به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: +دلواپسی....

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 مهر 87 [ 18:41]
    سطح
    35
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 7 در 6 پست

Array

+دلواپسی....

سلام دوتان تو رو به خدا منو از نگرانی نجات بدین. 7 ماه با اقایی اشنا هستم خودشون همون اول گفت که قبلا چت میکرده ایدیش و پسوردش هم به من داد.جند وقت ایدی ساختم و با ایدی ایشون به صورت ناشناس چت کردم متاسفانه تو چت راجب دوستی خارج از چت باهاشون صحبت کردم پذیرفتن و توی همون چت شمارشون هم دادن که همون لحظه دیگه نتونستم خودمو نگهدارم و خودمو معرفی کردم...گریه کردن قسم خورد دیگه این کا رو انجام نمیده و فهمیده اشتباه کرده...به غیر اون 1 مورد من بدی دیگه ازش ندیدم خیلی پسر خوبس هستش راستش اگر با چشمای خودم نمیدیدم هیچ وقت باور نمیکردم... منم بعد عذر خواهی که کرد بخشیدمش دیگه هم به روش نیاوردم...چیزی که الان خیلی ناراحت و نگرانم کرده بعضی پست هایی که تو سات خوندم متاسفانه بعضی اقایون بعد از ازدواج به همسرشون خیانت کردن...دارم از نگرانی میمیرم تو رو به خدا کمکم کنید من کار درستی کردم به ایشون فرصت دوباره دادم؟خودم پشیمون نیستم چون دوتشون دارم فکر میکنم انسان جایزالخطاست اما خیلی نگرانم اینم بگم که بعد ماه رمضون با خانوادشون قرار بیان خونه ما...الان هم پدر و مادرش اطلاع دارن و موافق هستند..من 23 سالمه ایشون هم 6 ماه از من بزرگترن.... از مدیر سایتو دوستای خوب خواهش میکنم کمکم کنند..

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 12 فروردین 90 [ 01:59]
    سطح
    37
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 10 در 7 پست

Array

RE: دلواپسی....

سلام
    من ایشون رو نمی شناسم ولی در رابطه خودم این رو میتونم بگم که یکی رو به اندازه زندگیم دوست دارم ولی چون از ایشون دور هستم و دوریشون برام دیگه داره طاقت فرسا میشه ، برای تحمل این دوری روی آوردم به چت با دیگران و این جور مسائل ، ولی شبی نیست که بی یاد ایشون بخوابم ،
    شما باید ببینید دلیل این کار ایشون بخاطر دوری از شما نیست ؟
    یعنی تو اون زمان رابطه ایشون با شما چطور بوده / دلیل کار ایشون از روی تنهایی نبوده ؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 7 در 6 پست

Array

سلام اول که از شما دوست خوب ممنونم که جواب دادین... بله اتفاقا از هم دور هستیم....تو اون زمان هم به دلایلی بیشتر از هم دور شده بودیم حتی دو هفته 1 بار میتونستسم با هم تلفنی صحبت کنیم.د...خواهش میکنم دوستای خوبم جواب بدین منو از نگرانی نجات بدین..البته این هم بگم ایشون خانواده مذهبی(نه خشکه مذهبی) دارند..خودشون هم افکاری شبیه به خانوادشون دارند که خیلی شبیه به افکار خود منه...اینا را گفتم که بیشتر بتونین به من کمک کنید... من تمتم این دت تنها همون یک مورد را ازشون دیدم.... والا از لحاظ دیگه کاملا مورد قبول منه و منم خیلی دوستشون دارم... فقط خیلی نگران هستم... کمکم کنید.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 7 در 6 پست

Array

سلام چرا دیگه کسی کمک نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینجا سایت همدردی مگر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا هیچکی دیگه به داد دل دلواپس دیگری نمیرسه؟؟؟؟؟؟ بعضی از پستها چه قدر زود فراموش میشن!!!!!!.مگر غیر اینه اگر مسلمونی از برادر مسلمونش کمک بخواد و کمک خواهیشو بشنوه و به یاریش نره مسلمون نیست!!!!!!!!!!!! طاعات و عباداتتون قبول باشه......

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 7 در 6 پست

Array

سلام ممنونم که این همه یا یاد من بودین از بس جواب دادین نمیدونم اول کدوم پستو بخونم...دوستان خوبم میدونم شما هم مشکلات خاص خودتونو دارین اما به من هم کمکی بکنید...بعد ماه مبارک قرار شده بیان خونمون برای خواستگاری رسمی و با پدر و مادرم صحبت کنن.... بگید با این دلواپسی چه کار کنم؟؟ با خوندن تایپیک دوستانی که از خیانت شوهرانشون گفته بودن دلم خیلی شور میزنه که اون اتفاق بازم پیش بیاد؟!!..... خیلی سعی کردم به کلی فراموشش کنم اما گاه گاهی یادم میاد بهم میریزم متاسفانه....... الان به نظرتون چطوری بفهمم که اون موضوع به یک خیانت تبدیل نمیشه بعد ازدواج؟؟؟؟؟؟ و به قول یکی از دوستان به خاطر دوری بیش از اندازه بوده؟؟؟ یا بقول دوسته دیگه ای که میگفت خیانت نیست بچه بازی بوده.... میشه گفت توی سن و سال ایشون طبیعیه بعضی از این شیطونیا و بچه بازیااا؟؟؟؟عکس العمل من بعد این چی باشه در رابطه با همون موضوع...... بهتر دیگه حرفشو نزنم یا احساساتموچطوری بیان کنم که دیگه از همین مثلا بچه بازیا در نیاره؟؟؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)