به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 آذر 95 [ 16:34]
    سطح
    29
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 135
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 55 در 27 پست

Array

به من بگوييد با رخوت و تن پروری همسرم چطور برخورد كنم

سلام دوستان عزيزم. عضو تازه نيستم بالآي ٥سال كه مطالب سايت رو مي خونم شايد هرروز. از مديريت سايت و تمام دوستاني كه خالصانه در اين سايت كمك مي كنند كمال تشكر را دارم. براي من مطالب اين سايت خيلي مفيد بوده. شايد يك نوع همدرد در لحظه هاي سخت زندگيم .خاله قزي عزيزازت ممنونم. هميشه دوستان رو راهنمايي كردي و با وجود مرد بودنت بي طرفانه قضاوت مي كنيد امروز تصميم گرفتم من هم بنويسم وقتي هيچ كدام از راهكارام در زندگي جواب نمي ده مي خوام شما من رو راهنمايي كنيد. من رويا ٣٢سالمه. همسرم ٤١سال. ٨ ساله ازدواج كرديم ويه پسر ٦ساله داريم. همسرم از نظر موقعيت كاري فرد موفقيه وما از نظر مالي مشكل زيادي نداريم.مشكلم در مواقعيه كه همسرم دچار تنبلي مي شه. كه اصولا از ٧ روز هفته ٥روزش اينطوريه. مثلا الان ساعت ١بعدازظهره واون هنوز بيدارنشده. فكر نكنيد خسته است نه اتفاقا كل ديروز رو توي رختخواب بوده. فكر نكنيد مريضه نه تلويزيون نگاه مي كرده وسرگرمي جديدش كه تبلت پسرمه ولي خودش شب تا صبح دستش بوده وangry birdبازي مي كرده. اين برنامه هميشه تكرار مي شه. در رختخواب صبحانه مي خوره. بازي مي كنه. ناهار مي خوره. بازي مي كنه.....سراينكه اون بازي كنه يا پسرم دعوا مي كنند آخرش هم اون بازي مي كنه وتا تمام مراحل رونبره ول كن نيست (اون بايد هميشه هر بازي رو ببره)درغيراينصورت آنقدر تكرار مي كنه تا ببره. مشكل به اين جا ختم نمي شه ديگه دراين شرايط همسرم از جاش تكون هم نمي خوره. در حال مرگ هم باشي مي گه يه دقيقه صبر كن تامن اين مرحله رو ببرم. يه چايي بيار. سرم درد مي كنه يه قرص بيار (شما در حال مرگ هستيد)خوابم مي ياد بگذره ١٠دقيقه بخوابم. كاش با ١٠ دقيقه ٣٠ دقيقه مشكل حل بشه. تازه آخرش مي گه حال ندارم دوش بگيرم مي شه بعدا بميري
    خيلي راه ها رو امتحان كردم. صبر كردم گفتم الان بلند مي شه سكوت كن سكوت كن صبور باش تا اوج ديوانگي رفتم ولي حرف نزدم اثر نكرد اگر قرار بود ساعت ٣بريم بيرون ساعت ٦بود وما هنوز در خم همون كوچه اول بوديم. قهر كردم و خودم رفتم نشان دادم كه احتياجي به شما ندارم و خودم از پس كارام بر مي يام ولي باز هم اثر نكرد. ما هميشه وقتي عروسي تمام مي شه به عروسي ميرسيم. گاهي وقتا هم آن قدر خونسردانه برخوردمي كنه كه من خودم مي رم مي گم هروقت دوست داري بيا. واقعا نمي دونم چيكار كنم از بحث كردن ديگه خسته شدم آخرش هم ميگه تو مقصري. اگر هيچي نگي من خودم زود بلند مي شم دروغ ميگه چون اگر من سكوت هم كنم اون بلند نمي شه. ديگه هرروز سر اين مساله بحث داريم. تازه پارو از گليمش فراتر گذاشته ووقتي اعتراض مي كنم شروع به داد وبيداد ومغلطه كردن مي كنه. هر چي از دهنش در مي ياد هم مي گه. الان قهريم. ديروز منزل مامانم بودم از ظهر قرار بود بياد دنبالم آخرش هم ساعت ١١ شب گفت من دوش نگرفتم مي شه شب اونجا بخوابي. اين بازي رو شب قبلش هم در آورده بود ومن شب آنجا موندم. ولي ديشب آژانس گرفتم خودم رفتم خانه وبا يه خونه بمب زده مواجه شدم. وأي هنوز رختخوابش از ديروز جلوي تلويزيون پهن بود. بعد دعوا زرگري راه انداخت كه من فكرم مشغوله من رو درك كن من هم جوابش رو ندادم فقط گفتم حداقل بشقاب ميوت رو برمي داشتي.اونم شروع كرد به دادوبيداد كه تو نفهمي ومن رو درك نمي كني. مي خوام اصلا ديگه باهاش حرف نزنم. هرچي من كوتاه مي يام اون پرروتر مي شه. شما به من بگيربا اين مرد چطور برخورد كنم. اين رو هم بگم كه ادعا مي كنه خيلي من رودوست داره.

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    کار می کنه؟ سرکارش به وقت میره؟
    تنها مشکلت اینه که سر وقت نیست؟ و مرتب نیست؟
    خیلی خونه رو به هم میریزه؟

اگه حالش خوبه افسرده نیست خوب مدلشه. اگه هیچ بدی دیگه ای نداره همه چیش خوبه فقط یه کمی دیر حاضر میشه و خواب زیاد می کنه و یه کم هم میوه و این چیزا رو می ذاره جمع نمی کنه، خوب نکنه حالا چرا انقدر ناراحت میشی؟

ممکن هم هست کاراشو خودش بکنه اگه تو بهش البته وقت بدی. ممکنه بخواد برنامه تلویزیون رو ببینه یه چرت هم بزنه بعدش بشقابشو بشوره. خوب بذار هر وقت می خواد اینکارو بکنه.

درکش نمی کنی دیگه :)

موفق باشی.

3. 2 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 20 خرداد 93), parsa1400 (سه شنبه 20 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 55 در 27 پست

Array
    ممنون عزيزم كه جوابم رو دادي. تو رو خدا اينجوري فكر نكن. همسرم مغازه داره. چند تا مغازه داره كه اجاره داده. اوني رو هم كه اجاره نداده فروشنده داره وهفته اي ١بار هم نمي ره سر بزنه. پس همش خونست. مشكل فقط دير آماده شدن يا ظرف ميوه رو برنداشتن نيست اينها اصلا مشكل نيست. الان كه ساعت ٣بعدازظهره اون هنوز تبلتش رو كنار نذاشته.رختخوابش هم هنوز پهنه. تا ١٠ روز ديگه هم بياي همين روال ادامه داره. اگر سيگارش تمام بشه بلند مي شه يه زنگ مي زنه سوپر تا براش بياره ولي زحمت تا سر كوچه رفتن رو به خودش نمي ده. تازه الان خوبه. چون تابستان است اگر زمستان بشه كه همش زير پتو يا كنار شومينه نشسته چون سرما مي خوره اگر بره بيرون. تمام خريد پاي منه چون اگر اون بخواد بره خريد بايد از گشنگي بميريم. چون معلوم نيست كي ميلش بكشه بره. فقط يك بار پسرم رو بهش سپردم تا ببره كلاس اونم وقتي رسيدند كلاس تمام شده بود و پسرم كلي گريه كرد. فوق العاده زود عصبي مي شه و هر چي از دهنش در مي ياد مي گه. گاهي هم كه اختيار دستش رو هم نداره. در حالي كه بارها باهاش صحبت كردم كه متنفرم از مردايي كه دست روي زنشون بلند مي كنند. احساس مي كنم حكم خدمتكار خونه رو بازي مي كنم در حالي كه اون فقط در حال استراحته. زحمت هيچ كاري رو به خودش نمي ده. همش هم مي گه تو به من گير مي دي در حاليكه من با تو كاري ندارم. آخه اين چه مدل زندگيه ديگه. حق حرف زدن هم نداريم. خيلي هم منطقي صحبت كني بازم محكوم هستم. پيش مشاور هم رفتيم. چون واقعا نمي تونم هم لطف كنم هم تحقير بشم هم طلبكار هم باشه تازه دستش هم بلند باشه. قول داد كه رفتارش عوض مي شه ولي هيچ فايده اي نداشت. نمي دونم بايد ديگه چيكار كنم. سكوت ؟بي توجهي؟همش مي گم فكر كن وجود نداره براي خودت زندگي كن. اصلا حرفاش مهم نباشه بزار همش بگه تو بي شعوري تو نفهمي ....ولي آخه تا كي؟چرا وقتي عصباني مي سه دستش رو بلندمي كنه. چقدر قاطع بگم از اين كار بي زارم. بعد اون هم مي گه خودت دوست داري كه باهات اين جور برخورد بشه. خاله قزي كجاييي. چرا نمي ياي؟
    ویرایش توسط روياي آبي : دوشنبه 19 خرداد 93 در ساعت 14:49

5. 2 کاربر از پست مفید روياي آبي تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 20 خرداد 93), meinoush (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 خرداد 94 [ 14:17]
    سطح
    28
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 89
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    262

تشکرشده 312 در 141 پست

Array
    سلام خون رو فقط باید با خون شست فوری ازش جدا شو بابا شوخی کردم خانوم بی خیال شو شوهر به این خوبی داری اینقد به روزه انگری بردز بازی میکنه اینا که شوخی بود ولی جدی مشکلت اونقدرا هم که میگی بزرگ نیست خیلی حساس نشو شوهرت که عروسکت نیست هرکار تو بگی بکنه خودش عقل داره بعدشم گل بی عیب خداست خودت می گی پنج ساله اینجایی ببین مردم چه مشکلایی دارن که به هیچ وجه قابل حل نیست به این فکر کن که چشم و دل پاکه الآن هشت ساله همسرته شاید باید باهاش راحت ترو رک تر باشی بعدشم تغییر در اخلاقیات نیازمند تکرارو ممارسته از من حقیر قبول کن نمیگم بریز تو خودت ولی باید صعه ی صدرتو بالا ببری

7. 3 کاربر از پست مفید سعیداطی تشکرکرده اند .

abs (سه شنبه 20 خرداد 93), meinoush (دوشنبه 19 خرداد 93), مهربونی... (سه شنبه 20 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 آبان 00 [ 00:10]
    سطح
    80
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience PointsSocial
    تشکرها
    2,510

تشکرشده 2,960 در 521 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام،

ذهن همسر شما بنابر مساله‌ای بسیار مشغول هست. این بازی کردن‌ها تنها به همسر شما کمک می‌کند که مدتی‌ ذهنش را از این مساله خالی‌ کند و به آن فکر نکند. آیا ایشان مشکلی‌ در کار، روابط با خانواده یا ... ندارد؟
    به هر حال، این مشکل هر مشکلی‌ که هست، ایشان تا به حال شما را امین احساس نکرده تا با شما در میا‌‌ن بگذارد. متأسفانه شما هم با این رفتار‌هایتان به جای اینکه مشکل را حل کنید، هر روز از او دور تر میشوید.

سوال اساسی‌ اینجاست که چرا همسر شما از بازی کردن لذت بیشتری میبرد تا با شما بودن؟ علت را باید در رفتار خودتان جستجو کنید. برای حل مشکلتان، نیاز دارید به همسرتان بیشتر نزدیک بشوید. علاقه مندی‌های مشترکتان چیست؟

به نظرم قدم اول بیرون کشیدن ایشان از رختخواب باید باشد. شاید راه حلم خنده دار به نظر برسد، اما من اگر جای شما بودم، یک دستگاه پلی‌استیشن تهیه می‌کردم تا به جای اینکه ایشان تنهایی‌ در رختخواب گیم بازی کند، با شما یا فرزندتان گیم بازی کند. این قدم اول هست که شما را به هم نزدیکتر می‌کند تا متوجه مشکل اصلی‌ ایشان بشوید. در طول این مدت به هیچ عنوان به او فشار نیاورید، قر نزنید، گیر ندهید. اینها فقط شما را از هم دورتر می‌کند و باعث میشود او هیچوقت نخواهد مشکل اصلی‌ را با شما در میا‌‌ن بگذارد. مشکل زندگی‌ شما الان حاد نیست، اما با این گیر دادن‌ها میتواند حاد بشود.

موفق باشید،

کامران
    عاشق همه سال مست و رسوا بادا

ديوانه و شوريده و شيدا بادا

با هوشياري غصه هر چيز خوريم

چون مست شديم هرچه بادا باد

9. 7 کاربر از پست مفید kamran2007 تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 20 خرداد 93), meinoush (دوشنبه 19 خرداد 93), parsa1400 (سه شنبه 20 خرداد 93), pasta (دوشنبه 19 خرداد 93), مصباح الهدی (سه شنبه 20 خرداد 93), بانوی خیال (سه شنبه 20 خرداد 93), ساحل75 (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 55 در 27 پست

Array
    ممنون آقا كامران. مشكل فكري نداره اين رو مي دونم. چون خدا رو شكرهميشه كاراش رو يكي ديگه انجام مي ده. با هم راحتيم واينطور نيست كه بخوادچيزي رو مخفي كنه. آخه شما مي گيد ٨ سال فكرش مشغوله؟تو دوران نامزديمون مي گفت درست مي شم بزار ازدواج كنيم. يادمه يه روز تا شب جواب تلفن نداد من آن قدر نگران شدم كه تصميم گرفتم در خانه آش را بشكنم و داخل شوم نكنه خداي ناكرده چيزيش شده باشه. جالبه وقتي رسيدم ديدم خوابه. همه تلفنارو هم قطع كرده بود تا فقط بخوابه. مشكل همسرم اينه كه دوست داره هميشه برنده باشه. تو بازي بايد ٣ ستاره بشه در غيراينصورت آن قدر بازي مي كنه تا ٣ ستاره بشه. يعني شما مي گيد من باهاش بشينم بازي كنم ؟. باور كنيد از خداشه. واصلا هم ناراحت نمي شه. پسرم هم مثل خودش شده غير از تبلت بازي كار ديگه اي نمي كنه. وقتي هم كه من اعتراض كنم همسرم طرف دارشه. كه تو بچه رو محدود مي كني بزار بازي كنه. چطور دركش كنم شما بگيد. رهاش كنم هر وقت خواست بيدار شه ؟همش بازي كنه. كليه مسوليت ها هم با من ؟نمي دونم يعني اعتراض بي اعتراض ؟دكتر. مدرسه. كلاس و.... همه مسوليت هاي پسرم با منه. فقط اون بازي هارو مي بره تا به مرحله آخر برسه و ببيند كه آخرش چه شكليه! اگر قراره با هم جايي بريم بايد چيكار كنم آنقدر منتظر بشينم تا با هم بريم حتي اگر به آخر مراسم برسيم يا من خودم بروم؟وقتي مي گه تا ١٠دقيقه ديگه حاضر مي شم و بشه ١٠٠دقيقه بايد چيكار كنم سكوت كنم. هيچي نگم. واقعا نمي دونم. شما بگيد من خسته شدم از بس فكر كردم كه الان چي بگم تا عصباني نشه داد نزنه......

11. 3 کاربر از پست مفید روياي آبي تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 20 خرداد 93), meinoush (دوشنبه 19 خرداد 93), parsa1400 (سه شنبه 20 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    چع تنبل خانی گیرت اومده :)
    اول که حرص نخور تا جایی که م یتونی. اگه می تونی تو هم این وضعیتو یه جور بازی موقت در نظر بگیر باهاش خوش بگذرون. حرص نخور.
    دوم اینکه مشاور نگفت شوهرت چشه؟؟ کار که نمی کنه همش لالا هست بچه رو هم جایی نمی بره دیر هم می کنه شلخته بازی هم در میاره. بعضی وقتا هم خشونت پرخاشگری هم می کنه. خوب افسردگی نداره؟؟
    اهل ورزش کردن بیرون رفتن تفریح دوست و فامیل دیدن اینا نیست؟
    از اول همین طوری بود یا کم کم اینطوری شد؟

خوبه که پولداره اتفاقا خیلی هم خوبه که مجبور نیست برای یه لقمه نون هر کاری بکنه. الان هم پول داره هم وقتش مال خودشه (راستی پولش پول باباشه یا یه روزی واقعا کار می کرده؟) حالا باید ببینی شوهر عزیزت چه علایقی داره. حتما علاقه به یه چیزی یه کاری داره اونو پیدا کن. بعدش متناسب با اون بهش کار یا حتی فعالیتی بی پول ولی مفید برای مردم انجام بده.

راستی رایطه جنسیش هم تنبله یا فعاله؟

نوشتی که بیرون بره سرما می خوره :)
    جینسینگ بخر قرصشو بده بهش بخوره. می تونین فارماتون بگیرین. به غذاش برس. کلا تقویتش کن. اگه تنبل بودنش اجازه بده با هم برین راه برین پیاده روی یا هر چی. وقتی هم که پیشته خوشحال باش بهش انرژی بده که بیشتر بخواد پیشت باشه و وقتی که بخواد هی پیشت باشه به طور ناخوداگاه ناچاره کارایی رو بکنه که تو می خوای یا جاهایی بره که تو می خوای.

غز زدی نتیجه نداده حالا باهاش حال کن با همین وضعیتش. خوش اخلاق باش. ببین نوشته ات تو پست دومیت شبیه این کارتون های بچه ها بود مخصوصا اون قسمتش که تو زمستون نمی ره بیرون سرما می خوره :) بیا یه مدت دیدتو به اوضاع عوض کن. مثلا فکر کن کارتون و قصه بچه هاست این اوضاع و موقتیه. تو هم قراره موقتا خوش بگذرونی با شوهر و بچه ات. اینطوری خوش اخلاق میشی. بعدش شوهرت هر چی هم تنبل باشه جذبت میشه. بعد از اون وقتی که پیشت باشه کارایی رو می کنه که تو می کنی.

ازمایش خون هم بدین هر دوتون شاید کم خونی داشته باشه. البته شایدم کلا اخلاقش این باشه.

راستی پول که دارین خودتم واسه خودت کاری باری چیزی بکن که خوشحالت کنه و انرژی بگیری. اگه خسیس نیست واسه خودت پول جمع کن.

موفق باشی.

کاربرای عادی روزی 3 پست می تونن بذارن.
    ویرایش توسط meinoush : دوشنبه 19 خرداد 93 در ساعت 16:44

13. 3 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 20 خرداد 93), parsa1400 (سه شنبه 20 خرداد 93), pasta (دوشنبه 19 خرداد 93)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 01 دی 93 [ 18:45]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsSocial3 months registered
    تشکرها
    806

تشکرشده 750 در 251 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    بازی یه ویژگی پر رنگ داره و اون اینه که آدم گذر زمان رو حس نمی کنه.روزها به سرعت تبدیل به شب میشن.
    پیشنهاد می کنم فیلم کلیک (Click) رو تهیه کنید و ببینید باهم.
    بسیار تو این زمینه ها تاثیر گذاره.

15. 4 کاربر از پست مفید pasta تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 20 خرداد 93), meinoush (دوشنبه 19 خرداد 93), sima.aass (سه شنبه 20 خرداد 93), مهربونی... (سه شنبه 20 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو رویای آبی

من خودم وقتی مجرد بودم بیکارم بودم روزی 7یا 8ساعت به بالا بازی میکردم با کامپیوتر ایشونم دقیقا توی همان موقعیته وضع مالیتان که خوبه نیاز به کار کردنم ندارن وقت آزادم که تا دلت بخواد دارن تقریبا همه چی محیاست.

واسه خانوما تعجب برانگیزه ولی این علاقه بین ما مردا وجود داره مثلا خود من یکنفر برام جنس می آورد زن داشت بچه کوچیکم داشت ولی بازم میرفتش گیم نت بازی میکردش!!!

هر زنی ازدواج میکنه نیاز به شوهر داره نیار به حامی نیاز به کسی که کنارش باشه و بهش افتخار کنه بهش تکیه کنه و روش حساب کنی زندگی مشترک فقط این نیست که یه مرد باشه و پولم داشته باشه حرفای شما منطقی و درسته و این کار شوهر شما هم عادی نیست.

یه سوال ایشون قبلش چیکار میکرده میشه بگید؟
    منم با نظر کامران عزیز موافقم بهتره قدم به قدم پیش بریم برای اولین کار نظر من اینه چرا یه وسیله بازی نمیگیرید که تحرک داشته باشه مثل ایکس باکس چون بازیهای پرتحرک داره و باعث میشه حداقل ایشون از توی رختخواب بیان بیرون.

برای پسرتان هم جدی تر برخورد کنید کلاس های مختلف ثبت نامش کنید بزارید ورزش کنه و تحرک داشته باشه مخصوصا جاهایی که بیشتر بهش خوش میگذره ببریدش شهر بازی بهتره از اینجور بازیها فاصله بگیره اینجوری از نظر برخوردهای اجتماعی خیلی عقب میوفته.

ولی درکل بنظرم بهتره عضو انجمن آزاد بشید اگه قراره فعلا کسی هم عوض بشه فکر کنم اون شمایید.

والا بخدا دیگه اینجوریشو من یکی ندیده بودم متاهل و 41 ساله!

http://www.hamdardi.net/payments.php

حق اشتراک يکماهه انجمن آزاد 10000 تومان
    حق اشتراک 3ماهه انجمن آزاد 28000 تومان
    ولي بهتره که سه ماهش را پرداخت نماييد
    چنتا حسن داره.1.بصورت انلاين مشاوريد سايت در اختيار شما هستن و لازم نيست وقت بگيريد يا از منزل خارج بشيد.2.قيمت مناسب نسبت به بيرون 3. از همه مهمتر حداقل خيالت راحته سايت داراي مشاورين متخصص و باتجربه اي هستش

راستی یه پیشنهاد خوب ایشون اگه واقعا به بازی علاقه داره چرا یه مغازه بازیهای گیم نت نمیزنن ایشون؟اینجور یهم بازی میکنن هم میرن سرکار.
    البته از طریق انجمن آزاد پیگیری کنید ولی گیم نت هم بد نیستش بنظر یا بازیهای پرتحرک.آخه گیم نت رقابتی هستش و این بازیها هم هیجانی و آدم همش دوست داره بهترین باشه باعث میشه منظم تر بشن.
    خود منم بدم نمیاد گیم نت داشته باشم
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

17. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

meinoush (سه شنبه 20 خرداد 93), parsa1400 (سه شنبه 20 خرداد 93), sima.aass (سه شنبه 20 خرداد 93), معاون کلانتر (سه شنبه 20 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 بهمن 95 [ 01:37]
    سطح
    38
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    146

تشکرشده 406 در 140 پست

Array
    سلام
    کی میگه ایشون درگیری ذهنی دارن؟نه تنها مشکلی ندارن بلکه خیلی زیادی خیالشون راحته.خیلی زیادی تو آرامش هستن.خوب میدونه شما تنهایی میتونیین همه چیو اداره کنید واسه همین انقد راحته.
    باور کن اگه یه روز چیزی نباشه که بخوره طوریش نمیشه.نذار تو یخچال چیز باشه ،یه تخم مرغ واسه پسرت نگهدار باور کن اونم چیزیش نمیشه.،هرچی خواست بگو نداریم.نهار نداریم شام نداریم.اصلا هم نرو واسه خرید بگو تو مرد خونه هستی نه من.
    بهش بفهمون که اگه جایگاهتون عوض شده پس شما برید خرید اونم لطف کنه خونه دارو بچه داری کنه.بگو من از پس مرد بودنو زن بودن بر نمیام.یکیش مال شما یکیشم مال همسرتون
    از اول انقد لی لی به لالاشون میذاریم انگار ما مادر اونا هستیم

19. 4 کاربر از پست مفید dokhtare kordestan تشکرکرده اند .

bahar.65 (سه شنبه 20 خرداد 93), meinoush (سه شنبه 20 خرداد 93), parsa1400 (سه شنبه 20 خرداد 93), sima.aass (سه شنبه 20 خرداد 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)