به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 25 دی 95 [ 18:32]
    سطح
    32
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 21
    Overall activity: 27.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    79

تشکرشده 58 در 34 پست

Array

با دل شکسته ام چه کنم؟

سلام. حدود پنج سال پیش با پسری شش سال بزرگتر از خودم که هم رشته ممن اما مقطعش بالاتر بود و تدریس هم میکرد توی دانشگاه اشنا شدم ، پسره همون زمان اگه من دنبال شوهر بودم و بهش میفهموندم و میدون بهش میدادم فرداش میومد خواستگاری ،یعنی اینجوری بود

ولی من اونزمان برای امورد درسی باهاش اشناشدم ولی رفتار دستپاچه اش منه احساساتی رو درگیر کرد ، بهرحال رابمون دوامی هم نداشت و ایشون همشهری من هم نبود ،نفهمیدم چی شد شاید رفتارای متناقضش یا شرم و حیای من یا هرچیز دیگه. رابطمون سه چهار بار بیرون رفتن بود ،البته قبلا تو دانشگاه میدیدمش

از اون به بعد هرازگاهی باهم اینترنتی رابطه داشتیم ، من بخاطر احترام وقتی میدیم انلاین هست سلامی میکردم و روی یه سری بحثا ادامه پیدا میکرد ،من تعداد اعضای خانوادش و اسمiهاشون ویه سری اطلاعات اینجوری ازش میدونستم و کلا خصوصی صحبت یادم نمیاد کرده باشیم ،

برخلاف من که میگفتم شما، اون میگفت تو ،بهرحال من همیهش بهش میگفتم شما. دوس نداشتم کسی که حرفی از ازدواج و اینها نزده منظورم اینه که نگفته قصد ازدواج داره بهم بگه تو

درسته حرف از ازدواج نمیزد ولی حرف از اینکه شرایظش وو ایندش مشخص نیست میزد و اینکه نمیدونمه وقتی ازدواج کرد میخواد کدوم شهر باشه یا بچه داربشه یا نه ،خب انها و طرز رفتار ححسادت دارش نسبت به پسرا و اسم خواستگار و جمله هایی مثل اینکه بعدا بهت میگم -اخه کدوم بعدا- به ادم القا میکرد که حسی داره ، اخه منم ازش خوشم میومد

خلاصه بعد از رابطه اینترنتی سالی چندبارمون ،یکبار گفت واسه تز میخواد بره خارج ،اونزمان خیلی خجالتی بودم و روم نمیشد سئالای شخصی و دخالت کنم تو زندگیش و بهش نزدیک نمیشدم ،الان پشیمونم.چون فکرمیکردم اون باید شروع کنه
    اولین ماهی که خارج از کشور هم بود باهم رابطه داشتیم حتی از خابگاه و همه چیزش صحبت کرد،اما نمیدونم رفتار سرد و کم اعتماد به نفس من یا جمله ای که یکبار بهش گفتم باعث شد یا هرچیز دیگه ،یهو غیب شد منطور از ان لاین بودن.

منم پیگیرش نشدم ،البته توی تنهاییم کسی که میومد تو ذهن و قلبم ایشون بود،یجور وفاداری قلبی.خودمو خیلی پایینتر از اون میدونستم،چون اشناییم با زندگی و مسایلش خیلی کم بود و نمیدونستم ازدواج به این چیزا نیست
    تا حدود دو سال ازش خبری نداشتم ،چهار ماه پیش ایمیل زد و احوالی پرسید ، منه احمق چنان بردمش بالا و بجای اینکه کاری کنم شمارمو بخواد شمارشو خواستم ، البته اول اون گفت شمارت مسج زدم خاموش بوده

دو هفته بعد دیدمش ،البته بازهم نه اینکه دعوتم کرده باشه ،یه جورایی گفت شهرتم و دانشگاه
    دو سه باری دیدمش ،ولی چیزایی که میگفت و رفتارش خیلی برام ناراحت کننده بود ، این مدت تنها نبود ، دوست دختر خارجی داشته ،خیلیم از خوشگلیش تعریف میکرد و سر وهیکلش.و خیلی کارای دیگه ،رفتارهاش هم مثل سابق نبود ،البته جز حسادتش
    اما یحور رفتار میکرد انگار من یه دختر خیابونیم ،اصلا اعتماد نداشت ،اخر سر هم وقتی یه موضوعی رو پی کشیدم گفت من قصد ازدواج ندارم که!
    تنها ارزوش رفتن و پول جمع کردن واسه رفتنش بود
    تازه الان میفهمم ،با خیلی دخترای دیگه در ارتباط بوده و هست

من خیلی دنبال جستجو کردن دربارش نیستم ولی همینا که میفهم و اونهایی که گفتم داره از درون منو میخوره ، من کجا و اون کجا. کجا سرمایه گذاری عاطفی کردم و خیالم به کی خوش بود

حرف از اینکه دلیلی برای پایبندیش نبوده نزنید ،میدونم ولی دلم شکسته و داغونم ، هرچی یادش میفتم و نمیفتم
    ویرایش توسط nokte : پنجشنبه 23 مرداد 93 در ساعت 23:04

2. کاربر روبرو از پست مفید nokte تشکرکرده است .

veis (جمعه 24 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 تیر 97 [ 14:07]
    سطح
    63
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 181
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    480

تشکرشده 882 در 242 پست

Array
    سلام
    بی خیال عزیزم
    برو خدا رو شکر کن که رابطه احساسی باهاش نداشتی . این آدمی که میگی سریع هم باهات خودمونی شده و ... معلومه که کلا سر و گوشش زیاد می جنبه . حالا این وسط گه گداری یاد تو هم می افته .
    به نظر من با تعریفی که کردی ، دوباره بر می گرده . اونوقت دیگه اصلا تحویلش نگیر. اصلا بهش فکر هم نکن. بی خیال دختر .

4. کاربر روبرو از پست مفید veis تشکرکرده است .

nokte (جمعه 24 مرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 24 خرداد 99 [ 22:31]
    سطح
    55
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 55
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 46 در 19 پست

Array
    سلام عزیزم.من خودم تو تاپیکام از بقیه دوستان نظر خواستم با این حال وقتی تاپیکت رو خوندم گفتم نظرمو بگم شاید به دردت بخوره.اگه یکم عمیق تر به قضیه نگاه کنیم در واقع رابطه ی جدی ای بین شما نبوده ولی خب ما دخترا متاسفانه طبق روحیه حساسمون ذهنمون رو بیش از حد به یه رابطه مشغول میکنیم در مورد شما هم این مورد صدق میکنه.شما خیلی آدم خوش بخت و فهمیده ای هستین که تو این رابطه هیچ ضربه ای بهتون نخورده نه احساسی نه فیزیکی، نه غرورتون خرد شده نه احساستون صدمه خورده فقط پیش خودتون یه سری افکار آزار دهنده دارین که اونم بعد از گذشت یه مدت زمان برطرف میشه.همیشه متین بودین تو رابطتون و اون آقا بوده که شاید حد و مرز رابطه رو رعایت نکرده مثلا با همین تو خطاب کردن شما.من با شناختی که از آقایون دارم مطمئنم این آقا شما رو یه دختر سرسخت و دست نیافتنی میدونه و چون شما همیشه حواستون به حدود رابطه بوده و اون نتونسته زیاده از حد با شما صمیمی شه داره عقده هاشو این طوری خالی میکنه مثلا از زیبایی دوس دخترش تعریف میکنه یا میگه قصد ازدواج ندارم و چیزایی از این قبیل.مثل همیشه باهاش رفتار کنین یعنی خیلی رسمی اونم در صورتیکه مثلا ایشون ایمیلی چیزی بهتون دادن وگرنه که هیچ وقت شما سمت ایشون نرین.ایشون رو فقط در حد یه آشنا یا هم دانشگاهی بببینید که ممکنه بعضی جاها ایشون رو ببینین و ادب حکم میکنه فقط به شکل رسمی باهاش حال و احوال کنید. یه چیزی هم بگم کلا خیلی از آدما از دور خوبن وقتی باهاشون رابطت عمیق تر میشه تازه میفهمی هیچ خبری نبوده این قضیه بیشتر در مورد آدمایی که وجهه اجتماعی خوبی دارن مثل اساتید دانشگاه و غیره صدق میکنه مثل این آقا.موفق باشین

6. کاربر روبرو از پست مفید نوش آفرین تشکرکرده است .

nokte (جمعه 24 مرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 اردیبهشت 94 [ 23:45]
    سطح
    26
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 52
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    163

تشکرشده 220 در 97 پست

Array
    مهارت های ارتباطی رو بیشتر یاد بگیر

و از ادم ها برای خودت غول نساز

8. کاربر روبرو از پست مفید کاربر19 تشکرکرده است .

nokte (جمعه 24 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    79

تشکرشده 58 در 34 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط veis نمایش پست ها
    سلام
    بی خیال عزیزم
    برو خدا رو شکر کن که رابطه احساسی باهاش نداشتی . این آدمی که میگی سریع هم باهات خودمونی شده و ... معلومه که کلا سر و گوشش زیاد می جنبه . حالا این وسط گه گداری یاد تو هم می افته .
    به نظر من با تعریفی که کردی ، دوباره بر می گرده . اونوقت دیگه اصلا تحویلش نگیر. اصلا بهش فکر هم نکن. بی خیال دختر .

این ادم بیاد یا نیاد برام اهمیتی نداره ،ادمی با این خصوصیات اخلاقی رو نمیخوامگ
    ولی واقعا دلم شکست ، خب حتما همه پسرا همینجورین ، راحت و بی مسولیت و طبق شرایطشون موقعیت و خواسته هاسون رو راحت عوض میکنن ،چقدر احمق بودم به به همچین امدی فکر میکردم

نوش افرین: دلم که شکسته ،بدبین که شدم با یه خارجی عوضی هم مقایسه شدم و بی ارزش جلوه کردم

این ادم تو دانشگاه ما استاد نبود ،دانشچو بود ،جای دیگه تدریس میکرد

اره راست میگی هیچوقت فکر نمیکردم از روی ظاهرش که اینقدر بیمسولیت و بیقید باشه ، دلم میشکنه وقتی به این فکر میکنم که دلم سمت کسی بو دکه دلش سمت من نبود و نامرد بود و همزمان با من باکسای دیگه که شاید الانم باهاشونه ،این قسمتش خیلی ناراحتم میکنه و شاید حتی هوسباز
    ویرایش توسط nokte : جمعه 24 مرداد 93 در ساعت 15:50

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    از طریق مثلت کنار تشکر،یک عنوان که مشخص کنه از چه چیزی رنج می بری بفرست،تا جایگزین

عنوان مجهول فعلی بشه.

11. کاربر روبرو از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده است .

nokte (جمعه 24 مرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 24 خرداد 99 [ 22:31]
    سطح
    55
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 55
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 46 در 19 پست

Array
    ببین عزیزم من کاملا می فهمم چی میگی شما یه دختر پاک و فهمیده هستی که به نظرم این مورد اولین تجربه شما بوده خیلی از دخترا تو اولین تجربشون این طوری میشن ولی بعد از گذشت یه مدت متوجه میشی که الکی خودخوری میکردی.اینکه میگی دلم شکسته و با یه خارجی عوضی مقایسه شدم و بی ارزش شدم اینا افکار خود شماست نه افکار اون آقا من مطمئنم اون آقا پیش خودش شما رو یه دختر محکم میدونه که بهش اجازه ندادی پاشو از گلیمش درازتر کنه و نه تنها بی ارزش نشدی خیلی هم ارزشت بالاست فقط شما چون تجربه اولت هست داری این فکرای آزار دهنده رو تکرار میکنی.اون آقا هم چون شما کنفش کردین داره رجز خوانی میکنه این حرفارو میزنه.شما باید خدارو شاکر باشی که چهره واقعی اون آدم رو که مستعد خیانت کردن در آینده هست رو به شما نشون داد.این خودش یه تلنگر بود واسه شما که بگه ارزش شما بیشتر از امثال این آقاست.

13. کاربر روبرو از پست مفید نوش آفرین تشکرکرده است .

nokte (جمعه 24 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    79

تشکرشده 58 در 34 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط نوش آفرین نمایش پست ها
    ببین عزیزم من کاملا می فهمم چی میگی شما یه دختر پاک و فهمیده هستی که به نظرم این مورد اولین تجربه شما بوده خیلی از دخترا تو اولین تجربشون این طوری میشن ولی بعد از گذشت یه مدت متوجه میشی که الکی خودخوری میکردی.اینکه میگی دلم شکسته و با یه خارجی عوضی مقایسه شدم و بی ارزش شدم اینا افکار خود شماست نه افکار اون آقا من مطمئنم اون آقا پیش خودش شما رو یه دختر محکم میدونه که بهش اجازه ندادی پاشو از گلیمش درازتر کنه و نه تنها بی ارزش نشدی خیلی هم ارزشت بالاست فقط شما چون تجربه اولت هست داری این فکرای آزار دهنده رو تکرار میکنی.اون آقا هم چون شما کنفش کردین داره رجز خوانی میکنه این حرفارو میزنه.شما باید خدارو شاکر باشی که چهره واقعی اون آدم رو که مستعد خیانت کردن در آینده هست رو به شما نشون داد.این خودش یه تلنگر بود واسه شما که بگه ارزش شما بیشتر از امثال این آقاست.
    من دیگه باهاش رابطه ای ندارم همون چهار ماه پیش بعد از جندسال یکی دوهفته ای بود و بعد تمام شد
    فکر کنم ناز کرد! من که ادامه ندادم بهرحال

ولی ایکاش ائن یکی دوروز هم بهش نگفته بودم تو. دلم از این میسوزه!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)