به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 08 مهر 01 [ 23:08]
    سطح
    54
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 119
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    112

تشکرشده 59 در 25 پست

Array

Lightbulb تفاوت در ظاهر زن و شوهر

سلام دوستان
    مدت 2 ساله که با همکلاسی دوران لیسانسم دوست هستم . به تازگی ایشون برای آشنایی همراه خونوادشون به خونمون اومدن . من و ایشون هر دو 26 سالمونه و هر دو فوق لیسانس هستیم .البته الان داره واسه امتحان دکترا خودشو آماده می کنه . من دوستش دارم و اونم منو خیلی دوس داره ولی مشکلی که الان دارم اینه که تا حالا هرکی ما رو دیده بهم گفته تو از اون توو قیافه خیلی سرتری . من دختر زیبایی هستم و اون چهره ی معمولی ای داره .حتا خودش هم همیشه میگه دوست دارم بچمون شبیه تو بشه. . اینو پدرمم بهم گفت وقتی که اولین بار به خونمون اومدن گفت فلانی خیلی سبزس و خیلیم لاغره ولی مامانم گفت پسرا بعد ازدواج تپل میشن.سعی میکنم دهن بین نباشم و لی حرفای دیگران داره کم کم روم تاثیر منفی میذاره مخصوصا الان که همش داره درس میخونه و به خاطر استرس خیلی لاغرم شده.
    اصلن نمیدونم وقتی یکی بهم اینو میگه چه عکس العملی باید نشون بدم . اولای رابطه زیاد به چشمم نمیومد الان که مشکلات دیگه ای هم پیدا کردیم این مساله بیشتر به چشمم میاد.

از اونایی که متاهلن میخوام بپرسم این مساله چقد بعد ازدواج اهمیت پیدا می کنه؟؟

2. 2 کاربر از پست مفید Deldar تشکرکرده اند .

maryam240 (سه شنبه 20 مرداد 94), sevil73 (دوشنبه 17 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    سلام و وقت بخیر...
    ببینید این چیزی که الان مشخصه اینه شما از دیگران خیلی دارین تاثیر میپذیرین.. اینو باید باور داشته باشید که شما برای دیگران ازدواج نمیکنید این خودتونین که باید با ایشون زندگی کنید.. و حتما هم طی دو سال از رفتار و اخلاق ایشون اگاهی پیدا کردین..این چیزی که معمولا افراد متاهل میگن اینه که اصولا قبلش باید ظاهر مورد پسند باشه یعنی به دلتون نشسته باشه تا بعد ازدواج عادی بشه ولی اگه اصلا به دلتون نشسته باشه خب بعدا هم خوب پیش نمیره... اما در مورد شما که همدیگرو میشناسین باشد از این مرحله به دل نشستن گذشته باشید که رابطتون 2 سال طول کشیده.. درباره دیگرانم شما باید به خودتون رجوع کنید که تا چه حد میتونین از دیگران تاثیر نگیرین .. البته من فکر میکنم الان که در مرحله انتخابه دیگران شاید نظر بدن بعد ازدواج اینقدر نیست... اگر درمورد مشکلات دیگه ای که پیش اومده دوست دارین صحبت کنید دوستان حتما بهتون راهنمایی میکنن...امیدوارم بهترینا براتون پیش بیاد

4. 8 کاربر از پست مفید ida bahrami تشکرکرده اند .

Deldar (دوشنبه 17 آذر 93), maedeh120 (سه شنبه 18 آذر 93), maryam240 (سه شنبه 20 مرداد 94), sevil73 (سه شنبه 18 آذر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 18 آذر 93), گوش ماهی (دوشنبه 17 آذر 93), واحد (جمعه 21 آذر 93), رزا (دوشنبه 17 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 بهمن 94 [ 00:21]
    سطح
    25
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 44
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    34

تشکرشده 153 در 42 پست

Array
    روزی که همسر من اومد خاستگاریم از لای در قیافشو دیدم گفتم وااااااای من بمیرمم زن این قیافه ایی نمیشم
    اما الان بعد از 7 سال زندگی اونقددددر ماهه که احساس میکنم زیباتر از همسر من خلق نشده
    زیبایی اخلاق رو همه زشتیها و نواقص ظاهری تاثیر زیااااادی داره

6. 10 کاربر از پست مفید باران آرام تشکرکرده اند .

Deldar (دوشنبه 17 آذر 93), ebi-larynx (چهارشنبه 19 آذر 93), maedeh120 (سه شنبه 18 آذر 93), maryam240 (سه شنبه 20 مرداد 94), mohammad6599 (پنجشنبه 20 آذر 93), sevil73 (سه شنبه 18 آذر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 18 آذر 93), کامران (شنبه 22 آذر 93), واحد (جمعه 21 آذر 93), رزا (دوشنبه 17 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 خرداد 97 [ 13:17]
    سطح
    65
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 245
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,386

تشکرشده 653 در 231 پست

Array
    از اونایی که متاهلن میخوام بپرسم این مساله چقد بعد ازدواج اهمیت پیدا می کنه؟؟
    در جواب سوالت باید بگم بعد ازدواج هیچ تاثیری نداره ... چون شما و ایشون انقده به هم نزدیک میشین که دیگه قیافه همدیگرو نمیبینید ... صدای همدیگرو نمیشنوید بلکه ذات همدیگرو میبینید ... رفتار همدیگرو میبینید و این تصمیمهاتونه که شنیده میشه و براتون هر روز زیبا تر یا زشت تر خواهد شد ... شما که 2 سال با ایشون بودید و ظاهرشون کوچکترین خللی در تصمیم شما نداشته پس چرا الان تحت تاثیر دیگران قرار میگیرین!!!! شما یه دختر 26 ساله کاملا بالغ هستی که بیش از نیمی از عمرت رو در جامعه سپری کردی ... از شما بعیده یه همچین حرف یا نگرشی ... به قول دوستمون باران آرام باید دید واقعا انقدر زیبایی درونی داره تا شما رو یک عمر مجذوب خودش کنه؟ ... بیشتر بهش نگاه کنید اما نه به ظاهرش بلکه به باطنش ... انشالا که لیاقت شما رو داشته باشه و خوشبخت بشین عزیزم

8. 9 کاربر از پست مفید هم آوا تشکرکرده اند .

Deldar (دوشنبه 17 آذر 93), hhp (پنجشنبه 20 آذر 93), maryam240 (سه شنبه 20 مرداد 94), mohammad6599 (پنجشنبه 20 آذر 93), sevil73 (سه شنبه 18 آذر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 18 آذر 93), کامران (شنبه 22 آذر 93), واحد (جمعه 21 آذر 93), رزا (دوشنبه 17 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 93 [ 02:33]
    دستاوردها:
    3 months registered
    تشکرها
    1

تشکرشده 138 در 41 پست

Array
    سلام قيافه مرد در زندگي بعد از ازدواج تاثيرش از صفرم كمتره همينكه مرد اراسته و تميز باشه براي زن كافيه ولي قبل از ازدواج حتمن بايد ظاهر به دلتون بشينه و به اصطلاح چندش نكنين ازش و جاذبه هايي هم داشته باشه من فكر ميكنم شما مشكلت چيز ديگه ايه و داري از قيافه و لاغريش بهونه مياري البته اين فقط حدسه منه😊
    من دوستي دارم عاشق مردي شد كه سوختگي در حد هشتاد درصد داشت تقريبا ده بار عمل جراهي كرده ولي دوستم عاشق شوهرشه ولي از نظر من اون آقا واقعا يه مرد فيل نماست ولي دوستم جوري عاشقشه كه به عمرم همچين عشقي نديدم چرا!!!!! چون عاشق درون اين مرد شده چيز زيبايي در درونش ديده كه من و امثال من نديديم و چشم بصيرت داشته واقعا

10. 10 کاربر از پست مفید ماهك تشکرکرده اند .

Deldar (دوشنبه 17 آذر 93), maedeh120 (سه شنبه 18 آذر 93), maryam240 (سه شنبه 20 مرداد 94), mohammad6599 (پنجشنبه 20 آذر 93), sevil73 (سه شنبه 18 آذر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 18 آذر 93), کامران (شنبه 22 آذر 93), واحد (جمعه 21 آذر 93), هم آوا (دوشنبه 17 آذر 93), رزا (دوشنبه 17 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 05 آبان 00 [ 02:20]
    سطح
    83
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 6
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,156

تشکرشده 742 در 286 پست

Array
    سلام دلدار جان
    خودت از دیگران میپرسی که به هم میاید یا نه؟ خودت دنبال تایید گرفتنی یا اونا خودشون نظرشون رو میگن؟

12. 3 کاربر از پست مفید نیکیا تشکرکرده اند .

sevil73 (سه شنبه 18 آذر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 18 آذر 93), رزا (دوشنبه 17 آذر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    54
    دستاوردها:
    تشکرها
    112

تشکرشده 59 در 25 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیکیا نمایش پست ها
    سلام دلدار جان
    خودت از دیگران میپرسی که به هم میاید یا نه؟ خودت دنبال تایید گرفتنی یا اونا خودشون نظرشون رو میگن؟
    نیکیا جان خودم نپرسیدم . اونایی که عکسمونو دیدن بهم گفتن . و همین جوری که گفتم پدرم بعد جلسه آشنایی گفت . یه بارم مامانم گفت فکر می کردم تو که رو همه چی سخت سلیقه ای رو انتخاب شوهرم این جوری باشی که دیدم نیستی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ida bahrami نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر...
    ببینید این چیزی که الان مشخصه اینه شما از دیگران خیلی دارین تاثیر میپذیرین.. اینو باید باور داشته باشید که شما برای دیگران ازدواج نمیکنید این خودتونین که باید با ایشون زندگی کنید.. و حتما هم طی دو سال از رفتار و اخلاق ایشون اگاهی پیدا کردین..این چیزی که معمولا افراد متاهل میگن اینه که اصولا قبلش باید ظاهر مورد پسند باشه یعنی به دلتون نشسته باشه تا بعد ازدواج عادی بشه ولی اگه اصلا به دلتون نشسته باشه خب بعدا هم خوب پیش نمیره... اما در مورد شما که همدیگرو میشناسین باشد از این مرحله به دل نشستن گذشته باشید که رابطتون 2 سال طول کشیده.. درباره دیگرانم شما باید به خودتون رجوع کنید که تا چه حد میتونین از دیگران تاثیر نگیرین .. البته من فکر میکنم الان که در مرحله انتخابه دیگران شاید نظر بدن بعد ازدواج اینقدر نیست... اگر درمورد مشکلات دیگه ای که پیش اومده دوست دارین صحبت کنید دوستان حتما بهتون راهنمایی میکنن...امیدوارم بهترینا براتون پیش بیاد
    آیدا جان ایشون و من مال دو تا شهر مختلفیم که با هم 300 کیلومتر فاصله داریم . قبلا که درسم تموم نشده بود و اونجا بودم زیاد همو میدیدیم ولی الان دیدنمون محدود شده شاید دوماه یک یک بار . این دیر دیدنا خیلی منو اذیت می کنه . احساس می کنم واسم یه غریبه شده انگار وجود خارجی نداره . بیشتر موقع ها که زنگ می زنه فقط در مورد درساش و کاراش حرف میزنه . قبلنا خیلی بیشتر با هم حرف میزدیم . ازونایی بودیم که همه روزمونو واسه هم تعریف می کردیم . الان هم من درگیر پایان نامم هم ایشون درگیر کنکور . کلا هر دومون خیلی عصبی شدیم .
    تقریبا اگه هر روزم نشه یه روز در میون دعوا می کنیم . خود من بعضی موقع ها احساس می کنم دوس دارم چند روز گوشیم خاموش باشه فقط تو حال خودم باشم . انگار شادی از رابطه ما رفته . احساس می کنم همه چی تکراری شده . هیچی دیگه قشنگ و عاشقانه نیس . قبلنا خودم بیشتر سعی می کردم رابطه رو جذاب کنم بیشتر من موضوع میدادم که با هم حرف بزنیم . ولی الان دیگه اون زیاد وقت نداره همه حرفامون شده چه خبر ؟ چه خبر ؟ . متاسفانه یا خوشبختانه من آدمیم که از چیزا و حرفای تکراری زود خسته میشم . الان حس می کنم حرفامون خسته کننده شده.
    البته مثل همیشه بهم محبت کلامی می کنه ولی من دوس دارم مث قبل باز همون قدر زیاد حرف بزنیم . احساس می کنم تخلیه نمیشم . اینم بگم که تک دخترم و با مادرم هم صمیمی نیستم .یه جورایی همه حرفای حتا خاله زنکی که دخترا به مامانشون میگن رو من همیشه به اون میگفتم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ida bahrami نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر...
    آیدا جان ایشون و من مال دو تا شهر مختلفیم که با هم 300 کیلومتر فاصله داریم . قبلا که درسم تموم نشده بود و اونجا بودم زیاد همو میدیدیم ولی الان دیدنمون محدود شده شاید دوماه یک یک بار . این دیر دیدنا خیلی منو اذیت می کنه . احساس می کنم واسم یه غریبه شده انگار وجود خارجی نداره . بیشتر موقع ها که زنگ می زنه فقط در مورد درساش و کاراش حرف میزنه . قبلنا خیلی بیشتر با هم حرف میزدیم . ازونایی بودیم که همه روزمونو واسه هم تعریف می کردیم . الان هم من درگیر پایان نامم هم ایشون درگیر کنکور . کلا هر دومون خیلی عصبی شدیم .
    تقریبا اگه هر روزم نشه یه روز در میون دعوا می کنیم . خود من بعضی موقع ها احساس می کنم دوس دارم چند روز گوشیم خاموش باشه فقط تو حال خودم باشم . انگار شادی از رابطه ما رفته . احساس می کنم همه چی تکراری شده . هیچی دیگه قشنگ و عاشقانه نیس . قبلنا خودم بیشتر سعی می کردم رابطه رو جذاب کنم بیشتر من موضوع میدادم که با هم حرف بزنیم . ولی الان دیگه اون زیاد وقت نداره همه حرفامون شده چه خبر ؟ چه خبر ؟ . متاسفانه یا خوشبختانه من آدمیم که از چیزا و حرفای تکراری زود خسته میشم . الان حس می کنم حرفامون خسته کننده شده.
    البته مثل همیشه بهم محبت کلامی می کنه ولی من دوس دارم مث قبل باز همون قدر زیاد حرف بزنیم . احساس می کنم تخلیه نمیشم . اینم بگم که تک دخترم و با مادرم هم صمیمی نیستم .یه جورایی همه حرفای حتا خاله زنکی که دخترا به مامانشون میگن رو من همیشه به اون میگفتم

- - - Updated - - -

هم آوا جان من 26 سالم هست.ولی شخصیتم مث دخترای کم سن و سال تره . معمولا هم همه در مورد سنم اشتباه می کنن.
    تصمیمات احساسی زیاد میگیرم انگار اصلن دوس ندارم بزرگ شم . یه جورایی کودک بودن رو همیشه ترجیح میدم . و همیشم دوس دارم تو حال زندگی کنم در صورتی که ایشون خیلی آینده نگره . میدونم که الان خیلیاتون به من میگین تا کنکورش صبر کن همه چی دوباره خوب میشه . تو دلمم میدونم این حرف درسته ولی تو عمل نمی تونم . این که الان رابطه مث قبل نیس ناراحتم می کنه درونی . این ناراحتی درونی باعث میشه وقتی زنگ میزنه بی حوصله باهاش بحرفم .خب اونم بهش بر میخوره دعوا میشه.

14. 4 کاربر از پست مفید Deldar تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 18 آذر 93), maryam240 (سه شنبه 20 مرداد 94), sevil73 (سه شنبه 18 آذر 93), هم آوا (سه شنبه 18 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 05 آبان 00 [ 02:20]
    سطح
    83
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 6
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,156

تشکرشده 742 در 286 پست

Array
    دلدار جون مرسی که جوابم رو دادی.
    یه سوال دیگه تا حالا شده وقتی دلت براش تنگ میشه قربون صدقه اش بری توی دلت؟ مثلا توی دلت یادش بیفتی بگی آخی الهی قربونش برم. یا یهو هیجان زده بشی به خاطرش؟ به جز لاغری و سبزه بودن مشکل ظاهری دیگه ای هم داره؟ پوششش رو میپسندی؟

16. کاربر روبرو از پست مفید نیکیا تشکرکرده است .

Deldar (سه شنبه 18 آذر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    54
    دستاوردها:
    تشکرها
    112

تشکرشده 59 در 25 پست

Array
    تو دلم تا حالا قربون صدقش نرفتم کلا قربون صدقه کسی نرفتم تا حالا. ولی وقتی میبینمش هیجان زده میشم فقط تند تند میخوام حرف بزنم . وقتی میبینمش یه جور عجیبیم هی میخندم . کلا دنیا یادم میره .سرخوش میشم. یه چیزی هس همیشه میگن دخترا شنیدارین پسرا دیداری . من به شدت دیداریم . از دل برود هر آنکه از دیده برفت در مورد من صدق می کنه
    نه مشکل ظاهری دیگه ای نداره . پوشش بد نیس . البته خب زیاد هم به سلیقه من نیس .من دوس دارم رنگای شاد تری بپوشه ولی خودش میگه سبزم بهم نمیاد.

18. 4 کاربر از پست مفید Deldar تشکرکرده اند .

maryam240 (سه شنبه 20 مرداد 94), sevil73 (سه شنبه 18 آذر 93), واحد (جمعه 21 آذر 93), نیکیا (چهارشنبه 19 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آبان 96 [ 13:33]
    سطح
    40
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    157

تشکرشده 216 در 94 پست

Array
    اگر مشکلتون ظاهره که بهتون قطعا میگم ظاهر اونهم ظاهر مرد هیچ نقشی تو زندگی مشترک آینده نداره . مهم اینه که ظاهرش به دل شما بنشینه و بتونید به عنوان شوهر در کنار خودتون بپذیرید که ظاهرا اینطور هم بوده چون شما 2 سال است که با هم دوست هستید ضمنا حرف دیگران کوچکترین اهمیتی نباید برای شما داشته باشه چون این شما هستید که میخواهید یک عمر در کنار همسرتون زندگی کنید نه اونها . زیبایی صورت فقط در زمان جوانی وجود دارد و بعدش فقط اخلاق و رفتار و سیرت شخص است که می ماند . پس هیچ اهمیتی به حرفهای دیگران ندهید و به عقل و دل خودتان رجوع کنید . مطمئن باشید که بعد از ازدواج ظاهر طرف برایتون عادی میشه و یک روز به این فکرهای خودتون می خندید .

در مورد عادی شدن روابط هم به نظر من کاملا طبیعی است بعد از یک مدت دوستی اون هیجان کاذب و شور و حرارت کمتر میشه که معمولا دخترها نگران میشن و فکر میکنن رابطشون سرد شده در صورتیکه همین که شما هر وقت اونو میبینید هیجان دارید و اینقدر خوشحال میشید نشون میده که دوست داشتن و عشق بین شما وجود داره و مطمئنا بعد از ازدواج بیشتر هم خواهد شد.

20. 4 کاربر از پست مفید Aras تشکرکرده اند .

Deldar (سه شنبه 18 آذر 93), maryam240 (سه شنبه 20 مرداد 94), sevil73 (سه شنبه 18 آذر 93), کامران (شنبه 22 آذر 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)