به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 دی 93 [ 01:58]
    سطح
    39
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 74
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    555

تشکرشده 496 در 196 پست

Array

مزاحم تلفنینای همسرم دازه بهمم میریزه

سلام دوستان
    این چندوقت اعصاب منو همسرم بخاطر مسایل مالی و طلبکاراش خیلی بهم ریخته است یعنی اصلا نه اعصاب نه وقت نه حوصله نداره که بخاد دنبال اینجور کارا بره ولی چندوقته تلفنای عجیبی بهش میشه و جالبه که این تلفنا به گفته خودش فقط وقتی میشه کهدتو خونه است
    شوهرم هیچوقت دست به تلفن من نمیزنه مگه اینکه منتظر تماس کسی باشم و دستم بندباشه و ازش بخام اگر زنگ خورد جواب بده اصلا پینشم بلد نیست ولی من ازتلفن اون استفاده میکنم هم یه وقتایی طبق عادت قدیمیم چکش میکنم هم اینکه خط خودمم رو گوشیشه یه سیم کارت دیگه ام.
    و جالبه که هربار این تلفنا بهش شده به من گفته جواب بده اگر شماره آشنا بود بهش میدادم و جواب میده اگر نه میگه جواب نمیدم یا میگه تو جواب بده اعصاب ندارم و هربارم من تلفنشو جواب دادم یه خانم جواب میده و وقتی میشنوه صدای منو قطع میکنه و این تماسها حدودا از قبل ماه رمضونی شروع شده هربارم من گوشیشو جواب دادم و اصلا نشده که خودش جواب بده نه اینکه رو حساب مچ گیری من جواب داده باشم نه مثلا دستش بندبوده یا خواب بوده گفته خودت جواب بده و همش اتفاقی بوده و هربارم بهش میگم این کیه میگه نمیدونم

این دوهفته که بیشتر شوهرم تو خونه بود و بیشتر تماساشو من جواب میدادم یعنی اکثرشو و جالبه که این تماسها چندبرابر شده و یه خانمه که امروز چندبار زنگ زد شمارشم جالبه که با سه تا خط موبایل زنگ میزنه و چند روز پیش هم از دبی زنگ زده بود بهش میگم این کیه میخنده میگه من از کجامیدونم حتما اشتباه میگیره میگم باکسی هستی دوستی میخنده منو بغل میکنه میگه من تو رو دارم دیگه کیو میخام
    تا امشب که زنگ زد بهم گفت جواب بده زدم رو بلندگو گفت با آقا سیروس کار دارم منم گوشی رو دادم به شوهرم تازه از خواب بیدار شده بود گفت ببخشید از خواب بیدارت کردم مزاحمت شدم بعدا زنگ میزنم الان نمیتونی صحبت کنی شوهرمم هرچی گفت تو کی هستی با کی کار داری ولی خوابالو بود طرفم تلفنو قطع کرد هرچیم زنگ زدم دیگه جواب نداد بهش میگم این کی بود میگه زنگ بزن ببینیم کیه هرچی زنگ زدیم جواب نداد خیلی این موضوع فکرمو درگیر کرده با شوهرمم سرسنگین شدم گوشیشو انداخت رو مبل گفت بیا این مال تو من کسی ندارم که بترسم طلا که پاکه چه منتش به خاکه. منم جوابشو ندادمو رد داد

عضو همراه

آخرین بازدید
    دیروز [ 23:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,254

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام نیلوفر جان

از رفتار شوهر شما معلومه که خیلی روراسته و ریگی به کفشش نیست
    مزاحم تلفنی کارش همینه میخاد مشکلی برات بوجود بیاره ناراحت بشی و دعوا راه بندازی

سرسنگین شدنتون اصلا رفتار درستی نبوده .
    سرزنش کردن کسی بخاطر کار نکرده خیلی بی انصافیه هرچند این هم از روی دوست داشتنه ولی کنترل کن.
    بعضی از مزاحما اگه اعتنایی بهش نکنی دیگه قطع میشه به همسرت بگو یه صدای خالی ضبط کنه بذاره رو زنگ اون سه شماره که اعصابتون خورد نشه .
    محل ندید و حرف هم نزنید .
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

3. کاربر روبرو از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده است .

m.reza91 (شنبه 28 تیر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    555

تشکرشده 496 در 196 پست

Array
    از توجهتون فرشته اردیبهشت آخه دفعه اولش نیست هرچیم بهش میگم این خط مشکل داره عوض کن تو گوشش نمیره تا حالا چندبار این موضوع پیش اومده من شوهرمو میشناسم بهم خیانت نمیکنه هزاربار تاحالا بهم گفته و بهم ثابت کرده که منو زندگی و بچمونو با دنیا عوض نمیکنه ولی مقصر خودشه با این دوستاش دوست که نه دشمن. میگم با اینا شوخی نکن تا باهات شوخی نکن شوهرمن شوخیای نرمال میکنه ولی اونا ببخشیدا خیلی بیشعورن با اعصاب مردم شوخی میکنن مثلا سری قبلی دوستاش باپسرخالش البته به گفته خودشوهرم گوشی رو داده بودن دست یه زنه زنگ زده بود به گوشی شوهرم اسم منو میگه میگه گوشیو بده شوهرت کارش دارم اسم و فامیل شوهرمم میگفت میگفت اگر گوشی رو ندیش میام در خونتونو میگیرم آبروشو میبرم سر این جریانم دعوای شدیدی کردیم من میگفتم آخه این کیه که خوب میشناستت چه سنمی باتو داره که اینطوری حرف میزنه اونم حق به جانب میگفت بچها هستن میخان سربسرم بذارن میخان اذیتم کنن اونا هدفشونه که ما رو به جون هم بندازن . مثلا این بنظر شما شوخیه؟!!! یا طبقه پایینمون یه دخترمجرد شهرستانی میشینه معلوم نیست اینجا چکار داره نه درس میخونه نه کارمیکنه همش خیابون گردیه از در خونه تا محل کار شوهرم یه خیابون فاصله است مثلا میفهمم که هر روز این دختر خانم تا در نمایشگاهشون پیاده میرن و از اونجا رد میشن و عرض اندام میکنن ولی خودش به من اینو نگفت من از همکاراش شنیدم تازه دختر اسم و رسم خوبیم نداره یه روز داداشش یه ماشین آورده شوهر ما ازش خریده اونم اومده به همین بهانه شماره شوهر منو گرفته. هروفت داریم میریم بیرون مثلا شوهرمنو تنها میبینه میاد کنارماشین الکی سراغ ماشین و قیمت ماشین میگیره تا منو میبینه رآهشو کج میکنه .
    من میگم اگه تو مشکلی نداری خطتو عوض کن اونم قبول نمیکنه بنظر شما اینا نرماله یا من حق ندارمم سرسنگین باشم یا بهم بریزم؟؟

5. کاربر روبرو از پست مفید Nilofar mordab تشکرکرده است .

maryam240 (جمعه 26 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 شهریور 99 [ 16:54]
    سطح
    77
    Level completed: 77%, Points required for next Level: 95
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    655

تشکرشده 679 در 210 پست

Array
    نمیشه به همین راحتی گفت که نگران نباش و شما هم همه چیزو فراموش کنی و تموم بشه. اما اینا رو هم فراموش نکن:
    1. آدمای حسود و بیماری هستند که طاقت خوشبختی دیگران رو ندارن به هر قیمتی دوس دارن اونا رو بدبخت کنن.
    2. آدما دوستایی دارن که حد و مرز بعضی از شوخیها رو نمی شناسن. نرم افزارهای تغییر صدا هم کمکشون می کنه.
    3. به جای غصه خوردن، خراب کردن زندگیت و مشغول کردن فکرت، با برداشتن شماره هایی که داری، برو ازش شکایت کن. تا آخرش هم برو.
    هميشه براي يك قدم بيشتر، انرژي دارم!

7. 2 کاربر از پست مفید mostafun تشکرکرده اند .

maryam240 (جمعه 26 تیر 94), Nilofar mordab (شنبه 28 تیر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    555

تشکرشده 496 در 196 پست

Array
    سلام ممنونماز راهنمایی و توجهتون اینو خودم میدونم دوستاش که پسر خالشه مثل بچه هاست مثلا حسودی میکنه با دوستاش که دور هم جمعند هربار زنگ میزنه به شوهر من که بیا بریم اونم نمیره یعنی اولاش میرفت ولی چون مجلساشون جای سالمی نیست من مخالفت میکردم و کم کم شوهرمم به این نتیجه رسیده که همون بار اول بهشون میگه نه مثلابهش میگن زن ذلیل زنت نمیذاره بیای از زنت حساب میبری اونم ناراحت میشه من که یه دفعه جلو خودم این حرف رو زدن جوابشونو دادم و اونا دهنشونو بستن گفت زنت نمیذاره بیای ازش حساب میبری زن ذلیل منم گفتم مگه اختیاردارش منم که نذارم بیاد خودش عقل و شعور داره که کجا مناسبه کجا نیست شوهرمم گفت من زن و بچمو تنها نمیذارم که با شما بیام. ولی هرکی جای من باشه این دیگه شوخی نیست یه زن .... زنگ بزنه برات خط و نشون بکشه و تهدید کنه میام ابروتونو میبرم برام گرون تموم میشه که شوهرم زود فراموش میکنه و خودشو میزنه به اون راه و اصلا هم به روی اونا نمیاره.ولی دیشب که دید من سر سنگینم و توهمم اومد گفت من نمیدونم اینا کین منم گفتم مشکل آز خودته خطتو عوض کن حالا قرار شده یعنی خودش گفت که باشه در اولین فرصت که بتونم یه خط خوب بخرم عوض میکنم ولی صبح دیدم گوشیش دوباره رو سایلنته میپرسم چرا میگه خواب بودین گفتم بیدارنشین. خوب ادم حساس میشه دیگه. بعدم رفتار خودش اشتباهه واین رفتارش منو خخیلی اذیت میکنه تبا آقایون مردونه و درست صحبت میکنه ولی تا به یه خانم میرسه مهربون میشه طرز و لحن صحبتش عوض میشه منم میگم باهر زنی نباید اینجوری گرم بگیری و مهربون و خودمونی حرف بزنی چه معنی داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)