به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 16 تیر 93 [ 10:03]
    سطح
    5
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 6 پست

Array

یکی از اساتید دانشگاه اعصابمو به هم ریخته

سلام وقت بخیر
    من دانشجوی تحصیلات تکمیلی دانشگاه سراسری هستم. یکی از اساتید دانشگاه که سنش هم بالای 60 هست با من لج افتاده، چند تا از کاراش اینجوری بود که مثلا وقتی همه بودیم سر کلاس بین درس دادن همیشه از بچه سوال می پرسه ولی از من سوال نمی پرسید منم کل ترم رو هیچی نگفتم. یا اینکه وقتی تو دانشکده میدیمش یکی دوبار سلام کردم جوابمو نداد.حالا هم که ترم تمام شده با اینکه من خیلی خوب امتحان دادم منو انداخت رفتم پیش مدیر گروه وضعیتمو توضیح دادم نمره قبولی بهم داده منتها بچه های دیگه که نمرشون پایین تر از من بوده رو 3 نمره بالاتر داده و کمترین نمره کلاس رو به من داده، وقتی رفتم به مدیرگروه گفتم مدیر گروه باهاش صحبت کرد منتها اون استاده بهم ایمیل زد که اگه فرافکنی کنی عواقب بدی برای شما به دنبال خواهد داشت. الان هم نمراتو تایید نکرده ولی مرتب نیم نمره به بچه های دیگه اضاف میکنه ولی نمره منو تغیییر نمیده، بچه های که با این استاده بودن میگن مشکل روانی داره از هر کی بدش بیاد باهاش اینجوری رفتار میکنه، خیلی اعصابمو به ریخته من همیشه بالاترین نمرات رو داشتم با استعداد درخشان هم اومدم تحصیلا تکمیلی،میخام ازش شکایت کنم ولی همه بهم میگن خودت میسوزی نه اون. چکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. خیلی اعصابم بهم ریخته به طوری که تصمیم گرفتم انصراف بدم.

2. 2 کاربر از پست مفید khavar sharq تشکرکرده اند .

یاس بنفش (شنبه 14 تیر 93), مامان فربد (شنبه 14 تیر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 14 تیر 93 [ 16:33]
    سطح
    4
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 45
    دستاوردها:
    100 Experience Points31 days registeredTagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 27 در 17 پست

Array
    خب اگه انصراف ایشون بسیار خوشحال و روان شاد کردی
    از طرفی نیز اگه اقدام بکاری بکنی ازونجایی که مدرک دستگیری جز برگه امتحانیت نداری باید خودت حساب کتاب کنی برگت کشیده بشه بیرون ایا می تونی درست حسابی ثابت کنی حق وحقوقت رو یا اون استاده می تونه با بهانه های فعالیت کلاسی حتی برگه پرت رو بی ارزش نشون بده؟
    نظر بنده جواب دادن به این سوال نزد خودت هست اگر دیدی مثبت هست اقدام کن اگر نه چاره ایی نیست جز اینکه همین نمره رو بگیری.. چون ممکن هست این ادم
    ارتباطی نیز با دیگر اساتید ایجاد کنه. حتی همین قدر که نظرت رو در حد انصراف کل دوره برده بالا بنظر من موفق شده ذهنت رو خراب کنه.
    مواظب باش ادم مریض کلا زیاده اینجا از در و دیوار بیمار روانی میباره استادتون نیز همین طور بوده.

4. کاربر روبرو از پست مفید هنر تشکرکرده است .

مامان فربد (شنبه 14 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 6 پست

Array
    مرسی جواب دادی بهم واقعا نیاز دارم با یکی صحبت کنم
    من نسبت به نمرم اعتراض ندارم نسبت به رفتاراش اعتراض دارم و میخام ازش شکایت کنم از بین پنج استاد دانشکده 3 تاشون موافقند که ازش شکایت کنم و دو تاشون خودشونو بی طرف اعلام میکنن و دو بار بهم گفتن به نحوه متقضی اقدام کن. کلا همه استادا باهاش مخالفن. حتی وقتی به مدیر گروه گفتم این روانیه، هیچی نگفت گفت فقط می تونم باهاش حرف بزنم ولی باید بهم اعتماد کنی. که بعد از حرف زدنش اونم این ایمیل رو برام فرستاد خود استاده میدونه 3 تا استاد دیگه باهاش مخالفن. این کار ر میکنه که من نرم ازش شکایت کنم. مطمئنم که به خاطر رفتارش می تونم ازش شکایت کنم ولی نمیدونم چه عواقبی داره. نظر شما چیه؟

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    یه درس با ایشون داشتی، تمام شده رفته. اینقدر دیگه خودت را اذیت نکن.

فکر کردی یک ترم اعصاب و روانت را بذاری برای شکایت به کجا می رسی؟
    اون استادها هم تسویه حسابهای شخصی دارند که موافق و مخالفند.

تازه نسبت به برگه هم اعتراض نداری،
    نسبت به رفتارشون اعتراض داری که معیار سنجش و اثبات واحدی نداره.
    می خوای بگی سلام کردم جوابم را نداده؟؟
    یا مثلا تو کلاس از من سوال نپرسیده؟؟

دنیا پره از این بدها و خوب ها ......
    وقتت را که نمی تونی بذاری برای ادب کردن آدمها یا آوردنشون توی چارچوب اخلاقی خودت.

به قول خودمون،
    یه صلوات بفرست و یه نفس عمیق.
    فراموش کن.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

7. 4 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

del (یکشنبه 15 تیر 93), sanjab (شنبه 14 تیر 93), saraamini (یکشنبه 15 تیر 93), آویژه (شنبه 14 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 شهریور 00 [ 00:15]
    سطح
    83
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 498
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,315

تشکرشده 3,200 در 813 پست

Array
    دوست عزیز

به نظر من بجای شکایت کردن و رفتن پیش مدیر گروه و بقیه همکاراش و خراب کردن جو...

دو تا شاخه گل یا یک جعبه کوچک شیرینی بگیر یا دست خالی و با یک لبخند زیبا و پر از عشق

یک روز که تنها در دفتر کارش هست برو پیشش و خیلی محترمانه و مهربانانه بهش بگو فکر میکنم سو تفاهمی

بین من و شما پیش امده آمدم که حضورا عذرخواهی کرده و اگر صلاح میدونید بصورت مستیم مشکل رو برطرف کنم.

آروم و سنگین برخورد کن با سکوتت اجازه بده اون بیشتر حرف بزنه

بعد هم محترمانه بهش بگو دوست دارم ان شاالله از راهنماییها و تجربیاتتون در کار پایان نامه ام استفاده کنم

لطفا این فرصت رو بمن بدید تا از تجربیاتتون استفاده کنم. محترمانه خداحافظی کن و بیا بیرون.

با این کار بابکوت بایکوتش میکنی و باعث میشی با خودش خلوت کنه و اگر بی انصافی در حق نمره شما کرده سریعا

جبران کنه.

در غیر اینصورت جز خورد کردن اعصاب خودت و دشمن تراشی در جایی که قدرت طرف مقابل بیشتر هست

هیچ اتفاق دیگری برات نمی افتد

موفق باشی

9. کاربر روبرو از پست مفید sanjab تشکرکرده است .

شیدا. (شنبه 14 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    شیدا جون ولی اگر این آقا اعتراض نکنه ممکنه استادشون همین جوری به رویشون ادامه بده و دانشجوی دیگه ای مظلوم واقع بشه.

به نظر من در حد یک نامه خصوصی به دانشگاه مشکلی براش ایجاد نکنه.
    برای ما که نظر سنجی می ذاشتن. و ما تو نظرسنجیهامون هر چی دلمون می خواست می نوشتیم. برای شما نذاشتند؟
    به نظر من یک دونه نامه را بنویسید.ولی دیگه پیگیری نکنید. تا اگر بعدا دانشجوی دیگه ای مثل شما مظلوم واقع شد و اعتراض کرد مسئولین بدانند که این استاد سابقه داره و حرف او دانشجو بی خود نیست.

تو دوران کارشناسیمون یکی از بچه ها تعریف می کرد که استادی داشتند که به طور واضح به دخترای فشن و بدحجاب نمره می داد و تو امتحان کمکشون می کرد.ولی دخترایی که سنگین بودند نمره کمتر می گرفتند و اگر دختر خیلی محجبه بود میفتاد!!!!!
    هر ترم این ماجرا تکرار می شد. بعضی ها این ماجرا را می رفتند می گفتند. اما کسی باور نمی کرد. تا اینکه دیدند نه انگار هر ترم که نمیشه دانشجوها دروغ بگن و بخوان الکی نمره بگیرن!!!
    بررسی کردند و دیدند درسته.و استاد اخراج شد!!!

اگر ترم های قبل هیچ کس اعتراض نمی کرد شاید می گفتند دانشجوها به خاطر نمره و اینکه نیفتند دارن همچین حرفی را می زنند!!!!!!!!

برای همین در حد یک اعتراض کتبی به نظرم از نظر انسانی درست است.و شما فقط در همین حد مسئولید.

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

11. کاربر روبرو از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده است .

شیدا. (شنبه 14 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 مرداد 95 [ 16:58]
    سطح
    26
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 97
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    18

تشکرشده 22 در 14 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khavar sharq نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من دانشجوی تحصیلات تکمیلی دانشگاه سراسری هستم. یکی از اساتید دانشگاه که سنش هم بالای 60 هست با من لج افتاده، چند تا از کاراش اینجوری بود که مثلا وقتی همه بودیم سر کلاس بین درس دادن همیشه از بچه سوال می پرسه ولی از من سوال نمی پرسید منم کل ترم رو هیچی نگفتم. یا اینکه وقتی تو دانشکده میدیمش یکی دوبار سلام کردم جوابمو نداد.حالا هم که ترم تمام شده با اینکه من خیلی خوب امتحان دادم منو انداخت رفتم پیش مدیر گروه وضعیتمو توضیح دادم نمره قبولی بهم داده منتها بچه های دیگه که نمرشون پایین تر از من بوده رو 3 نمره بالاتر داده و کمترین نمره کلاس رو به من داده، وقتی رفتم به مدیرگروه گفتم مدیر گروه باهاش صحبت کرد منتها اون استاده بهم ایمیل زد که اگه فرافکنی کنی عواقب بدی برای شما به دنبال خواهد داشت. الان هم نمراتو تایید نکرده ولی مرتب نیم نمره به بچه های دیگه اضاف میکنه ولی نمره منو تغیییر نمیده، بچه های که با این استاده بودن میگن مشکل روانی داره از هر کی بدش بیاد باهاش اینجوری رفتار میکنه، خیلی اعصابمو به ریخته من همیشه بالاترین نمرات رو داشتم با استعداد درخشان هم اومدم تحصیلا تکمیلی،میخام ازش شکایت کنم ولی همه بهم میگن خودت میسوزی نه اون. چکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. خیلی اعصابم بهم ریخته به طوری که تصمیم گرفتم انصراف بدم.
    دوست عزیزمنم یکی ازرتبه های تک رقمی کنکوربودم.دقیقاپارسال همین مشکل برای منم ایجادشد.دوترم یکی ازاساتیدم خیلی اذیتم میکرد. ترم دورفتم پیشش که نمرموخیلی کم داده بوددرصورتی که برگموعالی نوشته بودم.ترم اولم منوانداخته بودتوی یکی ازدرساشون درصورتیکه نمره ی برگموخونده بودوزمانی که میخواست نمراتوردکنه ازم نمره کم کرده بودوانداخت منو.(یکی ازهمین اساتیدپیر)
    اماترم دوم دیگه رفتم بهش گفتم وبه روش آوردم ازبرگم اطمینان داشتم.چیزی نداشت که بگه چون خودش میدونست حق باهام بوده وبرخوردواقعابدی باهام کرد.
    اون زمان چندتاازااساتیدم خیلی ازاین برخورداون استادباهام ناراحت شدن وبمنم میگفتن برواعتراض کن.امااینکارونکردم چون میدیدم کسی نیست که واقعابخوادحرفاموبشنوه ووقتی که اعترا ض نکردم بعضی ازهمون ادماگفتن کارخوبی کردی.جالبه بعدهافهمیدم چون باعلاقه اومده بودم وسرکلاسشون سعی میکردم فعال باشم اینکارارومیکردن.
    دوست عزیزایناروگفتم تابدونین فقط شمانبودین ونیستین که این مشکل براتون پیش اومده.اگه فکرمیکنین واقعادانشگاهتون طرف دانشجورومیگیره برین بگین.حتمااعتراض کنین.(بااینکه یه سال ازاون قضیه میگذره هنوزناراحتم وکلی انگیزه ی تحصیلم پایین اومده.)اماالان دیگه زمینش هست ودنبال اینم که برم حرفای ناگفتموبه یکی بگم.
    اگه میبینین زمینه ی اعتراض براتون وجودنداره ازدردوستی باهاشون واردبشین وازیه جمله ی جادویی استفاده کنین وبدونین جواب میده.اون جمله درمقابل اینجوراساتیداینه:میخوام باهاتون پایان نامه بردارم.متاسفانه این اساتیدپیراکثرشون همینن به جزیسریشون که واقعاقابل احترامن.
    اینم بگم اگه شمایه استادپیرداشتین ماچندتاداشتیم .واقعاسخته.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    شیدا جون ولی اگر این آقا اعتراض نکنه ممکنه استادشون همین جوری به رویشون ادامه بده و دانشجوی دیگه ای مظلوم واقع بشه.

به نظر من در حد یک نامه خصوصی به دانشگاه مشکلی براش ایجاد نکنه.
    برای ما که نظر سنجی می ذاشتن. و ما تو نظرسنجیهامون هر چی دلمون می خواست می نوشتیم. برای شما نذاشتند؟
    به نظر من یک دونه نامه را بنویسید.ولی دیگه پیگیری نکنید. تا اگر بعدا دانشجوی دیگه ای مثل شما مظلوم واقع شد و اعتراض کرد مسئولین بدانند که این استاد سابقه داره و حرف او دانشجو بی خود نیست.

تو دوران کارشناسیمون یکی از بچه ها تعریف می کرد که استادی داشتند که به طور واضح به دخترای فشن و بدحجاب نمره می داد و تو امتحان کمکشون می کرد.ولی دخترایی که سنگین بودند نمره کمتر می گرفتند و اگر دختر خیلی محجبه بود میفتاد!!!!!

هر ترم این ماجرا تکرار می شد. بعضی ها این ماجرا را می رفتند می گفتند. اما کسی باور نمی کرد. تا اینکه دیدند نه انگار هر ترم که نمیشه دانشجوها دروغ بگن و بخوان الکی نمره بگیرن!!!
    بررسی کردند و دیدند درسته.و استاد اخراج شد!!!

اگر ترم های قبل هیچ کس اعتراض نمی کرد شاید می گفتند دانشجوها به خاطر نمره و اینکه نیفتند دارن همچین حرفی را می زنند!!!!!!!!

برای همین در حد یک اعتراض کتبی به نظرم از نظر انسانی درست است.و شما فقط در همین حد مسئولید.

مصباح عزیزمتاسفانه وضع بعضی ازدانشگاه هاخیلی خرابه.مایه استادتوی گروهمون داریم که هربلایی دلش بخوادسرشون میاره.اون چیزی که توپست بالانوشتم نمونه کوچیکی ازکارهمین استادهست.خیلی هاهم ازش مینالن پس چراهیشکی کاری نمیکنه؟؟؟

13. کاربر روبرو از پست مفید یاس بنفش تشکرکرده است .

شیدا. (شنبه 14 تیر 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    مصباح الهدی جان،

ایشون به نظرم خانم هستن.

اون استاد مورد نظر شما هم احتمالا خطای بزرگتری ازشون دیده شده که کار به اخراج کشیده.
    استاد رسمی دانشگاه را به این دلایل به راحتی اخراج نمی کنند که مثلا با دانشجوی فشن رابطه بهتری داره.
    منظورم این نیست که خدای نکرده شما دروغ می گین. منظورم اینه که یه مواردی هست که شاید مطلع نباشید.

ببینید ایشون اول می گه نمره من را درست نداده،
    بعد از این که نمره شون را از طریق مدیر گروه درست کردند، همچنان پی گیر هست که نمره های بقیه چی می شه
    و استاد نمره ها را تایید نکرده، داره به بقیه نمره می ده و ...
    به نوعی حس می کنم دنبال این هست که ثابت کنه این آقا به من توجه نداره. به هر حال نمره خودش را بهش داده، چرا پی گیر نمره ی دیگرانه؟ ارزشیابی دانشجو هم فقط به برگه پایانی نیست، فاکتورهای دیگه ای هست که استاد همیشه دستش باز هست و راحت می تونه از خودش دفاع کنه.

الان هم می گه من به نمره ام اعتراض ندارم،
    می خوام اعتراض کنم چرا به من توجه نداشته !!

برای زندگی بهتر و سالم تر، گاهی لازم هست که از این حساسیتهامون کم کنیم.
    ایشون هم با این دلیلی که می آرن و صحبتهایی که بقیه اساتید هم داشتند (تمایلی به مطرح کردن شکایت نبوده)،
    فقط خودشون را خسته و عصبی می کنند.
    قرار نیست همه به ما توجه داشته باشند و همه اونطور که ما می خواهیم با ما رفتار کنند.
    راستش خیلی به نظرم عادی نمی رسه که یک استاد از یکی از دانشجوها بدون دلیل اصلا سوال نپرسه و توی کلاس مشارکتش نده و ....

همه دانشگاهها هم برگه ارزشیابی برای هر ترم دارند،
    اگر اخلاق این استاد و تدریسش مشکل خاص داشته باشه، تا حالا دانشگاه فکری به حالش کرده بود.

برای همین من توصیه کردم که از شکایت صرف نظر کنه و به موارد این چنینی که می آن توی زندگی ما و می رن
    به چشم تجربه نگاه کنه. تجربه ای برای خودش، که اینقدر حساس نباشه و همه چیز را مطلوب نظر خودش نخواد.

- - - Updated - - -

این جمله خانم سنجاب را ببینید.
    توجه کنید که ایشون در این محیط (آکادمیک) بیشتر از من و شما بودن و شرایط را بهتر می دونن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjab نمایش پست ها
    در غیر اینصورت جز خورد کردن اعصاب خودت و دشمن تراشی در جایی که قدرت طرف مقابل بیشتر هست

هیچ اتفاق دیگری برات نمی افتد

موفق باشی
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : شنبه 14 تیر 93 در ساعت 19:12

15. 5 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

del (یکشنبه 15 تیر 93), sanjab (شنبه 14 تیر 93), saraamini (یکشنبه 15 تیر 93), مصباح الهدی (شنبه 14 تیر 93), آویژه (شنبه 14 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 07 شهریور 99 [ 23:27]
    سطح
    86
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 222
    دستاوردها:
    VeteranSocial10000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    3,951

تشکرشده 4,314 در 675 پست

Array
    راهنمایی شیدای عزیز رو تایید می کنم. بخصوص اینکه شما دانشجوی تحصیلات تکمیلی هستید و بعدها می خواید در همین فضا کار کنید و همین اساتید همکار شما خواهند بود. درست نیست که به خاطر چنین مشکلی، تهدیدی واسه آینده خودتون درست کنید. همین مقدار که به مدیر گروه سفارش شفاهی کردید و ایشون پیگیری کردند و به نوعی حق رو به شما دادند کفایت می کنه. ضمنا اگر ارشد باشید، می توانید تا 4 واحد اصافه بردارید و نمره این درس را به نوعی در معدلتان کم رنگ کنید و اگر هم دکترا هستید که معدل چه اهمیت دارد؟!
    موفق باشید
    هر چیز که در جُستن آنی، آنی

مولانا

17. 3 کاربر از پست مفید آویژه تشکرکرده اند .

del (یکشنبه 15 تیر 93), sanjab (شنبه 14 تیر 93), مصباح الهدی (شنبه 14 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 6 پست

Array
    همگی ممنونم که راهنمایی کردین
    شیدا خانم اون استاد نمره واقعی منو نداده من مطمئنم که بالاترین نمره رو میگیرم. اصلا وقتی با یکی از بچه سوالات رو چک میکردیم دوستم 7 نمره رو اشتباه نوشته بود ولی به اون نمره 19 داده، وقتی خودش نمرشو دید تعجب کرد بهش گفتم چه جوری اصلا حرفی نداشت بگهف گفت باهات لج افتاده کاریش هم نمیشه کرد بخدا مطمئم که این استاد داره به عمد با من اینجوری رفتار میکنه تازه وقتی بچه دیگ اعتراض کردن برگشونو نشون داد اما وقتی من خواستم برگمو ببینم گفت نمره شما همین هست و بعد بهم ایمیل زد که اگه فرافکنی کنی عواقب بدی برای شما بهمراه دارد. تازه وقتی به مدیر گروه گفتم رفت باهاش صحبت کرد یه نمره بهم اضاف کرد که بعد از یه روز دوباره همونو کم کرد و یه نمره به همه بچه ها اضاف کرد به نظر شما این ادم روانی نیست؟؟؟
    من اصلا دلیل رفتارشو نمیدونم چیه ، بخدا من همیشه دنبال درس بودم هیچ وقت دنبال مسائل دردسر ساز نبودم هیچ بی احترامی بهش نکردم. وقتی به مدیر گروه گفتم دلیل این ایمیلش چیه اصلا جوابی نداشت بگه ولی گفت نباید اینو برات می فرستاد منم گفتم میخام این ایمیلشو برای رئیس دانشکده بفرستم حتما باید دلیلی باشه که استاد دانشجو رو اینجوری تهدید میکنه. حالا هم مرتب نمره بقیه بچه ها رو بالا میبره و تایید نمیکنه میخاد کاری کنه که من عکس العمل بدی انجام بدم تا بتونه علیه من استفاده کنه.اینطور نیست؟؟؟؟
    این ادم واقعا راونیه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)