به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: خیانت شوهرم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 شهریور 93 [ 02:47]
    سطح
    3
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 3
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array

خیانت شوهرم

سلام من اطلاع دارم همسرم داره بهم خیانت میکنه اولش که فهمیدم با دونفر بود که الان با یکی شون خیلی کم کرده فکر کنم به خاطر اینکه او نم زیاد پا نمیده منظورم رابطه جنسی است اما بازم کم وبیش باهم اس بازی میکنند اما دومی یه زن شوهر دار فکر کنم بچه هم نداره خیلی اس های عاشقانه به شوهرم میده فکر کنم واقعا عاشق همسدم شده البته همسرم هم جواب میده حتی باهم رابطه داشتن دارم از درون داغون میشم کمکم کنید

2. 2 کاربر از پست مفید sureh تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 11 تیر 93), Somebody20 (چهارشنبه 11 تیر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 00:18]
    سطح
    50
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 154
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,600

تشکرشده 1,855 در 418 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    ​سلام از کجا فهمیدی!!!!بعدش چیکار کردی؟به روش اوردی؟

4. کاربر روبرو از پست مفید آرام دل تشکرکرده است .

khaleghezey (چهارشنبه 11 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 اسفند 93 [ 02:11]
    سطح
    22
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    100

تشکرشده 352 در 135 پست

Array
    سلام چقدررررر این مسئله زیاد شده ، واقعا آدمو میترسونه ...،اگه همسرت نمیدونه و به روش نیاوردی و میدونی اون خانوم شوهر داره میتونی از طریق تهدید کر،ن که به شوهرش میگی و ... وارد بشی ، اگه روتون به روی هم باز نشه بهتره فکر کنم چون اینقد به مردا گفتن صیغه و زن دوم شرعیه که خودشونم باورشون شده اسمش خیانت نیس ولی به نظر ما خانوما خیانته،لذا همیشه طلبکار میشن و همه چی بهم میریزه . یه کم رو خودت هم کار کن و براش از زنانگی کم نزار و محبت کن بهش هرچند فوق العاده سخته ولی امتحانش ضرر نداره...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سوره ج ا ن سلام
    چند ساله که ازدواج کردین ؟ کمی بیشتر از خودتون و همسرتون توضیح بدین فرزند چطور دارین یا نه ؟ شما تا بحال چه اقدامتی کردین
    همسرتون چه نیازی به این کار داشتن ؟ آیا شما براش کم نذاشتین ؟ چند وقته؟ این اطلاعات از کجا بدست آوردین ؟
    زندگیتون در چه سطحی خوب متوسط عالی . شوهرتون چرا به این مسیر منحرف شدن 1 دوست بد 2 اختلافات در زندگی با شما 3 نسبت به شما چه حسی دارن . دروغ و پنهانکاری دارن
    وسوال آخر اعتیاد که ندارن خدارو شکر. ..
    خونسرد باشید از مشاجره های احتمالی پرهیز کنید قضیه رو به خانواده نکشین قصه نخورید خداوند جوابش را خواهد داد
    با پرداخت اشتراک پر رنگ شوید یا از مشاوره خصوصی بهره ببرید شما در حال حاضر بیش از سه پست نمیتوانید ارسال کنید تا رنگتان تغییر کند با پرداخت اشتراک
    بدرود

7. 2 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 11 تیر 93), Somebody20 (چهارشنبه 11 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپیده ی تاریک نمایش پست ها
    سلام چقدررررر این مسئله زیاد شده ، واقعا آدمو میترسونه ...،اگه همسرت نمیدونه و به روش نیاوردی و میدونی اون خانوم شوهر داره میتونی از طریق تهدید کر،ن که به شوهرش میگی و ... وارد بشی ، اگه روتون به روی هم باز نشه بهتره فکر کنم چون اینقد به مردا گفتن صیغه و زن دوم شرعیه که خودشونم باورشون شده اسمش خیانت نیس ولی به نظر ما خانوما خیانته،لذا همیشه طلبکار میشن و همه چی بهم میریزه . یه کم رو خودت هم کار کن و براش از زنانگی کم نزار و محبت کن بهش هرچند فوق العاده سخته ولی امتحانش ضرر نداره...
    واقعا خیلی زیاد شده متاسفانه:(

ولی راه حلتون چه فایده ای داره، جز آبروریزی جز ثابت کردن اینکه من فهمیدم و قبح قضیه میریزه.
    اون خانوم عاشق شده، شوهر ایشون کارشون این شده.
    این دختر نشد یکی دیگه

مگه نمیگن یک دختر دیگه ای هم بوده اما رابطه اش باهاش کم شده.
    بعدشم صیغه وزن دوم یک مسله دیگه اس، فرق داره با ارتباط غیر شرعی داشتن با یک زن متاهل!!!

بنظرم اولا بیاین و عضو انجمن آزاد بشین و از مدیر همدردی بخواین نظر کارشناسی بهتون بدن.

البته میل خودتونه میتونین مستقیم برین و اون دختر و تهدید کنین، اما بنظرم مردی که حتی با زن متاهل رابطه برقرار میکنه نشون داده که ابایی از بی حیایی و آبروریزی نداره، عزیزم اگه هم میخوای اینکارو کنی مستقیم به دختره نگو میخوای یک واسطه ای جور کن و از یک طریقی به همسر اون خانوم بگو.تا بیشتر حواسش به زندگیش باشه! یا اگه هم به اون خانوم میخوای بگی و تهدید کنی نگو کی هستی بازم از واسطه استفاده کن، اینجوری شوهرتون میفهمن که شما فهمیدین ممکنه بدتر بشه. یا میتونین به اون زن بگین که همسرتون با زن های دیگه ای هم هست و میخواد ازش سواستفاده کنه. دوستش نداره.

بعدشم اگه میخواین که اصلا مستقیم نگین، مثلا یروز خودتونو ناراحت جلوه بدین و داستان خیانت خودتونو از زبان مثلا دوستتون بگین، که شوهرش بهش همچین خیانتی میکنه و از احساس بد اون زن بگین.
    مثلا بگین فلان کارو برای شوهرش کرده و تا حالا کم نذاشته حالا بنظر تو که یک مرد هستی چرا شوهرش خیانت کرده.چرا قلب همسرشو شکونده؟
    چرا اگه مشکلی داشتن خب عنوان نکرده چرا آخه خیانت؟!!
    کلی دلیل منطقی بیارین ک خیانت راه درستی برای حل مشکل نبوده و نیست.
    مثلا بگین که دوستم میگفت تا حالا یکی از اون پیامک های عاشقانه ای که به اون خانوما میداده و به من ک همسرشم نگفته بوده، بگو دلم براش خیلی سوخت، بنظرت چرا همسرش اینکارو میکرده؟
    ببینین واکنشون چطوریه؟
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : چهارشنبه 11 تیر 93 در ساعت 04:24

9. کاربر روبرو از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده است .

parsa1400 (چهارشنبه 11 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 20 تیر 93 [ 06:03]
    سطح
    2
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 49
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    وااااای خدای من...!!
    نمیخوام نا امیدت کنم یا فاز منفی بدم
    ولی اگه من بودم بدون درنگ طلاق میگرفتم..!
    چون همچین آدمی درست بشو نیست و ذاتا خرابه...!
    و امکان اینکه حتی اگه درست بشه و باز بره سراغ اینکارها ۹۹ درصده..!
    همسرت داره بهت خیانت میکنه و ااین بزرگترین بهرانه...!
    اما اما یه حالت دیگه هم جدا از این که
    آدم هوس باز و خائنیه و نباید باهاش ادامه داد
    اینه که تو در حقش کوتاهی کرده باشی،حالا چه از نظر عاطفی چه جنسی و...که در این صورت باید تلاش کنی خودتو اصلاح کنی و دوباره زندگی و همسرتو برگردونی و شوهرتو ببخشی و خودتو مقصر بدونی و گذشته رو فراموش کنی...
    امیدوارم مشکلت حل بشه آجی گلم...

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائزه نمایش پست ها
    وااااای خدای من...!!
    نمیخوام نا امیدت کنم یا فاز منفی بدم
    ولی اگه من بودم بدون درنگ طلاق میگرفتم..!

چون همچین آدمی درست بشو نیست و ذاتا خرابه...!
    و امکان اینکه حتی اگه درست بشه و باز بره سراغ اینکارها ۹۹ درصده..!

همسرت داره بهت خیانت میکنه و ااین بزرگترین بهرانه...!
    اما اما یه حالت دیگه هم جدا از این که
    آدم هوس باز و خائنیه و نباید باهاش ادامه داد
    اینه که تو در حقش کوتاهی کرده باشی،حالا چه از نظر عاطفی چه جنسی و...که در این صورت باید تلاش کنی خودتو اصلاح کنی و دوباره زندگی و همسرتو برگردونی و شوهرتو ببخشی و خودتو مقصر بدونی و گذشته رو فراموش کنی...
    امیدوارم مشکلت حل بشه آجی گلم...
    درود بانو

در مورد قسمتی که آبی رنگه:
    لطفا نظرات شخصی خودتان را در سایت مطرح نکنید ایشون اینجا آمدن دنبال راه حل وگرنه آدرس دادگاه خانواده را خودشان از من و شما و مشاورین سایت بهتره بلدن.

در مورد قسمت قهوه ای:
    بازم از تجربه شخصی خودت استفاده کردی و چون یک اتفاقی توی اطرافیان و آشناها اتفاق افتاده شما داری به کل تعمیم میدی این 99% را از کجا آوردی؟آیا نظرسنجی انجام دادی یا اینکه نظر خودتان است

ببخشید اگه تذکر دادم ناراحت نشید بانو از این تذکرا زیاد بهم دادن و سعی در رفع کردنشان کردم و الان هم نتیجشو دارم میبینم که خیلی پخته تر از قبل شدم.لطفا دلخور نشید

در مورد شما فکر کنم بهترین جواب را جناب محسن عزیزی که بشخصه خیلی نسبت بهش ارادت دارم داده اند و از سایت خودشان برای شما نقل قول میگیرم

خیانت

نگرانی های شما رو در خصوص مواردی که بیان کردید، درک می کنم. به طور کلی، کسانی که جاذبه های ظاهری دارند باید بیشتر مراقبت کنند، و همسرانشون هم باید آستانه تحملشون رو بیشتر کنند. خوشبختانه نوشته اید که مشکل خاصی در رابطه جنسی با همسرتون ندارید. البته فقط مساله جنسی مطرح نیست، و باید موارد دیگر رو هم بررسی کرد.

اکیدا پیشنهاد می کنم که تجسّس کردن رو کنار بگذارید. نتیجه تجسس، چیزی جز شک و شبهه های فراوان، ایجاد ناامنی در طرف مقابل، و ریختن آبرو و باز شدن روی افراد به همدیگر نیست. هر کسی مسئول اعمال خودش هست و باید به زودی در برابر خدا پاسخ اعمال آشکار و نهانش رو بده.

بنابراین اینکه ما در کار دیگران تجسس کنیم، نتیجه ای جز ایجاد ناراحتی برای خودمون و احتمالا جری ترن کردن طرف مقابلمون نداره

دقت داشته باشید که از زمانی که شما متوجه این ارتباطات پیامکی شدید، آیا قبح مساله نسبت به قبل کمتر نشده؟

کار به جایی رسیده که الان همسرتون خیلی راحت تا مشاجره میشه حرف از طلاق عاطفی میزنه و این اصلا خوب نیست.

پس، اصل اول اینکه تجسّس نکنید.

ممکنه بپرسید اگر این کار رو نکنم، همسرم با خیال راحت میره و هر کاری که دلش خواست انجام میده. پاسخ اینه که نه لزوما اینطور نیست.

اگر همسر شما فرد اخلاق مدار و معتقدی باشه، وجدانش بیدار میشه و شرایط تغییر میکنه. اما اگر غیر از این باشه، خب بحث دیگری است.

همین الان بررسی کنید و ببینید که فهمیدن شما و به روی همسرتون آوردن این مسائل، آیا تاثیرات مثبتش بیشتر بوده یا منفی اش؟

پس، اولین اصل اینکه تجسس رو کنار بگذارید.

خب، ممکنه بگید من دیگه تجسس نمی کنم، اما سهوا و به صورت اتفاقی متوجه شدم که همسرم با دیگری در ارتباط هست. این بار چه کار کنم؟

در اینجا بهترین کار اینه که حمل بر صحّت کنید. یعنی چی؟

یعنی اینکه وقتی شماره این خانم رو در وایبر گوشی همسرتون دیدید، مثلا اینطور برداشت کنید که شرکت یه گروه در وایبر ایجاد کرده و اعضای شرکت رو دعوت کرده و حالا اینها در یک گروه جمع شده اند و اینطوری شماره رسیده به دست همسرتون. اینطوری برای رفتار همسرتون توجیه درست کنید.

امام علی(ع) می فرمایند:«عذر برادرت را بپذیر و اگر عذری نداشت برای او عذری بتراش».

خیلی سخن عمیقی هست. یعنی نه تنها اگر کسی از ما عذرخواهی کرد، عذرش رو قبول کنیم، بلکه اگر بهانه و توجیهی هم نداشت، خودمون براش توجیهی درست کنیم تا احتمالا شرمنده نشه!

این نوع رفتار بزرگ منشانه در جان افراد بسیار تاثیرگذار هست.

پس، اصل دوم اینکه حمل بر صحّت کنید و خوشبین باشید.

خب، اگر این اقدامات رو هم انجام دادید، ولی موثر واقع نشد، اونوقت میرسیم به اصل سوم

پس، تا به حال گفته شد که تجسس رو کنار بگذارید و حمل بر صحت هم بکنید. اما اگر با رعایت این موارد، باز هم مشکل داشتید، این بار باید روش دیگری به کار ببرید که بهش میگیم تغافل

یعنی چی؟

یعنی اینکه شما به گونه ای رفتار می کنید که انگار دارید نادیده می گیرید. یعنی به شیوه ای که همسرتون تردید کنه و تو دلش بیفته که ممکنه همسرم فهمیده باشه. پس، اصل سوم تغافل و بیان غیرمستقیم هست.

مثال میزنم. شما میتونید در این مرحله، به صورت غیرمستقیم رفتارهایی نشون بدید یا حرفهایی بزنید که همسرتون رو به فکر فرو ببره. مثلا بهش بگید یکی از دوستانم مشکلی رو با من مطرح کرده، و من موندم چی بهش بگم. از تو مشورت می خوام بهش کمک کنی، ولی نمیتونم اسم دوستم رو فاش کنم، چون میشناسیش و او هم مایل نیست کس دیگری جریانش رو بدونه. مشکل دوستم اینه که متوجه شده همسرش به صورت پنهانی با یک زن دیگه در ارتباط هست. میگه من و همسرم همدیگر رو دوست داریم و روابطمون هم با هم خوبه و از هم گله ای نداریم، نمیدونم چه دلیلی داره که همسرم توجهش جلب شده به سمت زن دیگه. این موضوع منو آزار میده و در عین حال دلم نمی خواد روم تو روی شوهرم باز بشه و بالاتر از اون اینکه شوهرم رو دوست دارم و اونم منو دوست داره. نمیدونم چیکار کنم.

با این بیان، در ذهن همسرتون شکل میگیره که شاید شما فهمیده باشید. واکنش همسرتون میتونه به شما کمک کنه تا ببینید مشکلش چیه. مثلا ممکنه همسرتون بگه خب شاید زنش به برخی نیازهای شوهرش توجه نمی کنه. اونوقت شما با ظرافت بپرسید که خب مردها چه نیازهایی براشون مهمتره؟ پاسخ همسرتون فرافکن کردن نیازهای خودش هست و نشان دهنده اینکه این نیازها در او احتمالا از جانب شما کمتر دیده شده و باید تمرکزتون رو بیشتر روی این موارد معطوف کنید. اگر بگه خب به هر حال ممکنه برای هر کسی پیش بیاد و شاید از جانب زنه براش دام پهن شده یا درخواست از طرف اون زن بوده. اونوقت شما میتونید بپرسید که به نظرت اگر یه زن دیگه بهش درخواست بده، اونوقت شوهر مجازه که رابطه برقرار کنه؟ یعنی اگر یه مردی بیاد به دوستم درخواست بده، آیا زن مجازه رابطه برقرار کنه یا اینکه بهتره این کار رو نکنه و روی رابطه خودش و همسرش و مشکلات شون با هم متمرکز بشن؟

اینها رو مثال زدم. شما میتونید با روشهای خوب، خیلی موارد رو از زیر زبون همسرتون بیرون بکشید که حاکی از دیدگاه های او در این باره و هیمنطور علل این رفتارهاش هستند.

اما، اگر این روش هم جواب نداد(البته برای هر روش باید زمانی معقول در نظر بگیرید و مثلا نگید من یه هفته صبر کردم و نشد!؛ دست کم شش ماه تحمل و تامل کنید)، اونوقت میتونید علنا گفت و گو با همسر در این باره رو آغاز کنید.

پس، اصل چهارم یا بهتر بگیم مرحله چهارم، گفت و گوی علنی و آشکار با همسر هست. منظور از گفت و گوی علنی این نیست که داد و بیداد راه بندازید و به دیگران اطلاع بدید. مهمترین اصل این مرحله حفظ آبروی همسرتون هست. فقط و فقط با خود همسرتون مساله رو مطرح می کنید و بهش میگید که من مدتهاست اطلاع دارم، ولی به دلایلی و به امید بهتر شدن وضعیت به روی خودم نمیاوردم. در این مرحله به صورت منطقی و با آرامش با همسرتون صحبت می کنید که من میخوام بدونم علت چی هست؟ اگر مشکلی از جانب من هست، بگو تا برطرف کنم. اگر اینطور نیست، پس مشکل چیه؟ مثلا آیا طرف مقابل مشکلی داره؟ آیا من باید تاوان مشکل اون خانم با همسرش رو بپدازم؟ به نظرت بهتر نیست براشون فکر کنیم و به مشاور معرفی شون کنیم؟ من حاضرم با این خانم دوست بشم و ببینم مشکلش چیه و او رو به همراه همسرش برای درمان مشکل معرفی کنم به مشاور

در این مرحله هست که شما متوجه بیشتر مسائل میتونید بشید.

پیشنهاد می کنم این اصول و مراحل رو طی کنید.

امید میره موثر واقع بشن. اگر جواب نده، خب اونوقت باید حضورا نزد مشاور خانواده برید تا مشاور بررسی کنه و ببینه چه مشکلاتی دامنگیر زندگی تون شده که این مسائل نمود پیدا کردند. با یک مشاوره مناسب، اون موقع میتونید بهترین تصمیم رو اتخاذ کنید. شاید نیازه روی مهارتهای خاصی کار کنید. شاید برخی مسائل از دیدتون پنهان مونده که در روابط زناشویی مهم بوده اند. شاید همسرتون مشکلاتی داره که باید درمان بشن و ...

اونوقته که با بررسی های کامل میتونید درباره ادامه روند زندگی تون تصمیم گیری کنید.
    http://www.hamdardi.net/thread-22067.html
    http://www.hamdardi.net/thread-22068.html
    http://www.hamdardi.net/thread-7944.html

لطفا عضو انجمن آزاد بشید بانو

http://www.hamdardi.net/payments.php

حق اشتراک يکماهه انجمن آزاد 10000 تومان
    حق اشتراک 3ماهه انجمن آزاد 28000 تومان
    ولي بهتره که سه ماهش را پرداخت نماييد
    چنتا حسن داره.1.بصورت انلاين مشاوريد سايت در اختيار شما هستن و لازم نيست وقت بگيريد يا از منزل خارج بشيد.2.قيمت مناسب نسبت به بيرون 3. از همه مهمتر حداقل خيالت راحته سايت داراي مشاورين متخصص و باتجربه اي هستش

تجربه شخصی من میگه توی اینجور مسائل بهترین کار زیر نظر مشاورین سایت قرار گرفتنه چون موضوعی مثل شما خیلی حساسه
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

12. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

anisa (چهارشنبه 11 تیر 93), del (چهارشنبه 11 تیر 93), parsa1400 (چهارشنبه 11 تیر 93), آرام دل (پنجشنبه 12 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 09 آبان 99 [ 11:16]
    سطح
    74
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 31
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 547 در 219 پست

Array
    سوره جان درمورد زنگيت بايد بيشتر توضيح بدي تا بتونن بهت كمك كنن
    عزيزم شرايط منم مثل توئه واقعاً سخته همسر من با چند نفره البته چون ما هنوز عقديمو همو خيلي كم ميبينيم نتونستم آمار دقيقي بدست بيارم اون كنار منه و اس بازي ميكنه نه با يك نفر چندتا اسم تو گوشيش ديدم و انقد پررو هست كه همرو با اسم سيو كرده ولي گوشيش قفله و همش دستشه ازش كه ميپرسم ميگه دوستامم دارن بهم راهنمايي ميدن منم فهميدمو و به روش نميارم
    نميدونم اين صبر من تا كي ميخاد ادامه پيدا كنه و ميترسم بلاخره يكي از اين دخترا اينو عاشق كنه و زندگيم از دست بره
    فردا ٩ وروز ميشه كه من بهش زنگ نزدمو اون اصلاً يادشم نمياد
    توي سايت همه گفتن بهش زنگ نزن ولي تا كي نميدونم؟
    مشاور بمن گفت همسرت ثبات شخصيتي نداره و تنوع طلبه نميدونم چيكار كنم

14. کاربر روبرو از پست مفید Sahar51 تشکرکرده است .

parsa1400 (چهارشنبه 11 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 شهریور 93 [ 02:47]
    سطح
    3
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 3
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    سلام عزیزم ما حدود هفت ساله ازدواج کردیم بچه نداریم مشکل از همسرم است من توزندگی همه سعیم رو میکنم اما کلا علت خاصی پیدا نمیکنم که چرا این کارها میکنه خودم فکر میکنم تنوع طلبه دعا کن برام خدا بهم آرامش بده من از هرکسی که باعث اشکهایم من توزندگی شده نمیگذر خیلی وقتها شبا که شوهرم میخوا به گریه میکنم یا میرم تو دستشویی گریه میکنم خیلی به خدا گفتم تاوان کارتون روبده اما فعلن که اونا دارن رابطه شون رو پیش میبرن

16. کاربر روبرو از پست مفید sureh تشکرکرده است .

parsa1400 (پنجشنبه 12 تیر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sureh نمایش پست ها
    سلام عزیزم ما حدود هفت ساله ازدواج کردیم بچه نداریم مشکل از همسرم است من توزندگی همه سعیم رو میکنم اما کلا علت خاصی پیدا نمیکنم که چرا این کارها میکنه خودم فکر میکنم تنوع طلبه دعا کن برام خدا بهم آرامش بده من از هرکسی که باعث اشکهایم من توزندگی شده نمیگذر خیلی وقتها شبا که شوهرم میخوا به گریه میکنم یا میرم تو دستشویی گریه میکنم خیلی به خدا گفتم تاوان کارتون روبده اما فعلن که اونا دارن رابطه شون رو پیش میبرن
    اگر واقعا مشکل دارید و دنبال جواب و بهبود رابطه تان هستید عضو انجمن آزاد بشید اگر با دعا کردن خالی میخواست درست بشه که دیگه اینهمه روانشناس و روانپزشک میخواستیم چیکار بجاش رمال و دعانویس مراجعه میکردیم

لطفا عضو انجمن آزاد بشید بانو

http://www.hamdardi.net/payments.php

حق اشتراک يکماهه انجمن آزاد 10000 تومان
    حق اشتراک 3ماهه انجمن آزاد 28000 تومان
    ولي بهتره که سه ماهش را پرداخت نماييد
    چنتا حسن داره.1.بصورت انلاين مشاوريد سايت در اختيار شما هستن و لازم نيست وقت بگيريد يا از منزل خارج بشيد.2.قيمت مناسب نسبت به بيرون 3. از همه مهمتر حداقل خيالت راحته سايت داراي مشاورين متخصص و باتجربه اي هستش

تجربه شخصی من میگه توی اینجور مسائل بهترین کار زیر نظر مشاورین سایت قرار گرفتنه چون موضوعی مثل شما خیلی حساسه
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)