبیه برای اینکه یک رابطه صمیمی تر در بین پسر و دختر شکل بگیره و این رابطه صمیمی ختم بشه به ارتباط نزدیک تر و نزدیک تر .... و اعتماد

موفق باشد
    دوست عزیز اون رابطه با دوست ایشون بوده
    من الان احساسی عمل نکردم من از ایشون خوشم اومده
    بیانم بد بوده ک گفتم واقعا دوسش دارم؟
    دوسش دارم ن درحدی ک احساس جلودار بشه
    من باایشون رابطه ای ندارم ک باعث بشه احساسی پیش بیاد شاید 2 با 3 هفته ای یبار همو ببینیم اونم اگه کاری پیش بیاد
    قصد رابطه دوستی هم ندارم با ایشون و قوانین همدردی هم خوب میدونم بااینکه تازه واردم
    از ایشون خوشم اومده و تا حدودی هم از اخلاق و روحیات ایشون مطلع هستم
    من 26 سالمه ایشون 18
    بیشتر میتونم بگم تو مرحله شناخت هستم ازایشون و اگه ببینم مناسب نیستیم خیلی راحت میتونم بیخیال بشم
    ویرایش توسط jellybean : چهارشنبه 17 دی 93 در ساعت 22:25

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    [quote=پاییز69;368031]ابجی همون دوست دختر یا همسر آیندس که رو نیمکت ذخیره ها نشسته!!عجب
    میشه منظورتون روواضح بگید ازاین جمله؟
    من ک گفتم اصلا ب رابطه دوستی فکر نمیکنم باایشون ولی نمیدونم چطوری بهشون بگم
    نمیدونم اینجا سایت مشاوره هست یا متلک انداختن

10. کاربر روبرو از پست مفید jellybean تشکرکرده است .

zolal (پنجشنبه 18 دی 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    واقعا ممنون که اییییییین همه راهنماییم کردین
    خیلی تعریف این سایت رو شنیده بودم اما انگاری همه برعکسه شنیده هامه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 22:56]
    سطح
    74
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,154

تشکرشده 1,301 در 451 پست

Array
    سلام دوست عزیز.من یه اعتقادی دارم و اون این هستش که یه سری میخوای اسمشو گناه بذاریم خطا بذاریم اشتباه بزاریم یا هر چی ...سبب میشه شاید خدا یه سری چیزا رو در عوضش از ما بگیره..

شما طبیعتا ظاهرا این طور به نظر می رسه جایی عضو بودی و مثل خیلی روابط با بیان ابجی و داداش رابطه ای رو با خانمی شروع کردی یا اواسطش تا این جا هم هیچ اشکالی میگیم نباشه... و شما ایشون رو هم مناسب دیدی و شاید واقعا هم ایشون خیلی مناسب شما باشه..

ولی یه خطا کردی... و اون این که با خانمی که شوهر داره قرار میذاشتی بیرون(شما گفتی ازدواج کرده یعنی موقع ارتباط با هم ایشون همسر داشته) و این خانم دوست این ابجی شما که الان دوسش دارید هستند.. بعید میدونم از رابطتتون به ایشون نگفته باشه... گیریم هم نگفته باشه..ولی به محض خواستگاری کردن از ایشون ممکنه از دوست قدیمی شما راجب شما سوال کنه اون وقت میدونید چی میشه ؟

به نظر من بهتره برای همیشه اون خانم رو فراموش کنی... ولی اگه فکر میکنی نه دیگه و..

به نظرم شاید بد نباشه قبل ه چیز با اون خانمی که دوست بودی اول در میون بذاری و بهش بگی مثلا قصد ازدواج داری... و نگی طرف کیه...بعدش بهش بگی مثلا به نظر شما ایا بهش بگم قبل تر با خانمی ملاقات داشتم که همسر هم داشته و عکس العمل ایشون رو ببنید.. و در نهایت اگه منطقی بودند بگید کل موضوع رو ترستون هم بیان کنید بعدش ببنید ایشون چی میگن..

راجب این که به ایشون میگید ابجی اشکالی نداره...ولی شما قبل تر کارو به نظرم خراب کردید....به نظرم شاید بهتر باشه دنبال یه دختر دیگه باشید...

ضمنا دوست عزیز پاییز 69 اشاره کردند من حرفشون رو قبول دارم دخترا تا 20 یا 21 به ثبات نرسیدند و هنوز شاید ندونند که از دنیا چی میخوان پس بهتره یا صبر کنید بیش تر به نظر من...

و راستی اگه خدایی ناکرده متوجه بشی این خانم هم به واسطه این شبکه ها با پسری غیر شمادر ارتباط باشه ؟! گیریم قرار هم نذاشته باشند...ایا ناراحت نمیشی و این امر برات طبیعی هستش ؟ ایا بعد ازدواج ایشون رو منع نمیکنی از جاها ؟!

تصمیم با خود شماست.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فدایی یار نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.من یه اعتقادی دارم و اون این هستش که یه سری میخوای اسمشو گناه بذاریم خطا بذاریم اشتباه بزاریم یا هر چی ...سبب میشه شاید خدا یه سری چیزا رو در عوضش از ما بگیره..

شما طبیعتا ظاهرا این طور به نظر می رسه جایی عضو بودی و مثل خیلی روابط با بیان ابجی و داداش رابطه ای رو با خانمی شروع کردی یا اواسطش تا این جا هم هیچ اشکالی میگیم نباشه... و شما ایشون رو هم مناسب دیدی و شاید واقعا هم ایشون خیلی مناسب شما باشه..

ولی یه خطا کردی... و اون این که با خانمی که شوهر داره قرار میذاشتی بیرون(شما گفتی ازدواج کرده یعنی موقع ارتباط با هم ایشون همسر داشته) و این خانم دوست این ابجی شما که الان دوسش دارید هستند.. بعید میدونم از رابطتتون به ایشون نگفته باشه... گیریم هم نگفته باشه..ولی به محض خواستگاری کردن از ایشون ممکنه از دوست قدیمی شما راجب شما سوال کنه اون وقت میدونید چی میشه ؟

به نظر من بهتره برای همیشه اون خانم رو فراموش کنی... ولی اگه فکر میکنی نه دیگه و..

به نظرم شاید بد نباشه قبل ه چیز با اون خانمی که دوست بودی اول در میون بذاری و بهش بگی مثلا قصد ازدواج داری... و نگی طرف کیه...بعدش بهش بگی مثلا به نظر شما ایا بهش بگم قبل تر با خانمی ملاقات داشتم که همسر هم داشته و عکس العمل ایشون رو ببنید.. و در نهایت اگه منطقی بودند بگید کل موضوع رو ترستون هم بیان کنید بعدش ببنید ایشون چی میگن..

راجب این که به ایشون میگید ابجی اشکالی نداره...ولی شما قبل تر کارو به نظرم خراب کردید....به نظرم شاید بهتر باشه دنبال یه دختر دیگه باشید...

ضمنا دوست عزیز پاییز 69 اشاره کردند من حرفشون رو قبول دارم دخترا تا 20 یا 21 به ثبات نرسیدند و هنوز شاید ندونند که از دنیا چی میخوان پس بهتره یا صبر کنید بیش تر به نظر من...

و راستی اگه خدایی ناکرده متوجه بشی این خانم هم به واسطه این شبکه ها با پسری غیر شمادر ارتباط باشه ؟! گیریم قرار هم نذاشته باشند...ایا ناراحت نمیشی و این امر برات طبیعی هستش ؟ ایا بعد ازدواج ایشون رو منع نمیکنی از جاها ؟!

تصمیم با خود شماست.

اول از همه تشکر میکنم ازت فدایی یار عزیز ک نظرتو گفتی
    دوم اینکه اون خانمی ک من گفتم باهاش رابطه داشتم مجرد بودن زمان رابطمون بعد ک دیگه ازدواج کردن من باهاشون قطع رابطه کردم سو تفاهم نشه
    رابطه ماهم از حد خودش خداروشکر خارج نشد هیچ وقت
    حدو حدودایی واسه خودمون داشتیم ک ازش خارج نمیشدیم
    بازم بابت راهنماییتون تشکر میکنم دوست عزیز

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)