به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 06 خرداد 93 [ 10:13]
    سطح
    30
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 106
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    6

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

در مورد اشتباهی که اتفاق افتاده همسرم رو در جریان بزارم یا نه؟

سلام
    من و نامزدم باهم یکسال هست که عقد کردیم و بخاطر مسئله تحصيل من از هم دوريم. چند وقت پیش یه ایمیل بهش دادم همراه چندتا عکس از خودم. عکسای معمولی داخل خونه. بعد چند وقت که جوابی دریافت نکردم رفتم ایمیلم رو چک کردم دیدم متاسفانه ایمیلی که برای نامزدم بود با یه اشتباه کوچیک تو آدرس به آیدی مشابه دیگه ای فرستاده شده :'(
    من محجبه ام و این که عکسم غیر اعضای خانوادم پیش کسی نباشه برای خودم و نامزدم مهمه .نمی دونم چیکار کنم. به خدا توکل کنم و نادیده بگیرم به این امید که طرف آدم درستی باشه و ایمیل اشتباهی ای که دریافت کرده حذف کنه یا نامزدم رو در جریان قرار بدم تا وارد عمل بشه یا حداقل بدونه اصل موضوع رو تا بعدا سوء تفاهمی ایجاد نشه بابت این قضیه . ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

2. کاربر روبرو از پست مفید farzaneh4 تشکرکرده است .

رویاا (جمعه 02 خرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 اردیبهشت 03 [ 23:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,254

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

اتفاقیه که افتاده و مشکلی پیش نمیاد نگران نباش ولی همسرتو درجریان بذاری خیالت راحتتر میشه

برنامه های مختلفی هست برا دیدن هم مثل اسکایپ بجای اینکه عکس بفرستین میتونین مستقیما باهم رودررو حرف بزنین
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

4. 4 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

farzaneh4 (سه شنبه 06 خرداد 93), khaleghezey (شنبه 03 خرداد 93), فرهنگ 27 (شنبه 03 خرداد 93), رویاا (جمعه 02 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 آبان 93 [ 15:44]
    سطح
    11
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 37
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    403

تشکرشده 53 در 22 پست

Array
    سلام فرزانه عزیز
    همسرت رو در جریان بذار
    اما قبلش خوب فکر کن ببین چه جوری بهش بگی
    که باعث کدورت و دلخوری بینتون نشه

صدای باران زیباترین ترانه خداست که طنینش زندگی را برای ما تکرار می کند؛

نکند فقط به گل آلودگی کفشهایمان بیندیشیم ...

6. 3 کاربر از پست مفید رویاا تشکرکرده اند .

farzaneh4 (سه شنبه 06 خرداد 93), khaleghezey (شنبه 03 خرداد 93), بالهای صداقت (شنبه 03 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 تیر 99 [ 11:20]
    سطح
    67
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience Points
    تشکرها
    852

تشکرشده 554 در 206 پست

Array
    با نامزدت هر کاری که می کنی، خیلی دقت کن که با اون فردی که براش ایمیل رو اشتباهی فرستادی اصلا دوباره صحبت نکنی یا دوباره براش ایمیل نزنی و راجب این موضوع باهاش صحبت کنی
    اگر با طرف صحبت کنی که مثلا اشتباهی شده و عکسا رو پاک بکنه، ممکنه باعث تحریک بیشتر اون فرد بشید و این اشتباه رو به چشم یه فرصت ببینه
    موضوع رو کاملا توی ذهن تون بی اهمیت بکنید. یه اشتباه خیلی ساده بوده که رایج هم هست
    حتی اگر هم در آینده اون فرد بهتون ایمیل زد و چیزی پرسید یا گفت ، بسیار کوتاه باید بگید که اشتباه فرستادم و خدافظ. اصلا نباید باهاش صحبت اضافی بکنید
    اینا به نامزدتون هم بهتره که چیزی نگید. آیا امکانش هست که اون فرد به نامزدتون یا اعضای دیگر خانواده تون دسترسی داشته باشه؟ مثلا تلفن یا آدرس ازتون یا از خانواده تون داشته باشه؟
    اگر دسترسی به اعضای خانواده تون نداره نیاز نیست به نامزدتون بگید و یه موضوع ساده رو تبدیل به یه دغدغه ذهنی بکنیدش

8. 3 کاربر از پست مفید بابک 1369 تشکرکرده اند .

farzaneh4 (سه شنبه 06 خرداد 93), khaleghezey (شنبه 03 خرداد 93), sara 65 (شنبه 03 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 دی 93 [ 13:59]
    سطح
    19
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 1,029 در 261 پست

Array
    سلام

اولا مطمئن هستید که ایمیل شما با موفقیت ارسال شده
    چون اگر ایمیل را اشتباه وارد کنید ممکن است اصلا چنین ایمیلی وجود نداشته باشه و به ظاهر ارسال بشه اما به دست هیچکس نرسه
    ( وقتی که آدرس ایمیل موجود نباشه یاهو یک یمیل به شما میزنه که فلان آدرس وجود خارجی نداره پس حتمابرای اطمینان همین الان یکبار صندوق دریافتتون(inbox) رو چک کنید ببینید اگر این ایمیل باشه یعنی هیچ اتفاقی نیوفتاده )

ثانیا خیلی از افراد کلی آدرس ایمیل دارن و فقط از یکی از ایمیلهاشون استفاده میکنند و اصلا به مابقی آدرسهاشون سر نمیزنن و حتی ممکنه برای مصرف خاصی اونو ساخته باشن و دیگه بهش نیازی نداشته باشن و مراجعه نکنن یا رمزشو فراموش کرده باشن و ...

ثالثا انقدر اسپم و ایمیل مزاحم برای آدم میاد که هیچکس وقت نمیکنه همه اونها رو بخونه

رابعا بعضی از افراد برعکس شما کار میکنند : مثلا میگند من دخترم و از خودم کلی عکس به به دار فرستادم که اگه نبینی عمرت بر فناست و طرف مقابل با دانلود و باز کردن اون فایلها کامپیوترش هک میشه پس دلیلی نداره هر کس هر ایمیلی به دستش رسید باز کنه حتی اگر خیلی وسوسه بر انگیز باشه طرف مقابل عکس کاری که باید رو انجام میذده یعنی بخاطر اینکه حک نشه باز نمیکنه

من که فقط ایملیهای افراد آشنا رو باز میکنم و اگه ایمیلی مثل شما دستم بیاد یک راست میفرستم سطل زباله

اما فرض رو بر این میگیریم که طرف مقابل باز کنه و دانلود کنه
    خب در این حالت اون آدم یا فرد خوب یا معمولی هستش و پاک میکنه و حتما متوجه میشه اشتباه شده
    یا فردی مجنون و دیوانه هستش

اگر آدم خلافکار و دیوانه ای باشه چکار میخواد با عکس های شما بکنه
    اونها رو در فضای مجازی انتشار بده !
    عکس هایی از یک دختر بدون چادر !! بدوئید موهاش معلومه ؟؟

اگر 10 سال پیش بود یکچیزی ولی در این دوره زمونه اینکار انقدر مسخره هست که هیچکسی انجامش نمیده

اگر برید فیسبوک میبینید که کلی دختر ایرانی با تصاویر خیلی زننده از خودشون عکس گذاشتند و هیچکس از صفحه پروفایل اونها نمیاد عکساشون رو برداره و اصلا نیازی به اینکار نیست

حالا در خصوص شما که چند تا عکس معمولی تو خونه بوده دیگه اینهمه حساسیت لزومی نداره

من هر طور با خودم فکر میکنم در بدترین حالت ممکن اگر گیر بدترین موجود روی کره زمین بی افته هیچکاری نمیتونه انجام بده ....
    لطفاشما به من بگید با عکسهاتون میشه چیکار کرد

اما دیگه هرگز اینکار رو بوسیله ایمیلتون انجام ندید چون ممکنه یه نفر ایمیلتون رو هک کنه ( از سر دشمنی با شما یا از روی بیکاری یا ...) و به تمام اطلاعات شما دسترسی پیدا کنه
    مثلا بواسطه address book به آدرس اساتید تون یا افراد غریبه دست پیدا کنه و عکس و اطلاعاتتون رو هم که داره اونموقع برای اونها با آدرس ایمیل شما مطالبی بفرسته و سعی کنه شما رو دچار مشکل کنه

اینجاست که باید حساس بشید و خیلی با وسواس رفتار کنید

پس دفعه بعد هر ایمیل و عکسی که میفرستید و شخصیه رو بعد از ارسال پاک کنید (در جای مشخصی ذخیره میشه )

و دفعه بعد دقت کنید که آدرسی که ایمیل میفرستید درست باشه
    برای اینکار بهتره بجای اینکه هر بار آدرس ایمیل همسرتون رو تایپ کنید اونو در فهرست آدرس ها ذخیره کنید و هر وقت قصد ارسال ایمیل داشتید از اونجا فراخوانی کنید

اما همسرتون چکاری از دستش بر میاد که میخواهید در جریان بذاریدش
    همسرتون مگه میتونه ایمیل رو از بین ببره یا پاکش کنه مگه کارمند یاهو یا گوگله یا برای وزرات جاسوسی آمریکا کار میکنه یا هکره ؟

اگر غلط املایی زیاد دارم عذرخواهی میکنم چون دو سه تا از کلید های صفحه کلیدم خوب کار نمیکنه
    موفق باشید

10. 8 کاربر از پست مفید معاون کلانتر تشکرکرده اند .

del (شنبه 03 خرداد 93), farzaneh4 (سه شنبه 06 خرداد 93), hanie_66 (شنبه 03 خرداد 93), khaleghezey (شنبه 03 خرداد 93), sara 65 (شنبه 03 خرداد 93), فرهنگ 27 (شنبه 03 خرداد 93), فرشته اردیبهشت (شنبه 03 خرداد 93), واحد (شنبه 03 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 06 خرداد 93 [ 10:13]
    سطح
    30
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 106
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    6

تشکرشده 4 در 2 پست

Array
    مرسی دوستان بابت نظرات خوبتون

فرشته اردیبهشت عزیز موافقم که اسکایب گزینه بهتری هست اما خب مسئله سرعت نت و دردسراش هم هست . و ایمیل برام درس عبرت خوبی شد مطمئنا ازین به بعد با احتیاط بیشتری درین مورد برخورد خواهم کرد.

رویا جان درسته منم به همین فکر میکنم که اصلا شاید لازم نباشه بگم و اینکه نگرانم از واکنش اش هرچند تا حالا گذشت خوبی نشون داده.

بابک خان و آقای معاون کلانتر
    مرسی با پستاتون یکم خیالم راحتر شد.

بله ایمیل اش رو سرچ کردم از طریق سایتای سرچ ایمیل . همچین ایمیلی وجود داره و نامش که فارسی و احتمالا ایرانی باید باشه و لوکیشن اش هم از آمریکا بود. نه خوشبختانه جز آدرس ایمیل ام چیز نمیدونه ازم مگر اینکه مثلا مریض باشه و نام کاربری ام رو گوگل کنه و بقیه اکاونت هام رو مثلا تو شبکه های اجتماعی پیدا کنه که اونم بعید میدونم امکان دسترسی بهم راحت نیست .

البته فقط چادر نداشتن نیست گفتم عکسای معمولی تو خونه چون از نظر خودم خیلی هم محرک نبودن.

من هم فکر میکنم بهش نگم .تنها تردیدی که دارم هم در صورتی هست که طرف آدم بیکار مریض یا مردم آزار باشه و بخواد به قصد تفریح ایجاد دردسر کنه. که با حرفای شما دوستان احتمالم خیلی کمتر شد و به این نتیجه رسیدم که این مهمه که مسئله رو برای خودم کوچیک و کم اهمیت کنم اینطوری بهتره.
    ویرایش توسط farzaneh4 : شنبه 03 خرداد 93 در ساعت 01:31

12. 3 کاربر از پست مفید farzaneh4 تشکرکرده اند .

del (شنبه 03 خرداد 93), khaleghezey (شنبه 03 خرداد 93), رویاا (شنبه 03 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    با سپاس از جناب معاون کلانتر عزیز و دوست داشتنی

اکثرا کسی ایمیلش را چک نمیکنه یا اگرم چک کنه هرچند هفته یکبارم اونم فقط از آشناها توی ایمیل ها خیلیهاشون ویروسی هستند و کسی هم حوصله دردسر نداره.

فقط یه لطفی کنید عکس و یا فیلم خصوصی که دارید را از کامپیوتر خودتان بردارید روی سی دی کپی کنید البته برای فعلا
    به هیچ عنوان جوابشان را ندهید (خیلی خیلی کم احتمال داره جواب بده شاید 2درصد)

میخواستم بنویسم از اپلیکشن ها استفاده کنید پشیمون شدم چون محیطاش اگه هدف خاصی نداشته باشی از عضویت درش خوب نیست.ولی دفعات بعدی لطفا بیشتر دقت کنید
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

14. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

farzaneh4 (سه شنبه 06 خرداد 93), معاون کلانتر (شنبه 03 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 دی 93 [ 13:59]
    سطح
    19
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 1,029 در 261 پست

Array
    این مورد رو هم اضافه میکنم که ممکنه طرف مقابل حس کنه یکی از دوستاش یا همکلاسیاش یا آشناهاش میخواد سر کار بذاردش یا از این جور چیزا (مثلا نامزدش میخواد تستش کنه یا رفیقاش دارن اذیتش میکنن و ...)

همونطور که گفتم به نظر نمیرسه اتفاق بدی بی افته و احتمالش خیلی خیلی کمه کاری بکنه حتی احتمال اینکه طرف مقابل ایمیل شما رو بخونه خیلی ناچیزه

شماهم لازم نیست کاری بکنید اگر خیلی ذهنتون درگیره منتظر اقدام طرف مقابل باشید که در نهایت اگر قرار باشه خیلی اتفاق بدی برای شما بی افته اینه که براتون ایمیل بفرسته و اقدام به مزاحمت کنه که اونم راه و روش خاص خودشو داره

و اصلا جای نگرانی نداره

موفق باشید

16. 2 کاربر از پست مفید معاون کلانتر تشکرکرده اند .

farzaneh4 (سه شنبه 06 خرداد 93), khaleghezey (شنبه 03 خرداد 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)