به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 01 اسفند 94 [ 19:17]
    سطح
    26
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    30

تشکرشده 60 در 32 پست

Array

از حرمت شکنی و شک باطل خسته ام

سلام. من و خانومم۴ ساله ازدواج کردیم و رابطه خوبی داشتیم.ایشون زمانیکه من بخاطرشون تقاضای آشنایی چند خانم رو رد کرده بودم و حاضر نبودم کمترین ناراحتی متوجه ایشون بشه اونقدر به مسایل بیخود و الکی گیر میداد که حتی دیگه میترسیدم اسم کسی رو پیشش بیارم و از اونطرف همین گیرها محبتمونو کمتر و کمتر میکرد. تا اینکه قهر و خونه باباش رفتنها شروع شد و خراب کردن من پیش این و اون. خوب من که خیلی داغون بودم گفتم که حالا که متهمم و آش نخورده و دهن سوخته است منم تلافی میکنم و رفتم چت کردم. کارم کار اشتباهی بود و پشیمون هم شدم و ادامه ندادم ولی منظور اینکه شک و گیرهای اون در از کوره در رفتن من بی تاثیر نبود و بعدا توی ادامه همین شک و تردید اومد توی میل من رو گشت و اون چت بی اساس که اصلا ریشه ای نداشت رو پیراهن عثمان کرد. البته اینو بگم که کار من اصلا درست نبوده و نیست ولی موقع عصبانیت آدم سخت میتونه خودشو کنترل کنه. الان هم اگرچه داریم با هم زندگی میکنیم ولی اون بهونه ای گیر آورده واسه ادامه شک و تردید و من خسته شدم از اینکه همیشه در معرض اتهام هستم. اگه این روش ادامه پیدا کنه متاسفانه باید به جدایی فکر کنم با اینکه اصلا تمایل ندارم جدا شیم. خسته شدم از این همه شک الان هم با اینکه هر چیز که تشدید کننده شکش هست رو در اختیارش گذاشتم تا خیالش راحت باشه بدتر دنبال چیزهای جدیدتری هستش که من اصلا خبر ندارم ازشون مثلا میگه تو وایبر و .... هستی در صورتیکه اولین بار بود اسمشو از زبون خودش میشنیدم. بعدش حرمتها شکسته شده هرچی میخواد میگه و من نمیخوام بچه هامون تو آینده تو محیطی که همش بددهنی و بی حرمتیه بزرگ بشن از زندگی تو این همه شک و تردید خسته شدم. اون زندگی رو بسمتی برد که ازش می ترسید و من هم کاتالیزور شدم. اشتباهاتی در گذشته بوده که بنده و ایشون هردو توش مقصر بودیم من میگم ۷۰ درصد من مقصر بودم ولی قرار گذاشتیم که ببخشیم رو راست باشیم و اعتماد کنیم ولی این قرار داره بارها توسط ایشون شکسته میشه و چاشنیش بی حرمتی و تهدید هستش. لطفا راهنمایی کنید

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    جمعه 07 اردیبهشت 03 [ 00:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,380 در 1,793 پست

Array
    سلام.

وقتی یکی از زوجین اشتباهی ازجنس خیانت در هرسطحی انجام دهد،برای بهبود اوضاع واعتمادسازی،تامدتی از روش قفس شیشه ای استفاده میکنند:

یعنی همسرت بایداجازه داشته باشه ایمیلها وتلفن هاو وایبر،واتس آپ و همه رو چک کنه وشما بدون اعتراض جواب شکیاتش روبدهی تاکم کم بهش ثابت بشه شما همون یکباراشتباه کردید وقصدادامه دادن اون اشتباه رو ندارید.

وقتی حسن نیت شما ثابت شد بعدازمدتی روال رو عادی میکنید..اگر بعدازاثبات حسن نیت شما وسالم بودن رفتارتان، همچنان به شکیات ادامه داد هردو به مشاورمراجعه کنید.
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

3. 5 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (جمعه 19 اردیبهشت 93), deljoo_deltang (چهارشنبه 14 خرداد 93), S.H.I.D.E.H (شنبه 20 اردیبهشت 93), مصباح الهدی (سه شنبه 13 خرداد 93), yasi_20 (شنبه 20 اردیبهشت 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    سلام.
    شما اولین بار دقیقا چیکار کردین که همسرتون به شما شک کردن؟ اینو کاملتر توضیح بدین.
    رفتار شما با همسرتون چطوریه؟ چقدر روی این مسائل تعصب دارید، چقدر بهشون اعتماد می کتید، چقدر سعی می کنید اعتمادشون رو جلب کنید؟
    شغل شما طوریه که خیلی با خانم ها سرو کار دارید؟
    شما از لحاظ ظاهری، روابط اجتماعی، وضعیت مالی ... خیلی بالاتر از همسرتون هستین؟
    تا حالا به طور جدی در مورد رفتارشون با خودشون یا خانوادشون صحبت کردین؟ گفتین که تحمل این وضع براتون سخته؟

5. کاربر روبرو از پست مفید mahasty تشکرکرده است .

مصباح الهدی (سه شنبه 13 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 خرداد 93 [ 19:53]
    سطح
    3
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 18
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    110

تشکرشده 35 در 13 پست

Array
    سلام.
    وقتی می‌بینید همسرتون حساسه، با خانم‌های دیگه ارتباط خشکی داشته باشید.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 01 اسفند 94 [ 19:17]
    سطح
    26
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    30

تشکرشده 60 در 32 پست

Array
    با سلام اولا قفس شیشه ای از اول زندگیمون در حال اجرا بوده و هست. درثانی من کارم اصلا با خانمها سر وکار نداره. در ثالث من با خانمها ارتباط چندانی ندارم که رفتاری کنم که باعث تحریک خانمم بشه. اگه خانمی بدونه که خانم من اینقدر حساسه با یه تیکه پرونی یا لبخندی که به من بزنه مبتونه حداقل یه هفته در گیری ایجاد بکنه بین ما.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 اردیبهشت 95 [ 16:45]
    سطح
    25
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1

تشکرشده 22 در 14 پست

Array
    سلام...درجه نمیکنم میدونی چرا؟ چون من مثل همسر شما به همسرم مدام شک دارم اتفاقا تصمیم دارم یه پست در این باره بزارم..حق بدید وقتی یه بار اشتباه میکنید رو ذهن ما زنا تاثیر گذاشتید...اگر هزار بار هم جبران کنید ما فراموش نمی‌کنیم شک بیماریه خطرناکی هستش که تا مدتها با شخص می‌مونه الان من تا نفهمم کی به همسرم زنگ زده یا اس داده آروم نمیشم...مدام استرس دارم ترس از تکرار اون اتفاق..اون فضولی من تو گوشیم و خراب شدن یه رابطه که همه حسرتشو میخوردن..حتما خانوم شما مثل من هستش اونم.میترسه از خیانت دوباره و یه شکست دیگه..ولی یه چیز رو بگم اگه من به شوهرم شک دارم مطمئن باش که دیوانه وار عاشقشم و اونو می‌پرستم که آنقدر بهش حساسم و میترسم از اینکه کسی جامو بگیره در نتیجه اگه اشتباه دیدم ازش به همه شک میکنم که کی چقدر تو این ماجرا سهم داشته امیدوارم این شک برطرف بشه و خانومت از جنگ اعصاب رها بشه الان حال شما مهم نیست اونه که باید خوب باشه...داداش گلم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 دی 93 [ 13:59]
    سطح
    19
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 1,029 در 261 پست

Array
    سلام
    به نظر من تیپ شخصیتی همسر شما شکاکه
    و شما هر چقدرهم که حرف بزنی نتیجه نمیگیری چون شما الان برای همسرت در جایگاه متهم قرار داری

اینکارو باید شخص ثالثی انجام بده که همسرت بهش اعتماد داره

و بهترین گزینه اینه که یک جلسه مشاوره بری و یک روانشناس با هر دوی شما صحبت کنه

اگر تو به همسرت بگی که شکاکه یا کمتر شک کنه و سرک بکشه و تهمت نزنه همسرت بدتر میشه چون فکر میکنه حتما داری چیزی رو ازش پنهان میکنی و خیانت میکنی که ازش میخواهی کمتر بازجوییت کنه و با اینکار فشار همسرت بیشتر هم میشه

متاسفانه با رفتارت نشون دادی که خودت هم واکنش مناسبی در قبال همسرت نداری و با چت کردن و امثال اینها بجای اینکه اعتماد سازی کنی و فضا رو بهتر کنی به همسرت کمک کردی که شکش بیشتر بشه

من اگه جای شما بودم حتما ترتیب یک جلسه مشاوره رو میدادم
    ............................
    پ.ن : بعضی دخترا معتقدند شک به همسر از عشق میاد و نشون دهنده اینه که چقدر به همسرمون علاقه مندیم و ...
    من نمیدونم از کجا میاد و نشونه چیه اما چیزی که همسرتون حس میکنه اینه که شما نسبت بهش بی اعتماد هستید و اصلا احساس عشق و صمیمیت نمیکنه
    وقتی که ماه ها و سالها به یک نفر بگید که ویزگی بدی رو داره طرف مقابل کم کم حس میکنه که اینطوریه یا بهتره که این ویژگی رو تجربه کنه و حتی اگر به ذهنش نرسیده باشه شما هدایتش میکنید به اون کار و در نهایت همسرتون اون کار رو مرتکب میشه

پس لطفا این رفتار رو در زندگی مشترک انجام ندید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)