به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 شهریور 96 [ 00:34]
    سطح
    43
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    84

تشکرشده 80 در 54 پست

Array

نمیدونم چرا دارم زندگی میکنم

نمیدونم چه طوری بگم گرچند تو همدردی هم چون به خوبی نتونستم شرایطم رو به دیگران به خوبی تفهیم کنم که تا الان ده ها پست مختلف از وسواس در خرید,کم حرفی,نداشتن دوست صمیمی تا مشکل بیماریم و چندین پست مختلف که تو هیچکدومش به نتیجه ی رضایت بخش نرسیدم در واقع اصلا نمیدونم چرا دارم با دیگران زندگی میکنم اصلا تو هیچ چیزی خودم رو قبول ندارم یادمه از بچگی از قبل قبول کرده بودم که من زشتم یا من چهره ی بدی دارم و من نادانم و یا اینکه از بچگی همه به هم زور میگفتن نمیدونم چرا ولی با هیچکسی از همکلاسیانم گرفته تا دکترم و افرادی (که چندین بار میبینمشون ولی به هیچ وجه باهاشون صمیمی نمیشم) و در واقع با هیچکس نمیتونم دو کلمه حرف مفید بزنم کارم فقط اینه سلام علیک کردن و خداحافظ و اینکه از روزی که به یاد دارم همیشه ی خدا ناراحت بودم از بیماریم گرفته تا بی عرضه بودنم تا نتونستن صحبت خوب با دیگران و غصه های مختلف دیگه اصن نمیدونم واسه چی دارم زندگی میکنم

2. 2 کاربر از پست مفید mohammad-ra تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 20 آبان 93), SpecialBoy (چهارشنبه 21 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 آبان 94 [ 21:48]
    سطح
    78
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 322
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    من شخصا سعی میکنم حرفات بفهمم.نفهمیدم هم شما کمک کن.
    ببین من یا کلا همه یه سری مشکلات این طوری که ریشه تو شخصیتمون داره داریم.پس بی تابی نکنید.
    چند تا سوال.1.چه بیماری دارید؟
    2.اون حسی که بیشتر اذیتتون میکنه!از اون بگید تا برسیم به بقیه
    ویرایش توسط کیت کت : سه شنبه 20 آبان 93 در ساعت 00:47

4. 3 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 20 آبان 93), mohammad-ra (سه شنبه 20 آبان 93), SpecialBoy (چهارشنبه 21 آبان 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    84

تشکرشده 80 در 54 پست

Array
    سلام بیماریم دیستروفی بکر هست که مقداری ضعف در عضلات پام دارم.چیزهای زیادی در بنده هست که اذیتم میکنه اینه که اگه بخوام بشمارم خیلی زیاد میشه :
    1.همیشه خودم رو یه آدم ضعیف میدونم
    2.اکثر اوقات از چیزهای مختلف دچار ناراحتی و غم هستم
    3.نه با فامیل و نه با هیچ همکلاسی ئی و یا حتی یک فرد غریبه بجز سلام علیک کردن هیچ صحبت خاصه دیگه ای ندارم که بکنم

4.به خاطر مورد 1و3 هیچکس خاصی با بنده ارتباط گرم و صمیمانه ای نداره(مثلا پسرعموم با من هم دانشگاهی هستش ام وقتی همدیگه رو میبینیم به جز سلام علیک و احوالپرسی هیچ حرف مشترکی بینمون رد و بدل نمیشه گرچند اون باید ببخشید فکرش فقط و فقط نسبت به جنس مخالف و دوستی و چشم داشتن به این و اونه و این چرندیاته که این مورد باعث شده که من خودم از اون خوشم نیاد)

5.اصلا نمیدونم چطور زندگی کنم و حس میکنم هیچکس با بنده راحت نیست

6. 2 کاربر از پست مفید mohammad-ra تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 20 آبان 93), SpecialBoy (چهارشنبه 21 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    درود

در مورد این مسائل باید کمک بگیرین و به یه روانشناس مراجعه کنین.من حس میکنم شما دچار خطای شناختی هستین.مثلا اینکه همیشه خودتون رو یه آدم ضعیف میدونین.

این فکر کاملا اشتباست.مسلما شما موفقیتها و نکات مثبتی دارین.هر چند خودتون اونها رو نبینین.

طبیعیه وقتی راجب خودتون همچین دیدی دارین به همین شکل هم عمل میکنید.

طرز فکرتون رو تغییر بدین.دیدتون رو به خودتون مثبت کنید.موفقیت هاتون رو ببینین لطفا.

مشکل جسمی شما هرچیزی که هست برای شما ضعف نیست.خوب زندگی کردن علیرغم این مشکل یه پیروزی بزرگه.

برای روابط اجتماعی هم از اول قدمهای کوچیک بردارین.مثلا از یه نفر شروع کنید و سعی کنید غیر از احوالپرسی راجب یه موضوع دیگه صحبت کنید.حتی یه موضوع خیلی ساده.

شاید باید دیدتون رو به بعضی آدمها عوض کنید.مثلا به خاطر دید منفی به پسرعمو باهاش حرف نمیزنین.شاید به آدمهای دیگه هم این دید رو داشته باشین.بهش فکر کنید.

8. 6 کاربر از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 20 آبان 93), mohammad-ra (سه شنبه 20 آبان 93), SpecialBoy (چهارشنبه 21 آبان 93), واحد (سه شنبه 20 آبان 93), تیام (چهارشنبه 21 آبان 93), شیدا. (سه شنبه 20 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    شما برخلاف تصورتون فرد ضعیفی نیستید بلکه اعتماد به نفس پایینی دارید . سعی کنید اعتماد به نفس خودتون رو بالا ببرید . با تقویت تواناییهاتون و پیشرفت تحصیلی شروع کنید . از همین تالار شروع کنید به حرف زدن و ابتدا با اعضای خانواده تون ادامه بدید . یعنی صمیمیتتون رو با اونها بیشتر کنید و سعی کنید باهاشون بیشتر حرف بزنید . در زمینه هایی که میتونید کمکشون کنید . مثلا به خواهرتون در زمینه درسی . به مادرتون در خرید و....

10. 6 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 20 آبان 93), mohammad-ra (سه شنبه 20 آبان 93), SpecialBoy (چهارشنبه 21 آبان 93), آنیتا123 (سه شنبه 20 آبان 93), تیام (چهارشنبه 21 آبان 93), شیدا. (سه شنبه 20 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    سلام
    ببین اقا محمد هر ادمی 3 تا قسمت داره کودک؛بالغ؛والد(کافیه فیلم اتش بس دیده باشید)
    اون حس شما نسبت به خودتون ماحصل این 3 تاست؛خاطرات و دریافت های کودکیتون؛اموزش ها و تلقین های پدر و مادر؛و اخر یافته ها و تجربیات و جهان بینی خودتون.
    من خودم تو دوتای اول مخصوصا تلقین های والد مشکل داشتم؛تو هر کاری بگید رفتم و یاد گرفتم و بیشرفت کردم اما مشکل خودباوری داشتم.همیشه فکر میکردم من به اندازه کافی موفق نیستم؛همین باعث میشد افسرده بشم
    اما رافتم مشاور چشمم باز کرد بهم یاد داد اون قسمت بالغم قوی کنم و خودم شناخت درستی نسبت به خودم پیدا کنم.یعنی زجری بود که میکشیدم و هنوزم تو مسیر تغییر الگوهای غلط 20 و چند ساله دارم میکشم.اما واقعا رها و ازاد شدم.
    پس خودتون ،خودتون درست معنی کنید با تلقین ها کاری نداشته باشید؛در به در یه فامیل کوتاه فکر تو دانشگاتون نباشید کارهای جدید بکنید که هم مفید هم باعث جلب توجه مثبت و اعتماد به نفستون میشه؛نقاشی کنید؛بنویسید؛ کلاس سلفژ بربد
    در مورد لذت از زندگی.......والا من خودم با دیدن فیلم؛یا این حس اخر شب که همه کارهام خوب انحام دادم کلیییییی حال میکنم قلق خودتون پیدا کنید.
    ویرایش توسط کیت کت : سه شنبه 20 آبان 93 در ساعت 12:15

12. 5 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 20 آبان 93), mohammad-ra (سه شنبه 20 آبان 93), SpecialBoy (چهارشنبه 21 آبان 93), آنیتا123 (سه شنبه 20 آبان 93), شیدا. (سه شنبه 20 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 آذر 94 [ 14:26]
    سطح
    7
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    2,438

تشکرشده 600 در 162 پست

Array
    محمد جان الهی قربونت برم
    چرا ناراحتی گلم ،
    داداش خوب من دلیل بیشتر این مواردی که مطرح کردی انتظارات بالا از خودته از ادم ایده ال خودته ، انتظارات از خودت رو بیار پایین
    میدونی من چند وقتیه به یک نتیجه رسیدم که منی که الان هستم زیباست گور پدر هر کسی که نمیتونه ببینتش ! گور پدر نظر دیگران ! هیچ وقت نظر دیگران برات اهمیت نداشته باشه ، دیگران احمقن و تو رو نمیبینن و هیچ وقت هم نخواهند دید . دیگران فقط ظاهر بینن ...زندگی کن گل من ، با خودت حال کن با همین ادمی که هستی ... با همه نقص هایی که داری
    اگه سوادت پایینه با بی سوادیت حال کن و همه جا بگو من بی سوادم
    اگه زشتی بپذیرش به هیچ جات هم نباشه ...پر رو باش
    میدونی ما هممون دوست داریم پیش دیگران بزرگ به نظر بیایم ! اینجاست که اشتباهه ، اینجاست که مجبوری برای جلب نظر دیگران یه ادم دیگه بشی که شاید تواناییشو نداری... ادم دیگه نشو و برای نظر دیگران اهمیتی قائل نباش ! مگه ما چند سال دیگه زنده هستیم ؟ منم به شخصه هزار و یک نقص دارم ، ولی جدیدا به این تفکر رسیدم که گور پدر همه ! من برای خوش امدن دیگران خودمو عوض نمیکنم و اونها هستن که باید خودشونو عوض کنن
    پر رو باش داداش حقتو از این دنیا بگیر ...این دنیا جنگله ، جای ادمهای بده ... براشون دل نسوزون چون میخورنت ... برو بخورشون ، ببین کدوم لحظه هاست که دیگران ازت حساب میبرن همیشه همون جوری باش
    تو قدرتمندی رفیق گل من ...قدرتتو باور کن

14. 2 کاربر از پست مفید ali -guilan تشکرکرده اند .

mohammad-ra (سه شنبه 20 آبان 93), SpecialBoy (چهارشنبه 21 آبان 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    84

تشکرشده 80 در 54 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آنیتا123 نمایش پست ها

این فکر کاملا اشتباست.مسلما شما موفقیتها و نکات مثبتی دارین.هر چند خودتون اونها رو نبینین.

طبیعیه وقتی راجب خودتون همچین دیدی دارین به همین شکل هم عمل میکنید.

طرز فکرتون رو تغییر بدین.دیدتون رو به خودتون مثبت کنید.موفقیت هاتون رو ببینین لطفا.

مشکل جسمی شما هرچیزی که هست برای شما ضعف نیست.خوب زندگی کردن علیرغم این مشکل یه پیروزی بزرگه.

شاید باید دیدتون رو به بعضی آدمها عوض کنید.مثلا به خاطر دید منفی به پسرعمو باهاش حرف نمیزنین.شاید به آدمهای دیگه هم این دید رو داشته باشین.بهش فکر کنید.
    تک تک این کارایی که ذکر کردید رو انجام دادم ولی هرچی پیش رفتم هیچ نکته ی مثبتی در مورد خودم پیدا نکردم.

مشکل جسمیم رو هم خدا رو شکر خیلی حاد نیست که مثلا تو راه رفتنم زجر آور باشه ولی مقداری تو راه رفتنم پام رو میکشم و وقتی که تو یه جمع قرار بگیرم حس میکنم همه نگاهاشون به طرف من و پاهامه.

باور بفرمایید در مورد تغییر دید تلاش کردم و حتی اولا با همین پسرعموم سعی میکردم زیاد در ارتباط باشم ولی هرچی تلاش میکردم اون سعی میکرد از من دوری کنه نمیدونم شاید بخاطر همین مقداری مشکل پام.

نقل قول نوشته اصلی توسط واحد نمایش پست ها
    شما برخلاف تصورتون فرد ضعیفی نیستید بلکه اعتماد به نفس پایینی دارید . سعی کنید اعتماد به نفس خودتون رو بالا ببرید . با تقویت تواناییهاتون و پیشرفت تحصیلی شروع کنید .
    در زمینه ی بالا بردن اعتماد بنفس تلاش کردم ولی خیلی موفق نبودم اگه امکانش هست در این زمینه چند منبع معرفی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط کیت کت نمایش پست ها
    سلام
    ببین اقا محمد هر ادمی 3 تا قسمت داره کودک؛بالغ؛والد(کافیه فیلم اتش بس دیده باشید)
    اون حس شما نسبت به خودتون ماحصل این 3 تاست؛خاطرات و دریافت های کودکیتون؛اموزش ها و تلقین های پدر و مادر؛و اخر یافته ها و تجربیات و جهان بینی خودتون.
    من خودم تو دوتای اول مخصوصا تلقین های والد مشکل داشتم؛تو هر کاری بگید رفتم و یاد گرفتم و بیشرفت کردم اما مشکل خودباوری داشتم.همیشه فکر میکردم من به اندازه کافی موفق نیستم؛همین باعث میشد افسرده بشم
    اما رافتم مشاور چشمم باز کرد بهم یاد داد اون قسمت بالغم قوی کنم و خودم شناخت درستی نسبت به خودم پیدا کنم.یعنی زجری بود که میکشیدم و هنوزم تو مسیر تغییر الگوهای غلط 20 و چند ساله دارم میکشم.اما واقعا رها و ازاد شدم.
    پس خودتون ،خودتون درست معنی کنید با تلقین ها کاری نداشته باشید؛در به در یه فامیل کوتاه فکر تو دانشگاتون نباشید کارهای جدید بکنید که هم مفید هم باعث جلب توجه مثبت و اعتماد به نفستون میشه؛نقاشی کنید؛بنویسید؛ کلاس سلفژ بربد
    در مورد لذت از زندگی.......والا من خودم با دیدن فیلم؛یا این حس اخر شب که همه کارهام خوب انحام دادم کلیییییی حال میکنم قلق خودتون پیدا کنید.
    ممنون از راهنماییتون دوست دارم کار جدید بکنم اما هیچ راه خاص و جدیدی برای انجام کارهای جدید تو ذهنم نیست گرچند کلاس آموزش تار میخوامستم مدتی برم اما ماشالله قیمت کلاساش اینقدر زیاده که برام مقدرو نیست که به این کلاسا برم...

نقل قول نوشته اصلی توسط ali -guilan نمایش پست ها
    محمد جان الهی قربونت برم
    چرا ناراحتی گلم ،
    داداش خوب من دلیل بیشتر این مواردی که مطرح کردی انتظارات بالا از خودته از ادم ایده ال خودته ، انتظارات از خودت رو بیار پایین
    میدونی من چند وقتیه به یک نتیجه رسیدم که منی که الان هستم زیباست گور پدر هر کسی که نمیتونه ببینتش ! گور پدر نظر دیگران ! هیچ وقت نظر دیگران برات اهمیت نداشته باشه ، دیگران احمقن و تو رو نمیبینن و هیچ وقت هم نخواهند دید . دیگران فقط ظاهر بینن ...زندگی کن گل من ، با خودت حال کن با همین ادمی که هستی ... با همه نقص هایی که داری
    اگه سوادت پایینه با بی سوادیت حال کن و همه جا بگو من بی سوادم
    اگه زشتی بپذیرش به هیچ جات هم نباشه ...پر رو باش

جدیدا به این تفکر رسیدم که گور پدر همه ! من برای خوش امدن دیگران خودمو عوض نمیکنم و اونها هستن که باید خودشونو عوض کنن
    پر رو باش داداش حقتو از این دنیا بگیر ...این دنیا جنگله ، جای ادمهای بده ... براشون دل نسوزون چون میخورنت ... برو بخورشون ، ببین کدوم لحظه هاست که دیگران ازت حساب میبرن همیشه همون جوری باش
    تو قدرتمندی رفیق گل من ...قدرتتو باور کن
    کاملا درست میگید و من باید به دیگران اهمیت ندم که چی میگن ولی یه جورایی مقصر خودمم که باعث این میشم که دیگران براحتی هر نظری که دارن در مورد من بدن در واقیمشکلی که من دارم اینه که نمیتونم پرو باشم مثلا اگه کسی با طعنه حرفی بهم بزنه اصلا اون لحظه به ذهنم نمیرسه که چطوری جواب طرف رو بدم و اون لحظه به طور کل لال میشم

اخه من با دوستیم که باهاش خوبم وقتی 1ساعت پیش هم باشیم هیچ صحبت خاصی باهاش نمیتونم انجام بدم

16. 3 کاربر از پست مفید mohammad-ra تشکرکرده اند .

SpecialBoy (چهارشنبه 21 آبان 93), کیت کت (سه شنبه 20 آبان 93), تیام (چهارشنبه 21 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    اقا محمد خوب نرو اموزشگاه ها.....من یه سی دی قلاب بافی خریدم با یه کاموا و دو تا میل :-)....دارم تمرین میکنم.برای اشپزی از کلاس های تو دانشگاه اول استفاده کردم بعد زنگ زدم فنی حرفه ای های شهرمون ادرس یه کلاس دولتی گرفتم....اونم شد کلاس های اشپزیم؛راه افتادم دیگه تو نت از رو دستور می پختم.
    التهاب مفصل زانو و کمبود وقت داشتم تو خونه هولاهوپ میزنم میشه ورزشم.
    تافلم 50تومن کتاب خریدم+ 15 تومن فلش کارتهام.....اونم رفتم گرفتم.ببین با هزینه کم و راه های خودم تونستم.لازم نیست بری اموزشگاه انچنانی که.
    من لحث مالیش نبود حوصله کلاس های کند و رفت و امد نداشتم کلیم جواب داد.
    تورهای یک روره طبیعت گردی هم هست؛قیمت خوب با ادم های خوب.
    ویرایش توسط کیت کت : سه شنبه 20 آبان 93 در ساعت 14:07

18. 3 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

mohammad-ra (سه شنبه 20 آبان 93), SpecialBoy (چهارشنبه 21 آبان 93), مو فرفری (سه شنبه 20 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 آذر 94 [ 14:26]
    سطح
    7
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    2,438

تشکرشده 600 در 162 پست

Array
    نمیتونم پرو باشم

پر رو بودن یک کم خونوادگیه ، یعنی باید از بچگی تو ادم رشد کنه
    لحظاتی هستن که میدونی دیگران لایقتر از تو هستن که ابراز وجود کنن تو خودتو کنار میکشی ، لحظاتی هم هستن که تو لایقتری برای ابراز وجود ولی دیگران اکثرا این اجازه رو به تو نمیدن !
    پر رویی باعث میشه تجربه ادم بیشتر بشه ، پر رویی باعث میشه شکست زیاد بخوری و از شکست خوردن نترسی ... یک کم بدجنسی هم میخواد البته
    ولی وارد این راه که بشی هر قدمی که بر میداری باعث میشه 100 قدم دیگه رو راحت تر برداری

شعارت این باشه : من به همه چیز میگم بلی ! بدترین کابوس هاتو عملی کن ، خودتو بنداز توش اون وقت دنیایی از جذابیت ها میشی
    ببین چه کارهایی رو عمرا در تصورت نیست که انجام بدی ...یه لیست ازش تهیه کن و انجامشون بده ! :)))) حتی اگه مفتضحانه انجامشون بدی ، در تجربیات بعدیت بهتر میشی :)))
    مثلا برو به خوشگلترین دختر محلتون پیشنهاد بده بعد یه تیک جولو لیستت بنداز

اخه من با دوستیم که باهاش خوبم وقتی 1ساعت پیش هم باشیم هیچ صحبت خاصی باهاش نمیتونم انجام بدم
    منم همینجوریم اتفاقا ، ادمهای دور و برم اصلا هیچ نقطه اشتراکی با من ندارن بتونم باهاشون دو کلوم حرف بزنم :)))
    اخ داداش گلم میفهممت :))
    اکثر ادمها فقط یه سری چرت و پرت بی سر و ته میگن ، یا دارن در مورد سیاست و ...حرف میزنن یا زیر شکم حرف میزنن یا در مورد دختر مردم حرف میزنن یا اینکه غیبت میکنن :)))
    خو تو هم حرف بزن ، نظرتو بگو حتی اگه چرت باشه حتی اگه بدونی نظرت قوی نیست ...حرفتو بزن ، پر رو باش کم کم بهتر میشی
    ببین دوستت چی دوست داره به چی ها علاقه منده در مورد چه چیزهایی بیشتر حرف میزنه ...باهاش در همون مورد صحبت کن ، خودتو علاقه مند نشون بده ، براش کری بخون ، باهاش برو باشگاه ... باهاش ماجراجویی کن ، میدونی جولوش شبیه خوشحالترین لحظه هایی باش که تو خونت هستی :))
    کی تو خونه دیوونه بازی در میاری و خوشی ؟ ببین چه حس هایی داشتی اون لحظات همون جوری باش جلوش ، هیچ چیز مخفی براش نزار ، باهاش درد دل کن نه در حدی که برات اظهار تاسف کنه براش از مشکلاتی درد دل کن که میدونی میتونه کمکت کنه ... از اشتباه های خنده دارت براش بگو چه میدونم :)))
    گفت و گوی ازاد فروم های دیگه رو بخون ببین مردم حرفاشونو چجوری باز میکنن ، حرف روز چیه ؟ مثلا حرف روز امروز وضعیت بد مرتضی پاشاییه
    البته شاید اون دوستت باشه که ضعف داره و تو نباید زیاد به خودت بگیری :)))
    با اینکه کسی نمیفهمتت حال کن :)) موسیقی مخصوص به خودت رو گوش بده ، با ادمهای شبیه خودت گفت و گو کن
    برو طرفدار یه تیم ورزشی شو برو تو اعضای هواداریش و میتینگهاشونو برو اونجا همه یه هدف دارن و پشتتن ...سعی نکن زیاد دنبال دوستی های عمیق بری ، به همین دوستایی که داری اس ام اس بزن حالشونو بپرس ، حستو نسبت بهشون بگو ، بگو دلت براشون تنگ شده ...همین یه گفت و گوی کوتاه هم خوبه ، ما ادمها اونقدر جذابیت نداریم که بشه مدتها با هم تنها باشیم و حرف بزنیم ! خو کم میاریم !
    چی بگم رفیق غمت نباشه

-
    ویرایش توسط ali -guilan : سه شنبه 20 آبان 93 در ساعت 14:38

20. 6 کاربر از پست مفید ali -guilan تشکرکرده اند .

ebi-larynx (پنجشنبه 22 آبان 93), mohammad-ra (سه شنبه 20 آبان 93), SpecialBoy (چهارشنبه 21 آبان 93), کیت کت (سه شنبه 20 آبان 93), واحد (سه شنبه 20 آبان 93), تیام (چهارشنبه 21 آبان 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)