به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 72
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 بهمن 93 [ 12:22]
    سطح
    29
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 98
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registeredSocial
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array

به خاطر مشکلات مالی و نبود حامی در زندگی پرخاشگر شدم

سلام به دوستان
    چند روزیه خیلی دلگیرم ... اعصابم یه چیزی فراتر از خورده ... خیلی احساس ضعف میکنم ... اعتماد به نفسم اومده زیر صفر ... از کمبود وجود پدر توی زندگیم .. نداشتن یه حمایت کننده .. انگار خدا اصلا منو نمیبینه هرچقدر دعا میکنم فایده نداره ... همش تو زندگیم در حال بدو بدوام به هیچ حاهم نمیرسم ... هیچ پس انداز و پشتوانه ای ندارم ... دلم به هیچی گرم نیست ...نه انگیزه ای ...هیچی ... همه دوستام که پدر دارن ماشین دارن ... زندگی اروم دارن ...توخونه نشستن همش کلاسای مختلف میرن... اونوقت من صبح تاغروب کارکنم کم بیارم عصبی بشم سرم داد و بیداد کنن غر بزنن به درسم نرسم...پول کلاس وقت کلاس نداشته باشم ... همش نگرانی و دلهره ...زندگی کردنم شده زوری مجبوری ... خیلی بی انگیزه ام همش نگران ایندمم که چی میخواد بشه ...
    تا یکی بهم حرف میزنه سریع داد میزنم سرش ... تو خونه همش به مامانم غر میزنم دیگه کلافه شدم ...
    هرکس بخواهد کاری را انجام دهد
    "راهش را پیدا میکن "
    هرکس نخواهد کاری را انجام دهد
    "بهانه اش را"

2. 10 کاربر از پست مفید maedeh120 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 26 آبان 93), ali -guilan (پنجشنبه 29 آبان 93), ida bahrami (دوشنبه 26 آبان 93), khaleghezey (دوشنبه 26 آبان 93), m.reza91 (دوشنبه 26 آبان 93), Pooh (سه شنبه 04 آذر 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 29 آبان 93), کیت کت (دوشنبه 26 آبان 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93), شیدا. (دوشنبه 26 آبان 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود

باتوجه به سنت اتفاقا خوب پیش رفتی.فقط یکم عجولی که باید این قسمت را بیشتر روش کار کنی که اونم سنت بره بالاتر صبورتر میشی.والا توی دور اطراف ما که میبینم دختری که ماشین داشته باشه و همش بره کلاس کمتر میبینم.شاید پدر نداشته باشی ولی برو خدارا شاکر باش که مادر داری بالای سرت قدر چیزهایی که داری را بدان

یه ایرادی دارم بهت چقدر روی خودت عیب و ایراد میزاری بابا تو هنوز سنی نداری که بچه ای انصافا اگه زودتر ازدواج میکردم الان یه دختر داشتم همسن خودت به اندازه سنت از خودت توقع و انتظار داشته باش بزار زندگی مسیرشو طی کنه اینقدر عجله نکن والا بخدا خبری نیست اون جلوها.یکیش مثلا در مورد ازدواج خیلی داری عجله میکنی یه استپ بده به زندگیت جلوتو که نگرفتن برو کلاس بیشتر بخودت رسیدگی کن علایقتو دنبال کن از وقت های آزادت استفاده کن.همین الان یه نظر سنجی کنیم توی سایت خیلی از بچه ها موقعیت الان تو بهش رسیدی را تجربه کردن و بخوبی درک میکنن موقعیتی که الان درش قرار گرفتی.

دختر خوب و فهمیده ای هستی فقط یکم روی عجول بودن خودت کار کنی و اینکه پشت سر هم بخودت برچسب منفی نزنی خیلی بهتر از اینی که هستی میشی.دخترهای همسن تو والا من دارم میبینم اکثرشان فقط فکر قر و فر و مدل جدید آرایش و مانتو از اینجور مسائل هستند قدر خودتو بیشتر بدان.
    قسمت چیزی عجیبیه شما قسمتت بوده پدرتو از دست بدی و منم قسمت بوده توی 20 سالگی یتیم بشم و مادرمو از دست بدم.اینو یادت باشه اوستا کریم هرچیزی به آدم میده یه روزم خودش تصمیم میگیره از آدم بگیرش پس سعی کنیم تا وقتی هستند قدر داشته هامون را بدانیم که وقتی رفتن حسرتشان را نخوریم
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

4. 14 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 26 آبان 93), ali -guilan (پنجشنبه 29 آبان 93), asal2013 (دوشنبه 26 آبان 93), hira (سه شنبه 11 آذر 93), ida bahrami (دوشنبه 26 آبان 93), m.reza91 (دوشنبه 26 آبان 93), maedeh120 (دوشنبه 26 آبان 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 27 آبان 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 29 آبان 93), گوش ماهی (پنجشنبه 29 آبان 93), واحد (چهارشنبه 28 آبان 93), آنیتا123 (دوشنبه 26 آبان 93), آرام دل (چهارشنبه 12 آذر 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    مائده جان وقتی میدونی این شرایطت هست و کسی قرار نیست بیاد حمایتت کنه وفقط خودتی وخودت، پس بهتره دستاتو بزاری روی زانوهات وبلند شی!
    اتفاقا از الان باید شروع کنی از فرصتها استفاده کن کم کم جلو برو صبور باش وعجله نکن! متاسفانه برخلاف بقیه بهت میگم اگه با همین وضعیت سنت بره بالا نتونی اینده خودت رو تضمین کنی
    صد برابر اخلاقت بدتر میشه کلا انگار همچی و همه کس روی اعصابت هستن!
    چیزی که من الان درگیرشم منم پدر ندارم از 4سالگی همین باعث شده خیلی توی زندگیم کمبود داشته باشم
    خیلی روی روح وروانم تاثیر بد گذاشته ولی دست رو دست نزاشتم تا انجایی که دست خودم بوده خودم رو بالا کشیدم گر چه هنوز هم هیچی ندارم ولی میدونم تلاشم رو کردم
    ولی باز هم کلی نگران اینده ام هستم نه حامی نه پشتیبانی ونه تکیه گاهی به جز خدا خیلی سخته !!!!! کاملا درکت میکنم ولی خوب چیکار کنیم سرنوشت ماهم این بوده باید خودمون نقش همه اون نداشته ها رو بازی کنیم هم پدر هم مادر هم همسر و حامی وتکیه گاه........

امیدوارم خودت رو قوی کنی بتونی از عهده همه این مشکلات بر بیای از جوونیت بهترین استفاده رو بکن تا یه روزی پشیمون نشی!
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

6. 14 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 11 آذر 93), asal2013 (دوشنبه 26 آبان 93), ida bahrami (دوشنبه 26 آبان 93), khaleghezey (دوشنبه 26 آبان 93), m.reza91 (دوشنبه 26 آبان 93), maedeh120 (دوشنبه 26 آبان 93), Pooh (سه شنبه 04 آذر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 27 آبان 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 29 آبان 93), کیت کت (دوشنبه 26 آبان 93), واحد (چهارشنبه 28 آبان 93), آنیتا123 (دوشنبه 26 آبان 93), آرام دل (چهارشنبه 12 آذر 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 آبان 94 [ 21:48]
    سطح
    78
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 322
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    مایده جون ببین....الان 80 درصد جامعه تو فشارن...به شکل های مختلف،...من نمیدونم کارت چیه،من نمی دونم چرا سرت غر میزنن؛راستش بخوام حرف بزنم چیزی بیشتر از بقیه ندارم بگم....فقط دنبال یه فرصتی برای ابتکار باش والا هر چی ادم درست و درمون من دیدیم نه خانواده درستی داشته نه پشتیبان و نه ارامش...

- - - Updated - - -

راستی مایده خواستم برات یه موضوعی رو پست خصوصی بزارم نشد.

8. 5 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 11 آذر 93), maedeh120 (دوشنبه 26 آبان 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 27 آبان 93), آرام دل (چهارشنبه 12 آذر 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    سلام دوست خوبم
    ناراحتیت کاملا قابل درکه... زندگی پر از فراز و نشیبه... اما همینه زندگی ...به قول اقای خاله قزی قسمت این بوده...اما همه چیز واقعا به وجود پدر نیست درسته حمایت میشه .. اما گاهی شرایط جوری میشه ادم مجبوره سختیرو تحمل کنه... خیلی هم سخته منم مجبور شدم زود کار کنم و خیلی هم عصبی و پرخاشگر بودم... مائده جان واقعا با این حرص خوردنا چیزی عوض نمیشه..جز خودت که روز به روز تحلیل میری... واقعا من یاد گرفتم بجنگم تو زندگیم... الانم از خیلی از دوستای خودم که تو رفاه بزرگ شدن هم تجربم بیشتره و هم واقعا تو شرایط سخت میتونم زندگی کنم...باید ببینی از چی بیشتر لذت میبری .. اونو انجام بده ..حتی با هزینه های کم... مثلا کلاس ورزش یا نشد پیاده روی یا کتاب یا مثلا فیلم نگاه کردن... و قدر سلامتیتو بدون واقعا مهمترین چیز همینه... من درکت میکنم... اما خودتم میدونی چیزی عوض نمیشه اینجوری فقط خودت ناراحتیت میمونه گلم...باید راهتو پیدا کنی اصلا به هدف فکر نکن ببین مسیرو چطور طی میکنی ... خیلیا مائده جان خیلیا الان همین شرایطو دارن نه اینده ای میبینن نه پشتوانه دارن ... امیدت به خدا باشه فقط همین ... به هر حال اتفاقای خوب هم می افته.. نگران نباش اصلا اصلا......

10. 7 کاربر از پست مفید ida bahrami تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 11 آذر 93), maedeh120 (دوشنبه 26 آبان 93), Pooh (سه شنبه 04 آذر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 27 آبان 93), کیت کت (دوشنبه 26 آبان 93), آنیتا123 (دوشنبه 26 آبان 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    از راهنمایی و دلداریتون ممنونم ببخشید که دیر جواب دادم .... .
    خیلی این چند روز نیاز دارم دلداری بشم ...
    همش میگم چرا اخه لااقل پول نیست .. ارامش و خوشبختی چرا نیست ... دلگرمی چرا نیست ... دلم واسه خودم و مامانم میسوزه ... بابام خیلی ادم بی رحمیه ... من دوست دارم پیشرفت کنم اما خلاق نیستم ... دوست دارم برم کلاسای فشرده بعد واسه خودم کار خوب دست و پا کنم اما هزیته کلاس خیلی بالاست ... مامانم د رامد ثابتش در ماه 600یا 650هزار تومن که همش میره پای اجاره خونه و قبوض و ...
    منم 650میگیرم که میدم جای وام هایی که داشتم ... یعنی هیچی برای پس انداز یا خرج های دیگه نمیمونه یعنی ما فقط همینطوری داریم زندگی میکنیم ...هیچی ... با توجه به خاله قزی عزیز ... ازدواج هم یکی از دلایلش این بود که شاید کمتر سختی هم در زمینه مالی هم تو زمینه نبود حامی بود ...
    ابی بیکران جان خوشحالم که از همه بیشتر متوجه حال من هستی ... واقعا زندگی سخت میگذره خیلی سخت ... اما متاسفانه تمام دوستای اطرافم از وضع مالی خوب برخوردارن و این منو ضایع تر میکنه که خدا کی عدالتش رو میخواد نشون بده ...
    کیت کت جان همش تو این فکرم که اگه بشه چندجا بتونم کار کنم اما چه کاری نمیدونم خیلی دوست دارم از سمت شما دوستان پیشنهاداتی بهم ارائه بشه که یه راهی برای درامد بیشتر ... ارامش روان .. و اینکه زیاد حسرت دیگران رو نخورم و....
    کیت کت جان تا یه هفته دیگه حق اشتراکم رو پرداخت میکنم تا بتونم پیغامت رو دریافت کنم ... مطمئنم که پیام پر محتوایی هست برام

- - - Updated - - -

بچه ها الان من فعلا کاربر هستم به خاطر این مجبورم کمتر پیام بدم وگرنه حرف زیاده
    آیداجان ازت ممنونم که همیشه در کنارمی و تو تاپیک ها شرکت میکنی واقعا حرفات ارومم میکنه ... همه بهم میگن خیلی بداخلاق و نا امید شدم ... دوست دارم اخلاقمو بهتر کنم دست از نا امیدی بکشم ... دنبال یه انگیزه ایم
    "راهش را پیدا میکن "
    "بهانه اش را"

12. 8 کاربر از پست مفید maedeh120 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 27 آبان 93), ali -guilan (سه شنبه 11 آذر 93), ida bahrami (سه شنبه 27 آبان 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 آبان 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 29 آبان 93), کیت کت (سه شنبه 27 آبان 93), اثر راشومون (سه شنبه 27 آبان 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 03 خرداد 94 [ 14:19]
    سطح
    35
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 42.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    162

تشکرشده 593 در 152 پست

Array
    سلام بانو

خوبی؟
    من یه خورده از دست یه سری از دوستان ناراحتم.
    به جای این که بگن دقیقا چه کنی ، درست نیست بگن که فقط بشینی امیدت به خدا باشه.
    من نمیدونم رشتت چی بوده؟ تو چی تخصص داری !!!
    سعی کن یه مهارتی بدست بیاری. چیش مهم نیست. چیزی که ممکنه یکی دوسال طول بکشه یادگیریش. مرتبط با غیر مرتبط با رشتت.
    اما هرچی باشه مطمئن باش بعدش خواهان پیدا میکنی. شک نکن.
    البته غیر از اینا خودت میدونی پیشنهاد خاص من چیه !!!

موفق و موید

14. 5 کاربر از پست مفید love less تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 11 آذر 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 آبان 93), maedeh120 (سه شنبه 27 آبان 93), کیت کت (سه شنبه 27 آبان 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 فروردین 97 [ 15:34]
    سطح
    60
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 832 در 244 پست

Array
    سلام عزیزم من الان زیاد وقت ندارم چیزی بنویسم فقط اومدم بهت بگم خدا وقتی چیزی رو از ادم می گیری به جاش چیزی هم به ادم میده..اینوجدی می گم روش فکر کن..

الانتو نبین بهت قول میدم چند سال دیگه وقتی به گذشتت فکر کنی خدا رو بابت داشته های حالت شکر می کنی بهت قول میدم..فقط باید ایمان داشته باشی..

اینم بگم وقتی چیزایی که به صلاحتهو واست بهتره رو بهت میده که اون زمان پتانسیلشو داشته باشی.. شاید الان حرف منو نفهمه اما مطمءنم یک زمانی ایمان میاری به حرفام و این که خدا واقعا عادله

16. 3 کاربر از پست مفید SOGAND. تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 11 آذر 93), maedeh120 (سه شنبه 27 آبان 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    love less عزیز ممنونم از نظرت میخوام دوره بگذرونم اما اصلا وقتش رو ندارم اصلا .... همینطوریش به هیچی نمیرسم ....
    سوگند جان خیلی ممنونم اما آینده هیچ کدوم از ما ها مشخص نیست من الان به مشکل خوردم ... فعلا واسه اینده هیچ فکری ندارم فقط نگرانم که میخواد چی بشه ... الان نمیدونم باید چه راهی رو برم چیکار کنم ...
    "راهش را پیدا میکن "
    "بهانه اش را"

18. 2 کاربر از پست مفید maedeh120 تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 11 آذر 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    سلام و روزت بخیر
    من فکر میکنم چیزی که الان مائده جان بیشتر احتیاج داره ارامش باشه...و اینکه حرفای دلتو بگی اینجا... گاهی این حس های منفی وجود آدم با بیرون ریختن و درد دل کردن کم میشه... در واقع به جایی میرسه ادم که خیلی کم میاره و نیاز به استارت دوباره داره....مائده جان من در شما رگه هایی از چند سال قبل خودمو میبینم .. واسه همین میدونم چی میگی...من خودم شخصا معتقدم به قول شاعر میشه سرنوشت خویش را از سر نوشت.... اقای love less نمیشه دقیقا به کسی گفت که چی کار کنه... هر کس شرایط زندگی خودشو داره...مهارت یاد گرفتن خیلی خوبه اصلا هم انکار نمیکنم اما واقعا نیاز به هزینه داره....اونم هزینه کمی نیست... من خودمو مثال میزنم که از صبح تا 5 سر کار باشم با هزار نفر بحث کنم هزار چیزو تحمل کنم بعد که تازه حق واقعی هم نگیرم...بعدش چه انرژی برام میمونه که شخصا و با هدف و انگیزه بتونم مهارتیو شخصا کسب کنم بدون کلاس؟ خیلی حرفا راحته اما یه انسان که در این سن باید شاد باشه و خوشحال و پر از انرژی چقدر میتونه از همه چیز صرف نظر کنه؟؟ بدون پشتوانه خیلی سخته زندگی کردن.... این حقیقته و هر کی بگه میشه از صفر تو وضع جامعه ما شروع کرد به خیلی جاها رسید خیلی دوست دارم بشنوم واقعا چجوری....
    ببخش مائده جان این سوال که داری عدالت کجاست سوالیه که از قدیمم بوده و هست
    اگر دستم رسد بر چرخ گردون از او پرسم که این چون است و آن چون
    یکی را میدهی صد گونه نعمت یکی را نان جو آلوده در خون..............
    اما واقعا به هر دینی هم اعتقاد داشته باشی می فهمی عدالت وجود داره و ما شاید درکش نکنیم.... عدالت همینه که شما داری تلاشتو میکنی و پاک زندگی میکنی... همینه که مثل خیلی از همسن و سالات دنبال خیلی چیزای دیگه واسه معیشتت نیستی... این فکر و تلاشی که خدا بهت داده نشون همون عدالته...همین که اصلا فکر میکنی به مسائل و دنبال راهی.... برگرد به سال قبلت ببین چه پیشرفتایی کردی ... دوستاتم که در رفاهن مطمئنن مشکلات خودشونو دارن ... همه ادما سختیهایی دارن خودتو با کسی مقایسه نکن همین که مقایسه کردی شروع نا امیدی هاته....
    مراقب خودت باش

20. 5 کاربر از پست مفید ida bahrami تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 27 آبان 93), ali -guilan (سه شنبه 11 آذر 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 آبان 93), maedeh120 (سه شنبه 27 آبان 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93)

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)