به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 آذر 95 [ 20:04]
    سطح
    23
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 26
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    27

تشکرشده 19 در 7 پست

Array

چگونه شروع به کار کنم ؟ برای شاغل شدن راهنماییم کنید

سلام
    دختری 28 ساله هستم که خیلی رک بگم تو زندگیم هیچی نیستم و عرضه هیچ کاری رو هم ندارم.
    شدیدا به کارهای هنری مخصوصا نقاشی خیلی علاقه دارم از بچگی نقاشی می کنم و 4-5 ساله به صورت حرفه ای پشتش و گرفتم .
    اطرافیان می گن نقاشیام خوبه از کارام هم خوششون می اد ولی خودم که دید حرفه ای تری دارم و کارای دوستم که فقط 3 ساله کار می کنه رو می بینم ، از کارام نا امید می شم و باز هم سرخردگی می آد سراغم
    من عاشق نقاشی ام دیدن اینکه نمی تونم توش پیشرفت کنم و بهش تکیه کنم باعث می شه آخرین امیدم به زندگی رو هم از دست بدم.
    الان چند وقته که می خوام شروع به تدریس کنم ولی هر کاری که می کنم نمی تونم شروع کنم، احساس می کنم که از عهده اش بر نمی آم . ولی وقتی می رم آموزشگاه های مختلف و می بینم خیلی از مدرس های هنری رو می بینم که چقدر سطح کاریشون چه از نظر حرفه ای و چه از نظر سابقه ای از من پایین تره به خودم می گم که : آخه تو چرا نمی تونی تدریس کنی تو که خیلی مطالب بیشتری برای آموزش داری ( اصلا قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم با اینکه بخوام کار کسی رو زیر سوال ببرم )
    و بازهم یه مدت به فکرش می افتم که شروع به تدریس کنم اما همین که می خواد قضیه جدی بشه ترس برم می داره . اگه نتونم چی می شه . من که هنوز کارم به خوبیه استادم یا دوستم نیست.
    واقعا دیگه تو زندگیم خیلی بیچاره شدم نمی دونم چیکار کنم فقط روزها رو می گذرونم و هر روز افسردگیم بدترو بدتر می شه .
    چیکار کنم که بتونم شروع به آموزش کنم؟
    نمی دونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید البته اگر برای یه آدم بی عرضه راهی هم وجود داره.

2. کاربر روبرو از پست مفید Nazlly تشکرکرده است .

پونیو (جمعه 22 فروردین 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    اگه افسرده این برین پیش یه روانپرشک که زودتر درمان شین بی خودی عمرتون تلف نشه.
    راهش اینه که شروع کنین به تدریس. هر چند که می ترسین اما شروع کنین.
    برای اون تعداد جلسه ی اولین دوره ی تدریستون برای هر جلسه اش در نظر بگیرین که چی می خواین درس بدین و چه کارایی طی هر جلسه می کنین. با جزییات. که وقتی می رین سر کلاس مشخص باشه واستون که چی درس می خواین بدین که اگه هم ترسیدین بازم ادامه بدین.
    موفق باشید.

4. 5 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

abi.bikaran (چهارشنبه 20 فروردین 93), khaleghezey (جمعه 22 فروردین 93), Nazlly (پنجشنبه 21 فروردین 93), sanjab (چهارشنبه 20 فروردین 93), شیدا. (چهارشنبه 20 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 شهریور 00 [ 00:15]
    سطح
    83
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 498
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,315

تشکرشده 3,200 در 813 پست

Array
    دوست عزیز

مطلبی که لینک کردم رو بخون و روی اعتماد به نفست کار کن.

بخاطر نداشتن اعتماد به نفس خودت رو با معلمت و دوستت مقایسه می کنی...

خودت رو با خودت مقایسه کن. همت کردی 4 سال پیش تا الان و دنبال علاقت رفتی و در نقاشی پیشرفت کردی.

شاید پیشرفتت خیلی نبوده ولی مطمینا از چهار سال پیشت خیلی بهتر است

این عالی است. ان شاالله 4 سال دیگه هم از الانت خیلی بهتر است

و این میشه یک نقطه امید برای خودت و یک تکیه گاه برای دیگران که در جایگاه چهار سال پیش تو هستند یا قبل تر

این میشه ان شاالله مسیر پرخیری برای خودت و کمک به دیگران و روزبه روز پربرکت تر

از کلاسهای کم جمعیت و با قیمتهای پایین شروع کن. حتی اگه یک نفری . رایگانم بود شروع به کار کن.

مطمین باش همین که ترست ریخت و کلاسداری و تمرین کردی هنرجو و درآمد زیادتر همراهت میشه

جام نیوز :: JamNews - آرزوی دختری که فقط سرش رشد می‌کند! / عکس

6. 4 کاربر از پست مفید sanjab تشکرکرده اند .

abi.bikaran (چهارشنبه 20 فروردین 93), Nazlly (پنجشنبه 21 فروردین 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 20 فروردین 93), شیدا. (چهارشنبه 20 فروردین 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,005 در 7,404 پست

Array

Nazllyگرامی

به همدردی خوش آمدید

نیاز هست که عنوان تاپیکت را طوری تنظیم کنی که گویای مشکل اصلی شما باشد ، لذا عنوانی که نشان دهد مشکل چیست و برای چه چیزی راهنمایی نیاز داری را تنظیم کن و از طریق مثلث پایین پست گزارش کن تا ما جایگزین عنوان کنونی کنیم . تاپیک بعد از تغییر عنوان باز خواهد شد و ادامه پیدا می کند

8. کاربر روبرو از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده است .

khaleghezey (جمعه 22 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    27

تشکرشده 19 در 7 پست

Array
    سلام
    با خوندن مطالب شما یکمی به خودم جرات دادم و با آموزشگاهی که می خواستم با هاشون همکاری کنم تماس گرفتم قرار شد تا از هفته بعد تبلیغات رو شروع کنند. تا قبل از خواند مطالب شما واقعا دیگه کلا می خواستم این کار رو فراموش کنم اما بعد از خوندن با خودم گفتم بذار یه امتحان دیگه کنم. تا قبل این باور کنید که می خواستم با جلسه ای 2هزار تومن کلاس بذارم ولی وقتی خواستم شروع کنم باز ترسیدم و گفتم ولش کن، حتی شروع به آموزش رایگان به چند نفر کردم ولی نمی دونم چی باعث می شد تا نتونم مثل یه معلم رفتار کنم و آن چند نفر را هم از دست دادم ،با وجود اینکه خیلی چیزها یاد گرفتند و دستشان راه افتاد ولی ترجیح دادند تا به کلاسی بروند که پول بدهند و( به خیال خودشون) حرفه ای کار کنند
    گاهی فکر می کنم شاید باید مثل خیلی های دیگه هیچی رو کامل نگفت ولی اخه نمی شه اینطوری عذاب وجدان می گیرم .
    هنوز می ترسم یعنی می تونم مدرس خوبی بشم؟
    باید صبر کنم تا اولین شاگرد ثبت نام کنه اگر اینبار هم نتونم شاگردم رو حفظ کنم شدیدا به کمکتان نیاز خواهم داشت
    اگر این مشکلم حل بشه و تو این کار موفق بشم به جرات می تونم بگم که نصف مشکلاتم که نا امیدی از زندگی ، حس بی فایده بودن و بی عرضه بودن و... حل می شه چون همین حس ها خیلی وقتها انرژی ام را برای ادامه زندگی و انجام کارهای جدید می گیره. ولی اگر باز هم موفق نشم چی ، واقعا یقین پیدا می کنم که گفته مادرم درسته و من بی عرضم اونوقت با زندگیم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

10. کاربر روبرو از پست مفید Nazlly تشکرکرده است .

abi.bikaran (جمعه 22 فروردین 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    شما به عنوان نقاش اگر بخوای روی یک سطح فرو رفته و برآمده رو طوری رنگ کنی که

صخره تداعی کنه از چه رنگ هایی استفاده می کنی؟

و در ترکیب رنگ تقدم تاخر رنگ ها در نتیجه تاثیر داره؟زرد و آبی=سبز / آّبی و زرد=نوعی سبز

رنگ براق آکرولیک رو چطوری می شه مات کرد؟

12. 4 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه 22 فروردین 93), khaleghezey (جمعه 22 فروردین 93), Nazlly (جمعه 22 فروردین 93), مهربونی... (دوشنبه 25 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 آبان 95 [ 19:37]
    سطح
    27
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    35

تشکرشده 174 در 61 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nazlly نمایش پست ها
    سلام
    با خوندن مطالب شما یکمی به خودم جرات دادم و با آموزشگاهی که می خواستم با هاشون همکاری کنم تماس گرفتم قرار شد تا از هفته بعد تبلیغات رو شروع کنند. تا قبل از خواند مطالب شما واقعا دیگه کلا می خواستم این کار رو فراموش کنم اما بعد از خوندن با خودم گفتم بذار یه امتحان دیگه کنم. تا قبل این باور کنید که می خواستم با جلسه ای 2هزار تومن کلاس بذارم ولی وقتی خواستم شروع کنم باز ترسیدم و گفتم ولش کن، حتی شروع به آموزش رایگان به چند نفر کردم ولی نمی دونم چی باعث می شد تا نتونم مثل یه معلم رفتار کنم و آن چند نفر را هم از دست دادم ،با وجود اینکه خیلی چیزها یاد گرفتند و دستشان راه افتاد ولی ترجیح دادند تا به کلاسی بروند که پول بدهند و( به خیال خودشون) حرفه ای کار کنند
    گاهی فکر می کنم شاید باید مثل خیلی های دیگه هیچی رو کامل نگفت ولی اخه نمی شه اینطوری عذاب وجدان می گیرم .
    هنوز می ترسم یعنی می تونم مدرس خوبی بشم؟
    باید صبر کنم تا اولین شاگرد ثبت نام کنه اگر اینبار هم نتونم شاگردم رو حفظ کنم شدیدا به کمکتان نیاز خواهم داشت
    اگر این مشکلم حل بشه و تو این کار موفق بشم به جرات می تونم بگم که نصف مشکلاتم که نا امیدی از زندگی ، حس بی فایده بودن و بی عرضه بودن و... حل می شه چون همین حس ها خیلی وقتها انرژی ام را برای ادامه زندگی و انجام کارهای جدید می گیره. ولی اگر باز هم موفق نشم چی ، واقعا یقین پیدا می کنم که گفته مادرم درسته و من بی عرضم اونوقت با زندگیم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

متاسفانه خیلی از ایرانی ها ارزش کار رایگان رو نمیدونند پس ازین ناراحت نباش که چند نف رو از دست دادی

من قبل از دانشگاه اصلا نمیتونستم تو جمع صحبت کنم این موضوع خیلی خیلی برام سخت بود کلا حس ناامیدی و پوچی میکردم

این رو بگم که با یکی از دوستان دوران دبیرستان در یک دانشگاه قبول شدیم

چون من در دسهای تخصصی توانایی بیشتری داشتم گاهی در گوشه و کنار دانشگاه بعضی از مطالب رو بهشون اموزش میدادم

بعد از مدتی این جمع دو نفره دوستانه و صمیمی تبدیل به چهار ، پنج نفر شد در ترم های بعد این جمع چند نفره تبدیل به یک کلاس چهل نفره شده

این وسط خیلی سوتی های وحشتناکی دادم (همین الان هم گاهی همون دوستان میگن یادته این رو گفتی یا این رو سوال کردیم که بلد نبودی و . . . ) اما ناامید نشدم

کار به جایی رسید که تو سالن دانشگاه یکبار برای اساتید و رئیس . . . صحبت کردم - نمیگم بدون استرس اما قابل قبول بود

به مرور زمان متوجه شدم واقعا کار سختی نبوده فقط من برای خودم بیخودی خیلی بزرگش کردم

وقتی متن شما رو خوندم حس بزرگ کردن مسائل ریز رو دیدم

فقط میتونم بگم هیچ کس به اندازه خودتون نمیتواند به شما کمک بکند وقتی پنج دقیقه از اولین کلاس شما طی بشود اون کوه بزرگ ناامیدی تبدیل به تپه ای بسیار کوچک میشود

ناامید نشو شما تجربه داری سالهاست زحمت کشیدی

اگر واقعا میخواهید مشکلتون حل بشه پر انرژی و شاداب برید جلو با ناامیدی و احساس های کاذب هرگز به نتیجه نخواهید رسید

موفق باشید

14. 3 کاربر از پست مفید ذمانح تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه 22 فروردین 93), Nazlly (جمعه 22 فروردین 93), پونیو (جمعه 22 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    27

تشکرشده 19 در 7 پست

Array
    سلام فرهنگ عزیز
    عذر خواهی می کنم من دقیقا متوجه منظور شما نشدم که اینها واقعا سوالهایی هستند که می خواید جوابشان را بدانید یا منظور خاصی دارید به هر حال من جواب سوالهاتون رو می نویسم اگرم که منظور دیگه ای دارید لطفا واضح تر بفرمایید ممنون می شم.
    پاسخ سوال اول: این سوالی که بپرسیدید مربوط به تکنیک های پتینه می شود که برای ایجاد نمای سنگ روی سطح ناصاف از تنالیته های خاکستری و رنگ های مشکی و سفید استفاده می کنند اگرم سخره های خاکی بخواهید درست کنید که از تنالیته های رنگ قهوه ای استفاده بفرمایید ( که نوع قهوه ای بستگی به سلیقه خودتان دارد بخواهید گرم باشد یا سرد ....) اگر در مورد تکنیک نحوه رنگ کردن هم سوال داشتید در خدمت هستم.
    پاسخ سوال دوم: برخی استادان می فرمایند که تاثیر دارد و برخی هم مفرمایند که خیر ولی طبق تجربه و نظر شخصی ام خود تقدم و تاخر نیست که تاثیر دارد این تقدم و تاخر باعث می شود تا ما میزان رنگهایی که با هم مخلوط می کنیم متفاوت باشد و سبز های متفاوتی بدست بیاوریم وگرنه اگر اندازه ها کاملا به یک میزان باشد هیچ تفاوتی نمی کند ، چه ترکیب آبی با زرد و چه ترکیب زرد با آبی یک سبز را درست می کنند . فقط اگر نوع رنگ آبی یا زرد دو ترکیبمان متفاوت باشد رنگ های سبز متفاوت بدست می آوریم. به طور مثال ترکیب زرد اصلی با آبی پروس یک سبز درست می کنند و ترکیب زرد اصلی با آبی تورکوییس یک سبز دیگر.
    پاسخ سوال سوم : در مورد آکریلیک هم یکسری مدیوم ها وجود دارد که کار برد ها متفاوتی دارند که یکی از این مدیوم ها مدیوم مات کردن است که واژه لاتین آن هم matt mediom می باشد که می توانید از مغازه های لوازم نقاشی فروشی تهیه کنید .
    به خاطر توجهتان متشکرم

16. 5 کاربر از پست مفید Nazlly تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه 22 فروردین 93), فرهنگ 27 (جمعه 22 فروردین 93), پونیو (جمعه 22 فروردین 93), مهربونی... (دوشنبه 25 فروردین 93), دختر بیخیال (جمعه 22 فروردین 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    خیلی ممنون.

من این طرحو دارم.ولی نمی دونم بین 1تا4 کدوم به طبیعت نزدیک تره.(صخره)نمی خوام سلیقه ای

باشه اون چیزی که تو طبیعت هست می خوام بشه.

مگر ترکیب زرد و قهوه ای،خاکی نیست؟چرا برای من متامیل به سبز می شه؟البته قهوه شکلاتیه.

روشم به این صورت:روی سطح کار مقداری قهوه ای،بعد زرد،ترکیب می کنم.اگر لازم دیدم سفید

قهوه ای یا زرد تا وقتی به مطلوب لحظه ای برسم.بعد با قلم بزرگ تر پخش می کنم.

اینم بگم از ابتدا سطح رو سیاه دودی کردم و رنگ های تصویر رو روی سیاه کار کردم نمی دونم

اگر سطح سفید بود نتیجه متفاوت می شد؟مخلوط گواش و آکرولیک.

یه سوال.گواش وقتی تازست با وقتی خشک می شه رنگش متفاوته مثلن وقتی خیس بود

قهوه ای کم رنگ تا کرم بود وقتی خشک شد (a3aa9a در COLOR PIKER فوتوشاپ وارد کن)

شماره 1 عکس.چرا اینطوره؟برای اینکه نتیجه نهایی رو تشخیص بدیم چه راهی هست؟

در مورد تکنیک ها رنگ آمیزی اگر توضیح بدی تشکر می کنم.

لطفن در مورد پتینه توضیح بده.قیمت؟از کجا تهیه کنم؟روی فوم خوردگی ایجاد می کنه یا

نمی کنه؟نوع آمادشو بخرم یا پودر با آب قاطی بشه؟چه فرقی با بتونه داره؟بعد از خشک

شدن جریان مداوم آب روش موثره؟

ویرایش توسط فرهنگ 27 : جمعه 22 فروردین 93 در ساعت 14:27

18. کاربر روبرو از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده است .

مهربونی... (دوشنبه 25 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    27

تشکرشده 19 در 7 پست

Array
    عزیز
    پتینه نوعی تکنیک برای رنگ آمیزی می باشد. که اصطلاحا به آن پتینه یا کهنه کاری می گویند.
    در مورد ترکیب رنگی قهوه ای و زرد باید بگم که هر برند ترکیب رنگهایش نتیجه متفاوتی می دهد هرچه نوع رنگ بهتر باشد ترکیب رنگی شما دقیق تر خواهد بود. ولی نیازی نیست با کمی ترکیب رنگهای دیگر می تونید به رنگی که می خواهید برسید .اگر رنگ شما به سبزی می زند با کمی قرمز آنرا بر طرف کنید البته رنگ قرمز را خیلی کم کم به آن اضافه کنید تا به رنگ دلخواه برسید اگر هم رنگ تیره شد با کمی سفید تنالیته ی انرا تغییر دهید .
    هر چهار رنگی که درست کرده اید در طبیعت وجود دارد . به خاطر همین عرض کردم که سلیقه ای است بنابر این شما باید ببینید این ظاهر صخره ای را برای چه منظوری می خواهید .
    در مورد این که بیس کار را مشکی زدید کاملا کار درست و بجایی انجام دادین چون با اضافه کردن تنالیته های رنگی روشن تر ظاهری سایه روشن و طبیعیتر به کار شما می دهد و جایز نیست که بیس کار مخصوصا برای این کار سفید باشد. اگر این سطح را برای کاری مثل آبنما می خواهید به نظر من شماره 3 بهتر است البته به شرطی که مثل قسمت پایین تصویر تنالیته ها ی خاکستری روی سطح ( ترجیحا در برآمدگیها) ایجاد کنید . نظر شخصی من این است که از رنگ های خاکستری استفاده کنید چون طبیعی تر بنظر می رسد و اگر مایلید که رنگ های خاکستری شما کمی به خاکی نزدیک شود مقدار دلخواهی به رنگ و خاکستری های خود کمی رنگ ( اکر ) به آن اضافه کنید. یا همان رنگ خاکیی که خود می سازید . رنگ خاکستری طبیعی تر بنظ می رسد که ما انسانها وقتی سنگ و صخره را می خواهیم تصور کنیم به رنگ طوسی تصور می کنیم نه خاکی. و در این صورد افراد رنگ خاکی را یک کپه خاک می بینند تا صخره .
    گواش چون بعد از خوش شدن مات می شود تا مقداری حالت سفیدک ایجاد می شه و مقدار کمی روشن تر می شود.اما معمولا تغییر رنگ نمی دهند . ( که البته باز برند رنگ در این زمینه خیلی تاثیر دارد) اگر رنگ گواش شما بعد از اجرا روی کار به این رنگ در آمده است احتمالا به این علت است که کمی با رنگ بیس رنگ مشکی زیر کار ترکیب شده و مقداری از آن را در خود حل کرده است و خاکستری رنگ شده است. سعی کنید از همان رنگ آکریلیک استفاده کنید چون گواش بعد از خشک شدن با کمی مرطوب شدن رنگ پس می دهد و در چنین کارهایی چون نیاز هست که با چندین حرکت قلم مو رنگ را به سطح بزنید اگر رنگ خیس را روی رنگ خشک شده چند بار بکشید خواهید دید که رنگ زیرین کمی بار نگ رویی مخلوط می شود
    چرا از گواش استفاده می کنید ؟ رنگ آکریلیک که ماندگاری و دوام بیشتری از گواش دارد. و مشکل فوق نیز پیش نخواهد آمد.
    در مورد تکنیک رنگ کردن این سطح ابتدا رنگ مشکی را باید به کل کار بزنید ( کاری که خودتان انجام داده اید) سپس کمی به رنگ مشکی خود سفید اضافه کنید تا 1 تا 3 درجه از رنگ بیس روشنتر شود بعد مقدار کمی از آنرا روی کار بزنید طوری که تمامی قسمت ها سیاه را نپوشانید به این صورت که طوری قلم مو را رو کار بزندی که در فرو رفتگی ها یکار فرو نرود و فقط رو برجستگی ها زده شود طوری که قلم مو فقط سطوح را به آرامی لمس نکن نه اینکه مثل بیس کامل رنگ کنید . بعد سپس دوباره کمی سفید به رنگ خود خاکستری قبلی که درست کرده بودید سفید بزنید که دوباره کمی روشن شود دوباره آنرا روی سطح بزنید و این کار را تا 6 الی 8 بار تکرار کنید تا رنگ شما خیلی روشن شود . برای اجرای این مراحل باید این نکات را در نظر داشته باشید که رنگ خود را به هیچ عنوان رقیق نکنید و مقدار کمی از رنگ بردارید مثلا اگر قلمو را به رنگ خاکستری آغشته کردید بعد قلم مو را چند بار روی یک دستمال یا روزنامه بکشید تا حجم رنگ آن کمتر شود و نکته ی دیگر اینکه حتما برای اضافه کردن خاکستری ها به سطوح طوری قلم مو را روی سطح بکشید که انگار می خواهید روی آن را جارو یا گرد گیری کنید ( قسمت ها تیره زیرین مخصوصا قسمت ها ی فرو رفته را کامل از بین نبرید .)نکته دیگر اینکه قلم موی شما برای زدن خاکستری ها باید بزرگ باشد مثلا قلم موی شماره 1.5 یا 2 اینچی باشد. امید وارم توضیح واضح بوده باشد.
    بعد از اینکه به روش بالا رنگ کردید اگر از نتیجه راضی بودید که چه خوب ولی اگر خواستید ظاهری طبیعی تر داشته باشد می توانید تصویر یک صخره دلخواه را جلوی خود بگذارید و با توجه به تصویر رنگ ها دلخواه ( مثلا سبز لجنی به عنوان خزه یا جلبک) را به صورت ضربه ای آنهم به مقدار کم اضافه کنید

20. 4 کاربر از پست مفید Nazlly تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (جمعه 22 فروردین 93), پونیو (جمعه 22 فروردین 93), مهربونی... (دوشنبه 25 فروردین 93), دختر بیخیال (جمعه 22 فروردین 93)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)