به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 24 مهر 89 [ 07:59]
    سطح
    36
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 64
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

همه به ظاهرم ایراد میگیرند خواهشا کمکم کنید

سلام
    من به طور اتفاقی با این سایت آشنا شدم و واقعا از مطالب و تجربیات آن استفاده بردم و سایت فوق فوروم فوق العاده مفیدی هست.
    من یک پسر 18 ساله هستم و یک عادتی دارم که به قیافه ام خیلی اهمیت میدم البته بیش از اندازه و سعی میکنم همیشه از نظر قیافه از دیگران متفاوت باشم مثلا موهامو بلند کردم ابروهامو بر میدارم موهامو رنگ میکنم البته سوتفاهم نشه من دوجنسه نیستم و اصلا از دوجنسه بودن هم خوشم نمیاد ولی چه کنم که همه انگ این موضوع رو بهم میچسبونن و خودمم دیگه کلافه شدم ولی با این حال باز هم میخوام ظاهرم نسبت به دیگران متفاوت باشه ولی خیلی ها با گفن این که دوجنسه و ... هستم واقعا اعصابمرو خورد میکنن ذر حالی که اونقدر ها هم قیافم بد نمیشه که همه ایراد میگیرند و من تنها کاری که میکنم پیروی از مد روز دنیاست که متاسفانه در ایران خیلی ها ظرفیت ندارن.
    -
    مشکل دیگه ای که دارم اینه که خیلی ها بهم میگن با این قیافه هیچ دختری حاضر به دوستی باهات نمیشه در حالی که خودم زیاد به این موضوع فکر نمیکنم البته نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی من همینطوریش هم زیبایی خدادادی دارم و با ارایشی هم که رو صورت و موهام میکنم این زیبایی چند برابر میشه. من تا به حال دوست دختر نداشتم و با دختری ارتباط برقرار نکردم ولی میخوام نظرشون رو بدونم که آیا از اینجور پسرها خوششون میاد یا نه شاید اگه جوابشون مثبت باشه یکم از زیر فشار دیگران در بیام.
    و یه سوال اینکه چطوری به اطرافیانم بفهمونم که من دو جنسه نیستم و فقط میخوام به دلخواه خودم ظاهرم رو درست کنم چون دیگه داره واقعا بهم فشار میاد البته پدر و مادر من ادمهای روشن فکری هستند و به کارهای من اشکال نمیگیرند ولی اطرافیان روی من نسبت بد میدهند.
    ممنون میشم اگه جواب بدید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 مرداد 90 [ 22:24]
    سطح
    51
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    82

تشکرشده 85 در 57 پست

Array

RE: همه به ظاهرم ایراد میگیرند خواهشا کمکم کنید

سلام دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط M.T.Z

مشکل دیگه ای که دارم اینه که خیلی ها بهم میگن با این قیافه هیچ دختری حاضر به دوستی باهات نمیشه در حالی که خودم زیاد به این موضوع فکر نمیکنم البته نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی من همینطوریش هم زیبایی خدادادی دارم و با ارایشی هم که رو صورت و موهام میکنم این زیبایی چند برابر میشه. من تا به حال دوست دختر نداشتم و با دختری ارتباط برقرار نکردم ولی میخوام نظرشون رو بدونم که آیا از اینجور پسرها خوششون میاد یا نه شاید اگه جوابشون مثبت باشه یکم از زیر فشار دیگران در بیام.
    اصولاً دخترا همچین پسرایی رو واسه ازدواج انتخاب نمی کنن چون به نظرشون هنوز واسه آغاز زندگی اونقدر مسئولیت پذیر نیستن . و در مورد اینکه دختری با شما دوست میشه باید بگم دخترایی در سن شما فوق العاده از افرادی با تیپ شما خوششون میاد و اتفاقاً برای ایجاد رابطه با شما سر و دست میشکنن ولی این رابطه ها پایدار نیست
    شما لازم نیست به همه جواب پس بدید ، میگن در دروازه رو میشه بست ولی دهن مردمو خیر. سن شما تا حدودی همچین رفتاری روایجاب میکنه ، ولی سعی کنید زیاد از ملاکهای جامعه فاصله نگیرید . این رفتارتونم با گذشت زمان شکل معقول به خودش میگیره نگران نباشید

3. کاربر روبرو از پست مفید parmis08 تشکرکرده است .

parmis08 (دوشنبه 18 شهریور 87)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 شهریور 89 [ 07:30]
    سطح
    39
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 17 در 13 پست

Array

دوست عزيز اين خيلي خوبه كه به سر و وضع خود اين قدراهميت ميدي . رعايت نظافت و مرتب بودن لازمه هر چيزيه كه متاسفانه در جامعه ما آقايان زياد به آن اهيت نميدن . و اين كه شما الان حساسيت زيادي نسبت به سر و وضعتان داريد به خاطر اقتضاي سنتان است با بالارفتن سن اين موضوع كمتر ميشه ولي خوب بهتره كه شما رنگ كردن مو و برداشتن ابرو رو انجام ندهيد چون اين كارها دخترونه است . يه پسر هرچقدر قيافش مردانه تر باشه جذابتره .

5. کاربر روبرو از پست مفید jenifer تشکرکرده است .

jenifer (دوشنبه 18 شهریور 87)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 آبان 91 [ 18:30]
    سطح
    63
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    450

تشکرشده 476 در 164 پست

Array

به نظر من هم همينطوره شايد دختراي توي سن پايين15-16 از سر و وضع شما خوششون بياد و بخوان باهاتون دوست بشن ولي دخترها وقتي سنشون يه كم بالاتر ميره به اين نتيجه ميرسن كه مرد هرجقدر قيافه مردونه تر داشته باشه جذاب ترن و اين يك واقعيته....اگه منظورتون از اين دوستي هاي بي هدفه ....كه بله تا دلتون بخواد هست ولي اگه ميخواين دوستي هدف دار داشته باشين بهتره به قول دوستمون يه كم از مو رنگ كردن و ابرو برداشتنتون كم كنين تا چهره تون مردونه تر بشه و كلا تا حدودي ظاهر نشون دهنده ي باطن آدم هاست (تا حدودي )...
    شايد شما با مو رنگ كردن و ابرو برداشتن و اين چيزها قيافه تون زيبا تر بشه ...ولي وقتي خودتون ميگين كه بدون اين چيزها هم زيبا هستين به نظرتون چه لزومي داره كه از اين چيزها استفاده كنين؟؟؟
    موفق باشين
    شکست برای کسانی است که از اتفاقات درس نمیگیرند؛
    انسان یا پیروز میشود یا تجربه کسب میکند؛
    انسان عاقل هیچ گاه شکست نمیخورد

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 25 مهر 87 [ 11:35]
    سطح
    41
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    تشکرها
    84

تشکرشده 88 در 53 پست

Array

شما باید به آنچه خدا برای شما قرار داده قانع باشید.

به عنوان مثال نگاه کنید یک خروس چقدر ابهت در میان مرغها دارد.
    حالا فکر کنید همین خروس دمش رو ببره و کاکولش رو برداره اونوقت هیچ فرقی با مرغها نداره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)