به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 14 شهریور 93 [ 00:39]
    سطح
    1
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 39
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

فیلم پو.رنو دیدن همسرم

با سلام مریم هستم عضو جدید

الان دوسال و نیم از ازدواجم میگذره همسرم اوایل خیلی فیلم های سک سی نگاه میکرد البته پنهان از من ولی من میفهمیدم اولین بار خیلی حالم بد شد و دفعات بعدهم بازم مچشو گرفتم خیلی باهاش صحبت کردم که اینا بنیان خانواده رو ضعیف میکنه گناهه اعتماد به نفس منو میاره پایین اگه منو ببینی دارم میبینم و خودارضایی میکنم عکس العمل خودت چیه و هزار و هزار حرف دیگه که در نهایت خودشم به این نتیجه میرسید که نباید نگاه کنه...(البته به خود ارضایی هم میرسه و اینه که منو خیلی ناراحت میکنه)
    تقریبا یک سالی میشد کنار گذاشته بود و نگاه نمیکرد روابطمونم خیلی بهتر شده بود...البته بگم که شوهرم خودش میگه از بدن من خیلی راضیه و براش جذابم..وخیلی ببخشید در مواقع... هم من چیزی کم نمیذارم و اون همیشه راضیه البته خودش که اینطور نشون میده و میگه..الان یک هفته ای میشه دوباره رو اورده به این فیلما...حتی وقتی اون روز باهم رابطه داشتیم شبش که من خواب بودم رفته سراغشون و نگاه کرده..حس خیلی بدیه..دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم
    از نظر اخلاقی غیرازاینکه سره چیزای الکی قهر میکنه هیچ رفتار بدی نداره...

الان این دوتا مشکل اخلاقیش خوره جون من و زندگی من شدن

یکی فیلم نگاه کردنش و یکی هم این قهر کردناش...من نمیگم ناراحت نشه بالاخره هرکسی ناراحت میشه از دست همسرش من خودم یکی از ادمای زودرنج رو زمینم ولی عادت کش دادن ناراحتی رو ندارم
    مثلا سه روز پیش ساعت 11 شب من پای لپ تاپ بودم ازم خواست لپ تاپو بهش بدم منم که از دیروزش فهمیده بودم فیلم پو.رن نگاه کرده با اینکه به روش نیاوردم ولی رو لج بودم و مخصوصا موقع خواب نمیخواستم با لپ تاپ تنهاش بذارم گفتم باهاش کار دارم نمیدم..الان سه روزه درست و حسابی حرف نمیزه از در میاد سلام نمیکنه خدافظی نمیکنه وقتی میره..بقیه حرفاشو میزنه ها جوابمم میده ولی سرده..نشون میده که قهره..
    توروخدا منطقیه سه روز زندگی رو به کام شریک زندگیت تلخ کنی به خاطر اینکه لپ تاپ بهت نداده؟ البته این سه روز خوبه مطمئنم تا یه هفته یا ده روز این شرایط ادامه داره..

خواهش میکنم تو هردو مورد راهنماییم کنین
    ببخشید خیلی حرف زدم

2. کاربر روبرو از پست مفید maryhjl تشکرکرده است .

ali -guilan (یکشنبه 09 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 دی 93 [ 01:58]
    سطح
    39
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    555

تشکرشده 496 در 196 پست

Array
    سلام مریم جان خوش آمدی. عزیزم خیلی بده این فیلما تاثیرات بدی روی انسان میذاره و حتی ممکنه باعث تنوع طلبی بشه پس سعی کن مثل قبل باهمسرت صحبت کنی و از در دوستی و مهربونی واردبشی تا به نتیجه برسی با لج و لجبازی که چیزی حل نمیشه. پیشنهاد من اینه که زندگیتو لب تابتو ازاین چیزا پاک کنی اگر از اینترنت میگیره سعی کن فیلتر شکنشو پاک کنی و بگی خودش پاک شده قسمت بوده پاک بشخ و ازش بخای دیگه نصب نکنه تانتونه به این فیلما دسترسی پیدا کنه. اگه ماهواره دارید باید بهتون بگم که خیلی اثرات و دیدن این فیلما بخاطر شبکه های ماهواره ایه و همسرتونو راضی کنید که ماهواره نداشته باشید یا استفاده از ماهواره رو فقط به شبکه های مجاز محدود کنید و بقیه کانالها رو پاک کنید از همسرت بخاه که هرکمبودی داره بهت بگه بهش بگو همه جوره بهت سرویس میدم ولی با این فیلما و دیدن تو واقعا عذاب میکشم تو میخای ناراحتی و عذاب منو ببینی؟!! مطمینا کوتاه میاد و هروقتم تا دیروقت بیدار بود و پای لب تاب یا هرچیزی بود سعی کن درکنارش باشی تا این عادت رو فراموش کنه و ببینه که میتونخ درکنار همسرش لحظات بهتری رو داشته باشه. درمورد قهرکردنش هم احتمالا بهش بی اعتنایی میکنید اونم اینطوری تلافی میکنه باهاش منطقی صحبت کنید اگه باهم دوست باشید قبل ازاینکه همسر هم باشید مطمینا دلیلی خیلی از اختلافات رو مینونید بفهمید و حل کنید و نیازی به این قهرهای طولانی مدت نباشه باهم صمیمی تر باشید و سعی کنید شماهم هیچوقت قهرنکنید و مشکلاتتونو با صحبت کردن و ملاطفت حل کنید و به ایشونم یاد بدید بجای قهرکردن حرف دلشو بزنه و خواسته یا ناراحتیشو راحت بیان کنه.موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام مریم جان خوش آمدی. عزیزم خیلی بده این فیلما تاثیرات بدی روی انسان میذاره و حتی ممکنه باعث تنوع طلبی بشه پس سعی کن مثل قبل باهمسرت صحبت کنی و از در دوستی و مهربونی واردبشی تا به نتیجه برسی با لج و لجبازی که چیزی حل نمیشه. پیشنهاد من اینه که زندگیتو لب تابتو ازاین چیزا پاک کنی اگر از اینترنت میگیره سعی کن فیلتر شکنشو پاک کنی و بگی خودش پاک شده قسمت بوده پاک بشخ و ازش بخای دیگه نصب نکنه تانتونه به این فیلما دسترسی پیدا کنه. اگه ماهواره دارید باید بهتون بگم که خیلی اثرات و دیدن این فیلما بخاطر شبکه های ماهواره ایه و همسرتونو راضی کنید که ماهواره نداشته باشید یا استفاده از ماهواره رو فقط به شبکه های مجاز محدود کنید و بقیه کانالها رو پاک کنید از همسرت بخاه که هرکمبودی داره بهت بگه بهش بگو همه جوره بهت سرویس میدم ولی با این فیلما و دیدن تو واقعا عذاب میکشم تو میخای ناراحتی و عذاب منو ببینی؟!! مطمینا کوتاه میاد و هروقتم تا دیروقت بیدار بود و پای لب تاب یا هرچیزی بود سعی کن درکنارش باشی تا این عادت رو فراموش کنه و ببینه که میتونخ درکنار همسرش لحظات بهتری رو داشته باشه. درمورد قهرکردنش هم احتمالا بهش بی اعتنایی میکنید اونم اینطوری تلافی میکنه باهاش منطقی صحبت کنید اگه باهم دوست باشید قبل ازاینکه همسر هم باشید مطمینا دلیلی خیلی از اختلافات رو مینونید بفهمید و حل کنید و نیازی به این قهرهای طولانی مدت نباشه باهم صمیمی تر باشید و سعی کنید شماهم هیچوقت قهرنکنید و مشکلاتتونو با صحبت کردن و ملاطفت حل کنید و به ایشونم یاد بدید بجای قهرکردن حرف دلشو بزنه و خواسته یا ناراحتیشو راحت بیان کنه.موفق باشید
    زندگی زیباست ای زیبا پسند

4. 3 کاربر از پست مفید Nilofar mordab تشکرکرده اند .

ali -guilan (یکشنبه 09 آذر 93), نیکیا (پنجشنبه 27 شهریور 93), خیال تو (پنجشنبه 27 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 خرداد 02 [ 03:26]
    سطح
    98
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 750
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    3,274

تشکرشده 2,351 در 551 پست

Array
    سلام مریم جان. ببخشید یک پست از تایپیکت رو اشغال میکنم بدون اینکه سودی بهت برسونم.
    اما وقتی دیدم همسرت در جواب توضیحات تو قبول کرده که کارش بده گریم گرفت...
    من وقتی خیلی آروم همین حرفارو بهش گفتم بهم گفت به تو هیچ ربطی نداره من همینم که هستم. (البته یک دعوای پر از فحش رکیک راه انداخت که مضمونش این بود)..خیلی این روزا دلم شکسته برای منم دعا کنین ممنونم. بازم ببخشید نتونستم جلوی خودمو بگیرمو دردودل نکنم.

6. کاربر روبرو از پست مفید شمیم الزهرا تشکرکرده است .

ali -guilan (یکشنبه 09 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 26 آذر 93 [ 16:35]
    سطح
    1
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 12 در 3 پست

Array
    با سلام خدمت خواهر خوبم،بنظر من شما مسئله ی کوچکی را باعث ناراحتی خودت کردی،اکثر مردا تو مجردی پورن میدیدن و در متاهلی هم میشه با همسرشون ببینن(در صورتیکه مشکل اعتقادی نداشته باشین) خیلی از مردا به دروغ میگن مجرد بودم ندیدمو نمیبینمو....چه بهتر که همسر شما اگر چیزی میبینه اینقدر با شما راحت باشه تا برای شما هم بازگو کنه این در تمامیه مسائل هست،یاد بگیریم از عشق زنجیر نسازیم،بنظرمن تعهد یعنی صداقت،من با همسرم جدا از زنو شوهر در وهله ی اول دوست هستم و این باعث شده خیلی راحت در همه ی موارد باهم صحبت کنیم و ترس از برخورد همسرم باعث پنهانکاری من نشه،منو همسرم باهم پورن میبینیم و راحتیه اون باعث شده کم کم دیدنش خیلی کم بشه میخوام بگم اگر سماجت میکرد یا این ترس از برخوردش در من بود منم مثل خیلیا در خفا این کارو انجام میدادم و چه بسا خیلی بیشتر از الان ولی برخورد دوستانه ی همسرم باعث شد من که در مجردی زیاد پورن میدیم الان ماهی یبار شده ولی اگر اون سعی میکرد منو منع کنه من بیشتر حریص میشدم،در کل میخوام بگم مردا همه یجورن فقط بعضیاشون کمتر بعضیاشون بیشتر دنبال این چیزا هستن بعضیام طوری مخفی میکنن که همسراشون نمیدونن چه خبره و مثل شما میفهمن شاکی میشن

8. کاربر روبرو از پست مفید saeed_f تشکرکرده است .

anisa (یکشنبه 09 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 95 [ 23:23]
    سطح
    51
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,079

تشکرشده 1,505 در 452 پست

Array
    سلام...

من فکر کنم تاپیک شما شامل قانون 22 همدردی باشه که اگر اینطور باشه تاپیکتون بسته میشه منتقل میشه به انجمن آزاد..
    شما بهتره برای پیگیری تاپیکتون اشتراک آزاد بگیرید...
    همه آبهای دریا هم نمی توانند یک کشتی را غرق کنند

مگر اینکه در داخل کشتی نفوذ کنند

بنابراین

تمام نکات منفی دنیا روی شما تاثیر نخواهد داشت

مگر اینکه شما اجازه بدهید...

10. کاربر روبرو از پست مفید رزا تشکرکرده است .

فرشته مهربان (دوشنبه 10 آذر 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,005 در 7,404 پست

Array
    با سلام

همانطور که رزای عزیز اشاره داشتند ، بخشی که مربوط به مسائل زناشویی شماست مشمول بند 22 قوانین همدردی هست یعنی در صحن عمومی تالار نباید مطرح شود .

در خصوص قهر های همسرتان تاپیک جدایی باز کنید و برای مسائل زناشویی نیز می توانید مشترک انجمن آزاد شوید و از بخش مشاوره تخصصی و خصوصی بهره ببرید .

با تشکر

12. کاربر روبرو از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده است .

مدیرهمدردی (دوشنبه 10 آذر 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)