به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 مهر 93 [ 22:36]
    سطح
    1
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

مخالفت خانواده با ازدواج برادرم

سلام به همگی.
    بچه ها واقعا یه مشکل غیر قابل حل برامون پیش اومده. خواهش میکنم اگه شما راه حلی دارید بگید.
    برادرم 35 سالشه . خونه داره ماشین داره. مشکل سر ازدواج برادرمه
    ی دختری رو دوست داره که هیچ کدوم از ما راضی نیستیم
    دختره 37 سالشه سنش بالاست و این احتمال اینکه بچه نرمال به دنیا بیاره پایین میاره. از نظر ظاهرم چهره خیلی ترسناکی داره. کاش میشد بهتون نشونش بدم.
    خواستگاریشم مامانم رفت . خیلی اخمو بود اون روز و برادرش و مادرش رفتار خوبی نداشتن. اگه بخواین جزئی تر میگم

بچه ها خواهشا کمک کنین. من برادرم همیشه از دخترایی که سرشون با گوششون بازی میکنه خوشش میومد تا الان. واقعا نگرانشم
    من تمام زندایی هام و زن عموهام بد اخلاق و حسود بودن. مامانم و خاله هام خیلی سر اینا اذیت شدن گفتیم حداقل یه درسی بشه واسه بچه هاشون که ازدواج خوبی داشته باشن که حالا داداشم اینطوری میکنه. پاشو کرده تو یه کفش که الا و بلا من همینو میخوام
    ما رفتیم تحقیق کردیم گفتن پدرش ژاندارم بوده و چش چرون و خانواده مادرش دزدن! پدرش زن و بچشو بعد ی مدت ول کرده رفته سراغ یه زن دیگه!!!! واقعا با این اوصاف به نظر شما کدوم پسری با این شرایط باهاش عروسی میکنه ولی داداش من اصلا به این چیزا توجه نمیکنه؟؟؟
    یه سری از عکساش هم دیدیم که با دختره رفتن یه عروسی مختلط وهمدیگرو بغل کردن. انگار با هم نامزدن. من بهش میگم اونوقت مهمونا نمیگن این پسره کیه که انقد راحت با هم عکس گرفتین؟ به من میگه تو تفکرت دهه پنجاییه!!! عروسی کارمندش بود!
    من مذهبی نیستم ولی اینجا اروپا نیست که این حالت ها جامعه پسند باشه. بد میگم دوستان؟
    این حرفارو بهش 10 بار گفتم میگه اگه دختر بدی بود میرفت معتاد و خراب میشد ولی در عوض همش میرفت کار میکرد وام گرفت ماشین خرید خونه خرید و زندگیشو جمع کرد.
    دختره تو یه شرکت معتبر کار میکنه و کارشم خویه. به نوعی دختر زرنگیه اما اخلاقش چی؟ به نظر من ستون ازدواج بادوام اخلاقه .
    نه خالم نه داییام نه هیچ کدوم از ما راضی نیستیم. دایی من حتی با دختره صحبت کرده به داداشم میگفت تو اگه میخوای باهاش زندگی کنین شاید با هم زندگی خوبی داشته باشین ولی باید کلا رابططو با خونوادت جدا کنی چون اخلاقاتون بهم نمیخوره. میگفت این دختره تو رو قورت میده!
    مشاوره پیش دکتر مجد هم رفته گفته دختره خوبه تو بیماری!! من از دکتر مجد اطلاعی ندارم.
    خیلی استرس دارم. از اون طرفم به پدرم جرات نداریم بگیم چن از دخترایی که برادرم پسند میکنه متنفره.

اینو بگم که خودش 10 سال با یه دختر دیگه ایی دوست بود که اونم با مخالفت خونواده همراه بود.
    . چون غریبه بود و حرفای بدی راجع به محلش میزدن

حالا خودش اول میگفت بین ان 2 تا یکی رو انتخاب کنید الان میگه فقط و فقط دختر اولیه.

دوستان چی کار کنیم ؟ لطف کنین خواهرانه راهنماییم کنید. تو شرایط خیلی بدی هستی

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 آذر 93 [ 22:02]
    سطح
    2
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    با سلام مونا خانم اگه واقعا" اینجوری که می گویید باشه اصلا" ازدواج صحیح نمی باشد شما باید دوستانی که می شناسید به اون معرفی کنید برای ازدواج .
    بردار شما الان یک ادم عاقل و بالغ است نباید بچگانه فکر کند شما سعی کنید کسانی دیگر را به برادرتون معرفی کنید و با محبت سعی کنید نظرشو عوض کنید.
    برادر شما الان سرش داغه نمی فهمه بعد می فهمه که دچار چه اشتباه بزرگی شده است باتشکر

3. کاربر روبرو از پست مفید asheghshodam تشکرکرده است .

SpecialBoy (یکشنبه 27 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 خرداد 95 [ 10:11]
    سطح
    40
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 142
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    250

تشکرشده 193 در 52 پست

Array
    قبل ازینکه بره خواستگاری براش تحقیق کنید موقع تحقیق خودشم باشه بهتره که حرفایی که درموردش زده میشه رو هم بشنوه ولی نباید به دختره بگه که داریم تحقیق میکنیم،بعدش میتونید براش استخاره بگیرید اگه بد بود قانعش کنید،الان هنوز اتفاقی نیفتاده راحت میتونید جلوشو بگیرید ضمن اینکه اگه خونواده براش خواستگاری نرن پسر کاری نمیتونه کنه پس اگه زندگیشو میخواید نجات بدید محکم جلوش وایسید و خواستگاری نرید

5. کاربر روبرو از پست مفید sara503 تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 29 آذر 97 [ 19:20]
    سطح
    39
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    3
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    به نظر من داداشتون دیگه بچه نیستن ک شما انقدر نگرانشون هستید... بذارید خودش تصمیم بگیره.

7. کاربر روبرو از پست مفید nazanin_r تشکرکرده است .

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    خب اون دختره که می گی غریبه بود و راجع به محلش خوب نمی گفتن شاید خودش خوب باشه راجع بهش بیشتر تحقیق کنید به خدا توکل کن
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا, و در آن باغ کسی می خواند, که خدا هست، دگر غصه چرا ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)